Keltų bilietų akcijos keltams į Švediją, Suomiją, Vokietiją. Daugiau galimybių įsigyti pigius keltų bilietus džiaugtis , kad sutaupėte.

Keltų bilietai akcijos

Keltų bilietai akcijos magiškas žodžių derinys!

Keltu bilietai  akcijos – magiškas  derinys, keltu bilietai  akcijos – magiškas žodžių sąskambis. Tiek dažnai keliaujantys tiek vos pradėję planuoti kelionę klausia mūsų: „Ar nėra keltu bilietams akcijos, nuolaidos?“.  Šis klausimas užduodamas daugiau negu visi kiti. Šis žodžių derinys „keltu bilietai -akcijos“ greičiausia pasiekia visus Facebooke, Instagrame.  Nereikia jokios papildomos reklamos, nors mes jos ir taip neužsakom. Mūsų geriausia reklama patenkintų klientų atsiliepimai.

Keltų bilietai akcija -Pavasariui!

Naudinga daugeliui keltų bilietų akcija

Keltų bilietų speciali akcija – Velykoms. Tiems, kurie praleido keletą metų, nes laukė pandemijos pabaigos, o dabar jau gali  ramiai keliauti be saviizoliacijų ir ribojimų. Speciali keltų bilietai akcija norintiems atvykti į Lietuvą su automobiliu ar be jo.

Specialūs dovanų kuponai, kurie leis pasijausti šventiškai ir leis mėgautis kelione.

Dovanų kuponai galios visus 2022 metus. Dovanų kuponai  įteikiami kiekvienam, kuris rezervuos ir apmokės bilietus iki 20.04.2022.

Dovanų kuponai įvairios vertės 5 Eur, 10 Eur, 15 Eur, 20Eur, 25 Eur ir tt.  Kokio dydžio kuponą gausite priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus. Kuo daugiau asmenų, tuo didesnės vertės dovanų kuponas. Šį dovanų kuponą galima naudoti užsakant papildomas paslaugas laive:

  • pridėti maistą
  • pakeisti kajutę. Kajutę be lango į kajutę su langu.
  • įsigyti pirmenybę išvažiuoti iš kelto.
  • užsisakyti galimybę palikti kajutę vėliausiai, kada įmanoma atvykus laivui.
  • užsisakyti gyvūno perkėla
  • užsisakyti vietą aukštesniam auto.
  • SVARBIAUSIA TURĖDAMI ŠĮ KUPONĄ, GALĖSITE KEISTI DATĄ BE KEITIMO MOKESČIO!

Paskambink: 8-674-10662

Rezervuok savo bilietą su akcija jau dabar!

Keltų bilietai akcijos - specialios, neplanuotos!

Sako netikėtumai nevisiems patinka, bet drįstame abejoti, kad kažkam nepatiktų šiais laikas nuolaidos, akcijos. Ypač jeigu tai keltų bilietų akcijos, o kaip žinome kelionės keltais ne tik pramoga, bet ir būtinybė šiais laikais. Nesinori tikėti, kad kam nepatiktų persikelti keltu pigiau į darbą, mokslus, aplankyti tėvų, draugų, šeimos, vaikų. Žinome, kokie sunkus paskutiniai šie metai visiems, su karantinais, kaukėm ir įvairiais ribojimais, todėl visada malonu nors truputėlis dovanų, maža nuolaida ar dovanų kuponas.

Kol nėra ypatingų specialių pasiūlymų iš keltų kompanijų, kurios tiktų ir patiktų visiems siūlome naudotis mūsų Laivės  keltų bilietų akcija.

Nebūtina dalyvauti loterijoje specialiam prizui laimėti, galite susirinkti daug mažų prizų, kurie labai pravers bet kada ateityje.

Vienas tokių specialių prizų keltų bilietų nuolaidų kuponai.

Daugeliui iš mūsų patogiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Kartais pasiųsti žinutę „mesengeri“ patogiau  negu siųsti sms.  Facebooke mes greičiau ir atsakome, nes matome jį telefone ir nedarbo valandomis. Todėl kviečiame prisijungti prie mūsų sekėjų facebooke ir  gauti pranešimus greičiau ir patogiau. 

Kartu su pranešimais nuolatos galėsite stebėti naujausius pasiūlymus ir specialias akcijas skirtas tik jums  ir tik jums.

Junkitės prie mūsų Facebook

Keltų bilietai Laivė

Keltų bilietų akcijos, kas dažniausiai skelbia akcijas?

Keltų bilietai akcija, nuolaida keliaujančioms šeimoms nuolatos galioja maršrute : Kiel Klaipėda Kiel ir Klaipėda Karlshamnas Klaipėda.

Keliaujančioms šeimoms pigesni  net 30 procentų. Jeigu keliaujate keltu su vaikais tai mokėsite mažiau 30 procentų keltų bilietų kainos, negu keliaudami be vaikų.  Keltas iš Klaipėdos išvyksta kasdien 22 val iš Kiel uosto 21 val. Kelionės keltu trukmė 19  valandų. Standartinė keltų bilietų kaina asmeniui su sėdima  vieta kai kelte daug laisvų vietų -25 Eur, kai keltas labai apkrautas 105 Eur. Keliaujant su vaikais ir automobiliu perkėlos keltu standartinė kaina 188 Eur, kai  kelte daug laisvų vietų ir  320 Eur kai keltas labai apkrautas.

Keltų bilietai akcija -ne išimtis, o kasdienybė!
Play Video about keltu bilietai akcijos

Reikalinga kasdien!

Keltų bilietų specialus pasiūlymas kelionėms į abi puses.

Perkant Klaipėda Trelleborgas Klaipėda keltų bilietus iš karto į abi puses taupote daugiau negu 30 procentų sumos, kurią mokėtume jei bilietą atgal pirktumėte vėliau.

RETURN (PIRMYN-ATGAL) tipo keltų bilietai neatšaukiami, galimas datos keitimas už papildomą 40 Eur mokestį.  Visada galima įsigyti Flexi kuponą už papildomus 40 Eur ir turėti galimybę keisti datą nemokamai daug kartų.

Pasiūlymas  RETURN galioja nuolatinis pasiūlymas, t.y galioja, kol yra laisvų vietų kelte.

Keltų bilietai keturiems  su keturviete kajutę kovo 31 į Trelleborgą ir atgal 4 balandžio į Klaipėdą (data tik pvz) kainuoja 362 Eur, perkant dabar. Su Flexi kuponu, kad sutaupyti keitimo-atšaukimo mokestį -442 Eur.
 

Keltų bilietai akcijos Trelleborgas Klaipėda ir atgal  tai pat vykdomos tokiu pačiu principu perkant bkeltųų bilietus pirmyn atgal

Tiek Flexi (lengvai keičiami ir atšaukiami bilietai) gali tapti  visi keltų bilietai.  Tiek Smart tipo (keičiami su mokesčiu ir be galimybės atšaukti) keltų bilietai, tiek ypatingai  pigūs Return ( į abi puses) bus lengvai keičiami ir atšaukiami, jeigu  naudositės keltų bilietų akcija ir pirksite Flexi  kuponą.  Nėra reikalo taupyti ir pirkti keltų bilietus kurie pasikeitus situacijai tik atneša galvos skausmą.  Flexi  kuponas kainuoja tik 30 Eur. Ketimų skaičius įsigijus Flexi kuponą neribojamas, keltų bilietų atšaukimas galimas para iki išvykimo.

Keltų bilietai akcijos - norintiems keliauti ne tik pigiai, bet ir naudingai

Nuo 2022 m kovo 7 dienos 3 % kelto bilieto sumos skiriame Blue- Yellow Ukrainos paramos fondui.

Visi norėtume vėl keliauti laisvai kaip ir anksčiau. Deja, bet  šiemet kelionės kitokios.

Nors daugelis šalių naikina kelionių ribojimus, tačiau  karo grėsmė pakibo virš visų mūsų galvų ir tai mums parodė, kad viskas gali būti vieną dieną gražu, o kitą dieną pavirsti pragaru. Todėl kol turime galimybes, kol turime jėgų turime padėti Ukrainai ir paremti žmones liejančius kraują už mūsų visų laisvę ir saugų rytojų.

Visiems mums labai pasisekė, kad vis dar galime gyventi savo pakankamai patogų gyvenimą ir netgi planuoti atostogas ir išvykas. Taigi nieko nėra lengviau kaip žinoti, kad dalis tavo atostogų ar išvykos pinigų bus panaudota karui stabdyti.

Mes negalime sustoti ir verkti nuolatos matydami žinias. Turime dirbti, judėti, kad Ukraina turėtų į ką atsiremti šiomis sunkiomis dienomis.

Kiekviena darbo kelionė, kiekviena komandiruotė, kiekvienas nupirktas kelto bilietas šiandien išsiųs Ukrainai pinigų.

Jums nereikia papildomai aukoti jeigu neturite tam galimybių, jums nereik jaustis kaltu, kad norite, bet negalite to padaryti. Mes už jus tai padarysime.

Nesvarbu kokiu keltu plauksite ar naudosite tiesioginį susisiekimą į Klaipėdą iš Vokietijos ir net keletą keltų kompanijų keliančių Helsinkis Talinas Helsinkis maršrutu ar keliausite populiariausiais keltų reisais į Švediją iš Klaipėdą ar Ventspilio, mes pervesime 3 % kelto bilieto vertės Blue Yellow fondui.

Labai džiaugiamės, kad  daugelis žmonių  jau pirmosiomis dienomis, kai paskelbėme šią keltų bilietų akciją suskubo sumokėti anksčiau, negu  buvo suplanavę tai daryti. Taip jie norėjo, kad greičiau pinigai pasiektų Ukrainą. Esame jiems labai dėkingi ir dėl to 2022 m. 03 mėn 22 dieną pervedėme pirmąją perlaidą. 

Keltų bilietai akcijos , kurių reiks palaukti

Pasiilgusiems akcijų kruizams

Daugelis nekantriai laukia Rygos kelto ir tikisi ta proga, kad bus dar paprasčiau mums visiems keliauti ir bus  keltų bilietų akcijų šiuo keltų maršrutu.

Deja kelto išvykimo data dėl geopolitinės situacijos vėl perstumta ir dar teks palaukti. Naujas planas 2022m birželio 3 diena.  

Taigi kruizams akcijų vis dar nėra.

Kol kas geriausia keltų bilietai akcija – keltų bilietai su naujais keltai. Nauji keltai, didesni, juose daugiau laisvų vietų todėl keltų bilietų kainos beveik kaip kad būtų pritaikytos keltų bilietų akcijos tokiuose maršrutuose kaip Ventspilis Nynashamnas.

Nenusileidžia Vetspiliui ir Klaipėda Karlshamnas su naujuoju keltu Aura Seaways ir jau greit atvyksiančia Luna Seaways.

Kaip jau įprasta visada galioja keltų bilietų akcija Talinas Helsinkis keltuose:

  • Keltų bilietai akcijos: Helsinkis Talinas/ Talinas Helsinkis keltų bilietas asmeniui tik 10 Eur visoms kelionėms iki gruodžio mėnesio pačios pabaigos.  Užsakyti keltų bilietus po 10 Eur galite kasdien. Tačiau  atminkite – kiekvienam reise keltų bilietai su akcija ribojami.  Kelionės keltu laikai: iš Talino pusės 06:00 val, 12:00 val, 18:30 val; iš Helsinkio pusės 09:00, 15:15, 21:40 val. Kelionės keltu trukmė 2 valandos 15 min.  Kelionės keltais kaina dviem su lengvuoju automobiliu  pritaikius keltų bilietų akciją gaunasi – 39 Eur.
  • Speciali keltų bilietai akcijos kajutėms maršrutu Talinas Helsinkis Talinas tik 10 Eur/už kajutę.
laive

Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.

Telefonas: +370-674-10662

Copyright 2022 - ©Laive.lt Visos teisės saugomos