LAIVE.LT

Keltų bilietai akcijos

Dienų
Valandų
Minutes
Laukiama atnaujintos akcijos

Geriausia keltų bilietų akcija šiandien DFDS Nuolaida 20%  Išvykimams 2024 metams  VENTSPILIS NYNASHAMNAS NYNASHAMNAS VENTSPILIS LIEPAJA TRAVEMUNDE TRAVEMUNDE LIEPAJA 

Keltų bilietai akcijos magiškas žodžių derinys!

Rinktis keltų bilietus

Keltu bilietai  akcijos – magiškas  derinys, keltu bilietai  akcijos – magiškas žodžių sąskambis.
Tiek dažnai keliaujantys tiek vos pradėję planuoti kelionę klausia mūsų: “Ar nėra keltu bilietams akcijos, nuolaidos?”

Šis klausimas užduodamas daugiau negu visi kiti. Šis žodžių derinys “keltu bilietai -akcijos” greičiausia pasiekia visus Facebooke, Instagrame.  Nereikia jokios papildomos reklamos – Mūsų geriausia reklama patenkintų klientų atsiliepimai.

Keltų bilietai akcija -Rudeniui

Keltų bilietų akcija naudinga daugeliui

Keltų bilietų speciali akcija – VASARAI. Jeigu praleidote Kalėdas, Velykas be artimųjų ir nekeliavote, nes jus gąsdino kainos, o galbūt, kai visi šventė tai jūs dirbote, tai Speciali keltų bilietai akcija norintiems atvykti į Lietuvą su automobiliu ar be jo pavasarį, vasarą ir rudenį.

Specialūs dovanų kuponai, kurie leis pasijausti ypatingai patogiai ir leis mėgautis kelione arba po kelionės.

Dovanų kuponai galios visus 2024-2025  metus. Dovanų kuponai  įteikiami kiekvienam, kuris rezervuos ir apmokės bilietus iki 01.12.2024.

Dovanų kuponai įvairios vertės 5 Eur, 10 Eur, 15 Eur, 20Eur, 25 Eur ir tt.  Kokio dydžio kuponą gausite priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus. Kuo daugiau asmenų, tuo didesnės vertės dovanų kuponas. Šį dovanų kuponą galima naudoti užsakant papildomas paslaugas laive:

  • pridėti maistą
  • pakeisti kajutę. Kajutę be lango į kajutę su langu.
  • įsigyti pirmenybę išvažiuoti iš kelto.
  • užsisakyti galimybę palikti kajutę vėliausiai, kada įmanoma atvykus laivui.
  • užsisakyti gyvūno perkėla
  • užsisakyti vietą aukštesniam auto.
  • SVARBIAUSIA TURĖDAMI ŠĮ KUPONĄ, GALĖSITE KEISTI DATĄ BE KEITIMO MOKESČIO!

Pasiūlymas jau galioja. Neprarask savo nuolaidos kupono!

Paskambink: 8-674-10662

Rezervuok savo bilietą su akcija jau dabar!

Keltų bilietai akcijos - specialios, neplanuotos!

Sako netikėtumai nevisiems patinka, bet drįstame abejoti, kad kažkam nepatiktų šiais laikas nuolaidos, akcijos. Ypač jeigu tai keltų bilietų akcijos, o kaip žinome kelionės keltais ne tik pramoga, bet ir būtinybė šiais laikais. Nesinori tikėti, kad kam nepatiktų persikelti keltu pigiau į darbą, mokslus, aplankyti tėvų, draugų, šeimos, vaikų. Žinome, kokie sunkus paskutiniai šie metai visiems, su karantinais, įvairiais ribojimais, o dabar infliacija. todėl visada malonu nors truputėlis dovanų, maža nuolaida ar dovanų kuponas.

Kol nėra ypatingų specialių pasiūlymų iš keltų kompanijų, kurios tiktų ir patiktų visiems siūlome naudotis mūsų Laivės  keltų bilietų akcija.

Nebūtina dalyvauti loterijoje specialiam prizui laimėti, galite susirinkti daug mažų prizų, kurie labai pravers bet kada ateityje.

Vienas tokių specialių prizų keltų bilietų nuolaidų kuponai.

Daugeliui iš mūsų patogiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Kartais pasiųsti žinutę “mesengeri” patogiau  negu siųsti sms.  Facebooke mes greičiau ir atsakome, nes matome jį telefone ir nedarbo valandomis. Todėl kviečiame prisijungti prie mūsų sekėjų facebooke ir  gauti pranešimus greičiau ir patogiau. 

Kartu su pranešimais nuolatos galėsite stebėti naujausius pasiūlymus ir specialias akcijas skirtas tik jums  ir tik jums.

Junkitės prie mūsų Facebook

Keltų bilietai Laivė

Keltų bilietai akcija - ne išimtis, o kasdienybė!

Keltų bilietai akcija, nuolaida keliaujantiems nauju TT line maršrutu :  Klaipėda Karlshamnas Klaipėda.

Play Video about keltu bilietai akcijos

Reikalinga kasdien!

Keltų bilietai akcijos ir  specialus pasiūlymas kelionėms į abi puses.

Perkant Klaipėda Trelleborgas arba Karlshamnas keltų bilietus iš karto į abi puses taupote daugiau negu 30 procentų sumos, kurią mokėtume jei bilietą atgal pirktumėte vėliau.

RETURN (PIRMYN-ATGAL) tipo keltų bilietai neatšaukiami, galimas datos keitimas už papildomą 40 Eur mokestį.  Visada galima įsigyti Flexi kuponą už papildomus 40 Eur ir turėti galimybę keisti datą nemokamai daug kartų.

Keltų bilietų akcijos RETURN galioja kaip nuolatinis pasiūlymas, t.y galioja, kol yra laisvų vietų kelte.

Keltų bilietų akcija Return Rebate suteikia galimybę keliauti pigiau pirmyn atgal Karlshamnas Klaipėda Karlshamnas keltu arba Klaipėda Karlshamnas Klaipėda keltais arba  Klaipėda Trelleborgas Klaipėda arba derinti abu maršrutus Klaipėda Karlshamnas Trelleborgas Klaipėda keltais ir atvirkščiai.

Keltų bilietai keturiems  su keturviete kajutę rugsėjo 30 į Trelleborgą ir atgal 4 spalio į Klaipėdą (data tik pvz) kainuoja 305 Eur, perkant dabar. Su Flexi kuponu, kad sutaupyti keitimo-atšaukimo mokestį -365 Eur.
 

Keltų bilietai akcijos Trelleborgas Klaipėda ir atgal  tai pat vykdomos tokiu pačiu principu perkant keltų bilietus pirmyn atgal

Tiek Flexi (lengvai keičiami ir atšaukiami bilietai) gali tapti  visi keltų bilietai.  Tiek Smart tipo (keičiami su mokesčiu ir be galimybės atšaukti) keltų bilietai, tiek ypatingai  pigūs Return ( į abi puses) bus lengvai keičiami ir atšaukiami, jeigu  naudositės keltų bilietų akcija ir pirksite Flexi  kuponą.  Nėra reikalo taupyti ir pirkti keltų bilietus kurie pasikeitus situacijai tik atneša galvos skausmą.  Flexi  kuponas kainuoja tik 30 Eur. Ketimų skaičius įsigijus Flexi kuponą neribojamas, keltų bilietų atšaukimas galimas para iki išvykimo.

Keltų bilietai akcijos - norintiems keliauti ne tik pigiai, bet ir naudingai

Nauji kruizai pažinimui

Kruizai iš Klaipėdos nauja keltų bilietų akcija,  kuria verta pasinaudoti.  Kiekvienam reiktų pabandyti šį kruizą, nes  kaip sako žinovai: “lietuviai per mažai bendrauja su jūra nuo seno”.

Ilgą laiką kruizai buvo tik latvių ir estų privilegija. Šiemet, kai pradėjo plaukti nauji keltai Aura Seaways ir Luna Seaways, kruizai tampa įmanomi kiekvienam lietuviui. Laikas ištaisyti protėvių klaidas ir prisijaukinti jūrą. Laikas keliauti jūra.

Kruizu galima išvykti kiekvieną dieną 21 valandą iš Klaipėdos. Keltas iš Švedijos plaukia atgal 19 valandą.

Galima rinktis dvivietes arba keturvietes kajutes su langu arba be lango, pagerintas Commodore tipo kajutes su dvigule lova.

Kelionės jūra metu laukia ne tik patogios kajutės, erdvios ir jaukios laiko praleidimo erdvės suaugusiems ir vaikams, bet ir skanus maistas, ruoštas pačio šefo D.Praspaliausko.

Krante Švedijoje galite rinktis ar tyrinėti jaukus švediškus pakrančių miestelius, ar nuvykti į trečiąjį Švedijos miestą Malmo ir praleisti jame visą dieną, stebint kaip idealiai dabartinis pasaulis suderintas su visu istoriniu paveldu ir gamta kaip ir sostinėje Stokholme. 

Jei pasirinksite aplankyti mažesnius miestelius, tai  būtina pamatyti Karlskroną, kuri yra paskelbta UNESCO pasaulio paveldo objektu.

Visai netoli Karlshamno yra įsikūręs safaris, kuris bus pramoga ir dideliam ir mažam. Sako Safaris pažadina žmoguje medžiotojo instinktą, tik  medžioklės įrankis šiais laikais fotoaparatas. Įdomi patirtis, pažinti save, ne tik gamtą.

O jei nenorėsite kelti mašinos, o tik pakeliauti jūra, tai ir pats Karlshamno miestelis jūsų nenuvils. Šiandien  jaukus ir tvarkingas Karlshamnas visai neprimena to miestelio uosto iš kurio kažkada išvyko beveik  2 milijonai švedų į emigraciją  JAV. Šiandien apie tai  mena tik paminklas pakrantėje.

Nesvarbu kokią dieną plauksite: auksinį rugsėjį ar atėjus pirmosioms šalnom. o gal žydint gėlėms pavasarį – švediškas krantas visada turės kuo nustebinti jus.

Specialūs kruizai (keltų bilietų akcija perkant  kelionę pirmyn atgal)  organizuojami ne tik individualistams, bet ir grupėms.

Moksleivių grupės gali atrasti įkvėpimą Creativum mokslo centre, kur  daugybė fizikos dėsnių demonstruojami gyvai ir vaikams suprantamais modeliais:  veidrodžiais, lynais,  fontanais, garsais, šviesomis. 

Labai džiaugiamės, kad  daugelis žmonių  jau pirmosiomis dienomis, kai paskelbėme šią keltų bilietų akciją suskubo pasinaudoti pasiūlymu ir pabandyti tai kas įdomu, naudinga savišvietai ir suteikia patirties.

Jei kruizai į Stokholmą buvo vien linksmybės, tai kruizai iš Klaipėdos atradimas ir pažinimas visai šeimai , visam  kolektyvui.

Keltų bilietai akcijos , kurių reiks palaukti

Pasiilgusiems keltų bilietų akcijų Ryga Stokholmas keltų linijoje

Daugelis nekantriai laukia Rygos kelto ir tikisi ta proga, kad bus dar paprasčiau mums visiems keliauti ir bus  keltų bilietų akcijų šiuo keltų maršrutu.

Deja kelto išvykimo data dėl geopolitinės situacijos vėl perstumta ir dar teks palaukti. Naujo plano kada pradės plaukti keltas iš Rygos – nėra.

Taigi ne tik, kad keltų bilietų akcijų, bet ir  kelto nėra.

Kol kas geriausia keltų bilietai akcija – keltų bilietai su naujais keltais. Nauji keltai, didesni, juose daugiau laisvų vietų todėl keltų bilietų kainos beveik kaip kad būtų pritaikytos keltų bilietų akcijos tokiuose maršrutuose kaip Ventspilis Nynashamnas.

Nenusileidžia Vetspiliui ir Klaipėda Karlshamnas su naujuoju keltu  Luna Seaways.

Keliauti naujais keltais vienas malonumas. Tik atvyksta jie į mažesnius uostus, o ne į sostinę, todėl keliauti reiktų su savo automobiliu, kad aplankyti įdomiausias vietas ir smagiai praleisti laiką Švedijoje. Teiraukitės specialių keltų bilietų akcijų ir pasiūlymų šeimoms ir planuokite savo atostogas.

Kaip jau įprasta visada galioja keltų bilietų akcija Talinas Helsinkis keltuose:

  • Keltų bilietai akcijos: Helsinkis Talinas/ Talinas Helsinkis keltų bilietas asmeniui tik 10 Eur visoms kelionėms iki gruodžio mėnesio pačios pabaigos.  Užsakyti keltų bilietus po 10 Eur galite kasdien. Tačiau  atminkite – kiekvienam reise keltų bilietai su akcija ribojami.  Kelionės keltu laikai: iš Talino pusės 06:00 val, 12:00 val, 18:30 val; iš Helsinkio pusės 09:00, 15:15, 21:40 val. Kelionės keltu trukmė 2 valandos 15 min.  Kelionės keltais kaina dviem su lengvuoju automobiliu  pritaikius keltų bilietų akciją gaunasi – 39 Eur.
  • Speciali keltų bilietai akcijos kajutėms maršrutu Talinas Helsinkis Talinas tik 10 Eur/už kajutę.

dabar yra keltų bilietų akcijų

užsisakyk keltų bilietus su akcija

Nynashamnas bilietai
×
Skip to content