Darbo valandos, kada parduodami pigūs keltų bilietai

Darbo laikas

Pigus keltų bilietai Laive.lt  todėl, kad mes daug ir ilgai dirbam. Ilgos mūsų darbo valandos leidžia nieko nepražiopsoti ir visada brangesnius keltų bilietus pakeisti jums į pigesnius keltų bilietus, jei tik vakare bus daugiau vietų keltuose ir kažkas atšauks savo rezervaciją.

Laive.lt tikslas yra klientams parinkti geriausia keltą arba kruizą Baltijos jūra.

Ieškote Viking line, Tallink, Stenaline, TT line, DFDS, Eckeroline, Wasaline ir kitų kompanijų pigių keltų bilietų ir informacijos apie keltą? Mes Jums padėsime. Rasime pigius keltų bilietus, suteiksime informaciją apie keltus, išvykimo uostus, išvykimo laiką ir keltų bilietų keitimo taisykles.  

Jeigu planuojate keliauti keltu į Švediją, Suomiją, Vokietiją, Daniją, Latviją, Lietuvą, Estiją, Rusiją ir kreipsitės į mus tikrai nenusivilsite.  

Daug kas gali mėgdžioti, kopijuoti, bandyti pakartoti, bet yra vienas dalykas kuris išskiria įmonę iš kitų – tai yra įmonės kultūra ir vertybės.

Džiaugiamės, kad mums tai pavyksta ir mūsų klientai apie mus palieka pačius geriausius atsiliepimus Facebook.

Keletas klientų atsiliepimų, kuriais didžiuojamės ir dalinamės su jumis:

„Labai viskas greitai ir paprastai vyksta.“

„Labai maloniai nustebino operatyvumas ir aiškumas bendraujant, jokių oficialių nesuprantamų vyniojimų, ir kaina be paslėptų priedų. Ačiū.“

„Esate ištikimi, patikimi, geranoriški ir sąžiningi – esate lobis tiems, kas ieško tikrų dalykų versle (ir ne vien tik ten). Linkime sėkmės, džiaugiamės su jumis! „

NORS RIBOJIMAI MAŽĖJA IR KELIAUTI TAMPA LENGVIAU, TAČIAU DAUGELIS JŪSŲ VIS DAR NESINAUDOJATE ŠIA GALIMYBE  IR TURINČIŲ ES COVID SERTIFIKATUS, GALINČIŲ KELIAUTI BE SAVI-IZOLIACIJOS YRA KOLKAS TIK 60 PROCENTŲ, DĖL TO  BIURAS  UŽDARYTAS NUO  16 VALANDOS IR ŠEŠTADIENIAIS, SEKMADIENIAIS .  NUO 16 VALANDOS IR SAVAITGALIAIS  DIRBAME TIK NUOTOLINIU BŪDU. SKAMBINKITE IR RAŠYKITE IKI 20:00 VAL, VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS, BET Į BIURĄ VYKITE TIK DARBO DIENOMIS IKI 16 VALANDOS. 

SENĄJĮ IKI PANDEMINĮ RITMĄ, KAI BIURE GALĖSITE APSILANKYTI VISĄ DIENĄ PLANUOJAME ATNAUJINTI KAI PADIDĖS VAKCINUOTŲ ŽMONIŲ SKAIČIUS ŠVEDIJOJE, NORVEGIJOJE, LIETUVOJE IR GALIMA BUS KELIAUTI TAIP PAPRASTAI KAIP Į DANIJĄ, KUR VAKCINUOTŲ ŽMONIŲ SKAIČIUS 80 PROCENTŲ. 

AČIŪ, KAD SKIEPIJATĖS!

Jeigu planuojate vykti į biurą prašome dėvėti apsauginę kaukę. Prie įėjimo rasite rankom valyti skirto skysčio. Prašome laikytis mažiausiai metro atstumo nuo aptarnaujančio darbuotojo.

Nuo  2021 m 13 rugsėjo,  jeigu planuojate atvykti į biurą, reikalinga turėti Galimybių pasą. 

Mes dirbame:

Pirmadieniais – Penktadieniais 08:00-20:00 val

Šeštadieniais 09:00-16:00 val.

Po 20:00 val  ir sekmadieniais pagalba  telefonu +370-674-10662. Skambinkite jei  norite įsigyti pigius keltų bilietus arba vėluojate į keltus, norite keisti išvykimo datą.

Jei bus reikalinga kažką keisti prašysime jūsų bilieto numerio. Pasiruoškite savo kelto bilieto numerį. Dėl jūsų pačių saugumo prašysime patikslinti ir kai kuriuos duomenis biliete, kad įsitikinti, jog turite teisę atlikti keitimus keltų bilietuose. 

Kol vis dar yra apribojimų kelionėms, bei pasaulis kovoja  su eiline viruso banga, keitimų mokesčiai  nėra taikomi kai kuriems  keltų bilietams ir jums gali  tereikėti  tik primokėti  kainų skirtumą.  Deja, bet jau  ne visom kelionėm keltais taikomos lengvatinės sąlygos, todėl dėl keltų bilietų anuliavimo ir pinigų grąžinimo  galėsime atsakyti kiekvienam tik patikrinę keltų bilietus pagal  bilieto numerį. 

Pigūs keltų bilietai, kuriuos užšaldėte per pirmą Covid bangą, turi  būti  fiksuoti  iki 2021 m lapkričio 15 dienos, išvykimams dar šiemet arba  po Naujųjų metų.

Suprasdami situacijos rimtumą stengiamės kiek galėdami jums padėti ir grąžinti mokėjimus jūsų keltų bilietus jeigu nebenorite išvykti, jeigu tik tai  yra įmanoma.

Ateities kelionės keltais norime patarti, kad pigūs keltų bilietai  nėra vienintelis teisingas pasirinkimo kriterijus.  Reikalinga, kad derėtų du  dalykai: pigūs keltų bilietai ir lengvumas keičiant atšaukiant  rezervaciją. Laikas ne tik taupyti ir galvoti apie pigius keltų bilietus, bet ir pagalvoti apie  saugumą ir lankstumą.

Druskininkų 7 Kaunas, LT44288
Pirmadienis, Antradienis, Trečiadienis, Ketvirtadienis, Penktadienis08:00 – 20:00
Šeštadienis09:00 – 16:00
+370-674-10662

Kviečiame atvykti ir įsigyti pigius keltų bilietus pas mus

Keltų bilietų rezervacija

Visada yra kur pastatyti nemokamai automobilį prie pat įėjimo į biurą durų. Daug erdvės suaugusiems ir vaikams,  bei atskira erdvė verslo klientams.

Privažiuoti galima iš:
Birštono g. sukti  prie šviesoforo sankryžoje su Karaliaus Mindaugo pr į kairę. Karaliaus Mindaugo pr, sukti į apsisukti iškart  už  Mc Donald ir sukti bet kuriame posūkyje į dešnę.

Iš Nemuno  g.  sukti į kairę prieš autobusų troleibusų sustojimą.

Netoliese mūsų biuro yra Vilniaus g. viešojo transporto stotelė. Iki šios stotelės galite atvykti tiek autobusu, tiek ir troleibusu.

Autobusai važiuojantys iki Vilniau g. stotelės: 14N, 23, 27, 29G, 35, 35A, 37, 37N, 39, 40, 46, 47, 57G.

Troleibusai važiuojantys iki Vilniaus g. stotelės: 1, 2, 5, 7, 14, 15.

Norėdami suplanuoti savo kelionę iki mūsų biuro, galite pasinaudoti Kauno viešojo transporto internetiniu tinklapiu ir surasti sau patogiausią ir greičiausią maršrutą: http://www.stops.lt/kaunas/#plan/

Skambinti  jei  nerandate mums telefonu: +370 674 10662. Ateisime pasitikti.

Daugiau pasirinkimų kaip sumokėti už keltų bilietus

Rekvizitai

Bankiniu pavedimu:  Swedbank sąskaitą: LT587300010109828135

IĮ Kelionių organizatorius Laivė

Įmonės kodas: 301820723

PVM kodas: LT100009659414

Adresas: Druskininkų g. 7-1,  Kaunas LT 44288

Naudokites privilegija pirkti keltų bilietus saugiai ir be papildomo mokesčio

Privilegijos

Galima mokėti grynais ir kortele.
Nėra papildomo mokesčio.
Sąskaitas faktūras išrašome iš karto.

Jei pamiršote paprašyti sąskaitos faktūros už keltų bilietus įmonei, ar metinei pajamų deklaracijai informuokite mus ir atsiųsime elektroniniu paštu.

Kelionių organizatorius Laivė daug metų dirba su klientais dirbančiais ir gyvenančiais Skandinavijoje, Vokietijoje. Keltų bilietai nėra vienintelė paslauga, kurią klientai užsako mūsų įmonėje. Nuolatiniai, lojalūs klientai žino, kad gali pas mus įsigyti lėktuvo bilietus. Tai patogu, nes gali atlikti nemokamą rezervaciją lėktuvų bilietų iš Oslo, Stavangerio  ir kitų miestų už kuriuos nereikia mokėti iš karto ir turi laiko pasvarstyti kas jiems geriau: skristi lėktuvu ar plaukti keltu. 

Bet kokią paslaugą užsakant pas mus – užsakymo (administravimo) mokestis 0 Eur visada buvo ir bus. 

keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais