Keltas Talinas Helsinkis viena kelionė - daug galimybių

Kelionės Talinas Helsinkis nuo 28.09.2020 galimos tik darbo, verslo ar kitais būtinais reikalais. Jei norite keltis turizmo tikslais tai vėl taikomi apribojimai. Keliantis keltu iš Helsinkio apribojimų dėl Covid 19 nėra, tačiau keliaujant automobiliu per Latviją į Lietuvą reikalinga turėti atliktą  Covid testą.

Telefonas užsakymui: +370-674-10662

Keltas Talinas Helsinkis 1 (viena)  kelionė daugybė pasirinkimų  įvairiais keltais, įvairiais laikais.

Rinkitės keltą arba pagal patogų išvykimo laiką, arba pagal mažiausią keltų bilietų kainą, jei nėra svarbus atvykimo laikas.

Keltas Talinas Helsinkis Eckeroline

Eckeroline keltas

Keltas Talinas  Hesinkis – iš Helsinkio į Taliną arba atgalios plaukia 2 valandas 15 min

Eckerö Line teikia keltų paslaugas tarp Helsinkio / Suomijoje ir Talinas / Estija, skirdama tiek kroviniams, tiek keleiviams vienodai dėmesio.

Su Eckerö Line m/s Finlandia, šiuo maršrutu pradėjusia plaukioti nuo 2012.12.31 , Helsinkis yra arčiau nei bet kada: kelionės laikas keltu tik dvi su puse valandos. Tai naujas laivas kuris sudomino daugelį. Kaip rodo naujo laivo pavadinimas, Suomija Eckeroline yra labai svarbi.

Kaip senasis keltas Talinas Helsinkis linijoje Nordlandia, taip ir Finlandia plaukioja su Suomijos vėliava. Eckerö Line jauki atmosfera ir draugiškas, paslaugus personalas. Keltas Talinas Helsinkis gali pasigirti šešiais restoranais, dviem parduotuvėm ir konferencijų sale. Finlandia laive gali būti daugiau kaip 2 000 keleivių daugiau nei 650 transporto priemonių .

Iš Talino keltas išplaukia Terminalas A Sadama 25 Talinas.

Iš Helsinkio keltas išplaukia: Terminalas West Harbour Tyynenmerenkatu 8.

Keltas Talinas Helsinkis -Vikingline

Viking line keltas

Mažos keltų bilietų kainos nuo 7 Eur/asmeniui, nėra vienintelis dalykas išskiriantis keltus VikingLine tarp kitų kompanijų. Talinas Helsinkis keltas VikingLine kitaip nei kitų linijų laivai įplaukia į miesto centrą, ir taip miestas kelto keleiviams padaro dar didesnį įspūdį. Helsinkis  Viking Line keltus įsileidžia į miesto centrą Katajanokka terminalą, nuo kurio lengva toliau judėti tiek pėstute, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Keltai Viking Line Stokholme stoja Stadsgården terminale .

Išskirtinės paslaugos, kurias galima užsakyti perkant bilietus  į keltas Talinas Helsinkis
automobilio parkavimas kelte arti lifto 0 Eur;
vėlyva registracija į keltą – 5 Eur,
pirmumas išvažiuoti iš kelto- 5 Eur;
gyvūnas kelte -14 Eur (gyvūnų vedžiojimo vieta kelte žymima Pet Toilet 9 laivo aukšte);
gėrimai – 4,5 Eur;
kajutė kelte – 24 Eur (nors laivas plaukia trumpai, bet kajutė labai patogu važiavusiems iš Šiaurės Suomijos ilgą kelią).

Kitas Viking Line keltų privalomas – patogus išvykimo laikas. Keltai plaukia: Talinas Helsinkis maršrutu 08:00 val ir 18:00 val, atgal 11:30 val ir 21:30 val. Vasara būna papildomi kelto reisai.

Keltų bilietai iš Talino

Daugiau kelionių iš Talino

Keltai iš Talino plaukia į Stokholmą, Helsinkį ir Alandų salas

Iš Talino į Stokholmą ir Alandų salas plaukia Tallink keltai

Iš Talino į Helsinkį plaukia keltai Eckeroline, Viking Line ir tie patys Tallink keltai

Iš Talino taip pat plaukia keltas į Sankt Peterburgą

Vikingline Helsinkis Stokholmas maršrutu keltas plaukia- kasdien 17:30 val iš Helsinkio ir 16:30 val iš Stokholmo; Långnäs (Alandų salos) – Stokholmas, kasdien du kartus pakeliui į Turkų uostą ir iš Turkų ;

Mariehamn (Alandų salos) – Kapellskär kasdien du kartus 12:00 val ir 19:00 val, o Mariehamn (Alandų salos)- Stokholmas 3 kartus per para; Turku (Suomija) – Stokholmas keltas kelia du kartus 08:45 val ir 20:55 val, atgal iš Švedijos 19:50 val ; 07:35 val.

Kiekvienos kelionės metu, kur bekeliausite su Viking Line keltais jus lydės pramogos laive, patogios kajutės ir skanėstai laivo kavinėse. Nuolatiniai Helsinkis Stokholmas, Turku Stokholmas keltų keleiviai suomiai ir švedai. Savaitgalio kruizai, šventės laivuose taip yprasta, kaip pas mus nuvažiuoti į Trakus savaitgaliui. I Viking Line keltų kompanija išskiria 3 pagrindines paslaugas: kruizai, keleivių ir krovinių pervežimas. Jų unikalus bandymas suderinti šias 3 paslaugas teikia naudą klientui ir verslui. Pagrindinės vertybės – Viking Line skirta kiekvienam. Klientai yra svarbiausias dalykas ir keltų kompanija siekia patenkinti jų viltis, ypač gerai tuos žmones aptarnaujant.

Daugiau keltų į Helsinkį
Keltai iš Muuga, Paldiski, Ryga

Be aukščiau išvardintų keltų, dar yra keltai iš Talino Muuga uosto. Muuga nutolęs nuo centrinių keltų teminalų A, B ir D 20 km. Keltai perkelia į Vuosari Helsinkis. Vuosari tai pat yra už miesto. Keltas Finbo, keltas Seawind prieš keletą metų buvo išskirtinai kroviniams gabenti skirti keltai. Dabar keltai kelia ir lengvuosius automobilius su keleiviais. Dažnai girdime klausimą: „kas tai per keltas jeigu keldavo tik krovinius?“

Atsakymas: keltas normalus, viskas jame yra ko reikia ir  kajutės ir valgykla. Nėra tik karaokes, šokių kelionės metu. Bet galima apseiti ir be jų, kai keltų bilietų  kaina yra įspūdingai maža ir keltas plaukia tik 2 valandas 45 min.

Panaši kelionė buvo galima ir Paldiski Hanko keltu. Hanko uostas piečiau  Helsinkio.  Deja, bet nuo 2020 m  rudens šis keltų maršrutas uždarytas ir keltų bilietai paprastams lengvajam transportui bei keleiviams į šį reisą neparduodami.

Jei norisi prabangos keliaujant į Helsinkį tai reikia rinktis Ryga Helsinkis keltą, kuris kelionės  metu siūlo pramoginę programą visą naktį, restoranus veikiančius iki paryčių, SPA, parduotuves ir visas kitas atrakcijas įprastas kruizams.  Kruizas buvo labai populiarus vasara ir pakeitė įprastą Ryga Stokholmas kruizą, bet per antrąją Covid bangą ir jis buvo sustabdytas. Tikimės vos bus atlaisvinta po antrųjų karantinų suvaržymai laivas Ryga Helsinkis maršrutu  vėl pajudės nedelsdamas.

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais