LAIVE.LT

Kruizai visiems

Dienų
Valandų
Minutes
Laukiama atnaujintos akcijos

Kruizai į Stokholmą Poroms į Helsinkį Draugams į Pietų Švediją Šeimoms Alandus Kolektyvams Šeimoms Poroms

Kruizai kiekvienam ir Tau

Kruizai šauni pramoga kiekvienam: šeimoms, draugams, darbo, mokslo kolektyvams.

Ieškote kruizo?  Siūlome kiekvienam po 1 kruizą keliauti su draugais, šeima, bendra-moksliais ar bendradarbiais.

Trumpi kruizai tinka kiekvienam savaitgaliui. Mes ir  siūlome tokius trumpus kruizus, kuriems užtenka savaitgalio.

Pats populiariausias Ryga Stokholmas kruizas  šiuo metu  nevyksta,  tačiau  galima mėgautis daug kokybiškesniais kruizais Talinas Stokholmas Talinas, Helsinkis Stokholmas Talinas Helsinkis, Turku Stokholmas pro gražiausią pasaulio archipelagą.

Kruizai savaitgalį prasideda penktadienį vakare, kai įlipate į laivą. Kruizai baigiasi sekmadienį pavakare jau būnate namie. Pirmadienį jau galite visiems pasakoti darbe, mokykloje kaip šeštadienį apsilankėte Švedijos karaliaus rūmuose, ar Helsinkio didžiojoje saunoje. Ir nepamirškite paminėti, kad kruizai tai ir pramogos, šokiai, koncertai ir skanus maistas laive.
Jei kas jumis netikės, kad per tokį trumpą laiką tiek daug įspūdžių galima gauti visada galite pavaišinti lauktuvėmis iš laivo parduotuvės, kurias parsivešite namo.

Kruizai Talinas Stokholmas vyksta kas antrą dieną, todėl jei dirbate savaitgaliais tiesiog pakeiskite apraše penktadienį -pirmadieniui ar antradieniu, trečiadieniu. Paprastomis savaitės dienomis kruizai netgi pigesni.

Kruizai Talinas Stokholmas Talinas

Dar smagiau ir įdomiau negu Ryga Stokholmas kruize

Toks kruizas  Talinas Stokholmas Talinas su laivu Baltic Queen yra dar linksmesnis ir šaunesnis negu  Rygos laivu.

Pirmiausia dėl pačio laivo, kuris naujesnis, didesnis ir  turi daug daugiau galimybių, užimtumo ir patogumo.

Antra dėl pramogų kokybės. Estai, kaip žinote, labiau už mus  europiečiai nuo seno. Dar tarybiniais laikais estai iš principo nekalbėjo rusiškai ir kai tik  atsivėrė Europa, tai su švedais ir suomiais jie save pradėjo vadinti skandinavais.

Taigi todėl viskas, kas geriausia Baltijos jūroje susiję su jūrinėms pramogom yra sukoncentruota laivuose plaukiančiuose iš Talino. Šiais laivais iš Talino  keliauja daugiausiai švedai. Švedas tikrai nekeliaus dar kartą, jeigu kelionėje bus nuobodu ar per daug išleis pinigų. Todėl visos pramogų kokybė tikrinta ir pertikrintą ne kartą ir du. Kiekvienas ras pramogą laive pagal save: jaunimui šokiai iki ryto su DJ, vidutinio amžiaus žmonėms šou, loterijos ir  šokiai pagal visų laikų geriausią muziką, skanus maistas restorane, karaoke; keliaujančioms šeimoms su vaikais pramogos ir spektakliai mažiesiems .

Trečia, dėl  to kiek  daugiau galite pamatyti keliaudami. Juk  tam ir kruizas!

Keliaudami link Talino, galite sustoti  pasižvalgyti po Rygą. O pats Talinas garsėja ne tik  kaip modernus miestas, bet ir miestas turintis unikalų paveldą, kuris saugomos UNESCO organizacijos.

Keliaujant  kruizais iš Rygos, netekdavo pamatyti Alandų salų. Kruizinis keltas plaukiantis iš Talino į Stokholmą stoja Alanduose paimti keleivių iš garsiųjų salų.

Alandų salos tai vienas unikaliausių pasaulio salynų ir kurortų. Salynas iš 6000 salų, salelių su sostine Mariehamn yra vienas mėgstamiausių skandinaviškų kurortų tarp tų, kurie mėgstą saulę, jūrą, žvejybą, žygius dviračiais.

Kelionė į Alandus gali tapti sekančia jūsų kelione iš Talino.

Tiek keltas plaukiantis iš Talino, tiek  keltai iš Turku, Helsinkio stoja trumpam Alandų salose. Paima ir išleidžia keleivius.

Keliaudami kruizu į Stokholmą keleiviai mato tą artėjimą ir laivo manevravimą tarp salų salelių vadinamu Alandų salynu. Jos čia pat visai arti prie pat laivo krašto ir tai  jaudina, žavi ir užburia.

Alandų salynas ir  archipelagai aplink Stokholmą laikomi vienu gražiausiu  reginiu pasaulyje. 

Šiais maršrutais keliauja žmonės iš viso pasaulio, kad pamatytų tai savo akimis.

 

Dienos kruizai Helsinkyje

Helsinkis ypatingai svetingas miestas šeimoms. Tiek didieji, tiek mažieji  ras šiame  mieste daugybe pramogų. 

Helsinkis  smarkiai nukentėjęs per Antrąjį Pasaulinį karą ir po jo sukūrė save iš naujo. Kas liko tas liko. Senuosius architektūrinius paminklus sutvarkė, atkūrė, restauravo. Tuščias vietas užpildė naujais moderniais dalykais. Modernu  tai nereiškia nuobodu ir paprasta. Tokie lankytinos vietos kaip Akmens bažnyčia  uoloje, arba Tylos koplyčia stebina visus pasaulio turistus. 

Modernus atrakcionų parkas “Heureka”, kur mokslas persipina su  elementariais gamtos dėsniais ir kur per žaidimus pažįstame pasaulį galėjo būt pastatytas tik Helsinkyje, Suomijoje, kur buvo pagamintas ir nepamirštamasis Nokia telefonas. 

Jauniausiai kartai labai patiks ir Fly Helsinki atrakcija -3 D  virtualiojo  kino potyriai nukels j į įdomiausius Helsinkio ir Suomijos vietas, nesvarbu koks oras už kino salės  durų. Helsinkyje niekada nesvarbu  koks oras šilta, šalta, lyja ar sninga – saunos po atviru dangumi miesto  centre veikia   visada. Tai didžiausia suomių vertybių. Kai žinote jie net kiekvienam bute turi po sauna. Įdomu kaip tiltų į mūsiškius daugiabučius toks “privalomas” atributas.

Kruizinės kelionės į Helsinkį vykdomos iš Talino.  Iš Talino kruizas tinka tiems, kurie nori mažai laiko praleisti laive, bet daugiau mieste. Iš Rygos kruizų į Helsinkį nebėra.

Kaip ten bebūtų kruizas iš Talino patiks ir tiks jei norite pramogų pilnos kelionės laive ir trumpos apžvalginės ekskursijos  Helsinkyje ar lengvo pasivaikščiojimo po Helsinkį.

Instagram #laivelt

Daugiau apie kelionių įspūdžius

Kruizai keltais
Play Video about kruizai

Kiekvienas turime savo pomėgius ir poreikius.  Kai kas keliauja, kad pailsėti, kai kas keliauja  pažinti, kai kas kelionėse ieško daug pramogų, o kai kas naujų minčių ir idėjų.

Kruizai tokia kelionė, kurioje suderinami visi poreikiai. Daugeliui nauja patirtis keliauti jūra, nauji miestai pažinimui, nauji patiekalai meniu, kitokios pramogos negu krante ir  galimybė pailsėti. Kruizas tai tobulas kelionės rinkinys kiekvienam.

Keliauti kruizu galima visais sezonais. Kiekvienas sezonas mums atskleidžia kitokį jūros grožį ir kitokias spalvas krantuose. Kruizas trumpa, pigi pramoga kiekvienam.

Junkitės prie mūsų Facebook grupės "Aplink Baltiją"

Įspūdžiai iš kelionių, faktai ir nuotraukos bei video. Kartu galime apkeliaut Baltiją!

Kruizai į Pietų Švediją link Danijos

Kruizai  iš Klaipėdos

Klaipėda mūsų jūrinis miestas ilgą laiką buvo šešėlyje Rygos, Talino. Maži ir seni keltai, kurie plaukė iš Klaipėdos mums leido tik svajoti apie kruizines keliones, kai atplaukdavo didieji kruiziniai laineriai iš vandenynų trumpam stabtelėjimui Klaipėdoje.

Šiemet viskas visai kitaip. Dabar mes galime ne tik svajoti, bet ir mėgautis kelione jūra.

Naujasis keltas Luna Seaways suteikė galimybes keliauti į Švediją patogiai ir gan prabangiai. O  Aura Seaways perkelta į Vokietijos linija leis mėgautis kelione jūra ir pasiekti tolimesnius krantus.

Kajutės naujos, erdvios, didelės ir jaukios tiks net išrankiausio skonio  turėtojams. 

Maistas restorane iš pačio šefo D. Praspaliausko.  

Naujos pramogos krante, kurių dar daugelis nežino, nebandė. Tai pramogos vaikams Kreativum pramogų ir atradimų parke; Safaris keliaujantiems  draugams, UNESCO saugomi istoriniai objektai Karlskronoje ir romantiška Malmo pakrantė su  didingu Oresundo tiltu horizonte.

Keliauti kruizu iš Klaipėdos galima kas dieną. Laivas išvyksta kiekvieną dieną 21.00 val. Po vakarienės laive ir  naktinio poilsio  ryte 09.00 keltas atvyksta  į Karlshamno  uostą. 

Visą dieną galite  lankyti pasirinktas vietas, nes laivas atgal išplaukia 19.00 val. 

Klaipėdoje keltas būną 09.00 val  ryte.

Kajutės kelte yra keturvietės, dvivietės. Galima rinktis kajutes su langu ar be lango. Taip pat  yra  Comodore klasės kajutės, kurios  yra  didesnės už standartines, turi dvigules lovas ir papildomai sofą lovą bei fotelius.

Rekomenduojama kartu kelti automobilį nes patys įdomiausi turistų lankomi objektai  nuo atvykimo vietos Karlshamno nutolę 30-70 km.

Kruizai yra čia

visais gyvenimo atvejais

Kruizas 1 1
×
Skip to content