Kelionė keltu į Švediją - Nynashamnas

Kelionė keltu į Švediją. Nynashamnas ne tik darbo reikalais

Kelionė keltu į Švediją net ir per Covid gali būti ne tik dėl darbo. 

Turistų visame pasaulyje mažiau negu 2019 ar 2018 metais. Turistų mažiau ne tik dėl ribojimų vienoje ar kitoje šalyje, bet ir dėl to, kad patys žmonės bijo būti didmiesčiuose, populiariuose lankytinuose objektuose. Kelionės keltu į Švediją nėra išimtis.

Geriausia išeitis norintiems pamatyti ką nors naujo, ką  nors gražaus- atokūs kampeliai, pritaikyti žygiams pėstute, dviračiais. Vienas tokių Nynashamnas. Uostas -kurortas.

Sakoma, kad Nynäshamn yra vienintelė vieta Stokholmo apskrityje, kur iš žemyno matosi pilnas jūros horizontas.

Nynäshamno istorija prasideda geležinkelio tiesimu iš Stokholmo 1900 -ųjų pradžioje. Kartu su pramonės plėtra, įvykusia prieš šimtą metų, padaugėjo gyventojų, padidėjo ir uosto svarba.

Nynäshamno vieta buvo svarbi tiek prekybai, tiek lauko veiklai, ji taip pat tapo žinoma dėl savo vasarnamių, pajūrio viešbučių, SPA ir buriavimo centrų. 1912 m. Olimpinėse žaidynėse buriavimo varžybos vyko viename geriausių Švedijos buriavimo vandenų, šalia gražios promenados ir ilgiausios pasaulyje sporto salė.

Nuostabūs vaizdai, nuostabus kurortas. Atokiau nuo centro, kiekvienas švedas su jumis sveikinsis ir teks būti maloniems ir jiems atsakyti bent jau galvos linktelėjimu.

Jei nueisite prie paplūdimio sutiksite vietinių švedų, kurie pasigirs jums, kad kasdien ateina 3,5 km pėstute iki čia išgerti kavos ir  nesvarbu koks laukia  oras.

Nuostabaus grožio vieta. Jei mėgstate aktyvius pasivaikščiojimus gamtoje tai rugsėjis, spalis, balandis, gegužis pats geriausias laikas aplankyti Nynashamną, ypač todėl, kad jis vos 40 km nuo Stokholmo ir po dienos gamtoje, vakarą galimą jau praleisti miesto šurmulyje.

Keliauti į Nynashamną patogiausia keltu  Ventspilis Nynashamnas.

Keliones keltu į Švediją kaina nuo 19 Eur asmeniui.

Keltas keliasi kasdien, du kartus per dieną (išskyrus penktadieniais kartą per dieną) 

Kelionės keltu į Švediją trukmė 8,5 valandos.

Telefonas pasiteiravimui:+370-674-10662