Tallink keltai

Tallink keltai iki 2022 m birželio 3 d. neplauks iš Rygos į Stokholmą. Keltas Romantika šiuo metu išnuomotas ir plaukios tris ateinančius metus tarp Olandijos – Norvegijos. Šiuos bilietus jau galite užsakyti ir pas mus.

Keltas iš Talino į Stokholmą  plaukia  nuo 2022 m vasario 19 d kas antrą dieną.

Ieškote Tallink keltų bilietų?  Turite žinoti, kad  iš Rygos į Stokholmą rezervacijos jau  galimos, bet dar nėra aišku ar tikrai  keltas pradės plaukti iš tiesų, nes data buvo perkeliama daug kartų. Visais kitais keltais: Talinas Stokholmas, Helsinkis Stokholmas, Turku Stokholmas, Talinas Alandai, Talinas Helsinkis rezervacijas keltų bilietams atlikti galima.

Kaina asmeniui nuo

29

Telefonas pasiteiravimui dėl bilietų į Tallink keltus: 8-674-10662

Keltų bilietai Tallink - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Keltų bilietai Talllink labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t
2 Perkant Tallink keltų bilietus kartu galima užsisakyti ir laiką testui dėl Covid.
3.Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4.Kelte iš Talino į Helsinkį 2230 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5.Keliaujant keltais iš Rygos ir Talino į Stokholmą kelto bilietus galima keisti tik  nemažiau negu para iki išvykimo.

Tallink keltai iš Talino, Rygos

Tallink keltai, pavyzdžiui tokie, kaip keltai plaukiantys Talinas–Stokholmas maršrutu,– išskirtinio komforto keltai. Tallink keltai skirti ne vien perkėlai, o tikroms kelionėms jūra, su pramogom, patogumais, skaniu maistu ir užimtumu įvairių pomėgių turintiems skirtingiems keleiviams.

Iš Talino į Stokholmą ir atgal, Tallink kompanija kelia keleivius dviem keltais: M/S Victoria ir M/S Baltic Queen

Šiuo metu Tallink keltai tai ir viena pigiausių perkėlų į Švediją ir iš Švedijos, ypač tuomet jeigu keliauja daugiau žmonių, t.y keturi, penki ir daugiau.

Tallink keltai – kelionės keltu

Kelte galima pirkti vietą  kajutėje su pašaliniais asmenimis arba atskirą kajutę be pašalinių.

 

Tallink Junior Suite kajutė turi perskirtą erdvę – miegamąjį su dvigule lova ir svetainę su sofa lova, TV, mini baru. Keliaujant su šia kajute jums priklauso pusryčiai a la carte restorane bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Taip pat garantuotas ir Wi Fi visos kelionės metu.

Tallink De Luxe kajutė su dvigule lova, TV, mini baru. Priklauso pusryčiai a la carte restorane, bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Wi Fi visos kelionės metu.

Tallink A kategorijos kajutės yra su langu. Būna dvivietės ir keturvietės. Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliesiems ir keleiviams, kurie kartu su savimi gabenasi gyvūnus.

Tallink B – E kategorijos kajutės be langų. Būna dvivietės ir keturvietės. Randasi 5-9 laivo deniuose (aukštuose). B kajutės yra toliau nuo pramogų zonos ir jose mažiau triukšmo, E kajutės yra arčiau parduotuvių, restoranų, jos tinka norintiems visą naktį pramogauti ir nemiegoti. B kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliems ir keleiviams, kurie gabenasi gyvūnus.

Kajutėse galite rasti: Spinta, tualetas, dušas, rankšluosčiai, patalynę.

Tallink keltais gabenantis kartu gyvūną, galima išpirkti narvą gyvūnų patalpoje. Tuomet nereikia pirkti visos pilnos kajutės, skirtos keliauti su gyvūnu.

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

Aukšti lengvieji automobiliai: 1 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba: 1 kategorija: maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija: maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m.
3 kategorija: sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima išpirkti papildomus ilgio metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/m.

Grupės autobusas, vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.
Dviratis

Motociklai

Tallink keltai – kaip rasti terminalus?

Talline Uus Sadama 19/3; D terminalas (anksčiau buvo Lootsi 13)
Stokholme- Hamnpirsvägen 10
Ryga Eksporta iela 3 A
Helsinkis Hietasaarenkuja 8- T2

Tallink keltai -kokios keltų bilietų kainos?

Tallink keltai keliones iš Švedijos, arba į Švediją siūlo nuo 19 Eur asmeniui.

Nuo 50 Eur lengvajam automobiliui (1,9 m aukštis, 5 m ilgis).
Nuo 85 Eur  automobiliui, kurio aukštis iki 2,4 m.

Nuo 110 Eur automobiliui, kurio aukštis iki 2,7 m.

Geriausia, ką siūlo Tallink, tai grupių perkėla nuo 15 Eur grupės nariui, autobuso perkėla – 132 Eur.

Nuo 17 Eur – kruizas Tallink keltais.

Atskira keturvietė kajutė Tallink keltuose – nuo 60 Eur.

Kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

Iš Talino išvyksta 18:00 val., o atvyksta 10:00 val (kelionės keltu trukmė – 16 valandų)

iš Stokholmo: 17:30 val. išvyksta, o atvyksta 10:00 val vietos laiku.

Dėl pandemijos Tallink  keltai į Stokholmą neplaukė  beveik metus laiko. Atnaujinti išvykimai iš Talino nuo  2021  liepos mėnesio.

Dėl pandemijos Tallink keltai patyrė didžiausią žalą iš visų keltų linijų Baltijos regione. Lyginant su 2019 m Tallink keltai perkelia net 80 procentų mažiau keleivių.

Tallink keltai – keltų bilietų keitimas

Tallink keltai keisti datą leidžia para iki išvykimo, sumokėjus 10 Eur mokestį. Esant kainų skirtumui tarp išvykimo dienų ar galimų paslaugų, teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą tarp jūsų turimo bilieto kainos ir to, į kurį norite keisti.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 21 dienai iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį likus 21 dienai iki išplaukimo: pavyzdžiui, suges priekaba ir reikės keisti bilietą į bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina, arba sugalvosite, jog nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį, arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. O kai iki kelionės lieka mažiau nei 5 paros, šiems išvardintiems ir kitiems panašiems keitimams taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelionės bilietą Jums nebegrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį. koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui, kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių, jei keliauti atsisakė tie, su kuriais ketinote keliauti anksčiau.

Nauja, kad galite įsigyti specialų draudimą 8 Eur asmeniui, kad galėtumete vėliau be mokesčio atšaukti, keisti keltų bilietus iki pat išvykimo dienos.

Laive-zenkliukas (1)
Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Telefonas: +370-674-10662

Copyright 2022 - ©Laive.lt Visos teisės saugomos