Kruizai Ryga Stokholmas - nevyks iki 2022 m balandžio . Vyksta Talinas Stokholmas Talinas.

Pramogos

Kruizai šauni pramoga kiekvienam: šeimoms, draugams, darbo, mokslo kolektyvams.

Ieškote kruizo?  Siūlome kiekvienam po 1 kruizą keliauti su draugais, šeima, bendramoksliais ar bendradarbiais.

Trumpi kruizai tinka kiekvienam savaitgaliui. Mes ir  siūlome tokius trumpus kruizus Ryga Stokholmas Ryga (nuo 2022m balandžio mėn), kuriems užtenka savaitgalio. Žinoma šiuo metu šiuo metu  kruizai į Stokholmą, kruizai Ryga Helsinkis Ryga, Ryga Alandai Ryga sustabdyti, tačiau  turite apie juos žinoti vis tiek, nes vieną dieną jie vėl atgis. Kolkas galima mėgautis kruizais Talinas Stokholmas Talinas.

Kruizai savaitgalį prasideda penktadienį vakare, kai įlipate į laivą. Kruizai baigiasi sekmadienį pavakare jau būnate namie. Pirmadienį jau galite visiems pasakoti darbe, mokykloje kaip šeštadienį apsilankėte Švedijos karaliaus rūmuose, ar Helsinkio didžiojoje saunoje. Ir nepamirškite paminėti, kad kruizai tai ir pramogos, šokiai, koncertai ir skanus maistas laive.
Jei kas jumis netikės, kad per tokį trumpą laiką tiek daug įspūdžių galima gauti visada galite pavaišinti lauktuvėmis iš laivo parduotuvės, kurias parsivešite namo.

Kruizai Ryga Stokholmas Ryga, šiuo metu kruizai Talinas Stokholmas vyksta kasdien (šiuo metu kas antrą dieną), todėl jei dirbate savaitgaliais tiesiog pakeiskite apraše penktadienį -pirmadieniui ar antradieniu, trečiadieniu. Paprastomis savaitės dienomis kruizai netgi pigesni.

Kruizas Talinas Stokholmas Talinas

Alternatyvos

Toks kruizas  Talinas Stokholmas Talinas yra dar linksmesnis ir šaunesnis  negu  Rygos laivu.

Pirmiausia dėl pačio laivo, kuris naujesnis, didesnis ir  turi daug daugiau galimybių, užimtumo ir patogumo.

Antra dėl pramogų kokybės. Estai, kaip žinote, labiau už mus  europiečiai nuo seno. Dar tarybiniais laikais estai iš principo nekalbėjo rusiškai ir kai tik  atsivėrė Europa, tai su švedais ir suomiais jie save pradėjo vadinti skandinavais.

Taigi todėl viskas, kas geriausia Baltijos jūroje susiję su jūrinėms pramogom yra sukoncentruota laivuose plaukiančiuose iš Talino. Šiais laivais iš Talino  keliauja daugiausiai švedai. Švedas tikrai nekeliaus dar kartą, jeigu kelionėje bus nuobodu ar per daug išleis pinigų. Todėl visos pramogų kokybė tikrinta ir pertikrintą ne kartą ir du. Kiekvienas ras pramogą laive pagal save: jaunimui šokiai iki ryto su DJ, vidutinio amžiaus žmonėms šou, loterijos ir  šokiai pagal visų laikų geriausią muziką, skanus maistas restorane, karaoke; keliaujančioms šeimoms su vaikais pramogos ir spektakliai mažiesiems .

Trečia, dėl  to kiek  daugiau galite pamatyti keliaudami. Juk  tam ir kruizas! 

Keliaudami link Talino, galite sustoti  pasižvalgyti po Rygą. O pats Talinas garsėja ne tik  kaip modernus miestas, bet ir miestas turintis unikalų paveldą, kuris saugomos UNESCO organizacijos.

Keliaujant  kruizais iš Rygos, netekdavo pamatyti Alandų salų. Kruizinis keltas plaukiantis iš Talino į Stokholmą stoja Alanduose paimti keleivių iš garsiųjų salų.

Alandų salos tai vienas unikaliausių pasaulio salynų ir kurortų. Salynas iš 6000 salų, salelių su sostine Mariehamn yra vienas mėgstamiausių skandinaviškų kurortų tarp tų, kurie mėgstą saulę, jūrą, žvejybą, žygius dviračiais.

Kelionė į Alandus gali tapti sekančia jūsų kelione iš Talino.

Dienos kruizai Helsinkyje

Išvykimai iš Rygos arba Talino

Helsinkis ypatingai svetingas miestas šeimoms. Tiek didieji, tiek mažieji  ras šiame  mieste daugybe pramogų. 

Helsinkis  smarkiai nukentėjęs per Antrajį Pasaulinį karą ir po jo sukurė save iš naujo. Kas liko tas liko. Senuosius architektūrinius paminklus sutvarkė, atkūrė, restauravo. Tuščias vietas užpildė naujais moderniais dalykais. Modernu  tai nereiškia nuobodu ir paprasta. Tokie lankytinos vietos kaip Akmens bažnyčia  uoloje, arba Tylos koplyčia stebina visus pasaulio turistus. 

Modernus atrakcionų parkas „Heureka“, kur mokslas persipina su  elemantariais gamtos dėsniais ir kur per žaidimus pažįstame pasaulį galėjo būt pastatytas tik Helsinkyje, Suomijoje, kur buvo pagamintas ir nepamirštamasis Nokia telefonas. 

Z kartai labai patiks ir Fly Helsinki atrakcija -3 D  virtualiojo  kino potyriai nukels j į įdomiausius Helsinkio ir Suomijos vietas, nesvarbu koks oras už kino salės  durų. Helsinkyje niekada nesvarbu  koks oras šilta, šalta, lyja ar sninga – saunos po atviru dangumi miesto  centre veikia   visada. Tai didžiausia suomių vertybių. Kai žinote jie net kiekvienam bute turi po sauna. Įdomu kaip tiltų į mūsiškius daugiabučius toks „privalomas“ atributas.

Kruizinės kelionės į Helsinkį vykdomos iš Talino.  Iš Talino kruizas tinka tiems, kurie nori mažai laiko praleisti laive, bet daugiau mieste. Iš Rygos kruizų į Helsinkį nebėra.

Kaip ten bebūtų kruizas iš Talino patiks ir tiks jei norite pramogų pilnos kelionės laive ir trumpos apžvalginės ekskursijos  Helsinkyje ar lengvo pasivaikščiojimo po Helsinkį.

Įspūdingi kruizai į Sankt Peterburgą (nebus vykdomi kol Rusijoje galios ekstrimali padėtis ir karantinas)
Laukiama atnaujinimų

Sankt Peterburgas jūrinis miestas nuo pat  įkūrimo. Jis ir buvo statomas Petro I kaip Rusijos vartai į pasaulį per jūrą.  Ne veltui ilgai dėl šios vietos, kur įkurtas miestas vyko kova su švedais. Jūra ir uostas buvo Petro I svajonė, nuo mažų dienų, kai dar būdamas vaikas slapstėsi su motina ir vieninteliu pagrindiniu užsiėmimu buvo laivų modelių kurimas. Vizija, svajonė buvo įgyvendinta ir Peterburgas tapo  antru pagal dydį miestu Europoje ir uostu.

Geriausias būdas pamatyti visą jūrinio miesto grožį ir didybe yra  keliauti į jį jūra. Kruizą į Sankt Peterburgą daugelis pamėgo ne tik todėl, kad nereikia net elektroninės vizos, bet ir dėl galimybių pamatyti daugiau negu keliaujant oru.

Kruizas Į Peterburgą prasideda iš Talino.

Pirmasis sustojimas būtų Stokholme. Po dienos Stokholme laivas pajuda į Helsinkį.

Naują rytą pasitinkate Helsinkyje.

Po dienos Suomijos sostinėje Helsinkyje per naktį laivas pasiekia Sankt Peterburgą.

Vizų plaukiantiems  kruizu  nereikia.

Galima likti garsiajame Rusijos mieste nakvoti.

Kruizas Sankt Peterburgas nuo Talino iki Sankt Peterburgo gan ilgas, net trys naktys laive, todėl daugelis nedrįsta leistis į tokią ilgą kelionę, o renkasi paprastą variantą: keliauti keltais Talinas Helsinkis per dvi valandas ir paskui nuo Helsinkio tik iki Sankt Peterburgo laivu.

Toks variantas tik nuo Helsinkio yra labai pigus ir patogus. Jeigu anksčiau jau lankėt Stokholmą ir Helsinkį ir nebenorite kartotis arba trūksta laiko.

Ir žinoma tikrosios kelionės jūra: kruizu po Viduržemio jūrą, Šiaurės Europą, Karibų jūrą - iškart, kai tik nebebus reikalingos saviizoliacijos.
keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais