Kruizai Ryga Stokholmas - nevyksta iki kol bus suvaldytas Covid 19

Pramogos

Kruizai šauni pramoga kiekvienam: šeimoms, draugams, darbo, mokslo kolektyvams.

Ieškote kruizo?  Siūlome kiekvienam po 1 kruizą keliauti su draugais, šeima, bendramoksliais ar bendradarbiais.

Trumpi kruizai tinka kiekvienam savaitgaliui. Mes ir  siūlome tokius trumpus kruizus Ryga Stokholmas Ryga, kuriems užtenka savaitgalio. Žinoma šiuo metu šiuo metu  kruizai į Stokholmą, kruizai Ryga Helsinkis Ryga, Ryga Alandai Ryga sustabdyti, tačiau  turite apie juos žinoti vis tiek, nes vieną dieną jie vėl atgis.

Kruizai savaitgalį prasideda penktadienį vakare, kai įlipate į laivą. Kruizai baigiasi sekmadienį pavakare jau būnate namie. Pirmadienį jau galite visiems pasakoti darbe, mokykloje kaip šeštadienį apsilankėte Švedijos karaliaus rūmuose, ar Helsinkio didžiojoje saunoje. Ir nepamirškite paminėti, kad kruizai tai ir pramogos, šokiai, koncertai ir skanus maistas laive.
Jei kas jumis netikės, kad per tokį trumpą laiką tiek daug įspūdžių galima gauti visada galite pavaišinti lauktuvėmis iš laivo parduotuvės, kurias parsivešite namo.

Kruizai Ryga Stokholmas Ryga vyksta kasdien, todėl jei dirbate savaitgaliais tiesiog pakeiskite apraše penktadienį -pirmadieniui ar antradieniu, trečiadieniu. Paprastom savaitės dienomis kruizai netgi pigesni.

Kruizas Ryga Visbis - Ryga perkelti išvykimai 2022 m.

Alternatyvos

Buvo numatytas vienas vienintelis toks kruizas. Viena vieninintelė galimybė šiemet. 

Deja virusas apvertė viską aukštyn kojomis.

Būtų buvę keista nesinaudoti tokia proga ir praleisti galimybe aplankyti  nuostabią salą Gotlandą. Todėl daugelis buvo susiruošę į šią kelionę.

Gotlando sala ir jos sostinė Visbis garsėja ne tik  ypatingai  švariu ir gaiviu jūriniu oru, bet ir unikaliu paveldu, kuris saugomos UNESCO organizacijos.

Visi  labai norėjo pamatyti originalų salos senamiestį, pasimėgauti vasaros saulyte tik Gotlandui būdingo stiliaus paplūdimyje, apsukti dviračiu aplink miestą ir bandyt atspėt pro kur galima patekti į miestą, nes iki šiol Visbis yra juosiamas nuo viduramžių išlikusios pilies gynybinės sienos.

Dėl  Koronos Ryga Visbis Ryga kruizai šiemet neįvyko ir neįvyks. Alternatyva  kruizų mėgėjams kruizai Ryga Helsinkis Ryga ir Ryga Alandai Ryga. Kruizai Ryga Helsinkis daugiau tiems, kurie mėgsta didmiesčius , kruizai Ryga Alandai tiems kurie nori mėgautis išskirtiniu gamtos grožiu. Kruizai Ryga Alandai  tiems kurie norėjo plaukti kruizu Ryga Visbis ar tiems kurie planavo aplankyti Alandus kaip įprasta keliaujant keltu iš Talino į Alandų salas. 

Alandų salos tai vienas unikaliausių pasaulio salynų ir kurortų. Salynas iš 6000 salų, salelių su sostine Mariehamn yra vienas mėgstamiausių skandinaviškų kurortų tarp tų, kurie mėgstą saulę, jūrą, žvejybą, žygius dviračiais. 

Kruizai Ryga Alandai Ryga vyksta 10 rugpjūčio ir rugsėjo 04 dienomis.

Dienos kruizai Helsinkyje

Išvykimai iš Rygos arba Talino

Helsinkis ypatingai svetingas miestas šeimoms. Tiek didieji, tiek mažieji  ras šiame  mieste daugybe pramogų. 

Helsinkis  smarkiai nukentėjęs per Antrajį Pasaulinį karą ir po jo sukurė save iš naujo. Kas liko tas liko. Senuosius architektūrinius paminklus sutvarkė, atkūrė, restauravo. Tuščias vietas užpildė naujais moderniais dalykais. Modernu  tai nereiškia nuobodu ir paprasta. Tokie lankytinos vietos kaip Akmens bažnyčia  uoloje, arba Tylos koplyčia stebina visus pasaulio turistus. 

Modernus atrakcionų parkas „Heureka“, kur mokslas persipina su  elemantariais gamtos dėsniais ir kur per žaidimus pažįstame pasaulį galėjo būt pastatytas tik Helsinkyje, Suomijoje, kur buvo pagamintas ir nepamirštamasis Nokia telefonas. 

Z kartai labai patiks ir Fly Helsinki atrakcija -3 D  virtualiojo  kino potyriai nukels j į įdomiausius Helsinkio ir Suomijos vietas, nesvarbu koks oras už kino salės  durų. Helsinkyje niekada nesvarbu  koks oras šilta, šalta, lyja ar sninga – saunos po atviru dangumi miesto  centre veikia   visada. Tai didžiausia suomių vertybių. Kai žinote jie net kiekvienam bute turi po sauna. Įdomu kaip tiltų į mūsiškius daugiabučius toks „privalomas“ atributas.

Kruizinės kelionės į Helsinkį vykdomi iš Talino ir Rygos. Iš Talino kruizas tinka tiems, kurie nori mažai laiko praleisti laive, bet daugiau mieste. Iš Rygos kruizas patiks ir tiks jei norite pramogų pilnos kelionės laive ir trumpos apžvalginės ekskursijos  Helsinkyje ar lengvo pasivaikščiojimo po Helsinkį.

Įspūdingi kruizai į Sankt Peterburgą (nebus vykdomi kol Rusijoje galios ekstrimali padėtis ir karantinas)
Laukiama atnaujinimų

Sankt Peterburgas jūrinis miestas nuo pat  įkūrimo. Jis ir buvo statomas Petro I kaip Rusijos vartai į pasaulį per jūrą.  Ne veltui ilgai dėl šios vietos, kur įkurtas miestas vyko kova su švedais. Jūra ir uostas buvo Petro I svajonė, nuo mažų dienų, kai dar būdamas vaikas slapstėsi su motina ir vieninteliu pagrindiniu užsiėmimu buvo laivų modelių kurimas. Vizija, svajonė buvo įgyvendinta ir Peterburgas tapo  antru pagal dydį miestu Europoje ir uostu.

Geriausias būdas pamatyti visą jūrinio miesto grožį ir didybe yra  keliauti į jį jūra. Kruizą į Sankt Peterburgą daugelis pamėgo ne tik todėl, kad nereikia net elektroninės vizos, bet ir dėl galimybių pamatyti daugiau negu keliaujant oru.

Kruizas Į Peterburgą prasideda iš Talino.

Pirmasis sustojimas būtų Stokholme. Po dienos Stokholme laivas pajuda į Helsinkį.

Naują rytą pasitinkate Helsinkyje.

Po dienos Suomijos sostinėje Helsinkyje per naktį laivas pasiekia Sankt Peterburgą.

Vizų plaukiantiems  kruizu  nereikia.

Galima likti garsiajame Rusijos mieste nakvoti.

Kruizas Sankt Peterburgas nuo Talino iki Sankt Peterburgo gan ilgas, net trys naktys laive, todėl daugelis nedrįsta leistis į tokią ilgą kelionę, o renkasi paprastą variantą: keliauti keltais Talinas Helsinkis per dvi valandas ir paskui nuo Helsinkio tik iki Sankt Peterburgo laivu.

Toks variantas tik nuo Helsinkio yra labai pigus ir patogus. Jeigu anksčiau jau lankėt Stokholmą ir Helsinkį ir nebenorite kartotis arba trūksta laiko.

Ir žinoma tikrosios kelionės jūra: kruizu po Viduržemio jūrą, Šiaurės Europą, Karibų jūrą - iškart, kai tik nebebus reikalingos saviizoliacijos.
keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais