LAIVE.LT

Keltų bilietai 

Kelionės keltais Darbui Poilsiui Savaitgaliui Atostogoms

Kelionės keltais -įvairūs uostai

Kelionės keltais į 200 uostų, kurie išsidėstę aplink Baltijos jūrą gali būti puikus TV realybės šou ar kokio laidų kūrėjo naujas projektas, o paprastiems keleiviams keltais vargu ar užteks jėgų, laiko ir noro aplankyti juos visus.  Kelionės keltais kurias siūlome yra arba labai įdomios, skirtos pramogauti ir ilsėtis arba reikalingos darbo, šeimos  reikalais keliaujantiems. 

Kelionės keltais: Visby

Nepakartojamos kelionės keltais

Kelionės keltais kurių neįmanomą pakartoti net ir labai labai norint.

Specialūs kruizai į Visby. Pirmoji kelionė keltu šiuo maršrutu buvo suplanuotos 2020 m ir turėjo paįvairinti  jau įprastus ir kasdienybe jau  tapusius Ryga Stokholmas kruizus. Tačiau ir vieni ir kiti dėl  Covid ribojimų staiga buvo sustabdyti.

Ryga Visby kruizas taip ir neįvyko kaip buvo suplanuotas, tačiau dabar kruizai į Visby  išvyksta iš Alandų salų, Stokholmo, Helsinkio.

Kruizus į Visby organizuoja Viking line keltų kompanija ir Tallink Silja.

Kelionės keltu metu laivuose keleivių laukia:

 • patogios kajutės
 • muzika
 • maistas
 • geriausias miestas turizmui – Stokholmas. Tik Stokholme taip atsakingai, originalai ir skoningai suderintas istorinis paveldas ir šių laikų statiniai, technologijos ir modernios idėjos, neužterštas oras ir galimybė pamatyti karališką miestą.
 • geriausias įmanomas vaizdas- pasaulio gražiausių kraštovaizdžių viršūnėse besipuikuojantis Alandų salynas.
 • Visby – miestas Gotlando saloje. Jis laikomas geriausiai išsilaikiusiu viduramžių miestu Skandinavijoje

Kelionė keltu į Visby tampa kasmetine tradicija. Keltų bilietai kelionėms į Visby išparduodami pilnai ir labai greitai ir suteikia daug daugiau džiaugsmo, malonumo ir smagumo kiekvienam keliavusiam keltu.

Šių metų kelionės keltu iki Visbio datos:  

-kovo 30 d

-balandžio 1 d

-birželio 2, 4, 6, 9, 15, 23, 25, 27 ir 30 d.

-2, 4, 7, 9, 13, 15, 20, 22, 24, 28 ir liepos 30 d.

-rugpjūčio 3, 5, 9 ir 14 d.

Kelionės keltu iki Visby tvarkaraštis:

Išvykimas iš Stokholmo 17:00 (1 diena)

Atvykimas į Mariehamną 00:15, išvykimas 00:30 (2 diena)

Atvykimas į Visbį 09.30 val., išvykimas 18.00 (2 diena)

Atvykimas į Mariehamną 07.30 val., išvykimas 08.30 (3 diena)

Atvykimas į Stokholmą 14.30 val. (3 diena)

Kelionės keltu metu galima rinktis kajutės: B, A, C, Promenade, Family, Delux, Comodore, Suite.

Daugelis jau žinote, kad kajutės A tipo yra su langu, B be lango, bet viršutiniuose laivo aukštuose, C žemai apačioje laivo. Nauja jums bus Promenade, tai kajutės su langu į pėsčiųjų alėją laive. Taip tikrai, laivai parinkti kelionėms iki Visbio tokie didelis, kad turi net  savo pėsčiųjų alėją Promenade.

Visbi tampa vis populiaresnis traukos objektas ir tarp lietuvaičių. 2022 m labai daug kas vyko pamatyti Visby, bet  vyko  ne tik specialiu kruizu bet keltu iš Ventspilio į Nynashamną ir vėliau iš Nynashamo į Gotlandą. 

Visbis buvo 2022 m tarp keliaujančių jūrą buvo išskirtinai populiarus.   

Kelionės keltais į 200 uostų

Uostų pasirinkimas kelionėms keltais.

Kelionės keltais tai labai specifinės kelionės.

Keltas iš tikrųjų yra labai unikali transporto priemonė ir keliauti juo unikali patirtis.

Važiuojant mašina, na, arba skrendant lėktuvu, dažnai prailgsta laikas. Darosi nepatogu kažkaip sėdėti, sunku išbūti ilgai vienoje vietoje. O laive viskas kitaip, atrodo pamiršti net kur tu keliauji, nes viskas yra patogu ir įdomu čia ir dabar.

Kelionės keltais metu galima eiti  šokti, pasivaikščioti, pakvėpuoti ant denio grynu oru, pavalgyti restorane, nusiprausti, pažiūrėti TV, patogiai atsigulti, ramiai skaityti, naršyti internete, kol laivas skrodžia jūrą arba pramogauti su kitais keleiviais.

Kaip vadinamos tokios kelionės keltais kur daug pramogų?

Jas vadina kruizais.

Kruizus mėgsta visi

Visi žino, kas yra kruizas

Kruizus mėgsta visi, kas neserga jūros liga kelionės keltu metu. Tokių keleivių pasitaiko labai mažai, nes šiuolaikiniai keltai dideli, sunkūs ir siūbavimas jaučiamas tik esant dideliam vėjui. Didelis vėjas jūroje laikomas nuo 24 m/s. Kai būna 15-17 m/s laivo kapitonas, pasisveikindamas su kelto keleiviais per garsiakalbį sako, kad jūra bus rami.  Visgi jei abejojate ar jums nepasireikš jūros liga per keliones keltais įsigykite vaistų nuo jūros ligos. Jų yra kiekvienoje vaistinėje ir jie tikrai labai veiksmingi.

Jeigu svajojate apie ilgą keletą savaičių trunkantį kruizą po vandenynus, kaip rodo filmuose ar reklamuoja žurnaluose,  nerizikuokite užsisakyti,  kol nepabandėte kelionės keltu per jūrą.  Kelionės keltais sąlyginai labai trumpos ir galima iš karto suprasti ar ištversit ilgą kelionę jūra per vandenynus nuo vieno žemyno iki kito.

Keliauti jūra reikia, kad pasijaustum stipriu.
Kai tu vaikštai virš jūros po laivo denį ir jūra tegali tave siūbuoti, bet nesužeisti, pasijauti labai stiprus.
Keliauti jūra terapija. Puiki terapija…ir ji tikrai bus naudinga daugeliui, kad pamiršti nuovargį, ištrūkti iš monotonijos.

Sek mus Instagram #laivelt

Visi įspūdžiai iš kruizų ir kelionių jūra

Kelionės keltais, kurias labiausiai mėgsta lietuviai

Kelionės keltais nėra tik perkėla, tai pramoga ir pažinimas.

Kelionės keltu yra tai, kas tinka kiekvienam dėl protingo kainos ir komforto santykio. Pigu, patogu, įdomu ir ten kur reikia, ar kur norisi. Kas be ko galima pasiimti labai daug daiktų, kurių gali prireikti keliaujant. Nėra jokių bagažo mokesčių. Arba vietoje bagažo į kelionę kartu pasiimti naminius gyvūnus, pvz: triušį. Ar žinojote, kad triušio į lėktuvą nepriima, o kelionės keltu metu nereiktu su juo išsiskirti.

Mes manome, kad  pati komfortiškiausia kelionė gali būti laive ir tik laive. Ypač dabar, kai  keltu gali  nukeliauti beveik visur kur reikia. Pagrindiniai uostai į kuriuos keliauja lietuviai keltais:

 • Į Suomiją (Helsinkis).
 • Į Švediją ( Stokholmas, Nynashamnas, Karlshamnas, Trelleborgas)

Tačiau tai tik populiariausi pasirenkami uostai. Viso apie Baltijos jūrą yra 200 didelių, vidutiniškai didelių ir visai mažų uostų.

Patys didžiausi uostai: Primorsko, Sankt Peterburgo, Geteborgo.

Ar norite juos pamatyti? Rusijos uostus gal kažkada pamatys mūsų anūkai, nes mes į juos jau tikrai jau nekeliausime. Tiek kraujo kiek pralieta per karą Ukrainoje jau neužteks rusams šio gyvenimo išpirkti padarytą žalą, o į Geteborgą galima visada.

Tiesioginio susisiekimo iš Lietuvos, Latvijos, Estijos į Geteborgą nėra. Galima persikelti į kitus uostus ir važiuoti  iki  Geteborgo arba keliauti keltu iš Vokietijos Kiel uosto tiesogine jungtimi su Geteborgu (Kiel Geteborgas keltu).

 

Junkitės prie mūsų Facebook grupės "Aplink Baltiją"

Įspūdžiai iš kelionių, faktai ir nuotraukos bei video. Kartu galime apkeliaut Baltiją!

Kelionės keltais, kuriuos uostus verta aplankyti

Naujiena  kelionės keltu  minkruizo principu Klaipėda Karlshamnas Klaipėda

Pati geriausia žinia po pandeminių suvaržymų, kad pradeda plaukti nauji laivai, atgyja seni maršrutai ir atsirado naujų maršrutų ir naujų keltų bei galimybių.

Klaipėda Švedija (Klaipėda Karlshamnas) su visiems mums gerai jau pažįstamu didžiuoju keltu Luna Seaways.

Minikruizui nereikia daug laiko. Keltas išvyksta penktadienį 21:00 val ir šeštadienį ryte 09:00 val būna Karlshamne, atgal išvyksta šeštadienį 19:00 val. Po šaunaus pasivaikščiojimo Švedijos pakrantėse sekmadienį ryte būnate Klaipėdoje. Pirmadienį su įspūdžiais ir lauktuvėmis jau vėl pradedate darbo savaitę, tik ji bus daug lengvesnė, nes poilsis ir geri įspūdžiai, kuriuos sukaupsite per savaitgalio kruizą, padės lengviau su viskuo susidoroti.

Jeigu norite į sostinę Stokholmą, tai galima tai padaryti taip pat kasdien, keliaujant iš Ventspilio arba Talino. Tai bus dar viena nauja patirtis su daugiau  naujų miestų ir naujų įspūdžių. Pigu, arti iš Ventspilio, labai smagu, įdomu ir linksma iš Talino. Kelionė keltu, kuri tinka ir norintiems pramogauti ir norintiems tik persikelti darbo, verslo, šeimyniniais reikalais.

Stokholmas ir Helsinkis  vieni didžiausių uostų Skandinavijoje ir Europoje. Tačiau jie tik  vieni iš daugelių uostų savo šalyse Švedijoje ir Suomijoje.

Švedijoje dar yra daugiau nei 16 didelių uostų: Umea, Eckerolinen, Kapelskar, Nynashamn, Visby, Oskaršhamnas, Kalskrona, Karlshamnas, Ystad, Trelleborgas, Malmo, Helsingborg, Varberg, Halmstad, Jevle ir jau minėtas Geteborgas bei Stokholmas.  Mažų uostų, labiau panašių į prieplaukas mums net nepavyktų suskaičiuoti. Švedijoje gausu ir didelių ežerų, kurių vienas Venernas trečias pagal didį Europoje, todėl ir čia keliamasi keltais iš vieno kranto į kitą. O kur dar archipelagai aplink Stokholmą, kur be kelto ar nuosavo vandens transporto visi kaip be rankų.

Suomijoje uostų taip pat gausu, nors žinoma mažiau negu Švedijoje. Didžiausi Suomijos uostai: Vuosaar, Helsinki, Turku, Mariehamnas, Langnas, Eckero, Vasa, Hamina, Kemi, Liuleo, Kotka, Oulu, Rauma.

Danijoje: Kopenhaga, Gedser, Olburg, Orhus, Purtgarden, Rodby.

Vokietijoje: Travemunde, Rostokas, Sassnitz, Liubekas, Kiel.

Lenkija: Swinoujuscie, Gdynia, Gdanskas.

Rusija: Ust Luga, Baltijskas, Sankt Peterburgas, Kaliningradas

Estija: Paldiski, Talinas, Muuga

Latvija: Liepaja, Ventspilis, Ryga

Lietuva: Klaipėda.

Lyginant su kitomis valstybėmis Lietuva su vienu uostu tikra autsaiderė, bet juk  neperdarysime jūros reljefo. Ir vieną uostą turėdama Lietuva užtikrina keliones keltais kiekvienam norinčiam, ypač dabar kai  nuo 2019 m sausio pabaigos iš Klaipėdos pradėjo plaukti keltas į Trelleborgą Marco Polo., o nuo 2023 m ir papildomi keltai į Karlshamną.

Kelionės keltu iš Klaipėdos į Trelleborgą suteikia galimybes pigiai keliauti į pietų Švediją, kur labai arti Daniją, ir geras susisiekimas su Norvegija, bei Švedijos miestais.

Paskambink+370-674-10662

Rezervuok savo bilietą jau dabar!

Kelionės keltais, kam jos patinka, o kam ne.
Play Video about keliones keltais

Didžioji dalis keliaujančiu, keliones keltais pasirenka, nes taip pigiau ir lengviau visai šeimai grįžti iš darbų Skandinavijoje arba išvykti  po atostogų atgal ten, kur dirba ir nuolatos gyvena.

Vis dėlto keičiantis gyvenimui, keičiantis sąlygoms kelionės keltu nėra jau vien dirbančių toli nuo namų transportas.

Laikai keičiasi, keičiasi ir keliaujančių keltais įpročiai, amžius, finansinė padėtis. Kiekvieną vasarą atliekame socialinį tyrimą, kodėl žmonės renkasi keliones keltu. 

2023 metais keleiviai rinkosi keliones keltais ne tik dėl to, kad reikia vykti į darbus. 11 procentų išaugusi keleivių perkėla visomis keltų linijomis rodo, jog žmonėms patinka keliauti jūra. Kelionės  jūra yra šauni pramoga ir patogus keliavimo būdas. Taip pat kelionės keltais yra gan originalus keliavimo būdas, kai vėliau gali pasigirti ir matytais nuostabiais vaizdais jūroje ir išskirtine patirtimi.

Kelionės keltu- įprastas dalykas

Daugeliui tai kasdienybė

Daug žmonių šį sezoną rinkosi keliones keltu, nes norėjo:

 •  tiesiog  kur nors išvykti trumpam ir pigiai;
 • pakeliauti po Norvegijos fiordus su motociklais;
 • vyko į koncertus;
 • norėjo pamatyti kas yra keltas;
 • turėjo dalyvauti  varžybose;
 • mokyklos vykdė mainus;
 • reikėjo nusivežti  įrangą į parodą;
 • įsigyti tam tikrų prekių;
 • pirkti automobilio;
 • keltas pigiau negu viešbutis skandinaviškuose miestuose;
 • dėl  gyvūnų, nes tik Suomijoje rado porą savo šuniui, katei;
 • žvejoti;
 • keliauti laivu geriau, nes tai  ekologiška;
 • kiti sakė, kad įdomu;
 • šventė jubiliejų;
 • gavo dovanų gimtadieniui kruizą;
 • bijo skristi lėktuvu ypač pastaraisiais metais;
 • ką tik gimė kūdikis ir negalima lėktuvu.

Galėtume vardinti ir vardinti, bet tikriausiai ir taip aišku, kad ne tik darbas, ar būtinybė perkelti transportą, krovinius skatina rinktis keliones keltu. 2020 m Koronos krizes metais keltais  keliavo  visi, kam reikėjo būtinai keliauti, nes joks kitas transportas negalėjo užtikrinti išvykimų. 

Kokiu tikslu bekeliautų žmonės keltais, mums svarbiausias uždavinys, pareiga:

 • kad kiekvienas išvyktų iš uosto kuris jam arčiausias ir patogiausias;
 • kad kiekviena kelionė keltu būtu pigi,
 • kad kelionės keltu neatimtų daug laiko;
 • kad keliones keltu norėtusi pakartoti dar kartą.

Jeigu  kelionės keltu jums įprastas dalykas: keliaujate kartą metuose, du kartus per metus, kas mėnesį arba kas savaitę turėtumėte susisiekti su mumis elektroniniu paštu, telefonu ar facebooke, kad aptartume jūsų kelionių planą ir padėtume sutaupyti, optimizuoti jūsų kelionių keltais sąnaudas. Kadangi dirbame su daug įmonių, turime didelę patirtį ir žinias kurios labai reikalingos tiems kurie turi keliauti keltais dažnai.  

Mūsų žinios ir patirtis padės jums rasti savo veikloje, versle, gyvenime tą keltą kuris jums geriausias.

Mes galime jums pasiūlyti įvairius greitus, pigius, kelionių keltais variantus, atsižvelgdami į Jūsų individualius poreikius.

Susisiekite su mumis ir jūsų kelionės keltais į visus  200 uostų aplink Baltijos jūrą taps lengvos kaip 2×2. 

Mūsų padedami rasite: pagal jūsų gyvenimo būdą, poreikius ir pomėgius, finansines galimybes  tik Jums tinkančias keliones keltu. Ypač šiandien, kai situacija visur keičiasi nuolatos ir keliauti sunku dirbame nenuleisdami ranku, kad kiekvienas keliautu keltais tada kada reikia ir kiek reikia kartų.

Pasirūpink savo kelione keltu

užsisakyk kelione keltu dabar ir pradėk planuoti nuotykius

Kruizas
×
Skip to content