DFDS keltu bilietai| Keltų bilietai su DFDS iš Klaipėdos į Švediją Karlshamną, Vokietiją, iš Estijos į Švediją, Suomiją| Ieškote DFDS keltų bilietų? |Padėsime!

DFDS keltų bilietai

Į Švediją
DFDS keltų bilietai Klaipėda Karlshamnas, Paldiski Kapelskaras ir atgal į Klaipėdą ir Estiją
Į Vokietiją
Klaipėda Kiel ir atgal iš Kiel į Klaipėdą
Previous
Next

DFDS keltų bilietai iš Lietuvos

DFDS keltų bilietai – tai bilietai, norintiems keliauti iš Lietuvos į Švediją ir Vokietiją.

DFDS keltų bilietai, tai bilietai su kuriais galima persikelti iš Klaipėdos į Karlshamn (pietų Švediją) ir Vokietijos uostą Kiel.

Karshamnas uostas pietų Švedijoje nuo Danijos nutolęs 180 km, o nuo Stokholmo šiek tiek daugiau negu 500 km. Uostas tinka visiems norintiems nukeliauti iki Švedijos Gioteburgo regiono arba Norvegijos vietovių aplink Oslą, Bergeną ir žinoma Malmo, Ystadą arba Kopenhagą ar kitus Danijos regionus.

Karantino metu daugeliui teko naudotis šiuo keltu norint papulti į šiaurinius rajonus ar Suomiją, bet  tai paprastai netinka normaliomis sąlygomis, kai plaukia kiti keltai. Tačiau labai gerai tinka, kai  į Švediją ar Daniją keliauti be automobilio, bet ir nenorite skristi lėktuvu ( su daug bagažo arba dėl skrydžio baimės arba keliaujant su gyvūnu ir vaikais).

Keltas Klaipėda Karlshamnas išvyksta kasdien. Atvykus naujiems keltams Aura Seaways ir Luna Seaways nusistovėjo ir tvararaštis

Keltas plaukia 21:00 val iš  Klaipėdos Registracija labai griežtai 19:30 val baigiasi ir 19:00  valandą iš Karlshamno.  

Visgi grafikas nėra 100 procentų stabilus. 2021 m grafikas keitėsi mažiausiai dešimt kartų. Papildomi reisai, papildomi keltai vasarą arba prieš Kalėdas grafikui turi įtakos. Todėl visada reikėtų pasitikslinti, kokia išvykimo valanda nurodyta jūsų kelto biliete, o nesekti aklai interneto platybėse randama informacija.

DFDS keltų bilietai tikrai prapuls, jeigu vėluosite  į kelto registraciją. Taisyklių dėl registracijos, kad ji neužsitęstu ir laivas nevėluotų išvykti, paisoma jau  nuo seno. Todėl labai svarbu, gerai apskaičiuoti kelionės iki uosto laiką.

Kelionės keltu trukmė 12 valandų.

DFDS keltų bilietai į Vokietiją

DFDS keltų bilietai į Kiel uostą

Kiel  uostas Vokietijoje  netoli Hamburgo yra populiariausia kryptis keliaujant jūra. Žinoma, kai keliai šiuo metu per Lenkiją gerėja ir gerėja, o automobilių pramonė tobulėja, keliauti jūra tampa gan ilgu ir ne taip pigu, bet norintiems saugumo ir poilsio tai tikrai puikus pasirinkimas.

Klaipėda – Kiel maršrutu susisiekimas jūra keltu labai svarbus ir tai parodė mums karantino laikotarpis, kai be šios keltų linijos beveik negalėjome išsiversti. Vos Lenkija uždarė savo sieną teliko šis vienintelis kelias per jūrą į Europą.

Keltas iš Klaipėdos į Kiel išvyksta kasdien 22:00 val. Kelionės  keltu trukmė 19 valandų.

DFDS keltų bilietai labai pigūs keliaujančioms šeimoms. Atskira kajutė be automobilio mamai su dviem vaikais gali kainuoti tik 110 Eur iki Vokietijos iš Klaipėdos arba iki Švedijos iš Klaipėdos. Keliaujant su automobiliu suaugusiam su vaiku keltų bilietai į Vokietiją kainuoja nuo 136 Eur už kajutę ir automobilio perkėlą.

Matematika gaunasi labai paprasta. Keliaujant sausuma vien tik kelių mokesčiai susikaupia iki 80 Eur, o kur dar kuras, rizika ir nuovargis, todėl  DFDS keltų bilietus į Vokietiją perka visi, kas nori pigiai ir saugiai pasiekti Vokietiją su automobiliu.

Keltų bilietai su DFDS

  • Netaikomi reikalavimai dėl Covid, keliaujant iš ES/EEE šalių į Švediją nuo 2022.02.09
  • Netaikomi reikalavimai dėl Covid, keliaujant iš ES/ EEE šalių į Lietuvą nuo 2022.02.15
DFDS keltų bilietai ir Covid ribojimai

DFDS keltų bilietai parduodami be apribojimų.

DFDS keltų bilietai parduodami be ribojimų dėl Covid. Keltis keltais iš Klaipėdos tiek į Vokietiją tiek į Švediją gali visi, ne tik vykstantys dirbti.  Keliaujant į Švediją ir Lietuvą jau netgi nereikia turėti ES Covid sertifikato, jeigu keliaujame iš ES šalies.

Įsigijusiems DFDS keltų bilietus į Vokietiją reikia atminti, kad jeigu keliaujate į Vokietiją privalote patvirtinti savo Covid statusą. T.y, kad  kiekvienas vyresnis nei dvylikos metų asmuo, atvykęs į Vokietiją, privalo turėti savo arba testo atsakymus arba ES Covid pasą. Taip pat privaloma užpildyti anketą www.einreiseanmeldung.de

Perkant DFDS keltų bilietus jau nesvarbu ar turite ES Covid sertifikato, nereikalingas ir neigiamas testo atsakymą, keliaujant į Lietuvos pusę. Visgi privalote pasidomėti ar tuo metu, kai  vyksite nebus taikomi savi izoliacijos reikalavimai. 

2021 m pavasarį, Europos valstybėms stiprinant apribojimus, nustatyta tvarka turėti neigiamus Covid testo atsakymus keliantis į Švediją, Vokietiją ( 48 valandų galiojimo), grįžtant į Lietuvą (72 valandų), jeigu  neturite ES kelionių paso.  2022 m vasario 9  reikalavimas turėti testą arba ES Covid sertifikatą keliaujant į Švediją ir Lietuvą panaikintas.

DFDS keltų bilietai į Švediją tapo tikru išsigelbėjimu, keliaujantiems į Norvegiją, kur buvo griežčiausi testų reikalavimai neturintiems  skiepo (24 valandos).  Kadangi DFDS keltai Klaipėda Karlshamnas plaukia tik 12 valandų, tai pasidarius Covid testą prieš kelto išvykimą uoste, buvo galima spėti pasiekti Norvegijos sieną su vienu Covid testu, atliktu Lietuvoje.

Covid testus galima pasidaryti uoste Klaipėdoje Baltijos pr 40. Registruotis www.synlab.lt . Taip pat testus galima buvo pasidaryti Karlshamne

Informacija galima rasti čia, jeigu jų dar prireiktų kažžkuriuo metu. https://calendly.com/sinacare/covid-19-travel-certificate-blekinge

Greitojo testavimo punktai Karlshamno uoste (Öresundsvägen 49, 374 31  KARLSHAMN) dirba 16:00-18:00 valandomis.

Panaikintas reikalavimas visiems atvykstantiems į Lietuvą su DFDS keltų bilietais pildyti anketą https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form/ferry-passenger

DFDS keltų bilietai keičiami jeigu negalite išvykti suplanuotą dieną. Datos keitimo mokestis 15 Eur, kai lieka iki kelionės daugiau negu para ir 100 Eur kai lieka mažiau negu para.  

Kelionės garantijos (vienas keitimas nemokamas) nuo 2022 m sausio 1 dienos jau nėra. 

Rezervuoti DFDS keltų bilietus

Telefonu:+370-674-10662

DFDS keltų bilietai - su naujais keltais Aura Seaways ir Luna Seaways

DFDS keltas Aura Seaways 2021 m pastatytas Kinijos laivų statyklose. Klaipėdą keltas pasiekė 2022 m sausio 17 osios naktį. Keltas atvyko pilnai įrengtas. Tą naktį ir mes vykome jo pasitikti, nes šio kelto labai reikėjo Klaipėdai. Labai trūko naujų modernių keltų plaukiančių iš Klaipėdos.

Naujasis laivas Luna Seaways kol kas naujausias keltas Baltijos jūroje. Jis pasiekė Klaipėdą 2022 m balandžio pabaigoje.

Aura ir Luna keltai dvyniai ir vieni didžiausių keltų mūsų regione.

Dideliame laive daug patogumų, bei  erdvių laiko praleidimui. Žinoma ir kajutės didesnės, patogesnės, jaukesnės, bet kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti negu šimtą klausytis pasakojimų ir gandų.

DFDS keltų bilietai iš Estijos

Optimaliausias sprendimas renkantis DFDS keltų bilietus

DFDS keltų bilietai į Kapelskarą  iš Paldiski, tai optimaliausias sprendimas renkantis keltų bilietus šiuo metu, šiuo laikotarpiu.

Keltai Paldiski Kapelskar Paldiski tinka ir norintiems keliauti keltu pigiai  ir norintiems keliauti greitai.

DFDS keltų bilietai turėtų tikti norintiems keliauti nuo Stokholmo pusės.

Kapelskaras uostas virš Stokhomo (į šiaurę) 80 km. Kapelskaras uostas kuriame laivai  greičiausia gali priplaukti prie kranto ir greičiausiai nuo jo nuplaukti, todėl  registraciją į keltą čia vykdoma labai greitai ir  atvykus išvažiavimas iš kelto taip pat  vyksta labai greitai.

DFDS keltų bilietai Paldiski Kapelskar Paldiski gali būti perkami tik su automobiliu. Visi keleiviai, norintys keliauti  keltu, turi priklausyti kurio nors automobilio ekipažui. Vien tik  pėstute, be automobilio kelto bilieto įsigyti negalima. Tai reiškia jei norite keliauti, bet  neturite kas veža jus šiuo keltu, negalėsite persikelti. Turite būtinai susirasti bendrakeleivius su automobiliu.

Keltas plaukia iš Paldiski į Kapelskarą  kiekvieną dieną 22  valandą. Atvyksta ryte 07.00 valandą. Iš Kapelskaro keltas keliasi visomis dienomis 21:00 val, išskyrus sekmadienį. Sekmadieniais keltas Kapelskar Paldiski plaukia 09.30val ryte.

Papildomi rytiniai reisai Paldiski Kapelskaras Paldiski keltų  maršrute yra rytais: pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. 

Anksčiau dar buvo galima įsigyti iš Estijos uosto Paldiski keltų bilietus į Suomija Hanko uostą.

Deja keletą metų  sėkmingai veikusi  keltų linija nuo 2020 m spalio uždaryta. DFDS keltų bilietų į Suomiją jau  nebeparduodame. Keltų bilietai į Suomiją galimi tik su  kitomis keltų  linijomis: Viking Line, Eckeroline, Tallink ir nuo 2022 m sausio su Stenaline Nynashamnas Hanko.

Dalinkis su draugais

Geriausi patarimai kaip keliauti keltais
Facebook Keltų bilietai Laivė

Daugiau naudingų DFDS keltų bilietų, taip reikalingų šiemet yra: Oslo Kopenhaga, Oslo Frederikshavn.

Jei ieškote DFDS keltui bilietų į Švediją, Vokietiją, Estiją, Klaipėdą -padėsime.

Užsakant DFDS keltų bilietus  nėra  papildomo mokesčio. DFDS keltų bilietų kaina vienoda užsakant telefonu, elektroniniu paštu ar gyvai  biure ir  internetu.

Visada galioja  speciali DFDS keltų bilietų akcija į Švediją. Visi DFDS keltų bilietai 30 procentų pigesni, jeigu keliaujate su vaikais iki 15 metų amžiaus.

Svarbu nepamiršti kelionėje su DFDS ir užsisakyti maisto. Maitinimas kelte, įsigyjant jį kartu su keltų bilietais pigiau 30 procentų.  Visada galite rinktis ir specialų maitinimo kompleksą Combo.

Combo tai specialus maisto  kompleksas iš pusryčių ir vakarienės.

Visuose baruose ir restoranuose maistas patiekiamas vietoje, nes visi keleiviai  kelte keliauja arba su ES  kelionių sertifikatu arba su neigiamų testų atsakymais.

Mare Balticum restoranuose šiais metais karaliauja šefas Deivydas Praspaliauskas. Visuose laivuose naujas meniu ir nauji skoniai. 

Patiekalus galite užsisakyti su pristatymu į kajutę. Pakeitimai galioja Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltuose.

 

Svarbu norint užsakyti DFDS keltų bilietus

DFDS keltų bilietus užsakyti tereikia vardo, pavardės, kontaktinio telefono nr ir automobilio numerio.

Tačiau, reikia atminti, kad dėl Covid Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltuose šiek tiek sumažintas  keleivių skaičius viename reise. Todėl galimybės įsigyti DFDS keltų bilietus į norimą reisą bet kuriuo metu kaip anksčiau mažesnės. Turite pirkti DFDS keltų bilietus iš anksčiau, o ne paskutinę minute, jeigu norite išvykti suplanuotą dieną ir nepermokėti.

Sumažinta vietų  ne tik kajutėse, bet ir sėdimų vietų salone.

Sumažintas sėdimų vietų skaičius, siekiant išlaikyti saugų atstumą tarp keleivių, todėl  laisvų DFDS keltų bilietų  daug mažiau negu  įprastai.

Skubėkite įsigyti DFDS keltų bilietus anksčiau, jei planuojate keliauti darbo, verslo  tikslais į Švediją, Vokietiją ar atgalios į Lietuvą.

laive

Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.

Telefonas: +370-674-10662

Copyright 2022 - ©Laive.lt Visos teisės saugomos