Keltų bilietų kainos į Suomiją

Talinas Hesinkis keltai

Keltų bilietų kainos į Suomiją labai įtakojamos laiko. Apie tai jau bandėme papasakoti pačioje pradžioje. Tam tikromis dienomis keltų bilietų kainos gali būti mažos išvykti keltu vakare, o kai kuriomis dienomis keltų bilietų kainos gali būti mažos kelto išvykimams  tik anksti ryte. Visada didesnės keltų bilietų kainos vidurdienį.

Norintiems išvykti keltu į Suomiją vidurdienį mažos kainos gali būti tik: perkant keltų bilietus į abi puses iškarto, arba lėtuoju keltu kuris plaukia tris su puse valandos.

 • Talinas

  Talinas (11)

  Keltų bilietai iš Talino: į Suomiją Talinas Helsinkis, į Švediją  Talinas Stokholmas, Talinas Alandai. Keltai Taline išvyksta iš A, B ir D terminalų. Ieškote keltų bilietų iš Talino? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662. [wpforms id="2964"]

Keltai į Helsinkį plaukia  iš Talino nuolatos. NAUJA! Keltas Ryga Helsinkis. Keltas plauks laikinai iki  Ryga Helsinkis maršrutu.  Šiuo metu keltų bilietus galima įsigyti į reisus nuo 05 lapkričio.

Į Suomiją nuo 28.09 galima tik darbo ar kitais būtinais reikalais.  Atgal iš Suomijos keliauti apribojimų nėra.  

Keltų bilietus galima įsigyti įvairiems išvykimo laikams: 07:30, 08:00, 10:30, 12:00, 12:30, 14:00, 15:30, 16:30, 18:00, 19;30, 20:15, 22:30, 01:45 val

Panašūs išvykimo laikai galioja ir iš Helsinkio puses.

Priklausomai su kuria keltų kompanija plauksite Eckeroline, Tallink, Viking Line reiks važiuoti į skirtingus keltų terminalus tiek Taline, tiek Helsinkyje.

 • Helsinkis

  Helsinkis (8)

  Helsinkis Talinas keltas: maršrutai, tvarkaraščiai, uostų adresai, keltų bilietai mažiausios kainos su Viking Line, Eckeroline, Tallink, Finbo Cargo kelieviams, automobiliams, krovininiam transportui.  Ieškote Helsinkis Talinas Kelto? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662

Keltai iš Stokholmo taip pat plaukia į Helsinkį ir kitą Suomijos miestą Turku. Šiame maršrute bilietų kainos labai mažos tiek keleiviams, tiek automobiliams., nors keltai ir patys įspūdingiausi ir gražiausi Baltijos jūroje. Tokios mažos  bilietų kainos šiame maršrute dėl to, kad suomiai ir švedai šiuos laivus naudoja lyg mes miesto autobusus. Jie keliauja keltais ne tik į sostines (Stokholmą, Helsinkį) bet ir Alandų salas esančiais pakeliui tarp šių dviejų uostų.

Kruizas jiems įprastas dalykas. Sakoma, kad Skandinavijoje nėra nei vieno gyventojo kuris nekeliavo kruizu.

Kas dėl mūsų esančių Lietuvoje ar dirbančių Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje  reisas tarp Stokholmo ir Helsinkio tikras išsigelbėjimas šventiniu Kalėdiniu laikotarpiu kai trūksta vietų į keltus. Tuomet jungtiniai keltų bilietai Stokholmas Helsinkis Talinas, Stokholmas Turku Talinas išlaiko mažas keltų bilietų kainas ir galima keliauti keltais pigiai, nepermokant už keltų bilietus.

Šie keltų maršrutai daugeliui padėjo pasiekti  Lietuvą ir karantino laikotarpiu. Jungtiniai keltai Stokholmos Turku Helsinkis Talinas perkėlė daug tautiečių norinčių sugrįšti iš darbų į Lietuvą.

Rinkitės norimą keltą, ne tik pagal laiką, bet ir pasidomėdami kokios keltų bilietų kainos.

P.S Stokholmas Helsinkis keltai laikinai nekelia keleivių iki Covid 19  grėsmės suvaldymo pabaigos. Kolkas galima keliauti tik Turku Stokholmas keltais.

 • Švedija

  Švedija (14)

  Keltų bilietai į Švediją: Ryga Stokholmas, Ventspilis Nynashamnas, Klaipėda Trelleborgas, Talinas Stokholmas, Gdynia Karlskrona ir kiti maršrutai. Ieškote keltų bilietų į Švediją? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662. [wpforms id="2964"]
 • Pigu

  Pigu (9)

  Pigus keltų bilietai: į Švediją, į Suomiją, į Vokietiją, į Daniją. Ieškote pigių keltų bilietų? Padėsime!  Telefonas pasiterauti: +370 674 10662 [wpforms id="2964"]
 • Ryga Stokholmas keltų bilietai

  Ryga Stokholmas keltų bilietai (8)

  Ryga Stokholmas keltų bilietai su keltais Isabelle ir Romantika. Keltai iš Rygos išvykstą į Stokholmą kasdieną. Ieškote Ryga Stokholmas keltų bilietų? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662. [wpforms id="2964"]
 • Tallink kelto bilietai

  Tallink kelto bilietai (15)

  Tallink kelto bilietai į: Ryga Stokholmas keltai; Talinas Stokholmas keltai; Talinas Helsinkis keltai;  Helsinkis Stokholmas keltai;  Turku Stokholmas keltai; kruizai. Ieškote Tallink kelto bilietų? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662. Tallink kelto bilietai šiuo metu keičiami ir anuliuojami be mokesčio  jeigu išvykimai  yra iki 30.06.2020.

Keltų bilietų kainos į Švediją

Keltai į Švediją plaukia iš:

Ryga (Latvija) – Stokholmas (Švediją) nuo 05.09.2020 kiekvieną antradienį keltas Victoria plaukia iš Rygos ir pirmadieniais iš Stokholmo, o keltas Isabelle ir Romantika nebeplauks šiuo maršrutu iki 31.03.2021. 

Keltų bilietų kainos šiuo maršrutu šiuo metu pakankamai didelės lyginant su tomis kurios buvo, kai keltas plaukė kasdien, bet komfortas ir patogumas kurį siūlo šis maršrutas vertas sumokėtų pinigų.

Ventspilis (Latvija) – Nynashamnas (50 km nuo Stokholmo) atnaujina išvykimus keltais nuo 09.06.2020. Tam tikrą periodą galima bus užsisakyti tik atskirą kajutę arba sėdimas vietas. Vietos palaidos ( su kitais) kuri laiką neparduodamos. Taip bus iki atskiro Latvijos vyriausybės nutarimo. Ventspilis Nynashamnas Ventspilis keltų bilietus  iki 05.09.2020 galima buvo užsakyti tik tuo atveju jeigu  turėjote darbo sutartį ir darbdavys parašydavo  laišką, kad vykstate dirbti ar atlikę darbus grįžtate į gyvenamą vietą. Nuo 05.09.2020 šie reikalavimai panaikinti ir keltai kelia įprasta tvarka, kaip iki karantino pradžios. Keltų bilietų kainos išliko tokios pat mažos kaip ir buvo prieš karantiną.

Klaipėda –  Karlshamnas (pietų Švedija) keltai plaukia kasdiena ir keltų bilietų kainos tinka ir patinka daugeliui šeimų, nes keliaujančioms šeimoms ypatinga nuolaida net 30 procentų nuo paprastos keltų bilietų kainos.

Klaipėda Trelleborgas (pietų Švedija) – pradėję nuo vieno reiso per savaitę Klaipėda Trelleborgas keltas didina apsukas ir dabar iš Klaipėdos ir iš Švedijos kels penkis kartus per savaitę. Kelionės keltu trukmė 17 valandų. Keltų bilietų kainos ypatingai mažos ir viliojančios, ors kelionė ir trunka ilgiau negu keliaujant kitais keltais.

Talinas (Estija)  – Stokholmas (Švediją) keltai pradėjo plaukti nuo 05.09.2020. Pigus keltų bilietai liko kolkas prisiminimu, kaip ir kasdieniai išvykimai. Keltas Talinas Stokholmas kelia kartą per savaitę trečiadieniais į Stokholmą ir sekmadieniais į Taliną. Keltų bilietų kainos gerokai kandžiojasi, bet mes lietuviai turim kitų pasirinkimų, ko negalima pasakyti apie estus kuriems iš naujo atidarytas maršrutas tikras išsigelbėjimas.

Paldiski (Estija) Kapelskaras (į viršų nuo Stokholmo 200 km) plaukia kasdiena. Keltų bilietų kainos nėra didelės ir vietų nebetruksta, kai ir Tallink keltai  pradėjo imti šiame keltų maršrute ne vien tik krovinius, bet ir keleivius. 

Gdynia (Lenkija) Karlskrona (pietų Švedija), Trelleborgas Swinouscie -keltai Švedija Lenkija. Keltų bilietų kainos ypatingai mažos maršrute Trelleborgas Swinoujscie,  tačiau tai uostas beveik prie pat Vokietijos sienos todėl kelionė iki Lietuvos užtruks ilgiau negu keliantis į Gdynią. Gdynia Lenkijos uostas vos 450 km nuo Lietuvos sienos.

 • Stenaline keltų bilietai

  Stenaline keltų bilietai (5)

  Stenaline keltų bilietai: Ventspilis Nynashamnas, Liepaja Travemunde, Gdynia Karlskrona ir dar 20 keltų linijų Šiaurės Europoje. Ieškote Stenaline keltų bilietų? Padėsime! Telefonas: +370-674-10662. [wpforms id="2964"]

Keltų bilietų kainos mažiausios keltais Ventspilis Nynashamnas, Klaipėda Trelleborgas.

Keltų bilietų kainos keltų maršrutu Ventspilis Nynashamnas visada mažos į rytinius keltus darbo dienomis. Keltas iš Ventspilio visas savaites dienas (išskyrus penktadienį ir pirmadienį) plaukia du kartus dienoje. Iš Nynashamno į Ventspilį keltas plaukia taip pat du kartus visomis dienomis išskyrus sekmadieniais ir  šeštadieniais. 

Keltų bilietų kainos keltais iš/ į Ventspilį mažos jeigu keliaujate vienas su automobiliu, mikroautobusu, ar automobiliu su priekaba. Keltų bilietų kainos nedidelės ir keliaujant dviems asmenims su automobiliu ar keletu automobilių.

Kai keliauja daugiau negu  du asmenys anksčiau rekomenduodavome keltą iš Rygos į Stokholmą.

Normaliomis sąlygomis ( ne su Covid 19 apribojimais) keltas Ryga Stokholmas gali pasigirti mažomis keltų bilietų kainomis kai keliauja 4 ir daugiau asmenų. Kadangi keltas Ryga Stokholmas turi daug vietų keleiviams tai keleivių be automobilių keltų bilietų kainos labai mažos.

Dažniausiai keltą į Švediją priešingai negu keltą į Suomiją, visi keleiviai renkasi vertindami tik kokios keltų bilietų kainos. Ir nors keltai į Švediją plaukia iš skirtingų uostų Rygos, Ventspilio, Klaipėdos, Lenkijos ir Estijos; o  ir atplaukia į skirtingus uostus Švedijoje vistiek svarbiausias pasirinkimo kriterijus yra keltų bilietų kainos.

Keltų bilietų kainos link Danijos

Keltai kuriais galima persikelti link Danijos

Į pačią Daniją iš Lietuvos keltų keleivinių nėra.

Galima keliauti keltu iš Klaipėdos į Pietų Švediją Trelleborgą arba Karlshamną ir tuomet važiuoti tiltu į Kopenhagą (tiltas Oresund) arba keltis keltais iš Helsinborg Helsingor.

Atminkite, kad perkant keltų bilietus Klaipėda Trelleborgas arba Karlshamnas  Oresund tilto bilietai kainuoja tik puse kainos.

Kitas populiarus kelias keltai į Vokietiją Klaipeda Travemunde,  Liepoja Travemunde, Klaipėda Kiel  keltai.

Nemažiau reikšmingi ir populiarūs keltai iš Vokietijos į Daniją (Rostock Gedser, Sasnitz Treleborg)

 • Keltų bilietai Danija

  Keltų bilietai Danija (6)

  Klaipėda Danija keltas. Į pačią Danija keleivinio kelto  nėra. Yra tik į  pietų Švediją Trelleborgą. Trelleborgas nuo Kopenhagos nutoles 50 km.  Ieškote kelto į Daniją? Padėsime! Telefonas: +370 -674 -10662 [wpforms id="2964"]
 • Kiti keltų bilietai

  Kiti keltų bilietai (8)

  Keltų bilietai internetu: įvairūs, pigūs, greiti keltų bilietų pasirinkimai personifikuoti individualiems poreikiams . Ieškote keltų bilietų? Padėsime! Telefonas +370-674-10662

Keltų bilietų kainos keltais po Europą

Keltų bilietai įvairiais maršrutais

Keltų bilietai Baltijos jūroje ir tolyn į Europą:

Rostokas – Trelleborgas/ Zasnicas – Treleborgas/ Trelleborgas – Rostokas/ Trelleborgas – Swinoujscie/  Kylis – Geteborgas/ Geteborgas – Frederikshaunas/ Oslas – Frederikshaunas/ Gdynė – Karlskruna/Varberg – Grenaa/Belfast – Cairnryan/ Belfast – Liverpool/ Hook of Holland – Harwich/ Holyhead – Dublin/Rosslare – Fishguard/ Rosslare – Cherbourg/ Keltai į Sankt Peterburgą ir kt.

Keltų bilietus galima rezervuoti telefonu, internetu.

Galima rezervuoti  keltų bilietus ir didesnėms keleivių grupėms ir  krovininiam transportui.

Ieškote mažos kelto bilieto kainos? Rašykite ar skambinkite. Padėsime!

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais