Keltų bilietai - Akcijos!

LAIVĖS GIMTADIENIO KELTŲ BILIETŲ AKCIJOS IR DOVANOS. MUMS ŠIEMET SUKANKA 12 METŲ. TUZINAS!
Aplankyk mūsų Facebook puslapį ir sužinok kas ir kodėl gauna dovanas!

Telefonas užsakymui: +370-674-10662

Keltų bilietai akcijos magiškas žodžių derinys!

Magija

Keltu bilietai  Akcijos – magiškas  derinys, magiškas žodžių sąskambis. Tiek dažnai keliaujantys tiek vos pradėję planuoti kelionę klausia mūsų: „Ar nėra keltu bilietams akcijos, nuolaidos?“.  Šis klausimas užduodamas daugiau negu visi kiti. Šis žodžių derinys „keltu bilietai -akcijos“ greičiausia pasiekia visus Facebooke, Instagrame.  Nereikia jokios papildomos reklamos, nors mes jos ir taip neužsakom. Mūsų geriausia reklama patenkintų klientų atsiliepimai.

Keltų bilietai akcijos - šventinės dovanų savaitės

Šventinė savaitės

Vis norėtų gauti dovanų per šventes ypač per gimtadienius. Deja, bet  gyvenimas šiemet daugeliui neleido aplankyti artimųjų per šventes. Praleidom toli vieni nuo kitų Velykas, atostogas ir artimųjų gimtadienius. Liko neapkabinti tėvai, broliai, sesės.

Tačiau mes tikime, kad kiekvieno iš jūsų širdyse ir mintyse jie buvo tomis dienomis su jumis. Tai svarbiausia dovana tokiomis dienomis, kai žinai, kad esi kažkam  svarbus. Mes šiemet supratome kokie svarbūs mes esame jums ir kaip mumis tikite, palaikote. Todėl geriausia, kas gali nutikti per mūsų gimtadienį tai turėti galimybes pasidalinti savo dovanomis su jumis. 

Ir mes tokių galimybių šiemet turime.

Kas diena po dovaną jums nuo liepos 27 osios iki rugpjūčio 8 osios.  Tarp dovanų rinkinių:

– keltų bilietai 1 asmeniui, su kajute, keliaujant automobiliu, į vieną pusę, vertės 200 Eur keltu Klaipėda-Trelleborg-Klaipėda. Galioja išvykimui iki: 2021 liepos 15 d.

– keltų bilietai 2 asmenims, su kajute, keliaujant automobiliu, į vieną pusę, vertės 290 Eur keltu Klaipėda-Trelleborg-Klaipėda. Galioja išvykimui iki: 2021 liepos 15 d.

– 5 kelionės keltu Talinas Helsinkis/ Helsinkis Talinas bet kurią pasirinktą datą iki 2020.12.30

– keltų bilietai 4 asmenims, su kajute, keliaujant automobiliu, į vieną pusę, vertės 340 Eur keltu Klaipėda-Trelleborg-Klaipėda. Galioja išvykimui iki: 2021 liepos 15

– keltų bilietai su  Lux klasės kajute bet kuriuo Tallink keltu pagal jūsų pasirinkimą išvykimams iki 2020.12.18.

Keltų bilietai akcijos - specialios, neplanuotos!

Siurprizai

Sako netikėtumai nevisiems patinka, bet drįstame abejoti, kad kažkam nepatiktų šiais laikas nuolaidos, akcijos. Ypač jeigu tai keltų bilietų akcijos, o kaip žinome kelionės keltais ne tik pramoga, bet ir butinybė šiais laikais. Nesinori tikėti, kad kam nepatiktų persikelti keltu pigiau į darbą, mokslus, aplankyti tėvų, draugų, šeimos, vaikų. Žinome, kokie sunkus paskutiniai šie metai visiems, su karantinais, kaukėm ir įvairiais ribojimais, todėl visada malonu nors truputėlis dovanų, maža nuolaida ar dovanų kuponas.

Kol nėra ypatingų specialių pasiūlymų iš keltų kompanijų, kurios tiktų ir patiktų visiems siūlome naudotis mūsų Laivės gimtadienio keltų bilietų akcija. 

Nebūtina dalyvauti loterijoje specialiam prizui laimėti, galite susirinkti daug mažų prizų, kurie labai pravers bet kada ateityje.

Vienas tokių specialių prizų keltų bilietų nuolaidų kuponai.

Daugeliui iš mūsų patogiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Kartais pasiųsti žinutę „mesengeri“ patogiau  negu siųsti sms.  Facebooke mes greičiau ir atsakome, nes matome jį telefone ir nedarbo valandomis. Todėl kviečiame prisijungti prie mūsų sekėjų facebooke ir  gauti pranešimus greičiau ir patogiau.

Spausk „Patinka“ Keltų bilietai Laivė 

Gauk nuolaidų kuponą į “ Mesenger“ ir turėk kontaktą kur gali visada kreiptis netgi jei ir pasibaigusios darbo  valandos, sekmadienis ar šventinė diena.

Keltų bilietai akcijos - Laivės gimtadienio nuolaidų kuponai
Kuponai

Šiemet rugpjūčio 8 ąją Keltų bilietai Laivė sukanka nei daug nei mažai – dvylika metų. Kaip parodė laikas gali būti sulaukęs daugiau negu 21 vienerių, bet jei neturi meilės savo darbui, savo klientams jokie metai nėra rodiklis.

Dvylika tai tuzinas. Tuzinas yra bet kokių vienodos dvylikos daiktų rinkinys, bet kažin ar metai būna vienodi. Šie buvo ypatingai sunkūs, bet kaip sakoma: „kas mūsų nenužudo padaro mus stipresniais . Taigi Dvylika yra pats tas. Esame nei per jauni, nei per seni.

Norėdami pasidžiaugti, kad mums būtent DVYLIKA, per patį gimtadienį išsiuntinėsime DVYLIKA keltų bilietų nuolaidų kuponų visiškai atsitiktine tvarka, kokią parinks loterijos mašina.

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais