LAIVE.LT

DFDS keltų bilietai

Ieškote DFDS keltų bilietų? Padėsime Į Švediją Į Vokietiją Be užsakymo mokesčio

0
Dabar yra akcijų, kai galima sutaupyti iki 50% sumos

DFDS keltų bilietai iš Lietuvos

DFDS keltų bilietai – tai bilietai, norintiems keliauti iš Lietuvos į Švediją ir Vokietiją.

DFDS keltų bilietai, tai bilietai su kuriais galima persikelti iš Klaipėdos į Karlshamn (pietų Švediją) ir Vokietijos uostą Kiel.

Karshamnas uostas pietų Švedijoje nuo Danijos nutolęs 180 km, o nuo Stokholmo šiek tiek daugiau negu 500 km. Uostas tinka visiems norintiems nukeliauti iki Švedijos Gioteburgo regiono arba Norvegijos vietovių aplink Oslą, Bergeną ir žinoma Malmo, Ystadą arba Kopenhagą ar kitus Danijos regionus.

Karantino metu daugeliui teko naudotis šiuo keltu norint papulti į šiaurinius rajonus ar Suomiją, bet  tai paprastai netinka normaliomis sąlygomis, kai plaukia kiti keltai. Tačiau labai gerai tinka, kai  į Švediją ar Daniją keliauti be automobilio, bet ir nenorite skristi lėktuvu ( su daug bagažo arba dėl skrydžio baimės arba keliaujant su gyvūnu ir vaikais).

Keltas Klaipėda Karlshamnas išvyksta kasdien. Atvykus naujiems keltams Aura Seaways ir Luna Seaways nusistovėjo ir tvararaštis

Keltas plaukia 21:00 val iš  Klaipėdos Registracija labai griežtai 19:30 val baigiasi. Iš Karlshamno pusės keltas išvyksta 19:00  valandą, registracija baigiasi 17:30 val vietos laiku.

Visgi grafikas nėra 100 procentų stabilus ir kartais  gali pasikeisti dėl  oro  sąlygų. 2021 m grafikas keitėsi mažiausiai dešimt kartų, kaip smarkiai siautėjo audros jūroje. Papildomi reisai, papildomi keltai vasarą arba prieš Kalėdas grafikui turi įtakos. Todėl visada reikėtų pasitikslinti, kokia išvykimo valanda nurodyta jūsų kelto biliete, o nesekti aklai interneto platybėse randama informacija.

DFDS keltų bilietai tikrai prapuls, jeigu vėluosite  į kelto registraciją. Taisyklių dėl registracijos, kad ji neužsitęstu ir laivas nevėluotų išvykti, paisoma jau  nuo seno. Todėl labai svarbu, gerai apskaičiuoti kelionės iki uosto laiką.

Kelionės keltu trukmė 12 valandų.

DFDS keltų bilietai į Vokietiją

DFDS keltų bilietai į Kiel uostą

Kiel  uostas Vokietijoje  netoli Hamburgo yra populiariausia kryptis keliaujant jūra. Žinoma, kai keliai šiuo metu per Lenkiją gerėja ir gerėja, o automobilių pramonė tobulėja, keliauti jūra tampa gan ilgu ir ne taip pigu, bet norintiems saugumo ir poilsio tai tikrai puikus pasirinkimas.

Klaipėda – Kiel maršrutu susisiekimas jūra keltu labai svarbus ir tai parodė mums karantino laikotarpis, kai be šios keltų linijos beveik negalėjome išsiversti. Vos Lenkija uždarė savo sieną teliko šis vienintelis kelias per jūrą į Europą.

Keltas iš Klaipėdos į Kiel išvyksta kasdien 22:00 val. Kelionės  keltu trukmė 19 valandų.

DFDS keltų bilietai  ilgą laiką buvo labai pigūs keliaujančioms šeimoms. Buvo taikoma  speciali sumažinta kaina keliaujančioms šeimoms. Nuolaidos dydis siekė net 30 procentų keliaujant su vaikais. Atskira kajutė be automobilio mamai su dviem vaikais tik 110 Eur iki Vokietijos iš Klaipėdos arba iki Švedijos iš Klaipėdos. Keliaujant su automobiliu suaugusiam su vaiku keltų bilietai į Vokietiją nuo 136 Eur už kajutę ir automobilio perkėlą.

Šiuo metu  ši nuolaida taikoma tik  akcijos pagrindu, bet net ir  nepatenkant  į akcijos periodą matematika gaunasi labai paprasta. Keliaujant sausuma vien tik kelių mokesčiai susikaupia iki 80 Eur, o kur dar kuras, rizika ir nuovargis, todėl  DFDS keltų bilietus į Vokietiją perka visi, kas nori pigiai ir saugiai pasiekti Vokietiją su automobiliu.

DFDS keltų bilietai patogioms kelionėms

DFDS keltų bilietai visiems kurie nori patogios kelionės

DFDS keltų bilietai padeda taupyti laiką. Keltis keltais iš Klaipėdos tiek į Vokietiją tiek į Švediją patiks visiems, kurie taupo laiką ir sveikatą labiau negu pinigus. Keliaujant į Švediją ir Lietuvą keltai išvyksta vakare ir atvyksta į uostą ryte. Kelte praleidžiate naktį ilsėdamiesi po dienos, o ryte dieną pradedate jau pailsėję. Nesutrinka nei darbų nei organizmo grafikas.

Įsigijusiems DFDS keltų bilietus į Vokietiją reikia atminti, kad keliaujant į Vokietiją galima rinktis ir pigesnes vietas (sėdimas) ne  tik kajutes.  Keliauti su sėdima yra dažnai pigiau negu važiuoti sausuma per Lenkiją, tik planuoti reikia kelionę atsakingai kiek įmanoma anksčiau. Paskutinę minutę pigių keltų bilietų nebūna. 

Perkant DFDS keltų bilietus galima rinktis tarp įvairaus tipo kajučių ir tai patys geriausi keltai keliaujančioms šeimoms. Keliaujant su vaikais dažnai taikoma nuolaida net 30 procentų visai šeimos kelionei kajutėje ir net 50 procentų trumpai išvykai pirmyn-atgal (kruizui).

Ypatingai taupantys, praktiški žmonės pirkdami DFDS keltų bilietus užsisako iš karto ir specialų maitinimo paketą (pusryčiai + vakarienė). Tai padeda sutaupyti net 40 procentų kainos, kurią vėliau teks mokėti pačiame laive, nes valgyti norėsis vis tiek kelionės metu.

DFDS keltų bilietai į Švediją tapo tikru išsigelbėjimu, keliaujantiems šią vasarą su gyvūnais. Kitose keltų linijose yra ribotas skaičius kajučių skirtų keliauti su  gyvūnais, o perkant DFDS keltų bilietus gyvūną galima pridėti prie bet kurios kajutės (išskyrus Commodore klasės)

Commodore klasės kajutės yra pagerinto tipo kajutės. Didesnės negu standartinės kajutės. Visada dvivietės. 

Kajutėse yra dvigulė lova ir papildoma sofa. Stalas, drabužių spinta, WC, dušas ir darbo stalas.

Užsakant Commodore tipo kajutes  į kainą jau įskaičiuoti pusryčiai.

Šios kajutės labai patinka keliaujančios šeimoms su kūdikiais, nes galima patogiai pasiguldyti kūdikį šalia savęs. 

DFDS keltų bilietai keičiami jeigu negalite išvykti suplanuotą dieną. Datos keitimo mokestis 15 Eur, kai lieka iki kelionės daugiau negu para ir 100 Eur kai lieka mažiau negu para.  

Kelionės garantijos dėl Covid (vienas keitimas nemokamas) nuo 2022 m sausio 1 dienos jau nėra. 

Rezervuoti DFDS keltų bilietus

Telefonu:+370-674-10662

DFDS keltų bilietai - su naujais keltais Aura Seaways ir Luna Seaways

DFDS keltas Aura Seaways 2021 m pastatytas Kinijos laivų statyklose. Klaipėdą keltas pasiekė 2022 m sausio 17 osios naktį. Keltas atvyko pilnai įrengtas. Tą naktį ir mes vykome jo pasitikti, nes šio kelto labai reikėjo Klaipėdai. Labai trūko naujų modernių keltų plaukiančių iš Klaipėdos.

Naujasis laivas Luna Seaways kol kas naujausias keltas Baltijos jūroje. Jis pasiekė Klaipėdą 2022 m balandžio pabaigoje.

Aura ir Luna keltai dvyniai ir vieni didžiausių keltų mūsų regione.

Dideliame laive daug patogumų, bei  erdvių laiko praleidimui. Žinoma ir kajutės didesnės, patogesnės, jaukesnės, bet kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti negu šimtą klausytis pasakojimų ir gandų.

DFDS keltų bilietai iš Estijos

Optimaliausias sprendimas renkantis DFDS keltų bilietus

DFDS keltų bilietai į Kapelskarą  iš Paldiski, tai optimaliausias sprendimas renkantis keltų bilietus šiuo metu, šiuo laikotarpiu.

Keltai Paldiski Kapelskar Paldiski tinka ir norintiems keliauti keltu pigiai  ir norintiems keliauti greitai.

DFDS keltų bilietai turėtų tikti norintiems keliauti nuo Stokholmo pusės.

Kapelskaras uostas virš Stokhomo (į šiaurę) 80 km. Kapelskaras uostas kuriame laivai  greičiausia gali priplaukti prie kranto ir greičiausiai nuo jo nuplaukti, todėl  registraciją į keltą čia vykdoma labai greitai ir  atvykus išvažiavimas iš kelto taip pat  vyksta labai greitai.

DFDS keltų bilietai Paldiski Kapelskar Paldiski gali būti perkami tik su automobiliu. Visi keleiviai, norintys keliauti  keltu, turi priklausyti kurio nors automobilio ekipažui. Vien tik  pėstute, be automobilio kelto bilieto įsigyti negalima. Tai reiškia jei norite keliauti, bet  neturite kas veža jus šiuo keltu, negalėsite persikelti. Turite būtinai susirasti bendrakeleivius su automobiliu.

Keltas plaukia iš Paldiski į Kapelskarą  kiekvieną dieną 22  valandą. Atvyksta ryte 07.00 valandą. Iš Kapelskaro keltas keliasi visomis dienomis 21:00 val, išskyrus sekmadienį. Sekmadieniais keltas Kapelskar Paldiski plaukia 09.30val ryte.

Papildomi rytiniai reisai Paldiski Kapelskaras Paldiski keltų  maršrute yra rytais: pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. 

Anksčiau dar buvo galima įsigyti iš Estijos uosto Paldiski keltų bilietus į Suomija Hanko uostą.

Deja keletą metų  sėkmingai veikusi  keltų linija nuo 2020 m spalio uždaryta. DFDS keltų bilietų į Suomiją jau  nebeparduodame. Keltų bilietai į Suomiją galimi tik su  kitomis keltų  linijomis: Viking Line, Eckeroline, Tallink ir nuo 2022 m sausio su Stenaline Nynashamnas Hanko.

Dalinkis su draugais

Geriausi patarimai kaip keliauti keltais
Facebook Keltų bilietai Laivė

Daugiau naudingų DFDS keltų bilietų, taip reikalingų šiemet yra: Oslo Kopenhaga, Oslo Frederikshavn.

Jei ieškote DFDS keltui bilietų į Švediją, Vokietiją, Estiją, Klaipėdą -padėsime.

Užsakant DFDS keltų bilietus  nėra  papildomo mokesčio. DFDS keltų bilietų kaina vienoda užsakant telefonu, elektroniniu paštu ar gyvai  biure ir  internetu.

Visada galioja kokia nors  speciali DFDS keltų bilietų akcija į Švediją.

Šiuo metu  taikoma nuolaida 50 procentų kajutės kainos keliaujant pirmyn atgal kruizu.

Dažnai  DFDS keltų bilietai 30 procentų pigesni, jeigu keliaujate su vaikais iki 15 metų amžiaus.

Svarbu nepamiršti kelionėje su DFDS ir užsisakyti maisto. Maitinimas kelte, įsigyjant jį kartu su keltų bilietais pigiau 30 procentų.  Visada galite rinktis ir specialų maitinimo kompleksą Combo.

Combo tai specialus maisto  kompleksas iš pusryčių ir vakarienės.

Mare Balticum restoranuose šiais metais karaliauja šefas Deivydas Praspaliauskas. Visuose laivuose naujas meniu ir nauji skoniai. 

Patiekalus galite užsisakyti su pristatymu į kajutę. Pakeitimai galioja Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltuose.

Rinktis keltų bilietus
Svarbu norint užsakyti DFDS keltų bilietus

DFDS keltų bilietus užsakyti tereikia vardo, pavardės, kontaktinio telefono numerio ir automobilio numerio.

Tačiau, reikia atminti, kad Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltai labai populiarūs, nes jie arti namų, jie plaukia iš Lietuvos, Klaipėdos uosto. Todėl galimybės įsigyti DFDS keltų bilietus į norimą reisą ribotos, nes jais keliauja  daug krovinių ir daug keleivių.

Turite pirkti DFDS keltų bilietus iš anksčiau, o ne paskutinę minute, jeigu norite išvykti suplanuotą dieną ir nepermokėti už keltų bilietus.

Naujuose keltuose visos kajutės yra viename lygyje: vienas aukštas skirtas įgulai, kitas sunkvežimių vairuotojams o aukščiausiais visiems kitiems keleiviams.

Skirstymas padeda lengviau patekti visiems į maitinimo vietas, nes kiekvienas aukštas turi savo švediško stalo  valgyklas ir kitas bendras erdves.

DFDS keltų bilietus rekomenduojame visiems, jei planuojate keliauti darbo, verslo ar atostogų tikslais į Švediją, Vokietiją ar atgalios į Lietuvą.

Su naujais laivais keltai plaukiantys iš Klaipėdos uosto pirmą kartą istorijoje tapo visaverčiu konkurentu Latvijos ir Estijos keltams.

Pasirūpink kelione keltu iš/ į Klaipėdos (ą)

užsisakyk bilietus iš/į uosto (ą), kuris arčiausiai namų

© Laive.lt All Rights Reserved

Dfds keltu bilietai