LAIVE.LT

Keltų bilietai 

Kelionės keltais Darbui Poilsiui Savaitgaliui Atostogoms

0
Pigiausi kruizai jūra nuo 12 Eur

Kelionės keltais -įvairūs uostai

Kelionės keltais į 200 uostų, kurie išsidėstę aplink Baltijos jūrą gali būti puikus TV realybės šou ar kokio laidų kūrėjo naujas projektas, o paprastiems keleiviams keltais vargu ar užteks jėgų, laiko ir noro aplankyti juos visus.  Kelionės keltais kurias siūlome yra arba labai įdomios, skirtos pramogauti ir ilsėtis arba reikalingos darbo, šeimos  reikalais keliaujantiems. 

Kelionės keltais: Visby

Nepakartojamos kelionės keltais

Kelionės keltais kurių neįmanomą pakartoti net ir labai labai norint.

Specialius kruizas Ryga Visby Ryga. Kelionės keltu šiuo maršrutu buvo suplanuotos 2020 m ir turėjo paįvairinti  jau įprastus ir kasdienybe jau  tapusius Ryga Stokholmas kruizus. Tačiau ir vieni ir kiti dėl  Covid ribojimų staiga buvo sustabdyti.

Ryga Visby kruizas taip ir neįvyko kaip buvo suplanuotas, tačiau šiemet visgi kruizai į Visby  įvyko.

Kruizams į Visby buvo paskirtas keltas Silja Europa. Kruizas pajudėjo iš Helsinkio.

Kelionės keltu metu laive laukė:

 • patogios kajutės
 • muzika
 • maistas
 • geriausias miestas turizmui – Helsinkis. Tik Helsinkyje taip atsakingai, originalai ir skoningai suderintas istorinis paveldas ir šių laikų statiniai, technologijos ir modernios idėjos, neužterštas oras ir galimybė išbandyti tikrą suomišką sauną tiesiog pačiame miesto centre.
 • geriausias įmanomas vaizdas- pasaulio gražiausių kraštovaizdžių viršūnėse besipuikuojantis Alandų salynas.
 • Visby – miestas Gotlando saloje. Jis laikomas geriausiai išsilaikiusiu viduramžių miestu Skandinavijoje

Kelionė keltu į Visby tampa kasmetine tradicija. Keltų bilietai kelionėms į Visby išparduodami pilnai ir suteikia daug daugiau džiaugsmo, malonumo ir smagumo kiekvienam keliavusiam keltu.

Kelionės keltu datos skelbiamos gegužės pabaigoje birželio pradžioje.

Kelionės keltu metu galima rinktis kajutės: B, A, C, Promenade, Family, Delux, Comodore, Suite.

Daugelis jau žinote, kad kajutės A tipo yra su langu, B be lango, bet viršutiniuose laivo aukštuose, C žemai apačioje laivo. Nauja jums bus Promenade, tai kajutės su langu į pėsčiųjų alėją laive. Taip tikrai, laivas Silja Serenade toks didelis, kad turi net  savo pėsčiųjų alėją Promenade.

Visbi tampa vis populiaresnis traukos objekktas tarp lietuvaičių. 2022 m labai daug kas vyko pamatyti Visby, bet  vyko  ne tik specialiu kruizu bet keltu iš Ventspilio į Nynashamną ir vėliau iš Nynashamo į Gotlandą. 

Visbis buvo 2022 m tarp keliaujančių jūrą buvo išskirtinai populiarus. Ar toks jis išliks ir 2023 metų vasarą?  

Kelionės keltais į 200 uostų

Uostų pasirinkimas kelionėms keltais.

Kelionės keltais tai labai specifinės kelionės.

Keltas iš tikrųjų yra labai unikali transporto priemonė ir keliauti juo unikali patirtis.

Važiuojant mašina, na, arba skrendant lėktuvu, tai prailgsta laikas labai, nepatogu kažkaip, sunku išsėdėti ilgai vienoje vietoje. O laive viskas kitaip, atrodo pamiršti net kur tu keliauji, nes viskas yra patogu ir įdomu čia ir dabar.

Kelionės keltais metu galima eiti  šokti, pasivaikščioti, pakvėpuoti ant denio grynu oru, pavalgyti restorane, nusiprausti, pažiūrėti TV, patogiai atsigulti, ramiai skaityti, naršyti internete, kol laivas skrodžia jūrą arba pramogauti su kitais keleiviais.

Kaip vadinamos tokios kelionės keltais kur daug pramogų?

Jas vadina kruizais.

Kruizus mėgsta visi

Visi žino, kas yra kruizas

Kruizus mėgsta visi, kas nesuserga jūros liga kelionės keltu metu. Tokių keleivių pasitaiko labai mažai, nes šiuolaikiniai keltai dideli, sunkūs ir siūbavimas jaučiamas tik esant dideliam vėjui. Didelis vėjas jūroje laikomas nuo 24 m/s. Kai būna 15-17 m/s laivo kapitonas, pasisveikindamas su kelto keleiviais per garsiakalbį sako, kad jūra bus rami.  Visgi jei abejojate ar jums nepasireikš jūros liga per keliones keltais įsigykite vaistų nuo jūros ligos. Jų yra kiekvienoje vaistinėje ir jie tikrai labai veiksmingi.

Jeigu svajojate apie ilgą keletą savaičių trunkantį kruizą po vandenynus, kaip rodo filmuose ar reklamuoja žurnaluose,  nerizikuokite užsisakyti,  kol nepabandėte kelionės keltu per jūrą.  Kelionės keltais sąlyginai labai trumpos ir galima iš karto suprasti ar ištversit ilgą kelionę jūra per vandenynus nuo vieno žemyno iki kito.

Keliauti jūra reikia, kad pasijaustum stipriu.
Kai tu vaikštai virš jūros po laivo denį ir jūra tegali tave siūbuoti, bet nesužeisti, pasijauti labai stiprus.
Keliauti jūra terapija. Puiki terapija…ir ji tikrai bus naudinga daugeliui, kad pamiršti karantino nuovargį.

Sek mus Instagram #laivelt

Visi įspūdžiai iš kruizų ir kelionių jūra

Kelionės keltais, kurias labiausiai mėgsta lietuviai

Kelionės keltais nėra tas svajonių kruizas iš kino filmų ir Instagram nuotraukų

Kelionės keltu tai kas tinka kiekvienam dėl protingo kainos ir komforto santykio. Pigu, patogu, įdomu ir ten kur reikia, ar kur norisi. Kas be ko galima pasiimti labai daug daiktų, kurių gali prireikti keliaujant. Nėra jokių bagažo mokesčių. Arba vietoje bagažo į kelionę kartu pasiimti naminius gyvūnus, pvz: triušį. Ar žinojote, kad triušio į lėktuvą nepriima, o kelionės keltu metu nereiktu su juo išsiskirti.

Mes manome, kad  pati komfortiškiausia kelionė gali būti laive ir tik laive. Ypač dabar, kai  keltu gali  nukeliauti beveik visur kur reikia. Pagrindiniai uostai į kuriuos keliauja lietuviai keltais:

 • Į Suomiją (Helsinkis).
 • Į Švediją ( Stokholmas, Nynashamnas, Trelleborgas)

Tačiau tai tik populiariausi pasirenkami uostai. Viso apie Baltijos jūrą yra 200 didelių, vidutiniškai didelių ir visai mažų uostų.

Patys didžiausi uostai: Primorsko, Sankt Peterburgo, Geteborgo.

Ar norite juos pamatyti? Rusijos uostus gal kažkada pamatys mūsų vaikai, nes mes į juos jau tikrai nekeliausime. Tiek kraujo kiek pralieta per karą Ukrainoje jau neužteks rusams šio gyvenimo išpirkti padarytą žalą, o į Geteborgą galima visada.

Tiesioginio susisiekimo iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Geteborgą nėra. Galima persikelti į kitus uostus ir važiuoti arba keliauti keltu iš Vokietijos Kiel uosto.

 

Junkitės prie mūsų Facebook grupės "Aplink Baltiją"

Įspūdžiai iš kelionių, faktai ir nuotraukos bei video. Kartu galime apkeliaut Baltiją!

Kelionės keltais, kuriuos uostus verta aplankyti

Naujiena  kelionės keltu Olandija Norvegija

Pati geriausia žinia po pandeminių suvaržymų, kad pradeda plaukti nauji laivai, atgyja seni maršrutai ir atsirado naujų maršrutų.

Olandija Norvegija (Eemshaven – Kristiansand) su visiems mums gerai pažįstamu keltu Romantika.

Žinoma tai jau ilgesnė kelionė negu nuplaukti savaitgalį į  Stokholmą, bet visa savo esybe jaučiame, kad kelionė  turi būti nuostabi.

O Stokholmą galima vėl bus aplankyti beveik  kasdien, keliaujant keltu iš Ventspilio arba Talino. Ir tai bus nauja patirtis su daugiau  naujų miestų ir naujų įspūdžių. Pigu, arti iš Ventspilio, labai smagu, įdomu ir linksma iš Talino. Kelionė keltu, kuri tinka ir norintiems pramogauti ir norintiems tik persikelti darbo, verslo, šeimyniniais reikalais.

Stokholmas ir Helsinkis  vieni didžiausių uostų Skandinavijoje ir Europoje. Tačiau jie tik  vieni iš daugelių uostų savo šalyse Švedijoje ir Suomijoje.

Švedijoje dar yra daugiau nei 16 didelių uostų: Umea, Eckerolinen, Kapelskar, Nynashamn, Visby, Oskaršhamnas, Kalskrona, Karlshamnas, Ystad, Trelleborgas, Malmo, Helsingborg, Varberg, Halmstad, Jevle ir jau minėtas Geteborgas bei Stokholmas.  Mažų uostų, labiau panašių į prieplaukas mums net nepavyktų suskaičiuoti. Švedijoje gausu ir didelių ežerų, kurių vienas Venernas trečias pagal didį Europoje, todėl ir čia keliamasi keltais iš vieno kranto į kitą. O kur dar archipelagai aplink Stokholmą, kur be kelto ar nuosavo vandens transporto visi kaip be rankų.

Suomijoje uostų taip pat gausu, nors žinoma mažiau negu Švedijoje. Didžiausi Suomijos uostai: Vuosaar, Helsinki, Turku, Mariehamnas, Langnas, Eckero, Vasa, Hamina, Kemi, Liuleo, Kotka, Oulu, Rauma.

Danijoje: Kopenhaga, Gedser, Olburg, Orhus, Purtgarden, Rodby.

Vokietijoje: Travemunde, Rostokas, Sassnitz, Liubekas, Kiel.

Lenkija: Swinoujuscie, Gdynia, Gdanskas.

Rusija: Ust Luga, Baltijskas, Sankt Peterburgas, Kaliningradas

Estija: Paldiski, Talinas, Muuga

Latvija: Liepaja, Ventspilis, Ryga

Lietuva: Klaipėda.

Lyginant su kitomis valstybėmis Lietuva su vienu uostu tikra autsaiderė, bet juk  neperdarysime jūros reljefo. Ir vieną uostą turėdama Lietuva užtikrina keliones keltais kiekvienam norinčiam, ypač dabar kai  nuo 2019 m sausio pabaigos iš Klaipėdos pradėjo plaukti keltas į Trelleborgą Marco Polo.

Kelionės keltu iš Klaipėdos į Trelleborgą suteikia galimybes pigiai keliauti į pietų Švediją, kur labai arti Daniją, ir geras susisiekimas su Norvegija, bei Švedijos miestais.

Paskambink+370-674-10662

Rezervuok savo bilietą jau dabar!

Kelionės keltais, kam jos patinka, o kam ne.

Didžioji dalis keliaujančiu, keliones keltais pasirenka, nes taip pigiau ir lengviau visai šeimai grįžti iš darbų Skandinavijoje arba išvykti  po atostogų atgal ten, kur dirba ir nuolatos gyvena.

Vis dėlto keičiantis gyvenimui, keičiantis sąlygoms kelionės keltu nėra jau vien dirbančių toli nuo namų transportas.

Laikai keičiasi, keičiasi ir keliaujančių keltais įpročiai, amžius, finansinė padėtis. Kiekvieną vasarą atliekame socialinį tyrimą, kodėl žmonės renkasi keliones keltu. 

Dėl visiems žinomų priežasčių 2020-2022 m tyrimas būtų beprasmis, todėl kol kas remiamės 2019 m duomenimis.

2019 metų vasarą pasirinkusių keliones keltu darbo reikalais  skaičius buvo gerokai mažesnis negu 2018 ar 2017  metais. Lyginti su 2015 ir 2016  metais visai nevertėtų, nereikėtų.

Kelionės keltu- įprastas dalykas

Daugeliui tai kasdienybė

Daug žmonių rinkosi keliones keltu, nes norėjo:

 • norėjosi tiesiog  kur nors išvykti trumpam ir pigiai;
 • pakeliauti po Norvegijos fiordus su motociklais;
 • vyko į koncertus;
 • norėjo pamatyti kas yra keltas;
 • turėjo dalyvauti  varžybose;
 • mokyklos vykdė mainus;
 • reikėjo nusigabenti įrangą į parodą;
 • įsigyti tam tikrų prekių;
 • pirkti automobilio;
 • keltas pigiau negu viešbutis skandinaviškuose miestuose;
 • dėl  gyvūnų, nes tik Suomijoje rado porą savo šuniui, katei;
 • žvejoti;
 • keliauti laivu geriau, nes tai  ekologiška;
 • kiti sakė, kad įdomu;
 • šventė jubiliejų;
 • gavo dovanų gimtadieniui kruizą;
 • bijo skristi lėktuvu ypač pastaraisiais metais;
 • ką tik gimė kūdikis ir negalima lėktuvu.

Galėtume vardinti ir vardinti, bet tikriausiai ir taip aišku, kad ne tik darbas, ar būtinybė perkelti transportą, krovinius skatina rinktis keliones keltu. 2020 m Koronos krizes metais keltais  keliavo  visi, kam reikėjo būtinai keliauti, nes joks kitas transportas negalėjo užtikrinti išvykimų. 

Kokiu tikslu bekeliautų žmonės keltais, mums svarbiausias uždavinys, pareiga:

 • kad kiekvienas išvyktų iš uosto kuris jam arčiausias ir patogiausias;
 • kad kiekviena kelionė keltu būtu pigi,
 • kad kelionės keltu neatimtų daug laiko;
 • kad keliones keltu norėtusi pakartoti.

Jeigu  kelionės keltu jums įprastas dalykas: keliaujate kartą metuose, du kartus per metus, kas mėnesį arba kas savaitę turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu, telefonu ar facebooke, kad aptartume jūsų kelionių planą ir padėtume sutaupyti, optimizuoti jūsų kelionių keltais sąnaudas. Kadangi dirbame su daug įmonių, turime didelę patirtį ir žinias kurios labai reikalingos tiems kurie turi keliauti keltais dažnai.  

Mūsų žinios ir patirtis padės jums rasti savo veikloje, versle, gyvenime tą keltą kuris jums geriausias.

Mes galime jums pasiūlyti įvairius greitus, pigius, kelionių keltais variantus, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius.

Susisiekite su mumis ir jūsų kelionės keltais į visus  200 uostų aplink Baltijos jūrą taps lengvos kaip 2×2. 

Mūsų padedami rasite: pagal jūsų gyvenimo būdą, poreikius ir pomėgius, finansines galimybes  tik Jums tinkančias keliones keltu. Ypač šiandien, kai situacija visur keičiasi nuolatos ir keliauti sunku dirbame nenuleisdami ranku, kad kiekvienas keliautu keltais tada kada reikia ir kiek reikia kartų.

Pasirūpink savo kelione keltu

užsisakyk kelione keltu dabar, kad sumažinti išlaidas

© Laive.lt All Rights Reserved

Keliones keltais
×