Keltas Talinas Helsinkis viena kelionė - daug galimybių

Laisvas judėjimas keltais Talinas Helsinkis Talinas  su ES Covid sertifikatu. Neturintiems skiepo ar persirgimo dokumento yra ribojimų.

Telefonas keltų bilietų užsakymui: +370-674-10662

Keltas Talinas Helsinkis 1 (viena)  kelionė daugybė pasirinkimų  įvairiais keltais, įvairiais laikais.

Rinkitės keltą arba pagal patogų išvykimo laiką, arba pagal mažiausią keltų bilietų kainą, jei nėra svarbus atvykimo laikas.

Keltas Talinas Helsinkis Eckeroline

Eckeroline keltas

Keltas Talinas  Hesinkis – iš Helsinkio į Taliną arba atgalios plaukia 2 valandas 15 min

Eckerö Line teikia keltų paslaugas tarp Helsinkio / Suomijoje ir Talinas / Estija, skirdama tiek kroviniams, tiek keleiviams vienodai dėmesio.

Su Eckerö Line m/s Finlandia, šiuo maršrutu pradėjusia plaukioti nuo 2012.12.31 , Helsinkis yra arčiau nei bet kada: kelionės laikas keltu tik dvi su puse valandos. Tai laivas kuris sudomino daugelį. Kaip rodo laivo pavadinimas „Finlandia“, Suomija Eckeroline yra labai svarbi.

Kaip senasis keltas Talinas Helsinkis linijoje Nordlandia, taip ir Finlandia plaukioja su Suomijos vėliava. Eckerö Line jauki atmosfera ir draugiškas, paslaugus personalas. Keltas Talinas Helsinkis gali pasigirti šešiais restoranais, dviem parduotuvėm ir konferencijų sale. Finlandia laive gali būti daugiau kaip 2 000 keleivių daugiau nei 650 transporto priemonių .

Keltas Talinas Helsinkis Eckeroline turi specialius pasiūlymus kajutėms, keliaujant pandemijos metu. Kajučių kaina tik nuo 10 Eur kiekviename reise, todėl visai nebūtina būti kelionės metu bendrose erdvėse ir rizikuoti vėliau gauti teigiamą testo atsakymą. 

Keltas Talinas Helsinkis Eckeroline siūlo ne tik specialias kainas kajutėms, bet ir mažas kainas kiekvienai perkėlai. Todėl šis keltas tarp keliaujančių į Suomiją ir iš jos visada populiarus ir dažniausiai tampa numeris 1 renkantis keltų bilietus į ir iš Suomijos.

Iš Talino keltas išplaukia Terminalas A Sadama 25 Talinas.

Iš Helsinkio keltas išplaukia: Terminalas West Harbour Tyynenmerenkatu 8.

Keltas Talinas Helsinkis -Vikingline

Viking line keltas

Mažos keltų bilietų kainos nuo 7 Eur/asmeniui, nėra vienintelis dalykas išskiriantis keltus Viking Line tarp kitų kompanijų. Talinas Helsinkis keltas Viking Line kitaip nei kitų linijų laivai įplaukia į miesto centrą, ir taip miestas kelto keleiviams padaro dar didesnį įspūdį. Helsinkis  Viking Line keltus įsileidžia į miesto centrą Katajanokka terminalą, nuo kurio lengva toliau judėti tiek pėstute, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Keltai Viking Line Stokholme stoja Stadsgården terminale .

Išskirtinės paslaugos, kurias galima užsakyti perkant bilietus  į keltas Talinas Helsinkis
automobilio parkavimas kelte arti lifto 0 Eur;
vėlyva registracija į keltą – 5 Eur,
pirmumas išvažiuoti iš kelto- 5 Eur;
gyvūnas kelte -14 Eur (gyvūnų vedžiojimo vieta kelte žymima Pet Toilet 9 laivo aukšte);
gėrimai – 4,5 Eur;
kajutė kelte – 24 Eur (nors laivas plaukia trumpai, bet kajutė labai patogu važiavusiems iš Šiaurės Suomijos ilgą kelią).

Kitas Viking Line keltų privalomas – patogus išvykimo laikas. Keltai plaukia: Talinas Helsinkis maršrutu 08:00 val ir 18:00 val, atgal 11:30 val ir 21:30 val.

Pavasarį ir vasarą būna papildomi kelto reisai. Šiltuoju metu laiku keltas viena kryptimi plaukia net penkis kartus per dieną, bet dėl pandemijos šią vasarą kol kas tvarkaraščiuose lieka vienodi išvykimo laikai kaip ir žiemą.

Keltų bilietai iš Talino

Daugiau kelionių iš Talino

Keltai iš Talino plaukia į Stokholmą, Helsinkį ir Alandų salas. Pagaliau po ilgo  stovėjimo krantuose šie keltai plaukia ir dėl to labiausiai džiaugiasi žvejai, kurie  buvo pasiilgę šių žuvingų  vietovių, bei  turistai norintys pamatyti vaizdingąjį archipelagą ir aplankyti du skandinaviškus perlus (Stokholmą ir Helsinkį) vienos kelionės metu. 

Kaip ir iki pandemijos,taip ir dabar  iš Talino į Stokholmą ir Alandų salas plaukia Tallink keltai.

Iš Talino į Helsinkį plaukia keltai Eckeroline, Viking Line ir tie patys Tallink keltai.

Iš Talino taip pat plaukia keltas į Sankt Peterburgą.

Viking line Helsinkis Stokholmas maršrutu keltas plaukia- kasdien 17:30 val iš Helsinkio ir 16:30 val iš Stokholmo; Långnäs (Alandų salos) – Stokholmas, kasdien du kartus pakeliui į Turkų uostą ir iš Turkų ;

Mariehamn (Alandų salos) – Kapellskär kasdien du kartus 12:00 val ir 19:00 val, o Mariehamn (Alandų salos)- Stokholmas 3 kartus per para; Turku (Suomija) – Stokholmas keltas kelia du kartus 08:45 val ir 20:55 val, atgal iš Švedijos 19:50 val ; 07:35 val.

Kiekvienos kelionės metu, kur bekeliausite su Viking Line keltais jus lydės pramogos laive, patogios kajutės ir skanėstai laivo kavinėse. Nuolatiniai Helsinkis Stokholmas, Turku Stokholmas keltų keleiviai suomiai ir švedai. Savaitgalio kruizai, šventės laivuose taip įprasta, kaip pas mus nuvažiuoti į Trakus savaitgaliui. I Viking Line keltų kompanija išskiria 3 pagrindines paslaugas: kruizai, keleivių ir krovinių pervežimas. Jų unikalus bandymas suderinti šias 3 paslaugas teikia naudą klientui ir verslui. Pagrindinės vertybės – Viking Line skirta kiekvienam. Klientai yra svarbiausias dalykas ir keltų kompanija siekia patenkinti jų viltis, ypač gerai tuos žmones aptarnaujant.

Daugiau keltų į Helsinkį
Keltai iš Muuga, Paldiski, Ryga

Be aukščiau išvardintų keltų, dar yra keltai iš Talino Muuga uosto. Muuga nutolęs nuo centrinių keltų teminalų A, B ir D 20 km. Keltai perkelia į Vuosari Helsinkis. Vuosari tai pat yra už miesto. Keltas Finbo, keltas Seawind prieš keletą metų buvo išskirtinai kroviniams gabenti skirti keltai. Dabar keltai kelia ir lengvuosius automobilius su keleiviais. Dažnai girdime klausimą: „kas tai per keltas jeigu keldavo tik krovinius?“

Atsakymas: keltas normalus, viskas jame yra ko reikia ir  kajutės ir valgykla. Nėra tik karaokes, šokių kelionės metu. Bet galima apseiti ir be jų, kai keltų bilietų  kaina yra įspūdingai maža ir keltas plaukia tik 2 valandas 45 min.

Panaši kelionė buvo galima ir Paldiski Hanko keltu. Hanko uostas piečiau  Helsinkio.  Deja, bet nuo 2020 m  rudens šis keltų maršrutas uždarytas ir keltų bilietai paprastams lengvajam transportui bei keleiviams į šį reisą neparduodami.

Jei norisi prabangos keliaujant į Helsinkį tai tikėkimės bus tokia galimybė vėl, kai bus galima rinktis Ryga Helsinkis keltą, kuris kelionės  metu siūlo pramoginę programą visą naktį, restoranus veikiančius iki paryčių, SPA, parduotuves ir visas kitas atrakcijas įprastas kruizams.  Kruizas buvo labai populiarus vasara ir pakeitė įprastą Ryga Stokholmas kruizą, bet per antrąją Covid bangą ir jis buvo sustabdytas. Tikimės vos bus atlaisvinta po antrųjų karantinų suvaržymai laivas Ryga Helsinkis maršrutu  vėl pajudės nedelsdamas.

Keltas Ryga Helsinkis  – Tallink keltas. Kiti Tallink keltai į Helsinkį: Star, Megastar, Silja Europa. Tai greičiausiai perkeliantys keltai į Helsinkį. Tallink keltas į Helsinkį perkelia per dvi  valandas.  Talink keltai turi daug išvykimų laikų, todėl labai patogu jeigu negalima nuspėti tikslaus išvykimo  laiko. Šiuos keltų bilietus galima lengvai perstumti iš vieno laiko į kitą.  Žinoma toks patogumas ir kainuoja šiek tiek daugiau, bet jeigu reikia užsakyti keltą į Helsinki su aukštesniu automobiliu ar priekaba, tai  kainos kartais su Tallink keltu  būna netgi mažiausios. 

Paprastai mes nedėliojame jokių akcentų koks keltas į Helsinkį kokiai keltų bendrovei priklauso. Savo klientams renkame tik pagal du kriterijus: laiką ir kainą. Jei reik kelto ryte, tai renkame tą keltą į Helsinkį, kuris pigiausias ryte.  Jei reikia išvykti vakare, tai rinksime, pigiausią keltą į Helsinkį, vakare.

keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais