LAIVE.LT

Keltų bilietai į Stokholmą

Link Stokholmo keltas plaukia Iš Talino Iš Ventspilio Iš Paldiski Iš Helsinkio Iš Turku Iš Hanko Iš Gdansko

Keltų bilietai į Stokholmą iš Rygos atnaujintais išvykimais po Covid neparduodami dėl karo

Keltų bilietai į Stokholmą atšaukti ir gražinti mokėjimai arba atlikti keitimai kitais keltais

Keltų bilietai į Stokholmą negalimas pirkinys.  Buvo planuota atnaujina kelto reisus nuo 2022 m birželio 3, bet dėl karo nuspręsta, kad keltas tikrai neplauksi iki 2023 m, o vėliau bus matyti.  Tas vėliau ir toliau lieka vėliau.

Kol kas teks vis dar naudotis Stokholmas Talinas, Kapelskaras Paldiski, Nynashamnas Ventspilis keltais. Visi  šie maršrutai yra aplink Stokholmą.

Planas, kad keltas plauks 2022 m  birželį buvo pakankamai realus,  bet prasidėjęs vasario mėnesį karas Ukrainoje ir pakeitė viską. 

Rygai visada numeris vienas buvo ir liks turistų grupės, vykstančios į kruizus. Viskas ten pritaikyta kruizams. Pradedant kainodara, taisyklėmis, pasiūlymais, o karo akivaizdoje turistų tikėtis labai sudėtinga, ypač iš Rusijos, kurie sudarė pusę kelto keleivių.

Kaip alternatyvą bilietams į Stokholmą iš Rygos ar iš Stokholmo į Rygą  siūlome  keltų bilietus Ventspilis Nynashamnas Ventspilis. 

Nynashamnas uostas nutolęs nuo Stokholmo 50 km. 

Kaip alternatyva  kruizams iš Rygos, jeigu kelionės  tikslas pramogos iki ryto stebint šou, šokant, dainuojant karoke ir noras pasmaguriauti restoranuose maisto tai siūlome Talinas Stokholmas, Helsinkis Stokholmas ir ypatingai  Stokholmas Turku su nauju kruiziniu laivu Viking Glory. 

Jeigu atostogų tikslas pamatyti Švediją, aplankyti muziejus, pamatyti švedišką gamta tai tiks bet kuris šiuo metu plaukiantis keltas ar tai būtų iš Ventspilio ar iš Klaipėdos, nes 2022 metai tai naujųjų keltų metai, kai jūroje pilna komforto, naujumo ir patogumo.

Paskambink: 8-674-10662

Rezervuok savo bilietą į Stokholmą!

Keltų bilietai į Stokholmą su Tallink

Universalūs keltų bilietai

Keltų bilietai į Stokholmą su Tallink, tai universalūs keltų bilietai. Keltai Talinas (anksčiau Ryga) Stokholmas / Stokholmas Talinas (anksčiau  Ryga) tinka ir keliaujant keltu su draugais ir su šeima ir vienam.

Keltų bilietai į Stokholmą tiks ir patiks tiems, kurie vertina komfortą, patogumą, nori paversti keliones keltu gera pramoga.

Daugiau universalumo viename kelto biliete. Pirkdami keltų bilietus į Stokholmą iš Talino (anksčiau Ryga)  keltu gaunate viską: pramogas, laiką su draugais ir artimaisiais, galimybes pasimėgauti jaukių restoranų aplinka ir ypatingai skaniu maistu, ilsėtis patogiose kajutėse arba mėgautis saule atviruose laivo deniuose, apsipirkti laivo parduotuvėse. Linksmiau jūroje negu plaukiant į Stokholmą nebus jokiame kelte.

Keltas plaukė iš Rygos į Stokholmą kiekvieną dieną iki Koronos viruso pandemijos. Deja po pandemijos keltas Ryga Stokholmas planuoja atnaujinti išvykimus tik pasibaigus karui. Koks tuomet bus tvarkaraštis pamatysime ateityje.

Keltų bilietai į Stokholmą iš Rygos

Keltas kažkada vėl džiugins keleivius

Nuo koronaviruso pandemijos pradžios praėjo daugiau negu 3  metai.

Nors keltų kompanijos ir patyrė milijoninius nuostolius, bet  dėjo visas pastangas, kad maršrutas Ryga Stokholmas, pasibaigus pandemijai, vėl  galėtų džiuginti keleivius. Deja karas vėl viską pakeitė.  Dabar kelte gyvena namų netekę Ukrainos žmonės.

Anksčiau ar vėliau keltas taps ir vėl keltu o ne viešbučiu. Tuo šventai tikime linkėdami mažiau pavojaus kiekvienam Ukrainos žmogui.

Visi pasiilgo šių keltų, nes keltų bilietai į Stokholmą, apima ne tik perkėlos kainą. Į keltų bilietų kainą įskaičiuota ne tik nakvynė patogiose įvairiausių tipų kajutėse, bet ir visos kelionės metu vykstanti pramoginė, muzikinė šou programa. Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir žinoma leiskite sau padainuoti karaoke Sky Bar klube. Nepraleiskite progos pasimėgauti rock ir pop muzika bare Pub. Mėgaukitės patiekalais švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef’s Kitchen restorane. Jauki atmosfera, gardūs patiekalai ir platus vynų ir putojančių gėrimų pasirinkimas Sea Side Cafe ir Tapas&Wine kavinėse.

Ypatingai daug pramogų kelte į Stokholmą vaikams. Speciali programa mažiesiems keliautojams . Vienas laivo aukštas beveik visas skirtas vien vaikų žaidimams ir pramogoms.

Keltų bilietai Ryga Stokholmas pigus ir keliaujantiems su  gyvūnais. Specialios kelto kajutės skirtos keliauti su gyvūnais arba specialūs gyvūnų patalpa, jei nenorite vestis jo kartu su savimi į kajutę.

Dalinkitės žinia

Keltas Ryga Stokholmas neplauks iki naujo pranešimo

Keltų bilietų į Stokholmą nauji pasirinkimai

Kol negalima įsigyti Ryga Stokholmas keltų bilietų, padėsime išsirinkti  keltų bilietus iki Stokholmo iš kitų uostų.

Keltų bilietai į Stokholmą - pramogos įskaičiuotos

Keltų bilietą į Stokholmą būdas gauti patogesnę, lengvesnę, saugesnę ir linksmesnę kelionę jūra. Į Sokholmą plaukė keltų kompaniją Tallink iš Rygos, dabar plaukia iš Talino į  Stokholmą. Taip pat plaukia iš  Talino iki Helsinkio, iš Turkų, Alandų uostų.

Šiuo metu Tallink  valdo 18 laivų, viešbučių tinklą, taksi paslaugų tinklą, restoranus, ir logistikos kompaniją. Tai leidžia pasiūlyti platų paslaugų spektrą ir dažnus keltų išvykimus. Tallink neseniai investavo į laivyno atnaujinimo programą, todėl šiuo metu įdiegta pažangiausi kruiziniuose keltuose apie Baltijos jūrą įrenginiai, patobulintos nakvynių galimybės, praplėstos paslaugos laive. Įmonės vizija – siūlyti aukštos kokybės laisvalaikio ir verslo keliones ir jūrų transporto paslaugas. Tallink nori, kad kiekvienas klientas, keliaudamas keltais įgautų malonios kelionių patirties, kuri viršytų jo lūkesčius ir todėl visada norėtų grįžti atgal į Tallink keltus.

Tallink keltai kruiziniai laivai ir jie  siūlo kiekvienam svečiui nusipirkusiam kelto bilietą patirti poilsinę, pramoginę kelionę. Nuobodu kelte nebus ir mažiesiems keliautojams. Kiekvieną akimirką, kurią praleisite laive suteiks nepamirštamas emocijas ir vėl kvies keliauti ne vieną kartą!

Keltų bilietai į Stokholmą iš Talino, Helsinkio

Jungtiniai reisai

Dar daugiau galimybių Baltijos jūroje su keltu m/s Baltic Queen Keltas m/ Baltic Queen pastatytas 2008 metais. Tai patogus, šiuolaikiškas kruizinis laivas, kuris kursuoja maršrutu Stokholmas-Talinas. Keltas M/S Baltic Queen (Baltijos Karalienė)  gali sutalpinti 2800 keleivių, keleivius apgyvendina patogiose kajutėse, kurių yra daugiau nei 927. Kelte taip pat rasite įvairias šokių sales, restoranus, barus ir parduotuves, vaikų žaidimų kambarį, sauną ir konferencijų salę, kuri gali priimti iki 410 asmenų. Keltas M/S Baltic Queen siūlo nuostabias keliavimo galimybes Baltijos jūra! Laivas išvyksta iš Talino 18.00 val, atvyksta ryte 10.00 val, atgal iš Stokholmo 17.30 val.

Keltas m/s Baltic Queen Baltijos jūros karalienė  yra 212 metrų ilgio ir 29 metrų pločio. Tai yra vienas iš didžiausių kruizinių laivų Baltijos jūroje. Komfortas, prabanga ir praktiškumas yra pagrindinės laivo savybės. 927 kajutės, įvairios kavinės, pramogų ir laisvalaikio centrai, taip pat didelis konferencijų centras – visa tai yra kaip daugiafunkcinis viešbutis, įsikūręs prie jūros su unikalia aplinka ir atmosfera. Tik vienas kelto bilietas į Stokholmą jums leis mėgautis visais šio plaukiojančio viešbučio malonumais.

Keltas M/S Baltic Princess dar vienas Tallink laivas, atitinkantis visus laivų statybos reikalavimus. Keltas patogus mini kruizinėms kelionėms, turintis modernų interjerą, saugus ir patogus kiekvienam keleiviui. 

Keltai į Helsinkį My Star, Victoria ir Megastar. Kiekvienas šių keltų gali perkelti daugiau negu 2000 keleivių. Siūlomas ir automobilių perkėlimas, kur telpa iki 450 vienetų.

Išskirtiniu greičiu ir patogumu ir gamtos tausojimu pasižymi  keltas Megastar ir visiškai naujas keltas Mystar.

Keltas MyStar  džiugina kiekvieno keleivio akis ir širdį. Kiekviena centimetras kelte yra išskirtinio patogumo. Keltas MyStar baigtas statyti 2022 metų gruodį ir yra vienas iš naujausių, inovatyviausių ir technologiškai pažangiausi keltų Baltijos jūroje. 

Keltas Mystar yra ne tik pažangių technologinių sprendimų produktas, bet ir tvarumo ir aplinką tausojantis keltas. Visas kelto interjeras paremtas tvariais sprendimais.

Keltai Silja Symphony, Silja Europe ir Silja Serenade sužavės savo dydžiu ir pavers Jūsų atostogas nuostabiomis!

Pačioje laivo širdyje rasite promenadą su įvairiomis parduotuvėmis, nuostabiomis kavinėmis ir aukštos klasės restoranais.

Keltas m/s Galaxy  gali paimti 2800 keleivių.  Įvairūs restoranai, penki barai, trys parduotuvės, vaikų pasaulis, jauki sauna ir šiuolaikiška konferencijų salė (450 vietų) – priverčia džiaugtis kelione į Stokholmą iš Suomijos net ir suomius, kurie nelinkę rodyti savo emocijų.

Silja Europa, Galaxy, Isabelle ir Romantika keltai šiuo metu nuomuojami ir atlieka skirtingas funkcijas įvairiuose pasaulio uostuose.

Rinktis keltų bilietus

Keltų bilietai į Stokholmą yra čia

užsisakyti keltų bilietus į stokholmą galima dabar

Scan 3 1 1
×
Skip to content