Akcija!

15

Produkto kodas: Ryga Stokholmas Ryga kruizas Kategorijos: , , , Žymos: ,

Aprašymas

Ryga Stokholmas Ryga kruizas visiems metų laikams

Ryga Stokholmas Ryga Kruizas  savaitgaliui su šeima, draugais.

Griebkite dviračius ir keliaukite po Stokholmą.

Ryga Stokholmas Ryga kruizas:  pavasarį, vasarą ir šiltą rudenį – pats nuostabiausias. Stokholmas šiais metų laikais užburiantis. Kelionė su dviračiais aplink miesto įžymybes – puikus lengvas sportas, aktyvus laisvalaikis ir gera pramoga.

Kad dar geriau susipažinti su miestu, porai valandų galima pastatyti dviratį į stovą ir su „Ocean Bus“ autobusu – amfibija apžiūrėti pačias gražiausias miesto vietas. „Ocean Bus“ ne veltui vadinamas autobusu – amfibija – jis kartu gali vežti ir sausuma ir plaukti vandeniu.

Dar vienas iš įdomesnių būdų pramogauti yra ekskursijos Stokholmo stogais, turai po populiariausias vietas, skelbiamas Instagrame ir daug kitokių pramogų.

Jeigu dar niekada nekeliavote Ryga Stokholmas Ryga kruizas:

Ir nesilankėte Vaza muziejuje, , ABBA muziejuje, Skansen arba Karališkuose rūmuose, šis kartas bus idealus jums tai padaryti. Keliaujant dviračiais bus labai gera padaryti pertraukėlę ir stabtelėti prie vieno iš šių muziejų bei užsukti vidun.

Pradėkite nuo Vaza!

Vaza muziejus vienas garsiausių muziejų pasaulyje. Tai viduramžių laivas, nuskendęs prie Stokholmo krantų ir tik XX a. antroje pusėje iškeltas į viršų. Be įvairiausių ekspozicijų apie tų laikų jūreivių kasdienybę galėsite apžiūrėti visą šį senovišką laivą iš vidaus ir išorės.

Jei Ryga Stokholmas Ryga kruizas susiviliosite rudenėjant:

Galėsite aplankyti ir visai naują Stokholmo muziejų VRAK, kuris duris atvers tik 2020 m. spalio mėnesį.

VRAK kuriamas netoli Vazos, ir tai dar vienas muziejus apie senovinius laivus, kuriuos tyrinėtojai neseniai rado jūroje prie vienos iš Stokholmo miestų salų. VRAK muziejus suteiks galimybę turistams pasinerti po vandeniu ir pamatyti šiuos laivus nugrimzdusius į gelmes.

Taigi Ryga Stokholmas Ryga kruizas ne tik pramoga, tai ir pažinimas. Pažinimas dalykų, kurių nėra niekur kitur pasaulyje. Ne veltui Stokholmas laikomas vienu gražiausių ir įspūdingiausių pasaulio miestų.

👛 Ryga Stokholmas Ryga kruizas kainą sudaro:

Perkėla pirmyn – atgal Ryga-Stokholmas- Ryga su vieta kajutėje, pramoginė, poilsinė programa laive visos kelionės metu tiek pirmyn, tiek keliaujant atgal.

Dažnai mūsų paklausia: „ar už pramogas Ryga Stokholmas Ryga kruizo metu laive reikia mokėti atskirai?“ Į tokį klausimą visada jums atsakysime paprastai, patikindami, jog už pramogas, t.y koncertus, artistų pasirodymus mokėti nereikia, bet, pavyzdžiui, už loterijos bilietą, jeigu sugalvosite sudalyvauti laivo loterijoje, reikės mokėti 3,5 Eur.

Tačiau, 3,5 Eur tai visai mažai, kai prizus laimi dažnas keleivis, dalyvaujantis loterijoje, o prizai iš ties šaunūs: brangiausių ženklų kvepalai, išskirtinio dizaino rankinės, žinomiausių ženklų saldumynų rinkiniai ir, žinoma, kruizų bilietai.

Ryga Stokholmas Ryga kruizas ir laivo loterija: dažnai keliaujantiems kruizu jau tampa nebeatsiejami dalykai. Daugelis perka loterijos bilietų ne vieną, ne du ir ne tris, o visą pluoštą! Loterija per kruizą sutraukia į salę visus, net ir tuos, kurie jau spėjo apsnūsti kajutėse. Nuotaika ir atmosfera, kurią laimintys sukuria savo emocijomis – nepakartojama.

Ryga Stokholmas Ryga kruizas pavyzdys:

1 diena: 17:30 val. išvykimas iš Rygos keleivių uosto. Puikus poilsis laive – naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir nemokama pramoginė programa iki paryčių.

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. O pusryčiaujant arba jau pavalgius – stebėti nuostabios galybės ir įvairumo Stokholmo salų, kurias matysite pro bet kurį laivo langą, arba galite grožėtis ir kvėpuodami grynu oru denyje. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą.

Diena Stokholme. Stokholmas tai toks miestas, kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti daug gražių dalykų pačiam, savarankiškai. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų apie miesto istoriją ir dabartį, bei nepervargsite, nes ekskursija galėsite mėgautis stebėdami vaizdus pro autobuso langą ir klausydamiesi gido. Dar puikesnis būdas susipažinti su Stokholmu – šiltuoju metų laiku lipti į apžvalginį laivelį, kuris keliauja tarp visų miesto salų (nepamirškime, kad Stokholmas – tai miestas įsikūręs salose).

16:00 val. grįžtame į uostą ir 17:00 val. išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, sudalyvaukite loterijose ir laimėkite vertingas dovanas.

3 diena: Iš ryto nuo 07:00 val. prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. Pailsėję ir atsitraukę nuo kasdieninės rutinos grįžtate namo. Iki sekančio karto. Kartą aplankytas Stokholmas po kiek laiko vilios Jus sugrįžti vėl ir vėl!

Nepamirškite!

  • Muziejai vaikams Stokholme nemokamai
  • Pramogos laive visiems nemokamai

☕ Paslaugos laive ir krante:

  • Populiariausias pasirinkimas – pusryčiai atvykus į Stokholmą, bei vakarienė po dienos Stokholme kainuoja 42 Eur žmogui.
  • Galite užsisakyti ekskursiją 3 valandoms autobusu. Autobusas pasitinka Jus keltų terminale ir keliaujate su kartu su gidu po gražiausias ir įspūdingiausias Stokholmo vietas 3 valandas su keliais sustojimais gražiausiose vietose fotosesijom.
  • Privačiam renginiui laive galite užsisakyti konferencijų salę, arba privačią sauną
Telefonas pasiteiravimui apie Ryga Stokholmas Ryga kruizą: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…