LAIVE.LT

Kruizas Talinas Helsinkis Talinas

Kruizas Talinas Helsinkis ne naujiena. Juo galima išvykti kasdiena ištisus metus. Žinoma išskyrus tuomet, kai buvo paskelbtas karantinas ir judėjimas visai buvo sustabdytas.
Tačiau apribojimai baigėsi ir kruizas Talinas Helsinkis yra puikus būdas, pasidžiaugti su šeima ir  draugais trumpa išvyka.
Helsinkis  miestas, kuris pirmiausia nustebins savo veržlumu, noru  nuolat kurti, tobulėti.

Kiekvienais metais Helsinkyje  galima rasti kokią nors naują pramogą turistams, kurios nebus niekur kitur pasaulyje. Tai miestas į kurį galima keliauti visada, kai tik  turi  nors truputį laiko. Kiekvieną kartą vis tiek atrodys, kad lankeisi pirmą kartą.

Kaina asmeniui nuo

12

Kruizai į Helsinkį- 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Helsinkis miestas tinkantis keliaujančioms šeimoms.
2 Geriausias pigus miesto pažinimo būdas tramvajus Nr 1
3. Pirmai pažinčiai su meistu gali užtekti ir vienos dienos. Nusitekite pamatyti ir istorinį paveldą ir šių dienų žmogaus proto sukurtas interaktyvias pramogas
4.Kelte iš Talino 2230 val, iš Helsinkio 1830 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5. Užsakant keltų bilietus į Helsinkį ir planuojantiems likti mieste ilgiau negu dieną – viešbutis už specialiai mažą kainą.

Kruizas Talinas Helsinkis tiks idealiai

Kruizas Talinas Helsinkis labai  tinka:

Kruizui su draugais; kruizui su šeima, vaikais; kruizui su darbo ir mokslo kolektyvu, konferencijoms.

Trumpai išvykai su draugais, kolektyvu, bendramoksliais ar šeima, kruizas Talinas Helsinkis tinka idealiai.

Kontrastų pilname mieste Helsinkyje puikiai atsiplėšite nuo kasdienybės.

Išmaniosios technologijos ir istorinis paveldas suderinti tarpusavyje ir pritaikyti kiekvienam: jaunam ir senam, nuolatiniam gyventojui ir miesto svečiui.

Vienos dienos pakaks trumpai susipažinti su miestu. Šią dieną net ir be gido rasite ką veikti: pakilkite Sky apžvalgos ratu ir apžvelkite miestą ir apylinkes. Nuo apžvalgos rato, pakrante keliaukite per įžymiąją turgaus aikštę iki pat miesto simboliu tapusios Katedros. Užlipkite iki jos gausybe laiptelių ir pasijuskite esantys arti dangaus!

Paėjėję keletą gatvių tolyn, rasite daugiau miesto įžymybių ir prekybos centrų. Čia galėsite sėsti į tramvajų Nr 1 ir važiuoti aplink miestą. Tramvajus Nr 1  ypatingai tinka turistams, nes jis veža pro visas miesto žymias vietas, o taip pat ir tolėliau nuo centro. Taip galėsite priartėti prie tylos koplyčios, ir bažnyčios uoloje. Kai apsuksite ratą, išlipti galėsite jums labiausiai patikusioje vietoje ir daugiau apsidairyti. Nebijokite pasiklysti. Viskas, kas gražu ir traukia turistus, yra arti uostų. Nebent sugalvosite nuvykti porai valandų į Suomenliną – salą fortą. Tuomet prie Turgaus aikštės reiks įlipti į mažąjį keltą, plaukiantį į ir iš Suomenlinos kas 20 minučių.

Kruizo pavyzdys Talinas – Helsinkis Talinas:

Keliaujant keltu dienai į Helsinkį galima pasirinkti patogų variantą. Įvertinkite keliese keliaujate, kiek turite energijos, ir kaip seksis mažiesiems kelionės dalyviams.

I – keltas išvyksta 07:30 val ryte ir atvyksta į Helsinkį 09:30 val.
II- keltas išvyksta iš Talino vakare (22:30 ir 23:30 val.) liekate miegoti kelte. Išlipate ryte (06:00 val. arba 06:45 val.).
Grįžti galima po dienos vakariniu keltu 21:30 val. arba įlipti į keltą 18:30 val. ir išlipti ryte Taline išsimiegojus.

Helsinkis – miestas puikiai tinkantis šeimoms. Čia daug pramogų vaikams ir paaugliams. Atradimų ir atrakcionų parkai, modernūs vandens parkai ir jūros pasaulio muziejus, Fazer šokolado kavinė – parduotuvė.

Kai sugalvosite plaukti kruizu Talinas Helsinkis visada prisiminkite, kad Helsinkis- šaunus miestas, o jo gyventojai – labai įdomūs žmones. Jei atvykus kils klausimas: kur visi dingo didmiestyje? Atsiminkite, kad sauna čia šventas dalykas, kaip Indijoje karvė, Ispanijoje siesta. Keliaukite link pagrindinės miesto saunos prie apžvalgos rato. Ten rasite visus. Nesvarbu koks metų laikas žiema ar vasara, ruduo ar pavasaris čia visi išbėgę iš saunos šoka tiesiai į jūrą, kurios krantai skalauja patį miesto centrą.

Jūra suformavo visą Helsinkio istoriją, architektūrą ir paveldą.

Helsinkis yra judriausias Europos keleivinis uostas. 2018 metais per Helsinkio uostą iš viso išvyko 12,1 milijono keleivių. Helsinkio uostas taip pat yra pagrindinis Suomijos užsienio prekybos uostas. 2018 m. Per Helsinkio uostą buvo gabenama 14,7 mln. tonų prekių – įskaitant kasdienes vartojimo prekes, miško pramonės gaminius, mašinas ir įrenginius. Helsinkio uostas tarnauja Helsinkio regiono ir visos šalies pramonei bei gerovei ir daro didelį teigiamą poveikį ekonomikai ir užimtumui.

Į Helsinkį nuolat atvyksta kruiziniai laivai iš tolimiausių pasaulio kampelių. Turistai trokšta pamatyti šį unikalų Šiaurės miestą. Jie moka dideles sumas pinigų ir keliauja kruizais iš viso pasaulio.

O mums Helsinkis beveik čia pat. Ir kruizas Talinas Helsinkis asmeniui kainuoja labai mažai. Mažiausiai kruizas Talinas Helsinkis kainuoja, kai norite išvykti ir grįžti tą pačią dieną. Kaip pavyzdys: kruizas Talinas Helsinkis prasideda ryte 06:00 val išplaukiant iš Talino. o atgal 21:45 val. vakaro išplaukus iš Helsinkio baigiasi.

Gerausias kruizas Talinas Helsinkis pavyzdys:

07:00 val. kruizas iš Talino į Helsinkį su Viking Line keltų kompanija ir atgal 20:30 val. į Taliną iš Helsinkio. Įdomus pastebėjimas, kad kruizas Talinas Helsinkis gali būti pritaikytas ne tik norintiems pramogauti ir pažintį Helsinkį. Kruizas Talinas Helsinkis kaip pasiūlymas ar kelionės paketas labai tinka ir norintiems apsilankyti parodose ar kituose renginiuose, kurių čia vyksta ne vienas per dieną. Helsinkio parodų centre kas dieną vyksta parodos, sutraukiančios įvairiausių sričių specialistų iš viso pasaulio. Arenos nuolat sutraukia žiūrovus iš visos Skandinavijos, Rusijos ir Estijos, nes žymiausios pasaulio žvaigždės į savo pasaulinių turų miestų sąrašą labai dažnai įtraukia ir Helsinkį. Kruizas Talinas Helsinkis leidžia aplankyti renginius, festivalius, parodas ir varžybas labai mažomis sąnaudomis, kas ypač gerai, jei susidaro didelė grupelė bendraminčių norinčių vykti į renginį.

Keliauti greitai ir pigiai

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Helsinkis Talinas

Keltu bilietai helsinkis 1
×
Skip to content