Akcija!

32 17

Produkto kodas: Ryga Stokholmas kruizas moksleiviams Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Ryga Stokholmas kruizas "Pamoka laive"

Ryga Stokholmas kruizas – Pamoka laive, tai  kruizas moksleiviams už specialią mažą kainą pritaikytą vaikams. Ryga Stokholmas kruizas  „Pamoka laive“ pilnas pažinimo, pramogų ir įspūdžių.

Ryga Stokholmas kruizas – vieta išmokti pamokas dešimtukui.

🚢 Ruoškite  pamokas kruize – taip bus lengviau visai klasei ir mokytojams. 

Sužinokite apie įdomius vadovėliuose neaprašytus istorinius įvykius. Išgirskite gražiausius muzikos garsus Muzikos muziejuje ir pamatykite įdomiausius išradimus Technikos muziejuje. Pamatykite savo akimis gražiausius salynus ir istorines vietas, Vaza muziejų, Karališkuosius rūmus. Susipažinkite iš arčiau su Nobeliu, jo gyvenimu. Sužinokite, kaip paplito po pasaulį garsusis Skandinaviškas dizainas ir dar daugiau įvairiausių dalykų, apie kuriuos rašo knygos ir vadovėliai bei pasakoja naujienų kanalai.

Kelionės metu laive laukia daugybė pramogų: pabėgimų kambarys,  stalo žaidimai ir kompiuteriniai žaidimai, karaoke ir  netgi galima pravesti kūno kultūros pamoką, jei  geografijos, istorijos jau persimokyta 🙂

Į kruizo kainą įskaičiuota: perkėla pirmyn-atgal Ryga-Stokholmas- Ryga, vieni pusryčiai ir vakarienė, konferencijų salė klasės renginiui, pramoginė programa laive. Mokytojai ir lydintys asmenys gauna kajutę nemokamai, vakarienę už specialią kainą.

Galima užsakyti kruizą be maisto ir mokėti 17 Eur asmeniui.

Klasės gali persikelti savo autobusą į Stokholmą:

  • Jei  keliauja daugiau nei 21 asmuo autobuso  perkėla 260 Eur
  • Jei mažiau 21 asmens autobuso perkėla 500 Eur
  • Vairuotojai gauna kajutę ir maistą nemokamai

Galima užsakyti pavežimą iki miesto centro nuo uosto. Kaina 188 Eur grupei.

Gidas rusų arba anglų kalba asmeniui – 20 Eur. Arba gidas ir pervežimas kartu – kaina 805 Eur grupei

Dauguma muziejų Stokholme vaikams iki 18 metų nemokami.

Geriausios pamokos Ryga Stokholmas kruize:

Geografija – kai pamatai vieną gražiausių pasaulio miestų ir lieki nustebintas jį supančio archipelago. Tūkstančiai salų pakeliui link Stokholmo priverčia kiekvieną pasidomėti ir grįžus pavartyti vadovėlius, kad sužinoti kaip formuojasi salos, dėl ko jos atsiranda viduryje jūrų.

Istorija – nes matai viską savo akimis. Pilnai išsaugotos bažnyčios, karališkieji rūmai ir karališkosios relikvijos, paminklai.  Ir ypač geram pažymiui gauti rekomenduojame aplankyti Šiaurės šalių muziejų, kur pateikiama Baltijos regiono civilizacijos istorija labai paprastu kiekvienam suprantamu būdu, per buityje naudotus reikmenis. Čia netgi galima pasimatuoti kaip tau tinka viduramžių rūbai, batai ir galima pabandyti kaip patiktų gyventi įvairaus laikmečio statiniuose. Ekspozija tokia gausi, kad galima rasti net kame buvo laikomas pienas ir su kuo žaidė vaikai. Daugelį dalykų galima išbandyti kaip veikia, jeigu  ne gyvai tai padedant šiuolaikinėmis technologijoms.

Chemija, fizika – gali tapti mylimiausia pamoka, po kelionės Ryga Stokholmas kruizu. Nobelio muziejus, dirbtuvės tikrai patiks tiksliųjų mokslų mylėtojams. Muziejuje  galima susipažinti  ne tik su Nobelio biografija, pasiekimais, bet ir su  visais kitais mokslininkais ir jų išradimais, už kuriuos jiems buvo paskirtos Nobelio premijos. Muziejuje veikia specialios dirbtuvės, kad geriau galima būtų įsisavinti tam tikrus mokslinius pasiekimus.

Muzika – geriausia vieta, kur galima išmokti  kurti muziką, net neturint tam specialių gabumų- ABBA muziejus.  ABBA muziejuje galima dainuoti ant scenos, pačiam daryti remiksus, ir įrašyti dainą, sukūrti išskirtinius scenos kostiumus ir apipavidalinti sceną.

Ekonomika – Ryga Stokholmas kruizas pirmiausia yra vienas ekologiškiausių būdų keliauti. Nes laivai mažiausiai teršia gamtą. Juk net Greta Thunberg savo kelionėms po pasaulį renkasi laivus. Visgi Stokholmą svarbu pamatyti ne todėl, jeigu norite išmokti ekonomikos. Pirmiausia reiktų pamatyti dėl to, kad Švedijoje 20 a pradžioje vyko panašūs procesai kai vyksta Lietuvoje dabar. Tarp 1890-1920 m iš Švedijos dėl bado ir dirbamos žemės nebuvimo i JAV emigravo  1 milijonas gyventojų. Todėl, kai dabar  Švedija yra viena stipriausių valstybių pasaulyje, tai gali pamokyti mus lietuvius, kaip galima trukumus paversti pliusais, kaip svarbu išsilavinimas, žinios, kad galima būtų susikurti gerbūvį.

Kūno kultūra ir fizinis lavinimas – po pasivaikščiojimo po miestą tikrai būsite perkopę visų programėlių rekomenduojamus žingsnių limitus.  Tačiau Ryga Stokholmas kruizas dar suteikia galimybes šokti iki ryto pagal populiariausių muzikos hitų ritmą ir jeigu kam nepakanka viso šito galima sudalyvauti zumbos treniruotėse, kurios tam tikromis dienomis rengiamos laive.

Gali būti, kad kokią pamoką dar ir pamiršome paminėti. Keliaukite Ryga Stokholmas kruizu ir patikslinkite ką dar pamiršome. Klasė kuri atsiųs savo idėjų pamokai – gaus specialų prizą.

Telefonas pasiteiravimui dėl Ryga Stokholmas kruizas „Pamoka laive“: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…