Keltų bilietai - Akcijos!

Geriausia keltų bilietų akcija: kelionė pirmyn - atgal Trelleborgas Klaipėda Trelleborgas.
Kelionės kaina 4+ auto nuo 357 Eur. FLEXI TIPO BILIETAI, BE JOKIOS RIZIKOS.
Rezervuokit keltų bilietus su akcija dabar!

Telefonas keltų bilietų užsakymui: +370-674-10662

Keltų bilietai akcijos magiškas žodžių derinys!

Magija

Keltu bilietai  Akcijos – magiškas  derinys, magiškas žodžių sąskambis. Tiek dažnai keliaujantys tiek vos pradėję planuoti kelionę klausia mūsų: „Ar nėra keltu bilietams akcijos, nuolaidos?“.  Šis klausimas užduodamas daugiau negu visi kiti. Šis žodžių derinys „keltu bilietai -akcijos“ greičiausia pasiekia visus Facebooke, Instagrame.  Nereikia jokios papildomos reklamos, nors mes jos ir taip neužsakom. Mūsų geriausia reklama patenkintų klientų atsiliepimai.

Keltų bilietai akcija -vasarai!
Naudinga daugeliui

Speciali keltų bilietų akcija – vasarai. Tiems, kurie tiki, kad vasara nebebus tokia prasta, kaip praėjusi ir skiepai leis laisviau keliauti, kaip tik laikas pirkti bilietus pirmiems. „Pirmesnis- gudresnis“ -taip vadinasi keltų bilietų akcija su TT line maršrutu Klaipėda Trelleborgas Klaipėda arba Trelleborgas Klaipėda Trelleborgas.

-25% nuolaida kajutėms, -15% nuolaida tarifui Klaipėda Trelleborgas  arba Trelleborgas Klaipėda keltų bilietams išvykimams nuo 1 birželio iki 31 rugpūčio.

Nuolaida taikoma RETURN tipo tarifų keltų bilietams. RETURN tipo keltų bilietai neatšaukiami, galimas datos keitimas už papildomą 40 Eur mokestį.  Visada galima įsigyti Flexi kuponą už papildomus 40 Eur ir turėti galimybę keisti datą nemokamai daug kartų.

Pasiūlymas galioja rezervacijoms, atliekamoms iki gegužės 31 d. arba kol yra vietų.

Keltų bilietai dviem su dviviete kajutę liepos  9 iš Trelleborgo ir atgal 27 liepos iš Klaipėdos (data tik pvz) kainuoja 394 Eur, perkant dabar. Su Flexi kuponu, kad sutaupyti keitimo-atšaukimo mokestį -477 Eur. 

Keltų bilietai akcijos - kelionėms keltais be saviizoliacijos

Nereikia saviizoliacijos

Visi norėtume vėl keliauti laisvai kaip ir anksčiau. Deja, bet  šiemet kelionės kitokios. Ir šiuo metu svarbiausia tampa keltų maršrutai, kurie atkelia iš tų šalių, iš kurių nereiks grįžus saviizoliuotis ar kurios leidžia be ribojimų atvykti- išvykti.

Tokios šalys skelbiamos kiekvieną penktadienį nauju SAM pranešimu.  Pagrindinės dvi šalys, kurios nuo pat pradžių laikomos saugiausiomis yra Vokietija ir Suomija.  Keliaujant iš šių dviejų šalių  saviizoliacija nereikalinga buvo ilgą laiką, tiksliau visą laiką nuo pandemijos pradžios iki  šio pavasario.

Visiems mums labai pasisekė, kad turime tiesioginį susisiekimą į Klaipėdą iš Vokietijos ir net keletą keltų kompanijų keliančių Helsinkis Talinas Helsinkis maršrutu. Tokiu būdu galėjome  nors kažkaip keliauti ir nebūti užstrigę saviizoliacijoje.

Dabar jau planuojame, kad vasarą gavę skiepus galėsime keliauti laisvai kaip anksčiau. Tikėkimės taip ir  bus, nes beveik visų šalių ribojimai sutampa su gegužės pabaiga, kai tuo tarpu Lietuvoje jau  bus įsibėgėjęs masinis skiepijimas. Po ilgo laiko tarpo, kuris tęsėsi pusantrų metų šiandiena pagaliau pakeitėme perspėjimus nekeliauti į perspėjimus planuoti keliones nuo liepos mėnesio. Tačiau nukelti keliones galima, jeigu jos yra ne į darbą ir ne iš darbo. O tų, kelionių, kurios būtinos atidėti negalima.

Todėl, kad būtų dar paprasčiau mums visiems keliauti šiuo metu  yra keltų bilietų akcijų šiais keltų maršrutais:

  • Keltų bilietai akcijos: Helsinkis Talinas/ Talinas Helsinkis keltų bilietas asmeniui tik 10 Eur visoms kelionėms iki gruodžio mėnesio pačios pabaigos.  Užsakyti keltų bilietus po 10 Eur galite kasdien. Tačiau  atminkite – kiekvienam reise keltų bilietai su akcija ribojami.  Kelionės keltu laikai: iš Talino pusės 06:00 val, 12:00 val, 18:30 val; iš Helsinkio pusės 09:00, 15:15, 21:40 val. Kelionės keltu trukmė 2 valandos 15 min.  Kelionės keltais kaina dviem su lengvuoju automobiliu  pritaikius keltų bilietų akciją gaunasi – 39 Eur.
  • Speciali kaina kelto kajutėms maršrutu Talinas Helsinkis Talinas tik 10 Eur/už kajutę.
  • Keltų bilietai akcijos: Kiel Klaipėda Kiel keliaujančioms šeimoms pigesni  net 30 procentų. Jeigu keliaujate keltu su vaikais tai mokėsite mažiau 30 procentų keltų bilietų kainos, negu keliaudami be vaikų.  Keltas iš Klaipėdos išvyksta kasdien 22 val iš Kiel uosto 21 val. Kelionės keltu trukmė 19  valandų. Standartinė keltų bilietų kaina asmeniui su sėdima  vieta kai kelte daug laisvų vietų -25 Eur, kai keltas labai apkrautas 105 Eur. Keliaujant su vaikais ir automobiliu perkėlos keltu standartinė kaina 188 Eur, kai  kelte daug laisvų vietų ir  320 Eur kai keltas labai apkrautas. 
  • Keltų bilietai akcijos: Trelleborgas Klaipėda tai pat vykdomos šiuo metu. Tiek Flexi (lengvai keičiami ir atšaukiami bilietai) gali tapti  visi keltų bilietai.  Tiek Smart tipo (keičiami su mokesčiu ir be galimybės atšaukti) keltų bilietai, tiek ypatingai  pigūs Return ( į abi puses) bus lengvai keičiami ir atšaukiami, jeigu  naudositės keltų bilietų akcija ir pirksite Flexi  kuponą.  Nėra reikalo taupyti ir pirkti keltų bilietus kurie pasikeitus situacijai tik atneša galvos skausmą.  Flexi  kuponas kainuoja tik 30 Eur. Kietimų skaičius įsigijus Flexi kuponą neribojamas, keltų bilietų atšaukimas galimas para iki išvykimo.

Keltų bilietai akcijos - specialios, neplanuotos!

Siurprizai

Sako netikėtumai nevisiems patinka, bet drįstame abejoti, kad kažkam nepatiktų šiais laikas nuolaidos, akcijos. Ypač jeigu tai keltų bilietų akcijos, o kaip žinome kelionės keltais ne tik pramoga, bet ir būtinybė šiais laikais. Nesinori tikėti, kad kam nepatiktų persikelti keltu pigiau į darbą, mokslus, aplankyti tėvų, draugų, šeimos, vaikų. Žinome, kokie sunkus paskutiniai šie metai visiems, su karantinais, kaukėm ir įvairiais ribojimais, todėl visada malonu nors truputėlis dovanų, maža nuolaida ar dovanų kuponas.

Kol nėra ypatingų specialių pasiūlymų iš keltų kompanijų, kurios tiktų ir patiktų visiems siūlome naudotis mūsų Laivės  keltų bilietų akcija.

Nebūtina dalyvauti loterijoje specialiam prizui laimėti, galite susirinkti daug mažų prizų, kurie labai pravers bet kada ateityje.

Vienas tokių specialių prizų keltų bilietų nuolaidų kuponai.

Daugeliui iš mūsų patogiau bendrauti socialiniuose tinkluose. Kartais pasiųsti žinutę „mesengeri“ patogiau  negu siųsti sms.  Facebooke mes greičiau ir atsakome, nes matome jį telefone ir nedarbo valandomis. Todėl kviečiame prisijungti prie mūsų sekėjų facebooke ir  gauti pranešimus greičiau ir patogiau.

1.Spausk „Patinka“ Keltų bilietai Laivė 

2.Rask paveikslėlį „PLAUK SU LAIVE“

keltu bilietai akcijos

3.Atsiųsk paveikslėlį ir pateik mums jį užsakydamas keltų bilietus (telefone, pridėkite prie laiško, atsiųskite žinute facebook)

4.Gauk nuolaidą

5.Turėk kontaktą kur gali visada kreiptis netgi jei ir pasibaigusios darbo  valandos, sekmadienis ar šventinė diena.

keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais