LAIVE.LT

Keltų bilietų kainos

Keltų bilietų kainos į Švediją į Vokietiją į Suomiją įvairiais keltų maršrutais

Keltų bilietų kainos į Suomiją

Keltai Talinas Helsinkis 

Keltų bilietų kainos į Suomiją labai įtakojamos laiko. Apie tai jau bandėme papasakoti pačioje pradžioje. Tam tikromis dienomis keltų bilietų kainos gali būti mažos išvykti keltu vakare, o kai kuriomis dienomis keltų bilietų kainos gali būti mažos kelto išvykimams  tik anksti ryte. Visada didesnės keltų bilietų kainos vidurdienį.

Norintiems išvykti keltu į Suomiją vidurdienį mažos kainos gali būti tik: perkant keltų bilietus į abi puses iškarto, arba lėtuoju keltu kuris plaukia tris su puse valandos.

Keltų bilietus galima įsigyti įvairiems išvykimo laikams: 07:30, 08:00, 10:30, 12:00, 12:30, 14:00, 15:30, 16:30, 18:00, 19;30, 20:15, 22:30, 01:45 val

Panašūs išvykimo laikai galioja ir iš Helsinkio puses.

Priklauso nuo to su kuria keltų kompanija plauksite Eckeroline, Tallink, Viking Line reiks važiuoti į skirtingus keltų terminalus tiek Taline, tiek Helsinkyje.

Keltai iš Stokholmo taip pat plaukia į Helsinkį ir kitą Suomijos miestą Turku. Šiame maršrute bilietų kainos labai mažos tiek keleiviams, tiek automobiliams., nors keltai ir patys įspūdingiausi ir gražiausi Baltijos jūroje. Tokios mažos  bilietų kainos šiame maršrute dėl to, kad suomiai ir švedai šiuos laivus naudoja lyg mes miesto autobusus. Jie keliauja keltais ne tik į sostines (Stokholmą, Helsinkį) bet ir Alandų salas esančiais pakeliui tarp šių dviejų uostų.

Kruizas jiems įprastas dalykas. Sakoma, kad Skandinavijoje nėra nei vieno gyventojo kuris nekeliavo kruizu.

Kas dėl mūsų esančių Lietuvoje ar dirbančių Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje  reisas tarp Stokholmo ir Helsinkio tikras išsigelbėjimas šventiniu Kalėdiniu laikotarpiu kai trūksta vietų į keltus. Tuomet jungtiniai keltų bilietai Stokholmas Helsinkis Talinas, Stokholmas Turku Talinas išlaiko mažas keltų bilietų kainas ir galima keliauti keltais pigiai, nepermokant už keltų bilietus.

Šie keltų maršrutai daugeliui padėjo pasiekti  Lietuvą ir karantino laikotarpiu. Jungtiniai keltai Stokholmos Turku Helsinkis Talinas perkėlė daug tautiečių norinčių sugrįšti iš darbų į Lietuvą.

Rinkitės norimą keltą, ne tik pagal laiką, bet ir pasidomėdami kokios keltų bilietų kainos.

P.S Stokholmas Helsinkis keltų bilietų kainos didesnės negu Turku Stokholmas keltų bilietų kainos.

Nuo 2022m atidarytas naujas keltų maršrutas Nynashamnas Hanko

Keltų bilietų kainos į Švediją (Stokholmas)

Keltai į Švediją plaukia iš:

Talinas (anksčiau ir Rygos) – Stokholmas (Švediją)

Keltai iš Rygos  į Stokholmą neplaukia dėl geopolitinės situacijos. Kolkas  alternatyva Ventspilis Nynashamnas Ventspilis arba Paldiski Kapelskaras Paldiski, Stokholmas Talinas.

Keltų bilietų kainos didesnės negu buvo prieš pandemiją, bet tai lemia išaugusios kuro kainos ir papildomi saugumo reikalavimai.

Norint keliauti Ventspilis Nynashamnas Ventspilis  keltu reikalinga išsipirkti visą kajutę, arba vietą kajutėje dvivietėje, keturvietėje. Galima  įsigyti tik sėdimą vietą.

Po vietą kajutėje laikinai negalima įsigyti  Talinas Stokholmas kelto išvykimuose. Čia ir po pandemijos liko galimybė įsigyti tik visą atskirą kajutę.

Ventspilis (Latvija) – Nynashamnas (50 km nuo Stokholmo) keltas plaukia  kasdien.

Laikinai iki  gruodžio 10 dienos  keltas neplauks rytais kaip buvo įprasta daug metų.  Rytiniai keltai laikinai bus tik du sekmadieniais ir pirmadieniais iš Nynashamno pusės.

Paldiski – Kapelskaras keltų maršrutą aptarnauja DFDS ir Tallink  keltų kompanijos. 

DFDS keltų bilietų kainos mažesnės ir keltai labiau pritaikyti ne tik  kroviniam transportui, bet ir keleiviams. 

Tallink keltų kompanija maršrutu Paldiski Kapelskaras orentuojasi tik į krovinių perkėlimą ir  keltų bilietų kaina keleiviams  didelė.

Keltų bilietų kainos į Pietų Švediją

Keltai iš Klaipėdos

Klaipėda –  Karlshamnas (pietų Švedija) keltai plaukia kasdiena ir keltų bilietų kainos tinka ir patinka daugeliui šeimų, nes keliaujančioms šeimoms dažnai taikoma ypatinga nuolaida net 30 procentų nuo paprastos keltų bilietų kainos.

Klaipėda Karlshamnas maršrutu plaukia ir naujas keltas Luna Seaways. Keltas baigtas statyti 2022 metų sausio mėnesį.

Klaipėda Trelleborgas (pietų Švedija) – pradėję nuo vieno reiso per savaitę Klaipėda Trelleborgas keltas didina apsukas ir dabar iš Klaipėdos ir iš Švedijos kels devynis kartus per savaitę išvykdamas ir iš Karlshamo ir iš Trelleborgo uostų. Kelionės keltu trukmė iš Trelleborgo 16 valandų., iš Karlshamno 12 valandų. Keltų bilietų kainos ypatingai mažos ir viliojančios, nors kelionė ir trunka ilgiau negu keliaujant kitais keltais.

Daugiau keltų į pietų Švediją kelia iš Lenkijos: Gdynia Karlskrona Swinoujscie Trelleborgas, Malmo, Ystadas

Gdynia (Lenkija) Karlskrona (pietų Švedija), Trelleborgas Swinouscie -keltai Švedija Lenkija. Keltų bilietų kainos ypatingai mažos maršrute Trelleborgas Swinoujscie,  tačiau tai uostas beveik prie pat Vokietijos sienos todėl kelionė iki Lietuvos užtruks ilgiau negu keliantis į Gdynią. Gdynia Lenkijos uostas vos 450 km nuo Lietuvos sienos.

Kaip matote keltų maršrutai pasidalinę. Lietuva ir Lenkija kelia į pietus, o Latvija ir Estija į šiauriau Švedijoje.

Iš jau aptartų maršrutų į Šiaurę dar yra:

Talinas (Estija)  – Stokholmas (Švediją) keltai po Covido pradėjo plaukti nuo 01.07.2021.  Taigi pigūs keltų bilietai ir kruizai vėl tapo  realybe. Keltas Talinas Stokholmas dar 2020 metų rudenį kėlė kartą per savaitę trečiadieniais į Stokholmą ir sekmadieniais į Taliną. Keltų bilietų kainos gerokai kandžiojasi, bet mes lietuviai turėjom ir  kitų pasirinkimų, ko negalima pasakyti apie estus, kurie labai laukia kol vėl bus atidarytas kelto maršrutas.

Paldiski (Estija) Kapelskaras (į viršų nuo Stokholmo 200 km) plaukia kasdiena. Keltų bilietų kainos nėra didelės ir vietų nebetrūksta, kai ir Tallink keltai  pradėjo imti šiame keltų maršrute ne vien tik krovinius, bet ir keleivius. 

Junkitės prie mūsų Socialinių tinklų ir sužinokite viską pirmi

Specialūs pasiūlymai, video, nuotraukos, patirtis ir patarimai kiekvienam keliaujančiam keltu

Keltų bilietų kainos - mažiausios

Keltų bilietų mažiausios kainos į Švediją

Keltų bilietų kainos mažiausios keltais Ventspilis Nynashamnas, Klaipėda Trelleborgas.

Keltų bilietų kainos keltų maršrutu Ventspilis Nynashamnas visada mažos į rytinius keltus darbo dienomis. Keltas iš Ventspilio visas savaites dienas (išskyrus penktadienį ir pirmadienį, kai plaukia kartą per dieną) plaukia du kartus dienoje. Iš Nynashamno į Ventspilį keltas plaukia taip pat du kartus visomis dienomis išskyrus sekmadieniais ir  šeštadieniais, kai plaukia kartą per dieną. ( iki 2023m 12.10 keltas plaukia tik vakarais iš Ventspilio ir tik vakarais iš Nynashamno antradieniais-šeštadieniais).

Keltų bilietų kainos keltais iš/ į Ventspilį mažos jeigu keliaujate vienas su automobiliu, mikroautobusu, ar automobiliu su priekaba. Keltų bilietų kainos nedidelės ir keliaujant dviem asmenims su automobiliu ar keletu automobilių.

Kai keliauja daugiau negu  du asmenys anksčiau rekomenduodavome keltą iš Rygos į Stokholmą.

Keltas Ryga Stokholmas galėjo pasigirti mažomis keltų bilietų kainomis kai keliauja 4 ir daugiau asmenų. Kadangi keltas Ryga Stokholmas turėjo daug vietų keleiviams tai keleivių be automobilių keltų bilietų kainos buvo labai mažos.

Dažniausiai keltą į Švediją priešingai negu keltą į Suomiją, visi keleiviai renkasi vertindami tik kokios keltų bilietų kainos. Ir nors keltai į Švediją plaukia iš skirtingų uostų Rygos, Ventspilio, Klaipėdos, Lenkijos ir Estijos; o  ir atplaukia į skirtingus uostus Švedijoje svarbiausias pasirinkimo kriterijus išlieka keltų bilietų kainos.

Rezervacijos telefonu

Keltų bilietų į Švediją +370-674-10662.

Keltų bilietų kainos link Danijos
Play Video about keltu bilietu kainos

Keltai kuriais galima persikelti link Danijos

Į pačią Daniją iš Lietuvos keltų keleivinių nėra.

Galima keliauti keltu iš Klaipėdos į Pietų Švediją Trelleborgą arba Karlshamną ir tuomet važiuoti tiltu į Kopenhagą (tiltas Oresund) arba keltis keltais iš Helsinborg Helsingor.

Atminkite, kad perkant keltų bilietus Klaipėda Trelleborgas arba Karlshamnas  Oresund tilto bilietai kartais kainuoja mažiau.

Kitas populiarus kelias keltai į Vokietiją Klaipeda Travemunde,  Liepoja Travemunde, Klaipėda Kiel  keltai.

Nemažiau reikšmingi ir populiarūs keltai iš Vokietijos į Daniją (Rostock Gedser, Sasnitz Treleborg)

Keltų bilietai į Vokietiją labai greit išperkami sunkiajam transportui. Keliauti keltu pigiau, taupoma kelių mokesčių ir kuro sąskaita.

Keltų bilietų kainos keltais po Europą

Keltų bilietai įvairiais maršrutais

Keltų bilietai Baltijos jūroje ir tolyn į Europą:

Rostokas – Trelleborgas/ Zasnicas – Treleborgas/ Trelleborgas – Rostokas/ Trelleborgas – Swinoujscie/  Kylis – Geteborgas/ Geteborgas – Frederikshaunas/ Oslas – Frederikshaunas/ Gdynė – Karlskruna/Varberg – Grenaa/Belfast – Cairnryan/ Belfast – Liverpool/ Hook of Holland – Harwich/ Holyhead – Dublin/Rosslare – Fishguard/ Rosslare – Cherbourg ir kt.

Keltų bilietus galima rezervuoti telefonu, internetu. Keltų bilietų užsakymams netaikomi jokie administravimo mokesčiai.

Galima rezervuoti  keltų bilietus ir didesnėms keleivių grupėms ir  krovininiam transportui.

Ieškote mažos kelto bilieto kainos? Rašykite ar skambinkite. Padėsime!

 • Pigu

  Pigu (10)

  Pigus keltų bilietai: į Švediją, į Suomiją, į Vokietiją, į Daniją. Ieškote pigių keltų bilietų? Padėsime!  Telefonas pasiterauti: +370 674 10662 Rezervuoti pigius keltų bilietus
 • Kiti keltų bilietai

  Kiti keltų bilietai (9)

  Keltų bilietai internetu: įvairūs, pigūs, greiti keltų bilietų pasirinkimai personifikuoti individualiems poreikiams . Ieškote keltų bilietų? Padėsime! Telefonas +370-674-10662 Rezervuoti galite čia
 • Keltų bilietai danija

  Keltų bilietai Danija (8)

  Klaipėda Danija keltas. Į pačią Danija keleivinio kelto  nėra. Yra tik į  pietų Švediją Trelleborgą. Trelleborgas nuo Kopenhagos nutoles 50 km. Ieškote kelto į Daniją? Padėsime! Telefonas: +370 -674 -10662 Rezervuoti
 • Akcijos

  Akcijos (10)

  Akcijos keltų bilietams. Atsakysime į visus jums  kylančius klausimus telefonu: +370-674-10662 Rezervuoti keltų bilietus
 • Viking line keltai

  Viking Line keltai (4)

  Viking Line keltai plaukia maršrutais: Talinas Helsinkis/ Helsinkis Talinas; Helsinkis Stokholmas Helsinkis;  Kapelskaras Alandai Kapelskaras; Turku Stokholmas- Turku. Ieškote keltų bilietų? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662. Rezervuoti
 • Švedija

  Švedija (16)

  Keltų bilietai į Švediją: Ryga Stokholmas, Ventspilis Nynashamnas, Klaipėda Trelleborgas, Talinas Stokholmas, Gdynia Karlskrona ir kiti maršrutai. Ieškote keltų bilietų į Švediją? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662. Rezervuoti keltų bilietus į Švediją
 • Stenaline keltų bilietai

  Stenaline keltų bilietai (6)

  Stenaline keltų bilietai: Ventspilis Nynashamnas, Liepaja Travemunde, Gdynia Karlskrona ir dar 20 keltų linijų Šiaurės Europoje. Ieškote Stenaline keltų bilietų? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662 Rezervuoti Stenaline keltų bilietus
 • Kruizai

  Kruizai (12)

  Kruizai: Ryga, Stokholmas, Helsinkis, Talinas Stokholmas Trumpi ir pigus kruizai kiekvienam. Kruizai iš Rygos laikinai nevyksta. Ieškote kruizo po pandemijos? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662.

Keltų bilietų kainos

pagal kiekvieno poreikius ir norus

Scan 3 1
×
Skip to content