Keltų bilietai į Stokholmą patogiom kelionėm

Telefonas užsakymui: +370-674-10662

DĖL COVID 19 RYGA STOKHOLMAS RYGA MARŠRUTU KELTAI NEPLAUKS IKI 31.08.2020

SPECIALŪS KELTŲ REISAI RYGA STOKHOLMAS RYGA IŠVYKIMUI ORGANIZUOJAMI ŠIOMIS DATOMIS: 22.07/ 28.07/ 05.08/ 12.08/ 19.08/ 26.08 IŠ RYGOS ir 23.07/ 29.07/ 06.08/ 13.08/ 20.08/ 27.08.2020 IŠ STOKHOLMO.

Keltų bilietai į Stokholmą iš Rygos specialūs reisai, kol galioja apribojimai dėl Covid 19.

Specialių reisų bilietai

Keltų bilietai į Stokholmą specialiais reisais kurie organizuojami vykstantiems dirbti ir verslo reikalais  asmeniui kainuoja  190 Eur, lengvajam automobiliui 150 Eur -liepos mėnesio išvykimams.

Rugpjūčio mėnesiui kainos mažesnės -150 Eur asmeniui ir 135 eur automobiliui.

Šiuo metu  numatytos datos, į kurias galite įsigyti keltų bilietus į ar iš Stokholmo išvardintos aukščiau. Tai po vieną išvykimą per savaitę pirmyn iš Rygos ir po vieną išvykimą per savaitę iš Stokholmo pusės.

Užsakant keltų bilietus į Stokholmą iš Rygos ar iš Stokholmo į Rygą  turite žinoti, kad uoste bus reikalinga parodyti darbo sutartį  ir darbdavio laišką, patvirtinantį, kad  keliaujate  pradėtį darbą arba grįžtate namo  atlikę darbus.

Keltų bilietus į Stokholmą ar Rygą į specialius reisus galite įsigyti pas mus. Norint rezervuoti keltų bilietus į Stokholmą arba Rygą reikia vardo, pavardės, gimimo datos, paso arba tapatybės kortelės numerio ir galiojimo datos bei automobilio numerio jeigu keliaujate su juo.

Keltų bilietai į Stokholmą/ Rygą specialiais reisais nekeičiami ir atšaukus pinigai negrąžinami. 

Keltų bilietai į Stokholmą iš Rygos

Universalūs keltų bilietai

Keltų bilietai į Stokholmą iš Rygos, tai universalūs keltų bilietai. Keltai Ryga Stokholmas / Stokholmas Ryga tinka ir keliaujant keltu su draugais ir su šeima ir vienam.

Keltų bilietai į Stokholmą tiks ir patiks tiems, kurie vertina komfortą, patogumą, nori paversti keliones keltu gera pramoga.

Daugiau universalumo viename kelto biliete. Pirkdami keltų bilietus į Stokholmą iš Rygos  keltu gaunate viską: pramogas, laiką su draugais ir artimaisiais, galimybes pasimėgauti jaukių restoranų aplinka ir ypatingai skaniu maistu, ilsėtis patogiose kajutėse arba mėgautis saule atviruose laivo deniuose, apsipirkti laivo parduotuvėse. Linksmiau jūroje negu plaukiant į Stokholmą nebus jokiame kelte.

Keltas plaukė iš Rygos į Stokholmą kiekvieną dieną iki Koronos viruso pandemijos. Kai keltas vėl išvyks po viruso apribojimų panaikinimo  iki 01.09.2020 keltas iš Rygos ir Stokholmo plauks kas antrą dieną. Kelto išvykimo laikas lieka tas pats. Išvykstą keltas iš Rygos 17:30 val, atvyksta keltas į Stokholmą 10.30 val ryte. Atgal iš Stokholmo keltas pajuda 17:00 val ir Ryga pasiekia 11:00 val ryte.

Planuojama, kad iki 31.03.2021 dėl Covid padarytos žalos keltas Isabelle plauks Paldiski Kapelskar maršrutu ir į Rygos uostą grįš tik  muo 01.04.2021. Ryga Stokholmas keltų maršrutą aptarnaus vienas keltas Romantika. Keltas Romantika  šiuo metu plaukia į specialius reisus skirtus darbo ir verslo reikalais vykstantiems į Švediją arba specialius polisinius kruizus Ryga Alandai Ryga, Ryga Helsinkis Ryga.  

Keltų bilietai į Stokholmą, apima ne tik perkėlos kainą. Į keltų bilietų kainą įskačiuota ne tik nakvynė patogiose įvairiausių tipų kajutėse, bet ir visos kelionės metu vykstanti pramoginė, muzikinė šou programa. Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir žinoma leiskite sau padainuoti karaoke Sky Bar klube. Nepraleiskite progos pasimėgauti rock ir pop muzika bare Pub. Mėgaukitės patiekalais švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef’s Kitchen restorane. Jauki atmosfera, gardūs patiekalai ir platus vynų ir putojančių gėrimų pasirinkimas Sea Side Cafe ir Tapas&Wine kavinėse.

Ypatingai daug pramogų kelte į Stokholmą vaikams. Speciali programa mažiesiems keliautojams . Vienas laivo aukštas beveik visas skirtas vien vaikų žaidimams ir pramogoms.

Keltų bilietai Ryga Stokholmas pigus ir keliaujantiems su  gyvūnais. Specialios kelto kajutės skirtos keliauti su gyvūnais arba specialūs gyvūnų patalpa, jei nenorite vestis jo kartu su savim į kajutę. 

Keltų bilietai į Stokholmą iš Talino, Helsinkio

Jungtiniai keltų reisai

Keltų bilietą į Stokholmą būdas gauti patogesnę, lengvesnę, saugesnę ir linksmesnę kelionę jūra. Į Sokholmą plaukia keltų kompaniją Tallink iš Rygos, Talino Helsinkio, Turkų, Alandų.

Šiuo metu Tallink  valdo 18 laivų, viešbučių tinklą, taksi paslaugų tinklą, restoranus, ir logistikos kompaniją. Tai leidžia pasiūlyti platų paslaugų spektrą ir dažnus keltų išvykimus. Tallink neseniai investavo į laivyno atnaujinimo programą, todėl šiuo metu įdiegta pažangiausi kruiziniuose keltuose apie Baltijos jūrą įrenginiai, patobulintos nakvynių galimybės, praplėstos paslaugos laive. Įmonės vizija – siūlyti aukštos kokybės laisvalaikio ir verslo keliones ir jūrų transporto paslaugas. Tallink nori, kad kiekvienas klientas, keliaudamas keltais įgautų malonios kelionių patirties, kuri viršytų jo lūkesčius ir todėl visada norėtų grįžti atgal į Tallink keltus.

Keltas  Romantika didingas kruizinis laivas siūlo kiekvienam svečiui nusipirkusiam kelto bilietą į Stokholmą iš Rygos patirti poilsinę, pramoginę kelionę. Nuobodu kelte nebus ir mažiesiems keliautojams. Kiekvieną akimirką, kurią praleisite laive suteiks nepamirštamas emocijas ir vėl kvies keliauti ne vieną kartą!

Dar daugiau galimybių Baltijos jūroje su keltu m/s Victoria. Keltas m/ Victoria pastatytas 2004 metais. Tai patogus, šiuolaikiškas kruizinis laivas, kuris kursuoja maršrutu Stokholmas-Talinas. Keltas M/S Victoria I gali sutalpinti 2 500 keleivių, keleivius apgyvendina patogiose kajutėse, kurių yra daugiau nei 700. Kelte taip pat rasite įvairias šokių sales, restoranus, barus ir parduotuves, vaikų žaidimų kambarį, sauną ir konferencijų salę, kuri gali priimti iki 410 asmenų. Keltas M/S Victoria I siūlo nuostabias keliavimo galimybes Baltijos jūra! Laivas išvyksta iš Talino 1800 val, atvyksta ryte 1000 val, atgal iš Stokholmo 1730 val.

Keltas m/s Baltic Queen Baltijos jūros karalienė – M/S Baltic Queen! Keltas M/S Baltic Queen yra 212 metrų ilgio ir 29 metrų pločio. Tai yra vienas iš didžiausių kruizinių laivų Baltijos jūroje. Laivas gali sutalpinti 2800 keleivių. Komfortas, prabanga ir praktiškumas yra pagrindinės laivo savybės. 927 kajutės, įvairios kavinės, pramogų ir laisvalaikio centrai, taip pat didelis konferencijų centras su daugiau nei 450 vietų – visa tai yra kaip daugiafunkcinis viešbutis, įsikūręs prie jūros su unikalia aplinka ir atmosfera. Tik vienas kelto bilietas į Stokholmą jums leis mėgautis visais šio plaukiajančio viešbučio malonumais.

Keltas M/S Baltic Princess naujas laivas, atitinkantis visus laivų statybos reikalavimus. Keltas patogus mini kruizinėms kelionėms, turintis modernų interjerą, saugus ir patogus kiekvienam keleiviui. 

Keltai į Helsinkį Star, Silja Europa ir Megastar. Kiekvienas šių keltų gali perkelti daugiau negu 2000 keleivių. Siūlomas ir automobilių perkėlimas, kur telpa iki 450 vienetų.

Išskirtiniu greičiu ir patogumu pasižymi pats NAUJAUSIAS KELTAS BALTIJOS JŪROJE MEGASTAR.

Keltas  Silja Europa po pilnos renovacijos džiuginą kiekvieno keleivio akis ir širdį. Kiekviena kajute kelte dabar yra išskirtinės prabangos ir patogumo.

Keltai Silja Symphony, Silja Europe ir Silja Serenade sužavės savo dydžiu ir pavers Jūsų atostogas nuostabiomis!

Pačioje laivo širdyje rasite promenadą su įvairiomis parduotuvėmis, nuostabiomis kavinėmis ir aukštos klasės restoranais.

Keltas m/s Galaxy  gali paimti 2800 keleivių.  Įvairūs restoranai, penki barai, trys parduotuvės, vaikų pasaulis, jauki sauna ir šiuolaikiška konferencijų salė (450 vietų) – priverčia džiaugtis kelione į Stokholmą iš Suomijos net didžiausius paniūrėlius suomius.

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais