Keltų bilietai - Akcijos!

Geriausia keltų bilietų akcija šiandien: specialūs Kalėdiniai dovanų kuponai
Užsisakykite keltų bilietus dabar ir gaukite dovanų kuponą!🌲

Telefonas keltų bilietų užsakymui: +370-674-10662

Keltų bilietai akcijos magiškas žodžių derinys!

Magija

Keltu bilietai  Akcijos – magiškas  derinys, magiškas žodžių sąskambis. Tiek dažnai keliaujantys tiek vos pradėję planuoti kelionę klausia mūsų: „Ar nėra keltu bilietams akcijos, nuolaidos?“.  Šis klausimas užduodamas daugiau negu visi kiti. Šis žodžių derinys „keltu bilietai -akcijos“ greičiausia pasiekia visus Facebooke, Instagrame.  Nereikia jokios papildomos reklamos, nors mes jos ir taip neužsakom. Mūsų geriausia reklama patenkintų klientų atsiliepimai.

Keltų bilietai akcija -Kalėdinė!
Naudinga daugeliui

Keltų bilietų speciali akcija – Kalėdoms. Tiems, kurie praleido vasarą, nes laukė savo eilės skiepui, o dabar jau gali  ramiai keliauti be saviizoliacijų ir ribojimų. Speciali keltų bilietai akcija norintiems atvykti į Lietuvą su automobiliu ar be jo.

Specialūs dovanų kuponai, kurie leis pasijausti šventiškai ir leis mėgautis kelione.

Dovanų kuponai galios visus 2022 metus. Dovanų kuponai  įteikiami kiekvienam, kuris rezervuos ir apmokės bilietus iki 31.12.2021.

Dovanų kuponai įvairios vertės 5 Eur, 10 Eur, 15 Eur, 20Eur, 25 Eur ir tt.  Kokio dydžio kuponą gausite priklauso nuo keliaujančių asmenų skaičiaus. Kuo daugiau asmenų, tuo didesnės vertės dovanų kuponas. Šį dovanų kuponą galima naudoti užsakant papildomas paslaugas laive:

 • pridėti maistą
 • pakeisti kajutę. Kajutę be lango į kajutę su langu.
 • įsigyti pirmenybę išvažiuoti iš kelto.
 • užsisakyti galimybę palikti kajutę vėliausiai, kada įmanoma atvykus laivui.
 • užsisakyti gyvūno perkėla
 • užsisakyti vietą aukštesniam auto.
 • SVARBIAUSIA TURĖDAMI ŠĮ KUPONĄ, GALĖSITE KEISTI DATĄ BE KEITIMO MOKESČIO!
Keltų bilietai akcija -ne akcija, kasdienybė!
Reikalinga kasdien

Keltų bilietų specialus pasiūlymas kelionėms į abi puses.

Perkant Klaipėda Trelleborgas Klaipėda keltų bilietus iš karto į abi puses taupote daugiau negu 30 procentų sumos, kurią mokėtume jei bilietą atgal pirktumėte vėliau.

RETURN (PIRMYN-ATGAL) tipo keltų bilietai neatšaukiami, galimas datos keitimas už papildomą 40 Eur mokestį.  Visada galima įsigyti Flexi kuponą už papildomus 40 Eur ir turėti galimybę keisti datą nemokamai daug kartų.

Pasiūlymas  RETURN galioja nuolatinis pasiūlymas, t.y galioja, kol yra laisvų vietų kelte.

Keltų bilietai keturiems  su keturviete kajutę spalio  31 iš Trelleborgo ir atgal 4 lapkričio iš Klaipėdos (data tik pvz) kainuoja 362 Eur, perkant dabar. Su Flexi kuponu, kad sutaupyti keitimo-atšaukimo mokestį -442 Eur.

Keltų bilietai akcijos - kelionėms keltais be saviizoliacijos

Nereikia saviizoliacijos

Visi norėtume vėl keliauti laisvai kaip ir anksčiau. Deja, bet  šiemet kelionės kitokios.

Nors daugelis, turėdami Covid  kelionių pasus keliauja  jau laisvai  be jokių  ribojimų, tačiau  dalis žmonių vis dar kankinasi su testais. Todėl jiems ir toliau išlieka svarbūs, keltų maršrutai, kurie atkelia iš tų šalių, iš kurių nereiks grįžus saviizoliuotis ar kurios leidžia be ribojimų atvykti- išvykti.

Tokios šalys skelbiamos kiekvieną penktadienį nauju SAM pranešimu.  Pagrindinės dvi šalys, kurios nuo pat pradžių laikomos saugiausiomis yra Vokietija ir Suomija.  Keliaujant iš šių dviejų šalių  saviizoliacija nereikalinga buvo ilgą laiką, tiksliau visą laiką nuo pandemijos pradžios iki  šio pavasario.

Visiems mums labai pasisekė, kad turime tiesioginį susisiekimą į Klaipėdą iš Vokietijos ir net keletą keltų kompanijų keliančių Helsinkis Talinas Helsinkis maršrutu. Tokiu būdu galima buvo visą laiką keliauti ir nors kažkaip nebūti užstrigus saviizoliacijoje.

Po ilgo laiko tarpo, kuris tęsėsi daugiau  negu pusantrų metų,  šiandiena pagaliau pakeitėme perspėjimus nekeliauti į perspėjimus planuoti keliones iš anksto, svajoti, laukti ir įsigyti keltų bilietus, pasinaudojant akcijomis. 

Labai džiaugiamės, kad  daugelis žmonių jau nebeklausia  mūsų nieko apie testus, kur juos pasidaryti, kaip registruotis ir pats dažniausias klausimas jau kurį girdime yra, kur ir kaip atsisiųsti ES  Covid pažymėjimą. 

Todėl, kad būtų dar paprasčiau mums visiems keliauti šiuo metu  yra keltų bilietų akcijų šiais keltų maršrutais:

 • Keltų bilietai akcijos: Helsinkis Talinas/ Talinas Helsinkis keltų bilietas asmeniui tik 10 Eur visoms kelionėms iki gruodžio mėnesio pačios pabaigos.  Užsakyti keltų bilietus po 10 Eur galite kasdien. Tačiau  atminkite – kiekvienam reise keltų bilietai su akcija ribojami.  Kelionės keltu laikai: iš Talino pusės 06:00 val, 12:00 val, 18:30 val; iš Helsinkio pusės 09:00, 15:15, 21:40 val. Kelionės keltu trukmė 2 valandos 15 min.  Kelionės keltais kaina dviem su lengvuoju automobiliu  pritaikius keltų bilietų akciją gaunasi – 39 Eur.
 • Speciali keltų bilietai akcijos kajutėms maršrutu Talinas Helsinkis Talinas tik 10 Eur/už kajutę.
 • Keltų bilietai akcijos: Kiel Klaipėda Kiel keliaujančioms šeimoms pigesni  net 30 procentų. Jeigu keliaujate keltu su vaikais tai mokėsite mažiau 30 procentų keltų bilietų kainos, negu keliaudami be vaikų.  Keltas iš Klaipėdos išvyksta kasdien 22 val iš Kiel uosto 21 val. Kelionės keltu trukmė 19  valandų. Standartinė keltų bilietų kaina asmeniui su sėdima  vieta kai kelte daug laisvų vietų -25 Eur, kai keltas labai apkrautas 105 Eur. Keliaujant su vaikais ir automobiliu perkėlos keltu standartinė kaina 188 Eur, kai  kelte daug laisvų vietų ir  320 Eur kai keltas labai apkrautas. 
 • Keltų bilietai akcijos: Trelleborgas Klaipėda tai pat vykdomos šiuo metu. Tiek Flexi (lengvai keičiami ir atšaukiami bilietai) gali tapti  visi keltų bilietai.  Tiek Smart tipo (keičiami su mokesčiu ir be galimybės atšaukti) keltų bilietai, tiek ypatingai  pigūs Return ( į abi puses) bus lengvai keičiami ir atšaukiami, jeigu  naudositės keltų bilietų akcija ir pirksite Flexi  kuponą.  Nėra reikalo taupyti ir pirkti keltų bilietus kurie pasikeitus situacijai tik atneša galvos skausmą.  Flexi  kuponas kainuoja tik 30 Eur. Ketimų skaičius įsigijus Flexi kuponą neribojamas, keltų bilietų atšaukimas galimas para iki išvykimo.

Keltų bilietai akcijos - specialios, neplanuotos!

Siurprizai

Sako netikėtumai nevisiems patinka, bet drįstame abejoti, kad kažkam nepatiktų šiais laikas nuolaidos, akcijos. Ypač jeigu tai keltų bilietų akcijos, o kaip žinome kelionės keltais ne tik pramoga, bet ir būtinybė šiais laikais. Nesinori tikėti, kad kam nepatiktų persikelti keltu pigiau į darbą, mokslus, aplankyti tėvų, draugų, šeimos, vaikų. Žinome, kokie sunkus paskutiniai šie metai visiems, su karantinais, kaukėm ir įvairiais ribojimais, todėl visada malonu nors truputėlis dovanų, maža nuolaida ar dovanų kuponas.

Kol nėra ypatingų specialių pasiūlymų iš keltų kompanijų, kurios tiktų ir patiktų visiems siūlome naudotis mūsų Laivės  keltų bilietų akcija.

Nebūtina dalyvauti loterijoje specialiam prizui laimėti, galite susirinkti daug mažų prizų, kurie labai pravers bet kada ateityje.

Vienas tokių specialių prizų keltų bilietų nuolaidų kuponai.

Daugeliui iš mūsų patogiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Kartais pasiųsti žinutę „mesengeri“ patogiau  negu siųsti sms.  Facebooke mes greičiau ir atsakome, nes matome jį telefone ir nedarbo valandomis. Todėl kviečiame prisijungti prie mūsų sekėjų facebooke ir  gauti pranešimus greičiau ir patogiau.

1.Spausk „Patinka“ Keltų bilietai Laivė 

2.Rask paveikslėlį „PLAUK SU LAIVE“

keltu bilietai akcijos

3.Atsiųsk paveikslėlį ir pateik mums jį užsakydamas keltų bilietus (telefone, pridėkite prie laiško, atsiųskite žinute facebook)

4.Gauk nuolaidą

5.Turėk kontaktą kur gali visada kreiptis netgi jei ir pasibaigusios darbo  valandos, sekmadienis ar šventinė diena.

keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais