Pigus Keltu bilietai| Pigūs kruizai| Galite rezervuoti keltų bilietus ir kruizus be jokių paslėptų mokesčių| Kiekvienam individualus keltų bilietų pasiūlymas. 
Pigūs keltų bilietai
Kaune
Druskininkų g. 7 Kaunas
Pigūs keltų bilietai internetu
Druskininkų g. 7 Kaunas
Previous
Next

Kodėl Laive.lt pigūs keltų bilietai?

Pigūs keltų bilietai Laive.lt  todėl, kad mes daug ir ilgai dirbam.

Ilgos mūsų darbo valandos leidžia nieko nepražiopsoti ir visada brangesnius keltų bilietus pakeisti jums į pigesnius keltų bilietus, jei tik vakare bus daugiau vietų keltuose ir kažkas atšauks savo rezervaciją.

Laive.lt tikslas yra klientams parinkti geriausia keltą arba kruizą Baltijos jūra.

Ieškote Viking line, Tallink, Stenaline, TT line, DFDS, Eckeroline, Wasaline ir kitų kompanijų pigių keltų bilietų ir informacijos apie keltą? Mes Jums padėsime. Rasime pigius keltų bilietus, suteiksime informaciją apie keltus, išvykimo uostus, išvykimo laiką ir keltų bilietų keitimo taisykles.  

Jeigu planuojate keliauti keltu į Švediją, Suomiją, Vokietiją, Daniją, Latviją, Lietuvą, Estiją, Rusiją ir kreipsitės į mus tikrai nenusivilsite.  

Daug kas gali mėgdžioti, kopijuoti, bandyti pakartoti, bet yra vienas dalykas, kuris išskiria įmonę iš kitų – tai yra įmonės kultūra ir vertybės. Mūsų klientai, mūsų darbuotojai yra kaip viena didelė bendruomenė ir kartu mes net nugalėjome baisiausius Covido iššūkius. Klientai padėjo mums, mes jiems ir taip bendrai visi išlipom iš duobės į kurią buvom įmesti visi kartu.

Džiaugiamės, turėdami tokius klientus ir  tai, kad mums pavyksta jiems padėti.

Dėkojame tiems kurie apie mus palieka pačius geriausius atsiliepimus Facebook.

Keletas klientų atsiliepimų, kuriais didžiuojamės ir dalinamės su jumis:

„Labai viskas greitai ir paprastai vyksta.”

„Labai maloniai nustebino operatyvumas ir aiškumas bendraujant, jokių oficialių nesuprantamų vyniojimų, ir kaina be paslėptų priedų. Ačiū.”

„Esate ištikimi, patikimi, geranoriški ir sąžiningi – esate lobis tiems, kas ieško tikrų dalykų versle (ir ne vien tik ten). Linkime sėkmės, džiaugiamės su jumis! „

Pigūs keltų bilietai Laive.lt

Darbo valandos

Pandemija, o dabar ir karas palietė visus, ne išimtis ir mes. Dėl pandemijos ribojimų šeštadieniais ir sekmadieniais  biuro neatidarydavome. Dirbome tik nuotoliniu būdu. Tai mums sekėsi visai neblogai. Tą praktikuojame ir dabar išaugus elektros kainoms. Kaip ir visiems taip ir mums teks šį šildymo sezoną taupyti ir ieškoti geriausių sprendimų.

Kada grįš pasaulis į prieš tai buvusį ritmą galime tik spėlioti. Tiksliai kada tai įvyks, sužinosime visi kartu. Kartu lauksime tos dienos. Kai tik vėl bus poreikis biurą atidarysime ir savaitgaliais ir pratęsime ilgesnes valandas darbo dienomis. Kolkas toks poreikis mažas, nes kurą taupo visi ir važiuoti, vietoje galimybės skambinti renkasi retas kuris.  

Jeigu planuojate vykti į biurą prašome pasaugoti darbuotojus, nors pandemijos ribojimai ir panaikinti. Prie įėjimo rasite rankom valyti skirto skysčio. Prašome laikytis mažiausiai metro atstumo nuo aptarnaujančio darbuotojo. Visos sąlygos biure tam yra.

Ačiū, kad pasaugosite mus!

Mes dirbame (įskaitant nuotolinį darbą):

Pirmadieniais – Penktadieniais 08:00-20:00 val

Šeštadieniais 09:00-16:00 val.

Pagalba telefonu

Po 20:00 val  ir sekmadieniais pagalba  telefonu +370-674-10662.

Skubių, pigių keltų bilietų keitimai

Skambinkite jei  norite įsigyti pigius keltų bilietus arba vėluojate į keltus, norite keisti išvykimo datą.

Jei bus reikalinga kažką keisti prašysime jūsų bilieto numerio. Pasiruoškite savo kelto bilieto numerį. Dėl jūsų pačių saugumo prašysime patikslinti ir kai kuriuos duomenis biliete, kad įsitikinti, jog turite teisę atlikti keitimus keltų bilietuose. 

Lengvatų keitimų mokesčiams jau nėra, nes ribojimai dėl pandemijos panaikinti. Taikomi standartiniai keitimų mokesčiai pagal numatytas keltų bilietų taisykles, kurios pateikiamos jums aprašuose siunčiat ar  spausdinant bilietus. 

Kokios keltų bilietų anuliavimo ir pinigų grąžinimo sąlygos taikomos jūsų atveju,  galėsime atsakyti kiekvienam tik patikrinę keltų bilietus pagal  bilieto numerį. 

Pigūs keltų bilietai, kuriuos užšaldėte per pirmą Covid bangą, turėjo būti  fiksuoti  iki 2021 m lapkričio 15 dienos.

Suprasdami situacijos rimtumą stengiamės kiek galėdami jums padėti ir grąžinome mokėjimus  už jūsų keltų bilietus jeigu negalėjote išvykti, todėl  nepanaudotų bilietų liko tik keletas.

Ateities kelionės keltais norime patarti, kad pigūs keltų bilietai  nėra vienintelis teisingas pasirinkimo kriterijus.  Reikalinga, kad derėtų du  dalykai: pigūs keltų bilietai ir lengvumas keičiant atšaukiant  rezervaciją. Laikas ne tik taupyti ir galvoti apie pigius keltų bilietus, bet ir pagalvoti apie  saugumą ir lankstumą.

Svetimų, ne pas mus pirktų keltų bilietų keisti negalime. Taip pat  nepriimame bilietų perpardavimams, ko dažnai mūsų prašote, kai nusiperkate kažkur kitur keltų bilietus ir nebenorite po to keliauti. Keitimus, anuliavimus, pinigų grąžinimus atliekame tik tiems bilietams, kurie pirkti pas mus. 

Junkitės prie mūsų Socialinių tinklų ir sužinokite viską pirmi

Ten tiesiog "verda" gyvenimas, ypač Facebook paskyroje, kur žmonės dalinasi patirtimi, įspūdžiais

Kviečiame atvykti ir įsigyti pigius keltų bilietus pas mus

Visada yra kur pastatyti nemokamai automobilį prie pat įėjimo į biurą durų. Daug erdvės suaugusiems ir vaikams,  bei atskira erdvė verslo klientams.

Privažiuoti galima iš:
Birštono g. sukti  prie šviesoforo sankryžoje su Karaliaus Mindaugo pr į kairę. Karaliaus Mindaugo pr, sukti į apsisukti iškart  už  Mc Donald ir sukti bet kuriame posūkyje į dešnę.

Iš Nemuno  g.  sukti į kairę prieš autobusų troleibusų sustojimą. (Nemuno g uždaryta rekonstrukcijai iki 2022 m pabaigos)

Netoliese mūsų biuro yra Vilniaus g. viešojo transporto stotelė. Iki šios stotelės galite atvykti tiek autobusu, tiek ir troleibusu.

Autobusai važiuojantys iki Vilniau g. stotelės: 14N, 23, 27, 29G, 35, 35A, 37, 37N, 39, 40, 46, 47, 57G.

Troleibusai važiuojantys iki Vilniaus g. stotelės: 1, 2, 5, 7, 14, 15.

Norėdami suplanuoti savo kelionę iki mūsų biuro, galite pasinaudoti Kauno viešojo transporto internetiniu tinklapiu ir surasti sau patogiausią ir greičiausią maršrutą: http://www.stops.lt/kaunas/#plan/

Skambinti  jei  nerandate mums telefonu: +370 674 10662. Ateisime pasitikti.

Daugiau pasirinkimų kaip sumokėti už keltų bilietus

Rekvizitai

Bankiniu pavedimu:  Swedbank sąskaitą: LT587300010109828135

SWIFT kodas: HABALT22

IĮ Kelionių organizatorius Laivė

Įmonės kodas: 301820723

PVM kodas: LT100009659414

Adresas: Druskininkų g. 7-1,  Kaunas LT 44288

Naudokites privilegija pirkti keltų bilietus saugiai ir be papildomo mokesčio

Galima mokėti grynais ir kortele. Nėra papildomo mokesčio. Sąskaitas faktūras išrašome iš karto.

Jei pamiršote paprašyti sąskaitos faktūros už keltų bilietus įmonei, ar metinei pajamų deklaracijai informuokite mus ir atsiųsime elektroniniu paštu.

Kelionių organizatorius Laivė daug metų dirba su klientais dirbančiais ir gyvenančiais Skandinavijoje, Vokietijoje. Keltų bilietai nėra vienintelė paslauga, kurią klientai užsako mūsų įmonėje. Nuolatiniai, lojalūs klientai žino, kad gali pas mus įsigyti lėktuvo bilietus. Tai patogu, nes gali atlikti nemokamą rezervaciją lėktuvų bilietų iš Oslo, Stavangerio  ir kitų miestų už kuriuos nereikia mokėti iš karto ir turi laiko pasvarstyti kas jiems geriau: skristi lėktuvu ar plaukti keltu. 

Bet kokią paslaugą užsakant pas mus - užsakymo (administravimo) mokestis 0 Eur visada buvo ir bus. 

Laive

Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja. Vėliau nebandėm, bet greičiausia pavyktų ir vėl:)

Telefonas: +370-674-10662

Copyright 2022 - ©Laive.lt Visos teisės saugomos