Keltų bilietai - Akcijos! ŠIUO METU NĖRA AKCIJŲ!

DĖL COVID 19 IR KARANTINO KELTŲ BILIETŲ AKCIJŲ TEKS LAUKTI ILGOKAI:) GERIAUSIA REGIS ŠIŲ METŲ AKCIJA, KAD BŪTŲ GALIMA IŠVYKTI! KAI KURIEMS KELTAMS JAU NUIMTI APRIBOJIMAI, BET KAI KURIŲ IŠVYKIMO VIS DAR LAUKIAME

Kol karantinas siūlome praleisti laiką žaidžiant žaidimą apie Lietuvą

Keltų bilietai akcijos magiškas žodžių derinys!

Keltu bilietai  Akcijos – magiškas  derinys, magiškas žodžių saskambis. Tiek dažnai keliaujantys tiek vos pradėję planuoti kelionę klausia mūsų: „Ar nėra keltu bilietams akcijos, nuolaidos?“.  Šis klausimas užduodamas daugiau negu visi kiti. Šis žodžių derinys „keltu bilietai -akcijos“ greičiausia pasiekia visus Facebooke, Instagrame.  Nereikia jokios papildomos reklamos, nors mes jos ir taip neužsakom. Mūsų geriausia reklama patenkintų klientų atsiliepimai.

 

Keltų bilietai akcijos - šventinė Kovo 11 osios akcija!

Vis norėtų grįžti per šventes ten kur gimė, augo pas tėvus, seses, brolius  ir likusius artimus draugus. Deja, bet  gyvenimas svečioje šalyje teka savo ritmu ir ir grįžti Kovo 11 osios progą į Lietuvą tikra prabanga užsienio lietuviams.

Tačiau mes tikime, kad kievieno iš jų širdis ir mintys su mumis likusiais Lietuvoje ir kiekvienas atsimena gražiausias savo miesto, miestelio, kaimuko vietas ir vaizdus.  Kviečiame išbandyti savo atmintį, prisiminti savo Tėvynes vaizdus ir sužaisti žaidimą, kur tereikia sujungti vietovių pavadinimus ir nuotraukas teisingai.

Jei nepažinsite pirmų nuotraukų ekrane, spauskite F5 ar Refresh ir gausite kitą lengvesnę versiją.

Baigus sėkmingai žaidimą jūsų laukia speciali dovana, kuri palengvins Jūsų keliones keltais į Lietuvą.

Pradėkite žaisti 

Keltų bilietai akcijos -Specialios, neplanuotos!

Kol nėra ypatingų specialių pasiūlymų iš keltų kompanijų, kurios tiktų ir patiktų visiems siūlome naudotis mūsų Laivės sugalvota keltų bilietų akcija.

Daugeliui iš mūsų patogiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Kartais pasiųsti žinutę „mesengeri“ patogiau  negu siųsti sms.  Facebooke mes greičiau ir atsakome, nes matome jį telefone ir nedarbo valandomis. Todėl kviečiame prisijungti prie mūsų sekėjų facebooke ir  gauti pranešimus greičiau ir patogiau.

Spausk „Patinka“ Keltų bilietai Laivė 

Gauk nuolaidų kuponą į “ Mesenger“ ir turėk kontaktą kur gali visada kreiptis netgi jei ir pasibaigusios darbo  valandos.

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais