LAIVE.LT

DFDS Karlshamn Klaipėda

DFDS Karlshamn Klaipėda keltas Luna Seaways yra naujas ir modernus laivas, kuris ne tik patogiai perveža iš Klaipėdos į Švediją, bet taip pat yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti kruizinę kelionę.

DFDS Karlshamn Klaipėda keltas Luna Seaways yra vienas iš naujausių keltų Baltijos jūroje, todėl kelionė iš Klaipėdos į Švediją yra tikras malonumas. Jeigu keliaujate darbo reikalais, pasirinkę šį keltą sujungsite reikalus su pramoga. O jeigu svajojate apie kruizus po vandenynus, trumpa išvyka iki Švedijos laivu padės suprasti, ar jums tinkamos ilgos kelionės jūroje.

DFDS Karlshamn Klaipėda keltai, keliaujant kruizu, taiko nuolaidą iki 50% standartinės kajutės kainos. Keltų bilietų kainos kinta priklausomai nuo to, kiek vietų išpirkta, tačiau net jeigu keliausite kruizu, kelionė vis tiek kainuos mažiau – iki 50%, nepriklausomai nuo tos dienos keltų bilietų kainos.

Jei vienos dienos Švedijoje atrodo per mažai arba keliaujate pas draugus, artimuosius, o gal net darbo reikalais, įsigydami kelionę pirmyn atgal vis tiek taupote.

Naujas DFDS keltų kompanijos pasiūlymas suteikia nuolaidas keltų bilietams pirmyn atgal iki 15%.

DFDS Karlshamn Klaipėda keltai

Play Video about DFDS KARLSHAMN KLAIPEDA

8 faktai, kodėl šie keltai tinka kruizams:

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltas Luna Seaways yra naujas ir nepriekaištingai tvarkingas. Švara ir tvarka šiuose keltuose yra skiriamasis bruožas. Keltų priežiūrai skiriamas ypatingas dėmesys.

Personalas DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose yra ypatingai paslaugus ir geranoriškas bei draugiškas. Kiekvieną keleivį pasitinka su šypsena, o kelionės pabaigoje išlydi taip pat su šypsena.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose rasite įvairių tipų kajutes, tinkančias skirtingiems skoniams ir poreikiams. Dvivietės Commodore kajutės skirtos romantiką ir ypatingą patogumą mėgstančioms poroms; keturvietės su langais- šeimoms su vaikais;  yra specialios kajutės neįgaliesiems, taip pat yra kajutės, kuriose leidžiama keliauti su gyvūnais.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose ypatingai skanus maistas. Keltuose veikia kelių tipų restoranai, kurie siūlo skanius patiekalus. Užsakomųjų patiekalų restorane galėsite mėgautis išskirtiniais, unikaliais skoniais ir mėgautis malonia restorano atmosfera. Švediško stalo restorane rasite gausų pasirinkimą tiek vegetarams, tiek smaližiams, tiek mėgstantiems sotų maistą.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltų parduotuvės yra naujos ir modernios, siūlančios ypatingą asortimentą: kosmetiką, aprangą, suvenyrus, žaislus ir kitas prekes. Tai ne tik praturtins kelionę, bet ir ilgai primins kruizą jau sugrįžus, sausumoje.

Labiausiai užpildytos ir užimtos DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose erdvės vaikams, nes šiais keltais keliauja daug šeimų, o žaidimų kambariai įrengti ypatingai išradingai. Todėl mažuosius keliautojus jie traukia lyg magnetas.

Barai ir bendravimo zonos DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose suteikia galimybę keleiviams mėgautis laisvalaikiu ir draugija, stebėti sporto varžybas ir muzikinius pasirodymus dideliuose ekranuose.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltai siūlo gyvūnų viešbutį, kuris padarys kelionę su augintiniais dar patogesnę.

DFDS Karlshamn Klaipėda -galiojančios akcijos keltų bilietams

15% nuolaida kelionei į abi puses

15% nuolaida kajutei DFDS keltų bilietams Klaipėda Karlshamnas Klaipėda arba Klaipėda Kiel Klaipėda + transporto priemonei užsakant kelionę į abi puses.

Keliavimo laikotarpis: 2024.01.25 – 2024.04.30

Privalomas grįžimas per 10 dienų.

Pasiūlymas taikomas standartinėms kajutėms. Netaikomas renkantis sėdimą vietą kelte, lovą bendro naudojimo kajutėje, Commodore klasės kajutę ir dienos bilietą.

Pasiūlymas taikomas automobiliams iki 2.7 m aukščio.

Viso užsakymo pakeitimui/atšaukimui taikomos standartinės  DFDS keltų bilietų taisyklės ir sąlygos.

Grįžimo data gali būti keičiama, neviršijant 10 dienų laikotarpio nuo kelionės pirmyn, sumokant pakeitimo mokestį ir kainų skirtumą.

Jei kelionė pirmyn jau įvyko, kelionė atgal negali būti pratęsta ilgiau nei 10 dienų nuo išvykimo datos.

50% nuolaida minikruizams

Su šiuo pasiūlymu dvi naktis praleisite kelte – ne Švedijoje.

50% nuolaida minikruizams taikoma DFDS Klaipėda Karlshamnas Klaipėda keltų bilietams.

Keleivių vardų ir pavardžių keisti atgaliniuose bilietuose negalima.

Galite užsisakyti kelionę su transporto priemone arba be jos. Jei transporto priemonę užsisakėte išvykdami, transporto priemonė taip pat turi būti įtraukta į grįžimo bilietą.

50 % nuolaida taikoma kajutės kainai.

Bilietams taikomos standartinės DFDS keltų bilietų sąlygos ir taisyklės.

Specialus maitinimo pasiūlymas

Užsisakykite maitinimą kelte kartu su kelto bilietu iš anksto  visada kainuoja pigiau.

Specialūs DFDS Karlshamn Klaipėda maršrutu maitinimo pasiūlymai:

Combo (pusryčiai ir vakarienė švediško stalo restorane) -24 Eur suaugusiam, vaikui 3-15 metų -13 Eur 

Švediška vakariene + 1 gėrimas -19 Eur

Vakarienė -16 Eur

Pusryčiai -11 Eur

2 patiekalu vakarienes kuponas (-ai) užsakomojų patiekalų restorane-28 Eur 

3 patiekalu vakarienes kuponas (-ai) užsakomojų patiekalų restorane-32 Eur 

2 patiekalu vakarienes kuponas (-ai) užsakomojų patiekalų + gėrimai (alus, vynai) -47 Eur

3 patiekalu vakarienes kuponas (-ai) užsakomojų patiekalų + gėrimai (alus, vynai) -49 Eur

 

 

Klaipeda 1 1
×
Skip to content