Keltų bilietų kainos į norimą uostą

Telefonas užsakymui: +370-674-10662

Keltų bilietų kainos į Suomiją

Keltų bilietų kainos į Suomiją labai įtakojamos laiko. Apie tai jau bandėme papasakoti pačioje pradžioje. Tam tikromis dienomis keltų bilietų kainos gali būti mažos išvykti keltu vakare, o kai kuriomis dienomis keltų bilietų kainos gali būti mažos kelto išvykimams  tik anksti ryte. Visada didesnės keltų bilietų kainos vidurdienį.

Norintiems išvykti keltu į Suomiją vidurdienį mažos kainos gali būti tik: perkant keltų bilietus į abi puses iškarto, arba lėtuoju keltu kuris plaukia tris su puse valandos.

 • Talinas

  Talinas (11)

  Keltų bilietai iš Talino: į Suomiją Talinas Helsinkis, į Švediją  Talinas Stokholmas, Talinas Alandai. Keltai Taline išvyksta iš A, B ir D terminalų. Ieškote keltų bilietų iš Talino? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662.

Keltai į Helsinkį plaukia tik iš Talino.

Keltų bilietus galima įsigyti įvairiems išvykimo laikams: 07:30, 08:00, 10:30, 12:00, 12:30, 14:00, 15:30, 16:30, 18:00, 19;30, 20:15, 22:30, 01:45 val

Panašūs išvykimo laikai galioja ir iš Helsinkio puses.

Priklausomai su kuria keltų kompanija plauksite Eckeroline, Tallink, Viking Line reiks važiuoti į skirtingus keltų terminalus tiek Taline, tiek Helsinkyje.

 • Helsinkis

  Helsinkis (8)

  Helsinkis Talinas keltas: maršrutai, tvarkaraščiai, uostų adresai, keltų bilietai mažiausios kainos su Viking Line, Eckeroline, Tallink, Finbo Cargo kelieviams, automobiliams, krovininiam transportui.  Ieškote Helsnkis Talinas Kelto? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662

Keltai iš Stokholmo taip pat plaukia į Helsinkį ir kitą Suomijos miestą Turku. Šiame maršrute bilietų kainos labai mažos tiek keleiviams, tiek automobiliams., nors keltai ir patys įspūdingiausi ir gražiausi Baltijos jūroje. Tokios mažos  bilietų kainos šiame maršrute dėl to, kad suomiai ir švedai šiuos laivus naudoja lyg mes miesto autobusus. Jie keliauja keltais ne tik į sostines (Stokholmą, Helsinkį) bet ir Alandų salas esančiais pakeliui tarp šių dviejų uostų.

Kruizas jiems įprastas dalykas. Sakoma, kad Skandinavijoje nėra nei vieno gyventojo kuris nekeliavo kruizu.

Kas dėl mūsų esančių Lietuvoje ar dirbančių Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje  reisas tarp Stokholmo ir Helsinkio tikras išsigelbėjimas šventiniu Kalėdiniu laikotarpiu kai trūksta vietų į keltus. Tuomet jungtiniai keltų bilietai Stokholmas Helsinkis Talinas, Stokholmas Turku Talinas išlaiko mažas keltų bilietų kainas ir galima keliauti keltais pigiai, nepermokant už keltų bilietus.

Rinkitės norimą keltą, ne tik pagal laiką, bet ir pasidomėdami kokioskeltų bilietų kainos.

Kruizas jiems įprastas dalykas. Sakoma, kad Skandinavijoje nėra nei vieno gyventojo kuris nekeliavo kruizu. Kas dėl mūsų esančių Lietuvoje ar dirbančių Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje  reisas tarp Stokholmo ir Helsinkio tikras išsigelbėjimas šventiniu Kalėdiniu laikotarpiu kai trūksta vietų į keltus. Tuomet jungtiniai keltų bilietai Stokholmas Helsinkis Talinas, Stokholmas Turku Talinas išlaiko mažas keltų bilietų kainas ir galima keliauti keltais pigiai, nepermokant už keltų bilietus. Rinkitės norimą keltą, ne tik pagal laiką, bet ir pasidomėdami kokios  keltų bilietų kainos.
 • Švedija

  Švedija (12)

  Keltų bilietai į Švediją: Ryga Stokholmas, Ventspilis Nynashamnas, Klaipėda Trelleborgas, Talinas Stokholmas, Gdynia Karlskrona ir kiti maršrutai. Ieškote keltų bilietų į Švediją? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662.
 • Pigu

  Pigu (8)

  Pigus keltų bilietai: į Švediją, į Suomiją, į Vokietiją, į Daniją. Ieškote pigių keltų bilietų? Padėsime!  Telefonas pasiterauti: +370 674 10662
 • Ryga Stokholmas keltų bilietai

  Ryga Stokholmas keltų bilietai (9)

  Ryga Stokholmas keltų bilietai su keltais Isabelle ir Romantika. Keltai iš Rygos išvykstą į Stokholmą kasdieną. Ieškote Ryga Stokholmas keltų bilietų? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662.
 • Tallink kelto bilietai

  Tallink kelto bilietai (16)

  Tallink kelto bilietai į: Ryga Stokholmas keltai; Talinas Stokholmas keltai; Talinas Helsinkis keltai;  Helsinkis Stokholmas keltai;  Turku Stokholmas keltai; kruizai. Ieškote Tallink kelto bilietų? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662.

Keltų bilietų kainos į Švediją

Į Švediją plaukia keltai iš:

Ryga (Latvija) – Stokholmas (Švediją)

Ventspilis (Latvija) – Nynashamnas (50 km nuo Stokholmo)

Klaipėda –  Karlshamnas (pietų Švedija)

Klaipėda Trelleborgas (pietų Švedija)

Talinas (Estija)  – Stokholmas (Švediją)

Paldiski (Estija) Kapelskaras (į viršų nuo Stokholmo 200 km)

Gdynia (Lenkija) Karlskrona (pietų Švedija)

Keltų bilietų kainos mažiausios keltais Ventspilis Nynashamnas, Klaipėda Trelleborgas, Ryga Stokholmas.

Keltų bilietų kainos keltų maršrutu Ventspilis Nynashamnas visada mažos į rytinius keltus darbo dienomis. Keltas iš Ventspilio visas savaites dienas (išskyrus penktadienį ir pirmadienį) plaukia du kartus dienoje. Iš Nynashamno į Ventspilį keltas plaukia taip pat du kartus visomis dienomis išskyrus sekmadieniais ir  šeštadieniais. 

Keltų bilietų kainos keltais iš/ į Ventspilį mažos jeigu keliaujate vienas su automobiliu, mikroautobusu, ar automobiliu su priekaba. Keltų bilietų kainos nedidelės ir keliaujant dviems asmenims su automobiliu ar keletu automobilių.

Kai keliauja daugiau negu  du asmenys rekomenduojame keltą iš Rygos į Stokholmą.

Keltas Ryga Stokholmas gali pasigirti mažomis keltų bilietų kainomis kai keliauja 4 ir daugiau asmenų. Kadangi keltas Ryga Stokholmas turi daug vietų keleiviams tai keleivių be automobilių keltų bilietų kainos labai mažos.

Dažniausiai keltą į Švediją priešingai negu keltą į Suomiją, visi keleiviai renkasi vertindami tik kokios keltų bilietų kainos. Ir nors keltai į Švediją plaukia iš skirtingų uostų Rygos, Ventspilio, Klaipėdos, Lenkijos ir Estijos; o  ir atplaukia į skirtingus uostus Švedijoje vistiek svarbiausias pasirinkimo kriterijus yra keltų bilietų kainos.

Keltų bilietų kainos link Danijos

Į pačią Daniją iš Lietuvos keltų keleivinių nėra.

Galima keliauti keltu iš Klaipėdos į Pietų Švediją Trelleborgą ir tuomet važiuoti tiltu į Kopenhagą (tiltas Oresund) arba keltis keltais iš Helsinborg Helsingor.

Atminkite, kad perkant keltų bilietus Klaipėda Trelleborgas,  Oresund tilto bilietai kainuoja tik puse kainos.

Kitas populiarus kelias keltai į Vokietiją Klaipeda Travemunde,  Liepoja Travemunde.

Nemažiau reikšmingi ir populiarūs keltai iš Vokietijos į Daniją (Rostock Gedser, Sasnitz Treleborg)

 • Keltų bilietai Danija

  Keltų bilietai Danija (5)

  Klaipėda Danija keltas. Į pačią Danija keleivinio kelto  nėra. Yra tik į  pietų Švediją Trelleborgą. Trelleborgas nuo Kopenhagos nutoles 50 km.  Ieškote kelto į Daniją? Padėsime! Telefonas: +370 -674 -10662
 • Kiti keltų bilietai

  Kiti keltų bilietai (7)

  Keltų bilietai internetu: įvairūs, pigūs, greiti keltų bilietų pasirinkimai personifikuoti individualiems poreikiams . Ieškote keltų bilietų? Padėsime! Telefonas +370-674-10662

Keltų bilietų kainos keltais po Europą

Keltų bilietai įvairiais maršrutais:

Rostokas – Trelleborgas/ Zasnicas – Treleborgas/ Trelleborgas – Rostokas/ Trelleborgas – Swinoujscie/  Kylis – Geteborgas/ Geteborgas – Frederikshaunas/ Oslas – Frederikshaunas/ Gdynė – Karlskruna/Varberg – Grenaa/Belfast – Cairnryan/ Belfast – Liverpool/ Hook of Holland – Harwich/ Holyhead – Dublin/Rosslare – Fishguard/ Rosslare – Cherbourg/ Keltai į Sankt Peterburgą ir kt.

Keltų bilietus galima rezervuoti telefonu, internetu.

Galima rezervuoti  keltų bilietus ir didesnėms keleivių grupėms ir  krovininiam transportui.

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais