LAIVE.LT

DFDS keltų bilietai

Ieškote DFDS keltų bilietų? Padėsime Į Švediją Į Vokietiją Be užsakymo mokesčio

DFDS keltų bilietai iš Lietuvos

DFDS keltų bilietai – tai bilietai, norintiems keliauti iš Lietuvos į Švediją ir Vokietiją.

DFDS keltų bilietai, tai bilietai su kuriais galima persikelti iš Klaipėdos į Karlshamn (pietų Švediją) ir Vokietijos uostą Kiel.

Karlshamnas- uostas pietų Švedijoje. Šis uostas nutolęs 180 km  nuo Danijos ir šiek tiek daugiau nei 500 km nuo Stokholmo. Šis uostas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori keliauti į Švedijos Göteborgo regioną, Norvegijos vietoves aplink Oslą, Bergeną, Malmo, Ystadą, Kopenhagą ar kitus Danijos regionus.

Karantino metu daugeliui teko naudotis šiuo keltu norint papulti į šiaurinius rajonus ar Suomiją, bet  tai paprastai netinka normaliomis sąlygomis, kai plaukia kiti keltai. Tačiau labai gerai tinka, kai  į Švediją ar Daniją reikia keliauti be automobilio ar su automobiliu, nes  galima turėti bagažo tiek kiek nori, galima keliauti su gyvūnu.

DFDS keltas iš Klaipėdos į Karlshamną išvyksta kasdien, išskyrus penktadieniais. 

Keltas visom dienom išskyrus penktadienius, šeštadienius sekmadienius  išvyksta  21:00 val. iš  Klaipėdos. Registracija labai griežtai baigiasi 19:30 val. 

Penktadieniais DFDS keltai į Karlshamną neplaukia.

Šeštadieniais išvyksta du keltai. Ryte 09:00 val ir vakare 21:00 val.

Sekmadieniais DFDS keltas iš Klaipėdos į Karlshamną  išvyksta  19:30 val. (registracija baigiasi 18:00 val.)

Į Švediją  keltas atvyksta: pirmadieniais, antradieniais, trečiadieniais 08:00 val., ketvirtadieniais  09:00 val., šeštadieniais rytinis keltas išvykęs iš Klaipėdos atvyksta į Švediją 20:00 val vakare, o sekmadieniais 10:00 val tas kuris išvyksta šeštadienio vakarą.

Iš Karlshamno pusės DFDS keltas visada išvyksta  skirtingais laikais.  Registracija į keltą baigiasi 90 minučių iki  išvykimo, jeigu keliaujate su automobiliu, ir 60 minučių, jeigu keliaujate be automobilio.

Pirmadieniais keltas išvyksta 18:30 val atvyksta į Klaipėdą antradienį 09:00val.

Antradieniais-Ketvirtadieniais keltas išvyksta 19:00 val, atvyksta  į Klaipėdą ryte 09:00 val.

Penktadieniais keltas išvyksta 17:00 val. Atvyksta į Klaipėdą ryte  07:00 val.

Šeštadieniais keltas išvyksta 22:00 val, atvyksta 12:00 val.

Sekmadieniais keltas išvyksta 17:00 val atvyksta ryte 09:00 val

Tačiau verta atkreipti dėmesį, kad tvarkaraštis gali pasikeisti dėl oro sąlygų ar keltų keitimo. Keleiviai yra informuojami apie galimus tvarkaraščio pokyčius per SMS žinutes arba elektroninius laiškus.

DFDS keltų bilietai tikrai prapuls, jeigu vėluosite  į kelto registraciją. Taisyklių dėl registracijos, kad ji neužsitęstu ir laivas nevėluotų išvykti, paisoma jau nuo seno. Todėl labai svarbu, gerai apskaičiuoti kelionės iki uosto laiką.

Kelionės keltu trukmė 12-15 valandų.

DFDS keltų bilietai į Vokietiją

DFDS keltų bilietai į Kiel uostą

Kiel uostas Vokietijoje, netoli Hamburgo, yra viena iš populiariausių jūrinių krypčių. Nors šiuo metu keliavimas per Lenkiją tampa vis patrauklesnis dėl gerėjančių kelių ir automobilių pramonės vystymosi, tačiau keliauti jūra tebėra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina saugumą ir poilsį.

Koks svarbus Klaipėda – Kiel maršrutas ir  susisiekimas jūra keltu su Vokietija  parodė mums karantino laikotarpis, kai be šios keltų linijos beveik negalėjome išsiversti. Vos Lenkija uždarė savo sieną teliko šis vienintelis kelias per jūrą į Europą.

Keltas iš Klaipėdos į Kiel išvyksta kasdien  išskyrus sekmadieniais. Visi išvykimai vėlai vakare.  Kelionės  keltu trukmė 19 valandų.

DFDS keltų bilietai  ilgą laiką buvo labai pigūs keliaujančioms šeimoms. Buvo taikoma  speciali sumažinta kaina keliaujančioms šeimoms. Nuolaidos dydis siekė net 30 procentų keliaujant su vaikais. Atskira kajutė be automobilio mamai su dviem vaikais tik 110 Eur iki Vokietijos iš Klaipėdos arba iki Švedijos iš Klaipėdos. Keliaujant su automobiliu suaugusiam su vaiku keltų bilietai į Vokietiją nuo 136 Eur už kajutę ir automobilio perkėlą.

Šiuo metu  ši nuolaida taikoma tik  akcijos pagrindu, bet net ir  nepatenkant  į akcijos periodą matematika gaunasi labai paprasta. Keliaujant sausuma vien tik kelių mokesčiai susikaupia iki 80 Eur, bendra kelionės suma kiek skaičiuoja keliavusieji sausuma yra apie 295 Eur, o kur dar kuras, rizika ir nuovargis, todėl  DFDS keltų bilietus į Vokietiją perka visi, kas nori pigiai ir saugiai pasiekti Vokietiją su automobiliu.

DFDS keltų bilietai į Vokietiją šiemet  ypač populiarūs tarp keliaujančių.  Populiarėjant šiam maršrutui naujasis keltas Aura Seaways 2023 metų rugsėjo mėnesį buvo perkeltas iš Klaipėda Karlshamnas keltų linijos aptarnauti Vokietijos maršrutą, todėl kelionės tapo ypatingai patogios, įsimintinos ir jaukios.

DFDS keltų bilietai patogioms kelionėms

DFDS keltų bilietai visiems, kurie nori patogios kelionės

DFDS keltų bilietai padeda taupyti laiką. Keltis keltais iš Klaipėdos tiek į Vokietiją tiek į Švediją patiks visiems, kurie taupo laiką ir sveikatą labiau negu pinigus. Keliaujant į Švediją ir Lietuvą keltai išvyksta vakare ir atvyksta į uostą ryte. Kelte praleidžiate naktį ilsėdamiesi po dienos, o ryte dieną pradedate jau pailsėję. Nesutrinka nei darbų nei organizmo grafikas.

Įsigijusiems DFDS keltų bilietus į Vokietiją reikia atminti, kad keliaujant į Vokietiją galima rinktis ir pigesnes vietas (sėdimas) ne  tik kajutes.  Keliauti su sėdima yra dažnai pigiau negu važiuoti sausuma per Lenkiją, tik planuoti reikia kelionę atsakingai kiek įmanoma anksčiau. Paskutinę minutę pigių keltų bilietų nebūna. 

Perkant DFDS keltų bilietus galima rinktis tarp įvairaus tipo kajučių ir tai patys geriausi keltai keliaujančioms šeimoms. Keliaujant su vaikais galima rasti dažnai taikomas nuolaidas. Kai kada jos siekia net 30 procentų visai šeimos kelionei kajutėje ir net 50 procentų trumpai išvykai pirmyn-atgal (kruizui).

Šiuo metu galioja nuolaida išankstiniam DFDS keltų bilietų pirkimui, t.y kelionėms nuo 2024 m balandžio mėnesio iki 2024 m gruodžio mėnesio.

Ypatingai taupantys, praktiški žmonės pirkdami DFDS keltų bilietus užsisako iš karto ir specialų maitinimo paketą (pusryčiai + vakarienė). Tai padeda sutaupyti net 40 procentų kainos, kurią vėliau teks mokėti pačiame laive, nes valgyti vis tiek norėsis kelionės metu.

DFDS keltų bilietai į Švediją labai patinka, keliaujantiems su gyvūnais. Keltuose  yra daug kajučių skirtų keliauti su  naminiais gyvūnais ir gyvūnų viešbutis.

DFDS keltų bilietai gyvūnui kainuoja  30 Eur (nesvarbu keliauja  katė ar šuo ar triušis).

Kajutės skirtos keliauti su gyvūnais būna dvivietės ir keturvietės, su langu ir be lango. Commodore tipo kajutėse su gyvūnais keliauti negalima.

Commodore klasės kajutės yra pagerinto tipo kajutės. Didesnės negu standartinės kajutės. Visada dvivietės. 

Kajutėse yra dvigulė lova ir papildoma sofa. Stalas, drabužių spinta, WC, dušas ir darbo stalas.

Užsakant Commodore tipo kajutes  į kainą jau įskaičiuoti pusryčiai, internetas visos kelionės metu.

Šios kajutės labai patinka keliaujančios šeimoms su kūdikiais, nes galima patogiai pasiguldyti kūdikį šalia savęs. 

DFDS keltų bilietai keičiami jeigu negalite išvykti suplanuotą dieną. Datos keitimo mokestis 15 Eur, kai lieka iki kelionės daugiau negu para ir 100 Eur, kai lieka mažiau negu para iki išvykimo.

Rezervuoti DFDS keltų bilietus

Telefonu:+370-674-10662

DFDS keltų bilietai - su naujais keltais Aura Seaways ir Luna Seaways
Play Video about DFDS keltų bilietai

DFDS keltas Aura Seaways 2021 m pastatytas Kinijos laivų statyklose. Klaipėdą keltas pasiekė 2022 m sausio 17 osios naktį. Keltas atvyko pilnai įrengtas. Tą naktį ir mes vykome jo pasitikti, nes šio kelto labai reikėjo Klaipėdai. Labai trūko naujų modernių keltų plaukiančių iš Klaipėdos.

Naujasis laivas Luna Seaways kol kas naujausias keltas Baltijos jūroje. Jis pasiekė Klaipėdą 2022 m balandžio pabaigoje.

Aura ir Luna keltai dvyniai ir vieni didžiausių keltų mūsų regione. DFDS keltas Aura Seaways nuo 2023 m rugsėjo plaukia Klaipėda Kiel maršrutu, o Luna Seaways Klaipėda Karlshamnas keltų maršrutu.

Dideliame laive daug patogumų, bei  erdvių laiko praleidimui. Žinoma ir kajutės didesnės, patogesnės, jaukesnės, bet kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti negu šimtą klausytis pasakojimų ir gandų.

DFDS keltų bilietai iš Estijos

Optimaliausias sprendimas renkantis DFDS keltų bilietus

DFDS keltų bilietai į Kapelskarą  iš Paldiski, tai optimaliausias sprendimas renkantis keltų bilietus šiuo metu, šiuo laikotarpiu.

Keltai Paldiski Kapelskar Paldiski tinka ir norintiems keliauti keltu pigiai  ir norintiems keliauti greitai.

DFDS keltų bilietai turėtų tikti norintiems keliauti nuo Stokholmo pusės.

Kapelskaras uostas virš Stokhomo (į šiaurę) 80 km. Kapelskaras uostas kuriame laivai  greičiausia gali priplaukti prie kranto ir greičiausiai nuo jo nuplaukti, todėl  registraciją į keltą čia vykdoma labai greitai ir  atvykus išvažiavimas iš kelto taip pat  vyksta labai greitai.

DFDS keltų bilietai Paldiski Kapelskar Paldiski gali būti perkami tik su automobiliu. Visi keleiviai, norintys keliauti  keltu, turi priklausyti kurio nors automobilio ekipažui. Vien tik  pėstute, be automobilio kelto bilieto įsigyti šiuo maršrutu negalima. Tai reiškia jei norite keliauti, bet  neturite kas veža jus šiuo keltu, negalėsite persikelti. Turite būtinai susirasti bendrakeleivius su automobiliu.

Keltas plaukia iš Paldiski į Kapelskarą  kiekvieną dieną 22  valandą. Atvyksta ryte 07.00 valandą. Iš Kapelskaro keltas keliasi visomis dienomis 21:00 val, išskyrus sekmadienį. Sekmadieniais keltas Kapelskar Paldiski plaukia 09.30val ryte.

Papildomi rytiniai reisai Paldiski Kapelskaras Paldiski keltų  maršrute yra rytais: pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. 

Anksčiau dar buvo galima įsigyti iš Estijos uosto Paldiski keltų bilietus į Suomija Hanko uostą.

Deja keletą metų  sėkmingai veikusi  keltų linija nuo 2020 m spalio uždaryta. DFDS keltų bilietų į Suomiją jau  neparduodame. Keltų bilietai į Suomiją galimi tik su  kitomis keltų  linijomis: Viking Line, Eckeroline, Tallink.

Dalinkis su draugais

Geriausi patarimai kaip keliauti keltais
Facebook Keltų bilietai Laivė

Daugiau naudingų DFDS keltų bilietų, taip reikalingų šiemet yra: Oslo Kopenhaga, Oslo Frederikshavn.

Jei ieškote DFDS keltui bilietų į Švediją, Vokietiją, Estiją, Klaipėdą -padėsime.

Užsakant DFDS keltų bilietus  nėra  papildomo mokesčio. DFDS keltų bilietų kaina vienoda užsakant telefonu, elektroniniu paštu ar gyvai  biure ir  internetu.

Visada galioja kokia nors  speciali DFDS keltų bilietų akcija į Švediją.

Šiuo metu  taikoma nuolaida 50 procentų kajutės kainos keliaujant pirmyn atgal kruizu.

Dažnai  DFDS keltų bilietai 30 procentų pigesni, jeigu keliaujate su vaikais iki 15 metų amžiaus.

Svarbu nepamiršti kelionėje su DFDS užsisakyti ir maisto. Maitinimas kelte, įsigyjant jį kartu su keltų bilietais kainuoja 30 procentų pigiau.  Visada galite rinktis ir specialų maitinimo kompleksą Combo.

Combo tai specialus maisto  kompleksas iš pusryčių ir vakarienės.

Mare Balticum restoranuose šiais metais karaliauja šefas Deivydas Praspaliauskas. Visuose laivuose naujas meniu ir nauji skoniai. 

Patiekalus galite užsisakyti su pristatymu į kajutę. Pakeitimai galioja Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltuose.

Rinktis keltų bilietus
Svarbu norint užsakyti DFDS keltų bilietus

DFDS keltų bilietus užsakyti tereikia vardo, pavardės, kontaktinio telefono numerio ir automobilio numerio.

Tačiau, reikia atminti, kad Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltai labai populiarūs, nes jie arti namų, jie plaukia iš Lietuvos, Klaipėdos uosto. Todėl galimybės įsigyti DFDS keltų bilietus į norimą reisą ribotos, nes jais keliauja  daug krovinių ir daug keleivių.

Turite pirkti DFDS keltų bilietus iš anksčiau, o ne paskutinę minute, jeigu norite išvykti suplanuotą dieną ir nepermokėti už keltų bilietus.

Naujuose keltuose visos kajutės yra viename lygyje: vienas aukštas skirtas įgulai, kitas sunkvežimių vairuotojams o aukščiausiais visiems kitiems keleiviams.

Skirstymas padeda lengviau patekti visiems į maitinimo vietas, nes kiekvienas aukštas turi savo švediško stalo  valgyklas ir kitas bendras erdves.

DFDS keltų bilietus rekomenduojame visiems, jei planuojate keliauti darbo, verslo ar atostogų tikslais į Švediją, Vokietiją ar atgalios į Lietuvą.

Su naujais laivais keltai plaukiantys iš Klaipėdos uosto pirmą kartą istorijoje tapo visaverčiu konkurentu Latvijos ir Estijos keltams.

Klaipeda qr