PILNI KONTRASTŲ SKANDINAVIŠKI MIESTAI

Kruizai į Stokholmą, Helsinkį

PATOGUS IR ĮDOMUS

Nuo 48 Eur asmeniui. Į Kainą įskaičiuota vieta kajutėje, pramoginė programa kelionės metu, gėrimų kuponas bei ekskursija po Stokholmą 2 valandas autobusu su gidu

Kruizas su ekskursija

Kviečiame Jus keliauti į ekskursiją po Stokholmą kartu su gidu! Stokholmas įdomus kiekvienu metų laiku, tiek renkantis trumpas ekskursijas, tiek pasiliekant mieste šiek tiek ilgiau. Susipažinkite su žymiomis Švedijos sostinės vietomis ir nepraleiskite galimybės pasimėgauti vaizdais iš Fjällgatan apžvalgos aikštelės.
1 diena 17:30 val. išvykstame iš Rygos keleivių uosto. Pramoginė ir poilsinė programa laive– apsipirkinėjimas laive, gaivieji gėrimai baruose ir įdomi programa iki paryčių. 2 diena: Iš ryto kviečiame prie turtingo ir sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą. Diena Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinų labirintai.Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu,aplankykite muziejus arba pasivaikščiokite po miestą. 17:00 val. išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos dienos kviečiame Jus atsipalaiduoti saunos centre ir pasimėgauti vakariene laivo restoranuose. Pasinaudokite galimybe apsipirkti laivuose už labai patrauklias kainas. Vakaro pramoginė ir poislinė programa tęsiasi. Prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva ir disko muzika, karaoke ir didžiąja šou programa. 3 diena: Iš ryto kviečiame gardžių pusryčių švediško stalo restorane arba specialių pusryčių à la carte restorane. 11:00 val. sugrįžtame į Rygą. Visur nurodyti vietiniai laikai.