Keltų bilietai į Vokietiją

Keltų bilietų pasirinkimas

Keltu bilietai i Vokietija, keltu į Kiel, Rostoką, Travemunde buvo iki Koronos ne tokie populiarūs tarp keleivių kaip keltų bilietai į Švediją. Todėl keltų bilietų kainos į Vokietiją buvo mažesnės, nors keltas kelia ir ilgai. Vieni keltai plaukia devyniolika valandų, kiti dvidešimt aštuonias. 

Viską pakeitė Covid 19 ir ribojimai įvesti kelionėms dėl nesuvaldomo viruso. Vokietija tapo saugi oaze kelionėms, per kurią tranzitu keliaujama  iš visur: Norvegijos, Danijos, UK, Belgijos ir kitų Europos valstybių pavasarį ir vasarą ir vėl iš naujo rudenį, žiemą ir vėl pavasarį. Tolyn nuo Vokietijos  daugelis keliauja į Prancūziją, Olandiją. Iš šių uostų driekiasi keliai į Angliją, Airiją. 

Kaip niekad svarbu tapo žinoti visus keltų maršrutus ir visų keltų bilietų į ir iš Vokietijos galimybes.

Keltai į Vokietiją  plaukia iš Liepojos į Travemunde. Travemunde miestas Vokietijoje tarp Liubeko, Rostoko , Kiel.

Keltas į Vokietiją Liepoja Travemunde, plaukia  24  valandas.

Dar vienas reisas Klaipėda Travemunde ir Rostokas Klaipėda. Keltas kelia 26 valandas, bet keltų bilietai į Vokietiją renkantis šį keltų maršrutą pigiausi. 

Populiariausias keltų maršrutas į ir iš Vokietiją Klaipėda Kiel Klaipėda. Viską lemia kelto  perkėlos trumpumas. Keltas Klaipėda Kiel Klaipėda kelia tik  19 valandų.

Pouliarus persikėlimo  būdas greitais keltais tarp Vokietijos Danijos, Vokietijos Švedijos.

Kelionė keltu yra išties geriau nei, kelionė autobusu ar savu automobiliu iki Vokietijos. Tokia kelionė yra tikrai varginanti. Praleisite ilgas valandas kelyje, o pro šalį matysite tik pravažiuojančias mašinas, o kur dar mokami keliai, ekologines zonos su visais papildomais mokesčiais.

Šią 2020 metų įsimintiną vasarą daugelis bandė keliauti sausuma, bet  rezultatas buvo vienodas – kelionėms atgal visi rinkosi keltą. Nors sausuma pigiau,  įveikti tūkstančius kilometrų, bet  nuovargis toks galingas, kad nebeliko niekam abejonių -keliones keltu renkasi tie kas vertina saugumą ir patogumą.

Keltu patogu vykti su šeima ar didesne kompanija, kadangi nėra jokių bagažo apribojimų, kaip antai kelione lėktuvu.

Kelione keltu yra ne tik patogus, tačiau ir ekonomiškas pasirinkimas vertinantiems komfortą, kadangi nuvykus galite tęsti kelione savo automobiliu, nereikia jokiu papildomu išlaidų nuomojantis automobili.

Normaliomis sąlygomis, ne  Covid apribojimų metu, keliaudami po Vokietija galite pamatyti: Berlyno sieną, Brandenburgo vartus, ispūdingas pilis ir vienuolynus, bei galybę ežerų ir jaukių miestelių bažnytėlias.

Svečiuojantis Vokietijoje verta paragauti tradicinių alaus rūšių, pasimėgauti šokoladu. Kiekvienais metais vyksta pasaulinis alaus festivalis „Oktoberfest“.

Vokietija tikra Kalėdinių mugių šalis. Miestų ir miestelių aikštės pasipuošia kalėdine atributika, siūlo įvairias pramogas ir atrakcionus prieplaukose, vyksta muzikos koncertai, vaidinimai, žiemos linksmybes.

Hanzos mieste Hamburge vyksta šventinis kruizas Elbės upe su kava ir sausainiais.

Keltų bilietai į Vokietiją Klaipėda Kiel

Kiel

Keltų bilietai į Vokietiją iš Klaipėdos parduodami į Kiel uostą. Kiel – uostas Vokietijoje  netoli Hamburgo.

Keltas iš Klaipėdos į Kiel  išvyksta kasdien 22:00 val. Kelionės  keltu trukmė 19 valandų.

Keltas iš Kiel  į Klaipėdą išvyksta kasdien 21:00 val. 

Keltų bilietai į Vokietiją Kiel uostą  pigūs keliaujančioms šeimoms. Atskira kajutė be automobilio mamai su dviem vaikais gali kainuoti tik 110 Eur. Kartu su automobiliu 180 Eur. Keltų bilietai į Vokietiją keturių asmenų šeimai su kajute ir automobiliu nuo 220 Eur .

Pigiausia vieta kelte sėdima. Keltų bilietai į Vokietiją su sėdima vieta kainuoja nuo 32 Eur .

Mažiausių kainų keltų bilietų į Vokietiją realu gauti užsakant bilietus iš anksčiau. Tokių mažų kainų, kurias įvardinome nereiktų tikėtis tokiomis dienomis, kai vietų likę labai mažai, kai  keleivių norinčių persikelti labai daug, o teiraujatės keltų bilietų į arba iš Vokietijos kelios dienos, savaitė iki išvykimo. Kai laiko iki kelionės lieka nedaug ta pati sėdima vieta gali kainuoti 120 Eur, o ne 32 Eur. 

Keltų bilietai į Vokietiją Klaipėda Rostokas

Rostokas

Keltų bilietai į Vokietiją iš Klaipėdos gali būti į Rostoko uostą. 

Kartą per savaitę naktį iš šeštadienio į sekmadienį kai plaukia keltas Robin Hood galima be persėdimo nuplaukti laivu iki Rostoko iš Klaipėdos. Kitom savaitės dienomis, kai plaukia keltas Marco Polo yra trumpas pusvalandžio sustojimas Trelleborge (Švedijoje), kur pakeičiamas laivas tolimesnei kelionei.

Persėdimas įvyksta labai greitai tame pašiame uoste jus sekate savo automobiliu lydintį automobilį, kuris jus nuveda iki laivo kuriuo tęsite kelione iki Vokietijos.

Keltas iš Klaipėdos išvyksta pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Keltų bilietai į Vokietiją šiomis keltų linijomis labai pigūs. Galioja specialūs keltų bilietų pasiūlymai pirmyn atgal „Return“, keliaujant vienam „Solo“. Galima įsigyti Flexi tipo keltų bilietus, kurios įmanoma keisti ir atšaukti be mokesčio iki išvykimo.

Keltų bilietai į Vokietiją Liepoja Travemunde

Travemunde

Keltų bilietai į Vokietiją galima įsigyti ir iš Latvijos uosto Liepojos.

Keltas plaukia iš Liepojos penkis kartus per savaitę. Atvykimo uostas Travemundė.

Keltas iš Latvijos išvyksta pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Keltų bilietai į Vokietiją šiomis keltų linijomis labai yra trijų tarifų „Economy“ t.y keičiami už mokestį 40 Eur (netaikoma bilietams iki 2021 m gegužės 31d ) arba  „Flexi“ tipo. Tai keltų bilietai į Vokietiją, kurios įmanoma keisti ir atšaukti be mokesčio likus net 2 valandoms iki išvykimo.

Keltų bilietai į Vokietiją iš Danijos
Danija

Keltų bilietai į Vokietiją iš Danijos arba Norvegijos patys reikalingiausi šiuo metu, kol galioja apribojimai keliaujant per Švediją. 

Yra net keletas keltų maršrutų, kurie vykdomi tarp Vokietijos Danijos, tačiau tik vienas Oslo Kiel tarp Norvegijos Vokietijos.

Kiti keltai iš Norvegijos keliasi į Daniją, ne į Vokietiją. 

Kelionė keltu tarp Vokietijos Danijos trunka vos keletą  valandų ir keltų bilietai tiek į Vokietiją, tiek iš Vokietijos yra pakankamai pigus ( nuo 34 Eur keliaujant su automobiliu), jeigu rezervuojami ir perkami iš anksčiau.

keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais