LAIVE.LT

Keltas Talinas Helsinkis

Keltas Talinas Helsinkis Trumpa kelionė Dažni išvykimai

Keltas Talinas Helsinkis 1 (viena) kelionė daug galimybių ir pasirinkimų  įvairiais keltais, įvairiais laikais.

Keltas Talinas Helsinkis kaip pasirinkti? Rinkitės keltą Talinas Helsinkis arba pagal patogų išvykimo laiką, arba pagal mažiausią keltų bilietų kainą, jei nėra svarbus atvykimo laikas.

Rinktis keltų bilietus

Keltas Talinas Helsinkis Eckeroline

Keltas Talinas Helsinkis Finlandia

Keltas Talinas  Hesinkis – iš Helsinkio į Taliną arba atgalios plaukia 2 valandas 15 min

Eckerö Line teikia keltų paslaugas tarp Helsinkio / Suomijoje ir Talinas / Estija, skirdama tiek kroviniams, tiek keleiviams vienodai dėmesio.

Su Eckerö Line m/s Finlandia, šiuo maršrutu pradėjusia plaukioti nuo 2012.12.31 , Helsinkis yra arčiau nei bet kada: kelionės laikas keltu tik dvi su puse valandos. Tai laivas kuris sudomino daugelį patogiu tvarkaraščiu, kainomis.

Keltas Finlandia Talinas Helsinkis maršrutą aptarnauja jau nuo 2012 metų.  Keltas Talinas Helsinkis Finlandia plaukioja su Suomijos vėliava. Eckerö Line keltuose Talinas Helsinkis jauki atmosfera ir draugiškas, paslaugus personalas. Keltas Talinas Helsinkis gali pasigirti šešiais restoranais, dviem parduotuvėm ir konferencijų sale. Finlandia laive gali būti daugiau kaip 2 000 keleivių daugiau nei 650 transporto priemonių .

Keltas Talinas Helsinkis Eckeroline turi specialius pasiūlymus kajutėms, keliaujant tiek viena tiek kita kryptimi. Kajučių kaina tik nuo 20 Eur kiekviename reise, todėl visai nebūtina būti kelionės metu bendrose erdvėse po ilgų valandų praleistų vairuojant automobilį.

Keltas Talinas Helsinkis Eckeroline siūlo ne tik specialias kainas kajutėms, bet ir mažas kainas kiekvienai perkėlai ir nemokamą gyvūnų perkėlą. Todėl šis keltas Talinas Helsinkis tarp keliaujančių į Suomiją ir iš jos visada populiarus ir dažniausiai tampa numeris 1 renkantis keltų bilietus į ir iš Suomijos.

Iš Talino keltas išplaukia: Terminalas A Sadama 25 Talinas.

Iš Helsinkio keltas išplaukia: Terminalas West Harbour Tyynenmerenkatu 14.

Keltas Talinas Helsinkis -Vikingline

Mažos keltų bilietų kainos nuo 7 Eur/asmeniui, nėra vienintelis dalykas išskiriantis keltus Viking Line tarp kitų kompanijų.  Keltas Talinas Helsinkis Viking Line kitaip nei kitų linijų laivai įplaukia į miesto centrą, ir taip miestas kelto keleiviams padaro dar didesnį įspūdį. Helsinkis  Viking Line keltus įsileidžia į miesto centrą Katajanokka terminalą, nuo kurio lengva toliau judėti tiek pėstute, tiek viešuoju transportu, tiek automobiliu. Keltai Viking Line Stokholme stoja Stadsgården terminale .

Išskirtinės paslaugos, kurias galima užsakyti perkant bilietus  į keltas Talinas Helsinkis:
-automobilio parkavimas kelte arti lifto 0 Eur;
-vėlyva registracija į keltą – 5 Eur,
-pirmumas išvažiuoti iš kelto- 5 Eur;
-gyvūnas kelte -14 Eur (gyvūnų vedžiojimo vieta kelte žymima Pet Toilet 9 laivo aukšte);
-gėrimai – 4,5 Eur;
-kajutė kelte – 24 Eur (nors laivas plaukia trumpai, bet kajutė labai patogu važiavusiems iš Šiaurės Suomijos ilgą kelią).

Kitas Viking Line keltų privalomas – patogus išvykimo laikas. Keltai plaukia: Talinas Helsinkis maršrutu 07:00 val ir 17:00 val, atgal 13:30 val ir 20:30 val. 

Savaitgaliais, pavasarį ir vasarą būna papildomi kelto reisai. Šiltuoju metu laiku keltas viena kryptimi plaukia net penkis kartus per dieną. 

Žiemos metu savaitgaliais tai anksčiausias keltas iš Talino ir Helsinkio.

Rezervacijos telefonu

Į keltą Talinas Helsinkis +370-674-10662

Daugiau kelionių keltu iš Talino

Keltas iš Talino plaukia į Stokholmą, Helsinkį ir Alandų salas

Pagaliau po ilgo  stovėjimo krantuose šie keltai plaukia ir dėl to labiausiai džiaugiasi žvejai, kurie  buvo pasiilgę šių žuvingų  vietovių, bei  turistai norintys pamatyti vaizdingąjį archipelagą ir aplankyti du skandinaviškus perlus (Stokholmą ir Helsinkį) vienos kelionės metu. 

Kaip ir iki pandemijos, taip ir dabar  iš Talino į Stokholmą ir Alandų salas plaukia Tallink keltai.

Iš Talino į Helsinkį plaukia Eckeroline keltų kompanijos m/s  Finlandia ir Finbo Cargo; Viking Line keltų kompanijos keltas Viking XPRS ir  Tallink keltai Mystar, Megastar, m/s Victoria.

Tallink ir Viking Line  keltai dar tęsia savo keliones ir keldami keleivius iš Helsinkio iki Stokholmo,  iš Turku į Stokholmą ir Alandų salas.

Viking line Helsinkis Stokholmas maršrutu keltas plaukia- kasdien 17:30 val iš Helsinkio ir 16:30 val iš Stokholmo; Långnäs (Alandų salos) – Stokholmas, kasdien du kartus pakeliui į Turkų uostą ir iš Turkų ;

Mariehamn (Alandų salos) – Kapellskär kasdien du kartus 12:00 val ir 19:00 val, o Mariehamn (Alandų salos)- Stokholmas 3 kartus per para; Turku (Suomija) – Stokholmas keltas kelia du kartus 08:45 val ir 20:55 val, atgal iš Švedijos 19:50 val ; 07:35 val.

Kiekvienos kelionės metu, kur bekeliausite su Viking Line keltais jus lydės pramogos laive, patogios kajutės ir skanėstai laivo kavinėse. Nuolatiniai Helsinkis Stokholmas, Turku Stokholmas keltų keleiviai suomiai ir švedai. Savaitgalio kruizai, šventės laivuose taip įprasta, kaip pas mus nuvažiuoti į Trakus savaitgaliui. I Viking Line keltų kompanija išskiria 3 pagrindines paslaugas: kruizai, keleivių ir krovinių pervežimas. Jų unikalus bandymas suderinti šias 3 paslaugas teikia naudą klientui ir verslui. Pagrindinės vertybės – Viking Line skirta kiekvienam. Klientai yra svarbiausias dalykas ir keltų kompanija siekia patenkinti jų viltis, ypač gerai tuos žmones aptarnaujant.

Junkitės prie mūsų Socialinių tinklų ir sužinokite viską pirmi

Specialūs pasiūlymai, video, nuotraukos, patirtis ir patarimai kiekvienam keliaujančiam keltu

Daugiau keltų Talinas Helsinki
Play Video about talinas helsinkis keltas

Be aukščiau išvardintų keltų, dar yra keltai iš Talino Muuga uosto. Muuga nutolęs nuo centrinių keltų teminalų A, B ir D 20 km. Keltai perkelia į Vuosari Helsinkis. Vuosari tai pat yra už miesto. Keltas Finbo, keltas Seawind prieš keletą metų buvo išskirtinai kroviniams gabenti skirti keltai. Dabar keltai kelia ir lengvuosius automobilius su keleiviais. Dažnai girdime klausimą: “kas tai per keltas jeigu keldavo tik krovinius?”

Atsakymas: keltas normalus, viskas jame yra ko reikia ir  kajutės ir valgykla. Nėra tik karaokes, šokių kelionės metu. Bet galima išsiversti ir be jų, kai keltų bilietų  kaina yra įspūdingai maža ir keltas plaukia tik 2 valandas 45 min.

Nynashamnas Hanko (uostas prie Helsinkio) keltas neplaukia nuo 2023m spalio 28 d

Uostas prie Helsinkio Hanko ilgą laiką priimdavo keltus iš Švedijos, Estijos  Iki 2020 metų čia plaukė keltas iš Paldiski nuo 2022 m iš Nynashamno.

Hanko uostas labiausiai garsėja naujų automobilių perkėlos apimtimis, nors pats Hanko yra puikus kurortinis miestukas.

Į Hanko nuo 2022 m vasario plaukė Stenaline keltai. 

Nuo 2023 m spalio 28 dienos Nynashamnas Hanko maršute Stenaline keltų kompanija savo veiklą nutraukia. 

To priežastis karas Ukrainoje ir  Suomijos vyriausybės numatytos lengvatinės sąlygos laivybai vystomai į Alandų salas.

Keliauti į Alandų salas labai lengva ir iš pačio Helsinkio arba Turku uosto. 

Čia plaukia didieji kruiziniai keltai priklausantys Tallink Silja ir Viking line keltų kompanijoms.

Norint išskirtinio komforto kelionės  į Suomiją iš Talino  reikia rinktis Talinas Helsinkis MyStar ir Megastar, Victoria keltus, kurie kelionės  metu siūlo pramoginę programą, įvairaus tipo restoranus, SPA, parduotuves per kelis laivo aukštus ir visas kitas atrakcijas įprastas kruizams.  Tallink keltai Megastar ir Mystar pastatyti ne tik perkėlai, bet kaip pramogų ir laisvalaikio centrai.

Keltas My Star naujausiais Tallink keltas. Kiti Tallink keltai į Helsinkį: Victoria, Megastar. Keltai Mystar ir Megastar greičiausiai perkeliantys keltai į Helsinkį.

Tallink keltas į Helsinkį perkelia per dvi  valandas.  Talink keltai turi daug išvykimų laikų, todėl labai patogu jeigu negalima nuspėti tikslaus išvykimo  laiko. Šiuos keltų bilietus galima lengvai perstumti iš vieno laiko į kitą.  Žinoma toks patogumas ir kainuoja šiek tiek daugiau, bet jeigu reikia užsakyti keltą į Helsinki su aukštesniu automobiliu ar priekaba, tai  kainos kartais su Tallink keltu  būna netgi mažiausios.

Paprastai mes nedėliojame jokių akcentų koks keltas į Helsinkį kokiai keltų bendrovei priklauso. Savo klientams renkame tik pagal du kriterijus: laiką ir kainą. Jei reik kelto ryte, tai renkame tą keltą į Helsinkį, kuris pigiausias ryte.  Jei reikia išvykti vakare, tai rinksime, pigiausią keltą į Helsinkį, vakare.

Pasirūpink keltų bilietais į helsinkį

užsisakyk keltų bilietus TAlinas- helsinkis -TAlinas dabar, nes tai padės sutaupyti

Keltu bilietai helsinkis