LAIVE.LT

Pigūs keltų bilietai

Pigūs keltų bilietai Internetu Telefonu Biure

Pigūs keltų bilietai, nepriklausomai nuo to kur gyveni ir ką veiki

BIURAS GYVAM BENDRAVIMUI ATIDARYTAS DARBO DIENOMIS NUO 08:00 IKI 16:00 VAL., O NUO 16:00 VAL. IR SAVAITGALIAIS DIRBAME NUOTOLINIU BŪDU. SKAMBINKITE IR RAŠYKITE IKI 20:00 VAL., VISOMIS SAVAITĖS DIENOMIS, BET Į BIURĄ VYKITE TIK DARBO DIENOMIS NUO 08:00 IKI 16:00 VALANDOS.

Pigūs keltų bilietai rezervuojami ir internetu. Kiekvienam individualūs pigūs keltų bilietai be paslėptų mokesčių

Rinktis keltų bilietus

Kodėl Laive.lt pigūs keltų bilietai?

Pigūs keltų bilietai Laive.lt  todėl, kad mes daug ir nuoširdžiai dirbame.

Ilgos mūsų darbo valandos leidžia nieko nepražiopsoti ir visada brangius keltų bilietus pakeisti į pigius keltų bilietus, jei tik vakare bus daugiau vietų keltuose ir kažkas atšauks savo rezervaciją.

Laive.lt tikslas yra klientams parinkti geriausia keltą arba kruizą Baltijos jūroje.

Ieškote Viking line, Tallink, Stenaline, TT line, DFDS, Eckeroline, Wasaline ir kitų kompanijų pigių keltų bilietų ir informacijos apie keltą? Mes Jums padėsime. Rasime pigius keltų bilietus, suteiksime informaciją apie keltus, išvykimo uostus, išvykimo laiką ir keltų bilietų keitimo taisykles.  

Jeigu planuojate keliauti keltu į Švediją, Suomiją, Vokietiją, Daniją, Latviją, Lietuvą, Estiją ir kreipsitės į mus tikrai nenusivilsite.  

Daug kas gali mėgdžioti, kopijuoti, bandyti pakartoti, bet yra vienas dalykas, kuris išskiria įmonę iš kitų – tai yra įmonės kultūra ir vertybės. Mūsų klientai, mūsų darbuotojai yra kaip viena didelė bendruomenė ir kartu mes jau penkiolika metų.

Visus penkiolika metų klientai padėjo mums, mes jiems ir taip bendrai visi kartu pasiekiame geriausių rezultatų.

Džiaugiamės, turėdami tokius klientus ir  tai, kad mums pavyksta jiems padėti, jie priima mūsų pagalbą ir naudojasi mūsų žiniomis apie keltus.

Dėkojame tiems kurie apie mus palieka pačius geriausius atsiliepimus Facebook.

Keletas klientų atsiliepimų, kuriais didžiuojamės ir dalinamės su jumis:

“Labai viskas greitai ir paprastai vyksta.”

“Labai maloniai nustebino operatyvumas ir aiškumas bendraujant, jokių oficialių nesuprantamų vyniojimų, ir kaina be paslėptų priedų. Ačiū.”

“Esate ištikimi, patikimi, geranoriški ir sąžiningi – esate lobis tiems, kas ieško tikrų dalykų versle (ir ne vien tik ten). Linkime sėkmės, džiaugiamės su jumis! “

Pigūs keltų bilietai Laive.lt

Darbo valandos

Pandemija, o dabar ir karas palietė visus, ne išimtis ir mes. Dėl pandemijos ribojimų šeštadieniais ir sekmadieniais  pigių keltų bilietų biuro neatidarydavome. Dirbome tik nuotoliniu būdu. Tai mums sekėsi visai neblogai. Tą praktikuojame ir dabar pasibaigus 2023 metų vasaros sezonui ir vėl artėjant naujam šildymo sezonui . Kaip ir visiems taip ir mums teks ir vėl šį šildymo sezoną smarkiai taupyti ir ieškoti geriausių sprendimų. 

Kada grįš pasaulis į prieš tai buvusį ritmą galime tik spėlioti. Tiksliai kada tai įvyks, sužinosime visi kartu. Kartu lauksime tos dienos. Kai tik vėl bus poreikis biurą atidarysime ir savaitgaliais bei pratęsime ilgesnes valandas darbo dienomis. Kol kas toks poreikis mažas, nes kurą taupo visi ir važiuoti, vietoje galimybės skambinti renkasi retas kuris. Tai normalu, nes pasivažinėjus tik dėl konsultacijos kaip įsigyti pigius keltų bilietus, pigūs kelto bilietai taptų iš karto brangesni:)

Todėl pigiausias   ir patogiausias būdas yra skambinti mums, rašyti, susisiekti per socialinius tinklus.  Mes užtikriname, kad gausite visą reikiamą, išsamią  informaciją apie pigiausius keltų bilietus tiek laišku, tiek žinute, tiek telefoninio pokalbio metu.

Šiuo metu mes dirbame (įskaitant nuotolinį darbą):

Pirmadieniais – Penktadieniais 08:00-20:00 val

Šeštadieniais 09:00-16:00 val.

Pagalba telefonu

Po 20:00 val  ir sekmadieniais pagalba  telefonu +370-674-10662.

Skubūs pigių keltų bilietų keitimai

Skambinkite jei  norite įsigyti pigius keltų bilietus arba vėluojate į keltus, norite keisti išvykimo datą.

Jei bus reikalinga kažką keisti prašysime jūsų bilieto numerio. Pasiruoškite savo kelto bilieto numerį. Dėl jūsų pačių saugumo prašysime patikslinti ir kai kuriuos duomenis biliete, kad įsitikinti, jog turite teisę atlikti keitimus keltų bilietuose. 

Pigūs keltų bilietai, kuriuos įsigijote pas mus keičiami be papildomo mokesčio, išskyrus standartinius mokesčius pagal numatytas keltų bilietų taisykles. Taisyklės pateikiamos jums aprašuose siunčiat ar  spausdinant bilietus. 

Jeigu nežinote kokios keltų bilietų anuliavimo ir pinigų grąžinimo sąlygos taikomos jūsų atveju,  galėsime atsakyti kiekvienam tik patikrinę keltų bilietus pagal  bilieto numerį. 

Ateities kelionėms keltais norime patarti, kad pigūs keltų bilietai  nėra vienintelis teisingas pasirinkimo kriterijus.  Reikalinga, kad derėtų du  dalykai: pigūs keltų bilietai ir lengvumas keičiant atšaukiant  rezervaciją. Laikas ne tik taupyti ir galvoti apie pigius keltų bilietus, bet ir pagalvoti apie  saugumą ir lankstumą.

Svetimų, ne pas mus pirktų keltų bilietų keisti negalime. Taip pat  nepriimame bilietų perpardavimams, ko dažnai mūsų prašote, kai nusiperkate kažkur kitur keltų bilietus ir nebenorite po to keliauti. Keitimus, anuliavimus, pinigų grąžinimus atliekame tik tiems bilietams, kurie pirkti pas mus. 

Kito pobūdžio konsultacijos, tokios kaip uosto adresas, keleivių duomenų keitimas, registracijos laikas ir kt., teikiamos be papildomo mokesčio visiems, kurie turi mūsų išduotą bilieto numerį.

Jeigu bilietas numerį gavote kitur- konsultacija mokama. Konsultacijos mokestis 3 Eur. Paslaugą užsisakyti galite pasinaudoję nuoroda žemiau.

Konsultacijos mokestis ne Laive.lt klientams

Čia galite apmokėti už konsultaciją, jeigu bilietą įsigijote ne pas mus. Konsultacijos mokestis 3 Eur

Kviečiame atvykti ir įsigyti pigius keltų bilietus pas mus

Visada yra kur pastatyti nemokamai automobilį prie pat įėjimo į biurą durų. Daug erdvės suaugusiems ir vaikams,  bei atskira erdvė verslo klientams.

Privažiuoti galima iš:
Birštono g. sukti  prie šviesoforo sankryžoje su Karaliaus Mindaugo pr į kairę. Karaliaus Mindaugo pr, sukti į apsisukti iškart  už  Mc Donald ir sukti bet kuriame posūkyje į dešnę.

Iš Nemuno g įsukti pas mus negalima po  baigtos  Nemuno g rekonstrukcijos 2022 m žiemą. Nemuno gatve kursuoja tik  visuomeninis transportas.

Netoliese mūsų biuro yra Vilniaus g. viešojo transporto stotelė. Iki šios stotelės galite atvykti tiek autobusu, tiek ir troleibusu.

Autobusai važiuojantys iki Vilniau g. stotelės: 14N, 23, 27, 29G, 35, 35A, 37, 37N, 39, 40, 46, 47, 57G.

Troleibusai važiuojantys iki Vilniaus g. stotelės: 1, 2, 5, 7, 14, 15.

Norėdami suplanuoti savo kelionę iki mūsų biuro, galite pasinaudoti Kauno viešojo transporto internetiniu tinklapiu ir surasti sau patogiausią ir greičiausią maršrutą: http://www.stops.lt/kaunas/#plan/

Skambinti  jei  nerandate mums telefonu: +370 674 10662. Ateisime pasitikti.

Daugiau pasirinkimų kaip sumokėti už keltų bilietus

Rekvizitai

Bankiniu pavedimu:  Swedbank sąskaitą: LT587300010109828135

SWIFT kodas: HABALT22

IĮ Laivė

Įmonės kodas: 301820723

PVM kodas: LT100009659414

Adresas: Druskininkų g. 7-1,  Kaunas LT 44288

Naudokites privilegija pirkti keltų bilietus saugiai ir be papildomo mokesčio

Galima mokėti grynais ir kortele. Nėra papildomo mokesčio. Sąskaitas faktūras išrašome iš karto.

Jei pamiršote paprašyti sąskaitos faktūros už keltų bilietus įmonei, ar metinei pajamų deklaracijai informuokite mus ir atsiųsime elektroniniu paštu.

Kelionių organizatorius Laivė daug metų dirba su klientais dirbančiais ir gyvenančiais Skandinavijoje, Vokietijoje. Keltų bilietai nėra vienintelė paslauga, kurią klientai užsako mūsų įmonėje. Nuolatiniai, lojalūs klientai žino, kad gali pas mus įsigyti lėktuvo bilietus. Tai patogu, nes gali atlikti nemokamą rezervaciją lėktuvų bilietų iš Oslo, Stavangerio  ir kitų miestų už kuriuos nereikia mokėti iš karto ir turi laiko pasvarstyti kas jiems geriau: skristi lėktuvu ar plaukti keltu. 

Bet kokią paslaugą užsakant pas mus - užsakymo (administravimo) mokestis 0 Eur visada buvo ir bus. 

„Laivė“-kelionių organizatorius, kuris išskirtinai specializuojasi kelionėmis jūra, t.y  parduoda pigius keltų bilietus asmenis, automobiliams ir sunkiajam krovininiam transportui.

Dirbantiems ne Lietuvoje anksčiau ar vėliau prireikia keltų bilietų, todėl jau šiandien norime pristatyti savo įmonę.

Sėkmingai dirbame jau 15 metai ir daugelio klientų esame vertinami dėl to, kad labai įsiklausome į individualius poreikius, o darbuotojai greitai, maloniai ir profesionaliai aptarnauja žmones.

Dirbame su fiziniais bei juridiniais asmenimis Lietuvoje bei užsienio valstybėse. Kaip įmonė dirbame 15 metai, kaip specialistai šioje srityje 28 metus.  Covidas karas mūsų įmonę tik sustiprino, nes daugelis mus atrado arba prisiminė būtent tuo metu, kai reikėjo profesionalumo, gebėjimo padėti susivokti reikalavimuose, mokėjimo tvarkyti bilietus taip, kad keliaujantys nenukentėtų finansiškai dėl besikeičiančių ribojimų.

Per ilgą darbinę patirtį įgytas žinias, panaudojame taip, kad kiekvienam klientui būtų skirtas išskirtinis dėmesys, pasiektas norimas rezultatas.

Mūsų darbuotojai vienodai puikiai geba dirbti tiek su projektų darbų vadovais, tiek su už personalą atsakingais asmenimis, tiek su keliaujančiomis šeimomis, pavieniais asmenimis, grupių ir moksleivių vadovais.

Tai buvo įvertinta ir konkurso „Pagirkime aptarnavimą“ nugalėtojo diplomu.

Turime visus reikalingus  maršrutus, keliaujantiems keltais. Pas mus kiekvienas ras savo pigų kelto bilietą.

Scan 3 1
×
Skip to content