LAIVE.LT

Keltų bilietai į Vokietiją

Ieškote keltų bilietų į Vokietiją? Padėsime Iš Klaipėdos Iš Liepojos

Keltų bilietai į Vokietiją -pasirinkimas

Uostų ir laivų įvairovė

Keltų bilietai į Vokietiją iki pandemijos nebuvo tokie populiarūs tarp keleivių kaip keltų bilietai į Švediją. Todėl keltų bilietų kainos į Vokietiją buvo mažesnės, nors keltas kelia ir ilgai.

Vieni keltai plaukia devyniolika valandų, kiti dvidešimt aštuonias.

Viską pakeitė Covid 19 ir ribojimai įvesti kelionėms dėl nesuvaldomo viruso. Vokietija tapo saugi oaze kelionėms, per kurią tranzitu keliaujama  iš visur: Norvegijos, Danijos, UK, Belgijos ir kitų Europos valstybių pavasarį ir vasarą ir vėl iš naujo rudenį, žiemą ir vėl pavasarį. 

Per Covidą atsiradusi nauja daugelio patirtis keliauti keltais į/iš Vokietiją niekur nedingo ir pasibaigus pandemijai. Virusą pakeitė didelės kuro kainos ir  šiandien vėl keltą daugelis renkasi vietoje kelionės  sausuma.

Tolyn nuo Vokietijos  daugelis keliauja į Prancūziją, Olandiją. Iš šių uostų driekiasi keliai į Angliją, Airiją.

Kaip niekad svarbu tapo žinoti visus keltų maršrutus ir visų keltų bilietų į ir iš Vokietijos galimybes.

Keltai į Vokietiją  plaukia iš Liepojos į Travemunde. Travemunde miestas Vokietijoje tarp Liubeko, Rostoko , Kiel.

Keltas į Vokietiją Liepoja Travemunde, plaukia  20 valandų.

Dar vienas reisas Klaipėda Travemunde ir Rostokas Klaipėda. Keltas kelia 26 valandas, bet keltų bilietai į Vokietiją renkantis šį keltų maršrutą pigiausi.

Populiariausias keltų maršrutas į ir iš Vokietiją Klaipėda Kiel Klaipėda. Viską lemia kelto  perkėlos trumpumas. Keltas Klaipėda Kiel Klaipėda kelia tik  19 valandų.

Populiarus persikėlimo  būdas greitais keltais tarp Vokietijos Danijos, Vokietijos Švedijos.

Paskambink+370-674-10662

Rezervuok savo bilietą į Vokietiją!

Keltų bilietai į Vokietiją, kam ir kodėl jie reikalingi?

Kelionė keltu yra išties geriau nei, kelionė autobusu ar savu automobiliu iki Vokietijos. Tokia kelionė yra tikrai varginanti. Praleisite ilgas valandas kelyje, o pro šalį matysite tik pravažiuojančias mašinas, o kur dar mokami keliai, ekologines zonos su visais papildomais mokesčiais.

2020 metų įsimintiną vasarą daugelis bandė keliauti sausuma, bet  rezultatas buvo vienodas – kelionėms atgalios visi rinkosi keltą. Nors sausuma pigiau,  įveikti tūkstančius kilometrų, bet  nuovargis toks galingas, kad nebeliko niekam abejonių -keliones keltu renkasi tie, kas vertina saugumą ir patogumą.

Keltu patogu vykti su šeima ar didesne kompanija, kadangi nėra jokių bagažo apribojimų, kaip antai kelione lėktuvu.

Kelione keltu yra ne tik patogus, tačiau ir ekonomiškas pasirinkimas vertinantiems komfortą, kadangi nuvykus galite tęsti kelione savo automobiliu, nereikia jokiu papildomu išlaidų nuomojantis automobili.

Keliaudami po Vokietija galite pamatyti labai daug: Berlyno sieną, Brandenburgo vartus, ispūdingas pilis ir vienuolynus, bei galybę ežerų ir jaukių miestelių bažnytėles, modernius pastatus, kuriuose priimami svarbūs sprendimai visai Europai ir pasauliui.

Svečiuojantis Vokietijoje verta paragauti tradicinių alaus rūšių, pasimėgauti šokoladu. Kiekvienais metais vyksta pasaulinis alaus festivalis „Oktoberfest“.

Vokietija tikra Kalėdinių mugių šalis. Miestų ir miestelių aikštės pasipuošia kalėdine atributika, siūlo įvairias pramogas ir atrakcionus prieplaukose, vyksta muzikos koncertai, vaidinimai, žiemos linksmybes.

Hanzos mieste Hamburge vyksta šventinis kruizas Elbės upe su kava ir sausainiais.

Keltų bilietai į Vokietiją Klaipėda Kiel

Kiel uostas netoli Hamburgo

Keltų bilietai į Vokietiją iš Klaipėdos parduodami į Kiel uostą. Kiel – uostas Vokietijoje  netoli Hamburgo.

Keltas iš Klaipėdos į Kiel  išvyksta kasdien išskyrus sekmadieniais.

Kelionės  keltu trukmė 19 valandų.

Keltas iš Kiel  į Klaipėdą išvyksta kasdien išskyrus sekmadieniais. 

Į abi puses keltas išvyksta vėlai vakare po 21:00 val.

Keltų bilietai į Vokietiją Kiel uostą  pigūs keliaujančioms šeimoms. Atskira kajutė be automobilio mamai su dviem vaikais gali kainuoti tik 110 Eur. Kartu su automobiliu 180 Eur. Keltų bilietai į Vokietiją keturių asmenų šeimai su kajute ir automobiliu nuo 220 Eur .

Pigiausia vieta kelte sėdima. Keltų bilietai į Vokietiją su sėdima vieta kainuoja nuo 24 Eur .

Mažiausių kainų keltų bilietų į Vokietiją realu gauti užsakant bilietus iš anksčiau. Tokių mažų kainų, kurias įvardinome nereiktų tikėtis tokiomis dienomis, kai vietų likę labai mažai, kai  keleivių norinčių persikelti labai daug, o teiraujatės keltų bilietų į arba iš Vokietijos kelios dienos, savaitė iki išvykimo. Kai laiko iki kelionės lieka nedaug ta pati sėdima vieta gali kainuoti 120 Eur, o ne 32 Eur ar 24 Eur. 

Nuo 2023 m rugsėjo Klaipėda Kiel maršrutu pradėjo plaukti naujasis  keltas Aura Seaways. Tai naujos kartos keltas galintis perkelti daug daugiau transporto ir keleivių. Nuo 2022 m vasario šis keltas plaukė Klaipėda Karlshamnas maršrutu ir sulaukė daug gerų keleivių atsiliepimų.

Junkis prie mūsų Facebook

Sužinok kas ir kodėl keliauja keltais į Vokietiją

Keltų bilietai į Vokietiją Klaipėda Rostokas

Rostokas uostas netoli Berlyno

Keltų bilietai į Vokietiją iš Klaipėdos gali būti į Rostoko uostą. 

Kartą per savaitę naktį iš šeštadienio į sekmadienį kai plaukia keltas Robin Hood galima be persėdimo nuplaukti laivu iki Rostoko iš Klaipėdos. Kitom savaitės dienomis, kai plaukia keltas Marco Polo yra trumpas pusvalandžio sustojimas Trelleborge (Švedijoje), kur pakeičiamas laivas tolimesnei kelionei.

Persėdimas įvyksta labai greitai tame pačiame uoste, tereikia sekti  lydintį automobilį, kuris jus nuveda iki laivo kuriuo tęsite kelione iki Vokietijos.

Keltas iš Klaipėdos išvyksta pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais.

Keltų bilietai į Vokietiją šiomis keltų linijomis labai pigūs. Galioja specialūs keltų bilietų pasiūlymai pirmyn atgal „Return“, keliaujant vienam „Solo“. Galima įsigyti Flexi tipo keltų bilietus, kurios įmanoma keisti ir atšaukti be mokesčio iki išvykimo.

Rostoko uostas priima ir keltus iš Švedijos. Kasdien čia atvyksta ir išvyksta net keturių keltų kompanijų keltai į Švediją. Visus šiuos keltų bilietus galite užsakyti pas mus TT line, Scandlines, Stenaline

Daugiau įspūdžių Instangram #laivelt

Daugiau įspūdžių iš kelionių keltais į Vokietiją

Keltų bilietai į Vokietiją iš Danijos

Keltų bilietai į Vokietiją iš Danijos arba Norvegijos patys reikalingiausi buvo tuo metu, kol galioja apribojimai keliaujant per Švediją. Visgi šie maršrutais keleiviai keliasi jau labai daug metų, todėl net ir panaikinus reikalavimus dėl Covid, patariame naudotis šiais perkėlos būdais, kad kelionės keltais būtų saugesnės ir patogesnės.

Yra nekeletas keltų maršrutų, kurie vykdomi tarp Vokietijos Danijos, tačiau tik vienas Oslo Kiel tarp Norvegijos Vokietijos.

Kiti keltai iš Norvegijos keliasi į Daniją, ne į Vokietiją. 

Kelionė keltu tarp Vokietijos Danijos trunka vos keletą  valandų ir keltų bilietai tiek į Vokietiją, tiek iš Vokietijos yra pakankamai pigus ( nuo 34 Eur keliaujant su automobiliu), jeigu rezervuojami ir perkami iš anksčiau.

Keltų bilietai į Vokietiją Liepaja Travemunde

Travemunde  uostas arti Danijos

Keltų bilietai į Vokietiją galima įsigyti ir iš Latvijos uosto Liepojos.

Keltas plaukia iš Liepojos penkis kartus per savaitę. Atvykimo uostas Travemundė.

Keltas iš Latvijos išvyksta kasdien. Keltų liniją aptarnauja trys laivai.

Keltų bilietai į Vokietiją šiomis keltų linijomis labai yra trijų tarifų „Economy“ t.y keičiami už mokestį 35 Eur  arba  „Flexi“ tipo. Tai keltų bilietai į Vokietiją, kurios įmanoma keisti ir atšaukti be mokesčio likus net 2 valandoms iki išvykimo. Trečias tarifas Premium suteikia  galimybe vėliausiai atvykti ir anksčiausiai išvykti iš kelto. Perkantys Premium tarifo kelto bilietus gauna ir pusryčius laivo restorane.

 Nuo 2021 m vasaros šiuo maršrutu pradėjo plaukioti  atnaujintas keltas Stena Livia, todėl  keliaujant Liepaja Travemunde nebėra tokio didelio vietų trūkumo kaip buvo iki  šiol ir kajučių pasirinkimas didesnis ir kainos mažesnės.

Rinktis keltų bilietus

Pasirūpink saugia kelione keltu iš/ į Vokietiją

užsisakyk bilietus iš/į uosto (ą), kuris patogiausias

Vokietija 1
×
Skip to content