LAIVE.LT

Keltas Klaipėda Švedija

Keltas Klaipėda Švedija plaukia į Trelleborgą ir Karlshamną.

Keltas Klaipėda Švedija  Karlshamno uostas maršrutą nuo 2023 m balandžio 28 dienos aptarnaus dvi keltų kompanijos DFDS ir TT line.

Keltas Klaipėda Švedija Trelleborgo uostas maršrutą aptarnauja keltų kompanija TT line.

Šiuo metu vykdomi šeši reisai  per savaitę pirmyn atgal Klaipėda Trelleborgas Klaipėda, po 28.04.2023 į Trelleborgą keltas plauks tris kartus per savaitę.

Kaina asmeniui nuo

38

Keltas Kaipėda Švedija TT line- 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Keliantis keltu Klaipėda Švedija su TT line automobilio aukštis nėra toks svarbus kaip ilgis.
2.Keltas Klaipėda Švedija TT line Klaipėdoje plaukia iš Minijos g 180. Nesumaišykite nei su sena nei su nauja perkėla. Tiesiog Minigos 180.
3.TT line keltų bilietus galima keisti be mokesčio, jeigu perkate specialų Flexi kuponą, kurio vertė 40 Eur.
4.Patys pigiausi keltų bilietai į Švediją ir atgal, jeigu perkate iš karto į abi puses.
5.Keltas Klaipėda Švedija plaukia į du uostus Karlshamną ir Trelleborgą.

Keltas Klaipėda Švedija (Klaipėda Trelleborgas) naujo Green Ship belaukiant

Keltas Klaipėda Švedija TT line pradėjo plaukioti iš Klaipėdos prieš penkerius metus.

Būtent kelionėms iš Klaipėdos TT line keltų kompanija įsigijo krovininį – keleivinį laivą ir jį 2020 metais  iš pagrindų renovavo Gdansko laivų remonto gamykloje. Laivas pervadintas „Marco Polo“ vardu. Keleivių  patogumui įrengta 52 naujos kajutės bei poilsio erdvės su panoraminiu vaizdu į jūrą. Taip pat iš pagrindų atnaujintos esamos laivo kajutės bei viešosios erdvės. Tam, kad užtikrinti laivo manevringumą, buvo sumontuoti du laivo priekio sraigtai. O ekologijai garantuoti sumontuota ir išmetamų dujų valymo sistema, kuri neleidžia į orą patekti kietosioms dalelėms bei sieros junginiams.

Šiuo metu jau greitai iš laivų statyklos išvyko antrasis naujasis TT line laivas Green Ship (Žaliasis laivas) kuris pakeis laivų paskirstymus tarp maršrutų visuose TT line keltų maršrutuose iš Swinoujscie, Travemunde, Rostoko, Trelleborgo ir Klaipėdos uostų.

Klaipėda Švedija (Klaipėda Trelleborgas) keltuose yra:

Keltų liniją aptarnauja šiuo metu aptarnauja Marco Polo ir Huckleberry Finn, Nils Dacke keltai.  Nuo  28.04.2023 m Marco Polo plauks Klaipėda Karlshamnas maršrutu. 

Klaipėda Trelleborgas kelte yra:

⛵restoranas,

⛵kelto parduotuvė,

⛵sauna

⛵kelto vaikų žaidimo kambarys su žaidimų programa.

Skirtingai nei kitose keltų linijose Klaipėda Švedija (Klaipėda Trelleborgas) keltuose galima nusipirkti iš karto interneto duomenų paketą. WiFi iki 100 MB. Jei to pasirodytų per mažai, galima pildyti už simbolinį mokestį iki 500 MB.

Kajutės kelte Klaipėda Trelleborgas yra:

⛵Dvivietės, trivietės ir keturvietės su vaizdu į jūrą;

⛵Dvivietės, trivietės ir keturvietės vidinės;

⛵Sėdimos vietos;

⛵Kajutės neįgaliems;

⛵Kajutės skirtos keliauti su gyvūnais;

Visose kajutėse yra WC, dušas, TV, šaldytuvas, plaukų džiovintuvas, patalynė, rankšluosčiai, papildomi pledai.

🚗 Lengvieji automobiliai

🚐 Mikroautobusai

🚚 Maži komerciniai automobiliai


Priekaba, skirta daiktų pervežimui
Gyvenamoji priekaba gali būti iki 4,35 m aukščio ir 8 m ilgio
Motociklai, dviračiai.

Krovininis transportas: sunkvežimiai, vilkikai, platformos, priekabos ir kitas krovininis transportas. 

Svarbi taisyklė, galiojanti keleiviams su priekaba. Per keleivių skyrių gali keliauti išskirtinai keleiviai ir gabenti daiktus/krovinius tik savo asmeninėms reikmėms.

Už auto ilgį – papildomus metrus sistema automatiškai skaičiuoja priemoką. Todėl užsakant reikia tiksliai nurodyti kokio ilgio mašina ir priekaba.

Toks krovinys, kaip pakrautas automobilis, valtis  yra laikomas kroviniu, todėl tokie užsakymai turėtų keliauti per krovinių skyrių.

Jei lengvasis automobilis/mikroautobusas su priekaba, arba autovežis – pakrauti (auto, jachta ar kt. stambūs kroviniai) yra taikomas papildomas mokestis 75 €.

Jei lengvasis automobilis/mikroautobusas su dviem priekaboms arba autovežis su priekaba – pakrauti (auto, jachta ar kt. stambūs kroviniai) yra taikomas papildomas mokestis 120 €.

Auto atitikimus vertina registracijos ir pakrovimo metu uosto darbuotojai.

Jei keliaujate be automobilio, rekomenduojame iškart su keltų bilietais užsakyti ir bilietus į traukinius, vykstančius į Švedijos ir Danijos miestus. Perkant traukinio bilietus kartu su keltų bilietais galima sutaupyti.

Koks adresas Klaipėdoje ir Trelleborge iš kur išvyksta keltas?

„Marco Polo“ keltas Klaipėda Švedija savo kelionę pradeda iš naujojo TT – Line Terminalo Klaipėdos Konteinerių Terminalas, Minijos g. 180, LT-93269 Klaipėda. Norint lengviau rasti keltų terminalą reikia laikytis dešinės kirtus geležinkelio pervažą.

Specialiai šiam maršrutui Klaipėda Švedija pritaikytos krantinės ir terminalo statybos darbai juda į pabaigą, tad visi papildomi pajėgumai bus pasiūlyti netrukus.

Švedijoje Treleborgas: Hamngatan 9; 23122 Treleborgas. Automoblių ir keleivių registracija vykdoma atskirai. Automobilių registracija vyksta savitarnos automate įvedus bilieto numerį ir pasitikrinus duomenis.

Keltai į Švediją- kokie patogumai laivuose Klaipėda Trelleborgas

⛵Keltuose iš Klaipėdos į Švediją Trelleborgą Huckleberry finn ir Nils Dacke patogios ir erdvios kajutės ypač Komforto klasės.
⛵ Perkant bilietus galima kartu užsisakyti  maitinimą keltuose. Yra trys pasirinkimai: pusryčiai;  Baltiškas meniu pilna vakarienė arba pietūs; vienas karštas patiekalas (tai daugiau kaip papildymas antrajam).
⛵ Keltuose veikia parduotuvėse, kuriose galima rasti saldumynų, gėrimų, žaislų ir  suvenyrų.
⛵Personalas šiuose keltuose iš Vokietijos, todėl gali tekti bendrauti anglų kalba, vokiškai arba švediškai.

⛵ Šie keltai atvyksta nuo Travemundės arba Rostoko ir stoja Trelleborge, o iš ten jau keliauja pas mus į Klaipėdą ir atgal į Trelleborgą o po to vėl į Vokietiją arba Lenkiją.

Šiuo metu kelionė iki Trelleborgo trunka  16 valandų iki Karlshamno Marco Polo plauks 13 valandų.

Kokia keltų kaina iš Klaipėdos į Švediją?

Keltų bilietų kaina iš Klaipėdos į Švediją priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte ir automobilio kategorijos.

Mažiausia kelto bilieto kaina asmeniui – nuo 38 Eur.

Kai keliaujate su lengvuoju automobiliu, kaina už kelto bilietą su kajute be pašalinių – nuo 89 Eur.

Keliaujant keturiems asmenims į abi puses su automobiliu galioja specialus pasiūlymas ir keltų bilietų kaina gali būti tik 295 Eur.

Geriausia įmanoma šiuo metu Flexi keltų bilietų tarifai, kuriuos galima lengvai atšaukti para iki išvykimo ir susigrąžinti mokėjimą. Tai  pats geriausias pasirinkimas šiais metais, kai  situacija tokia neprognozuojama nuolatos.

Keltas Klaipėda Švedija (Klaipėda Trelleborgas)  išvyksta:

Tečiadieniais keltas Klaipėda Švedija išvyksta iš Klaipėdos 19:28 val  atvyksta į Trelleborgą ketvirtadieniais 14:45 val.

Šeštadieniais keltas Klaipėda Švedija išvyksta 20:00 val atvyksta į Trelleborgą sekmadienį 14:30 val.

Sekmadieniais keltas Klaipėda Švedija (Trelleborgas) išvyksta 18:28 val. atvyksta pirmadieniais 14:30 val.

Keltas Švedija Klaipėda (Trelleborgas- Klaipėda)  išvyksta:

Antradieniais keltas išvyksta 23:15 val  atvyksta į Klaipėda 17:30 val. trečiadieniais.

Ketvirtadieniais keltas išvyksta 11:58 val  atvyksta į Klaipėda penktadieniais 10:00 val.

Šeštadieniais  keltas išvyksta 11:58 val atvyksta į Klaipėda 10:00 val sekmadieniais

Keltas Klaipėda Švedija ką daryti kai reikia keisti kelto bilietą?

Jei perkate Smart keltų bilietų tarifą, atšaukti kelto bilieto negalima, galima tik keisti para iki išvykimo datą už papildomą 40 Eur mokestį.

Jei renkatės Flex keltų bilietų tarifą, atšaukiant grąžinami pinigai, išskyrus Flex kupono mokestį, kuris sudaro 30 arba 40 Eur, priklausomai nuo išvykimo datos. Taip pat su Flex kuponu netaikomas datos keitimo mokestis. Keisti, atšaukti keltų bilietus galima tik para iki išvykimo. Flexi kuponą, kuris kainuoja papildomai 30 ar 40 Eur (priklausomai nuo išvykimo dienos) nereiktų vadinti brangesniu keltų bilietų tarifu, kaip daugelis klaidingai daro. Tai vertėtų įvardinti atsargių žmonių pasirinkimu, galvojimu apie save ir apsisaugojimu nuo netikėtų kelionėje galinčių užklupti nesklandumų, jei reikėtų keisti išvykimo datą, gražinti bilietą.

Kadangi Flex tarifas tėra daugiausiai 40 Eur brangesnis už Smart, apsimoka rinktis Flex, nes ne tik gaunate laisvę keisti, atšaukti bilietus, bet dar ir kavos, be kurios retas kuris pradedame rytą.

Kelionės keltu arčiau namų, į Klaipėdą

užsisakyk bilietus iš/į Klaipėdą

Klaipeda 1 1
×
Skip to content