32

Produkto kodas: Kruizas Ryga Stokholmas išleistuvėms Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Kruizas Ryga Stokholmas išleistuvėms ir kitiems vakarėliams

Kruizas Ryga Stokholmas jaunimui išleistuvėms ir kitiems vakarėliams su šaunia programa, maistu ir pramogom.

Jums nieko nereikės galvoti – tik šventiškai pasipuošti.

Specialūs pasiūlymas kruizas Ryga Stokholmas baigiantiems mokyklas, universitetus, kolegijas ir kitas mokslo įstaigas.

👛 Kas įskaičiuota į kruizo kainą?

Į kruizas Ryga Stokholmas kainą įskaičiuota: perkėla pirmyn ir atgal Ryga – Stokholmas – Ryga su vieta kajutėje, pramoginė, poilsinė programa.

Kruizas Ryga Stokholmas. Pavyzdys:

1 diena: 17:30 val išvykstate iš Rygos keleivių uosto. Renginys konferencijų salėje iškilmingoms kalboms, padėkoms ir linkėjimams, atsiminimams apie gražias akimirkas, patirtas mokykloje. Po renginio – gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir nemokama pramoginė programa laive iki paryčių, šokiai naktiniuose klubuose;

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. O pusryčiaujant arba jau pavalgius – stebėti nuostabios gausybės ir įvairumo Stokholmo salų ir salelių, kurias matysite pro bet kurį laivo langą, arba galite grožėtis ir kvėpuodami grynu oru denyje. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą.

Diena Stokholme. Stokholmas tai toks miestas, kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti daug gražių dalykų pačiam, savarankiškai. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų apie miesto istoriją ir dabartį, bei nepervargsite, nes ekskursija galėsite mėgautis stebėdami vaizdus pro autobuso langą ir klausydamiesi gido. Dar puikesnis būdas šiltuoju metų laiku susipažinti su miestu – lipti į apžvalginį laivelį, kuris keliauja tarp visų miesto salų (nepamirškime, kad Stokholmas tai miestas salose).
16:00 val grįžtame į uostą ir 17:00 val išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, sudalyvaukite laivo loterijose ir laimėkite vertingas dovanas. Nepamirškite – svarbiausia per išleistuves kartu sutikti tekančią saulę. O ji nuo laivo denio ypatingai gražiai pateka ir yra puikiai matoma.

3 diena: Iš ryto nuo 07:00 val prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. O jūsų gyvenimas tik prasideda. Tikrai norėsis grįžti vėliau su artimaisiais ir gal dar vėliau net su savo vaikas pakartoti kruizą ir aplankyti Stokholmą ir vėl prisiminti save, koks buvote nerūpestingas mokykloje.

Jei jūsų klasę galima apibūdinti kaip mėgstančią parodyti savo sugebėjimus, būti išskirtine ir sulaukti dėmesio – tuomet net galite nedvejodami surengti savo klasės pasirodymą laive ant scenos. Su mumis kartą keliavo šokių kolektyvas, kuris mūsų paprašė paklausti laivo įgulos, ar galima surengti viešą šokių pasirodymą laive. Šokių kolektyvas su tokiu prašymu buvo šiltai sutiktas įgulos, jų pasirodymas buvo išties laukiamas ir laivo keleiviams labai patiko kolektyvo demonstruojami scenoje talentai. Taigi, ir jūsų klasė tikrai gali parodyti savo galias ir talentus plaukiant laivu! 

Kadangi šiuo metu šimtadienis tampa vis populiaresnis ir labiau mėgiamas bei švenčiamas jaunimo, nei išleistuvės, tai rekomenduojame ir šimtadienio vakarėlį bei jo pasirodymą rengti laive, ant scenos, prieš visus jūsų žiūrovus – laivo keleivius. Tai išties būtų pats išskirtiniausias šimtadienis, apie kurį parašytų ne tik jūsų mokyklos savaitraštis, bet ir visa Lietuvos spauda!

☕ Maistas laive:
Populiariausias pasirinkimas – pusryčiai atvykus į Stokholmą bei vakarienė po dienos Stokholme;

Galite užsisakyti ekskursiją 3 valandoms autobusu. Autobusas pasitinka Jus terminale ir keliaujate su gidu po gražiausias ir įspūdingiausias Stokholmo vietas 3 valandas su keliais sustojimais gražiausiose vietose fotosesijom.

14 Muziejų Stokholme galima lankyti nemokamai.

Pramogos laive nemokamai.

⚐ Populiariausi Stokholmo muziejai kuriuos aplanko plaukiantys kruizu Ryga Stokholmas:

Vaza muziejus – viduramžių laivas, kuris iškeltas į paviršių. Tai vienas labiausiai lankomų muziejų pasaulyje.

ABBA muziejus – kur galima ne tik sužinoti apie legendinės švedų grupės kasdienybę, bet dainuoti scenoje populiarius ABBA hitus, šokti kartu su legendine muzikos grupe ant tos pačios scenos, kartoti jų judesius, pasijusti tikra muzikos pasaulio žvaigžde, pačiam kurti muziką, pamatyti sceninius kostiumus. 

VRAK – naujas muziejus, kuris atvers duris 2020 metų rudenį. Jame bus eksponuojami dar du senoviniai laivai neseniai rasti prie vienos iš salų, ant kurių įsikūręs Stokholmas. VRAK muziejuje bus galima ne tik apžiūrėti laivus iš vidaus, bet ir pasinerti su  nardymo įranga po vandeniu ir juos paliesti.

Taigi, galime jus patikinti: mokiniai ir jų auklėtojai, pasirinkę kruizas Ryga Stokholmas klasės šventėms, tokioms kaip išleistuvės, šimtadienis, ar tiesiog kasmetinė klasės išvyka į kelionę, tikrai paliks neišdildomus įspūdžius, sukels daug juoko ir gerų emocijų. Kruizas Ryga Stokholmas – idealiai tinkantis ir daug pramogų garantuojantis variantas klasių ir kitų vaikų ar jaunimo grupių kelionėms!

Telefonas pasiteiravimui dėl kruizo Ryga Stokholmas: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…