DFDS keltų bilietai iš Klaipėdos

DFDS keltų bilietai iš Lietuvos

DFDS keltų bilietai – tai bilietai, norintiems keliauti iš Lietuvos į Švediją ir Vokietiją.

Su DFDS keltų bilietais iš Klaipėdos galima persikelti į Karlshamn (pietų Švediją) ir Vokietijos uostą Kiel.

Karshamnas uostas pietų Švedijoje nuo Danijos nutolęs 180 km, o nuo Stokholmo šiek tiek daugiau negu 500 km. Uostas tinka visiems norintiems nukeliauti iki Švedijos Gioteburgo regiono arba Norvegijos vietovių aplink Oslą, Bergeną.

Karantino metu daugeliui teko naudotis šiuo keltu norint papulti į šiaurinius rajonus ar Suomiją, bet  tai paprastai netinka normaliomis sąlygomis, kai plaukia kiti keltai. Tačiau labai gerai tinka, kai  į Švediją ar Daniją keliauti be automobilio, bet ir nenorite skristi lėktuvu ( su daug bagažo arba dėl skrydžio baimės, keliaujant su gyvūnu ir vaikais).

Keltas Klaipėda Karlshamnas išvyksta kasdien 21:00 val, išskyrus penktadieniais, kai keltas išvyksta 18:00 val ir šeštadieniais kai plaukia du kartus per dieną 10:00 val ryte ir vakare 23:59 val.  Registracija labai griežtai 19:30 val baigiasi., kai keltas išvyksta 21:00 val, 16:00 val, kai keltas išvyksta 18:00 val.  Jei įsigijote keltų bilietus iš Klaipėdos į 10:00 val  keltą, tai registruotis reik 08:30 val ryte, o jei į naktinį 23:59 val, tai registruotis reikia  22:30 val. Kelionės keltu trukmė 12 valandų.

Kiel  uostas Vokietijoje  netoli Hamburgo yra populiariausia kryptis keliaujant jūra. Žinoma, kai keliai šiuo metu per Lenkiją gerėja ir gerėja, o automobilių pramonė tobulėja, keliauti jūra tampa gan ilgu ir ne taip pigu, bet norintiems saugumo ir poilsio tai tikrai puikus pasirinkimas.

Klaipėda -Kiel maršrutu susisiekimas jūra keltu labai svarbus ir tai parodė mums karantino laikotarpis, kai be šios keltų linijos beveik negalėjome išsiversti. Vos Lenkija uždarė savo sieną teliko šis vienintelis kelias per jūrą į Europą.

Keltas iš Klaipėdos į Kiel išvyksta kasdien 22:00 val. Kelionės  keltu trukmė 19 valandų.

DFDS keltų bilietai labai pigūs keliaujančioms šeimoms. Atskira kajutė be automobilio mamai su dviem vaikais gali kainuoti tik 110 Eur iki Vokietijos iš Klaipėdos arba iki Švedijos iš Klaipėdos.

DFDS keltų bilietai parduodami be apribojimų ir specialių dokumentų iš darbovietės, nors kai kurioms kitoms linijoms taikomi apribojimai. Keltis keltais iš Klaipėdos tiek į Vokietiją tiek į Švediją gali visi, ne tik vykstantys dirbti.

2021 m pavasarį, Europos valstybėms stiprinant apribojimus, nustatyta tvarka turėti neigiamus Covid testo atsakymus keliantis į Švediją, Vokietiją ( 48 valandų galiojimo), grįžtant į Lietuvą (72 valandų). DFDS keltų bilietai į Švediją tapo tikru išsigelbėjimu, keliaujantiems į Norvegiją, kur griežčiausi testų reikalavimai (24 valandos).  Kadangi DFDS keltai Klaipėda Karlshamnas plaukia tik 12 valandų, tai pasidarius Covid testą prieš kelto išvykimą uoste, galima spėti pasiekti Norvegijos sieną su vienu Covid testu, atliktu Lietuvoje.

DFDS keltų bilietai keičiami jeigu negalite išvykti suplanuotą dieną. Datos keitimo mokestis 15 Eur, kai lieka iki kelionės daugiau negu para ir 100 Eur kai lieka mažiau negu para.  Kol  nesuvaldyta pandemija galioja DFDS keltų bilietų kelionės garantija: vienas datos keitimas nemažiau negu para iki išvykimo -nemokamas.

DFDS keltų bilietai iš Estijos

Optimaliausias sprendimas renkantis keltų bilietus

DFDS keltų bilietai į Kapelskarą  iš Paldiski, tai optimaliausias sprendimas renkantis keltų bilietus šiuo metu, šiuo laikotarpiu.

Keltai Paldiski Kapelskar Paldiski tinka ir norintiems keliauti keltu pigiai  ir norintiems keliauti greitai.

DFDS keltų bilietai turėtų tikti norintiems keliauti nuo Stokholmo pusės.

Kapelskaras uostas virš Stokhomo (į šiaurę) 80 km. Kapelskaras uostas kuriame laivai  greičiausia gali priplaukti prie kranto ir greičiausiai nuo jo nuplaukti, todėl  registraciją į keltą čia vykdoma labai greitai ir  atvykus išvažiavimas iš kelto taip pat  vyksta labai greitai.

DFDS keltų bilietai Paldiski Kapelskar Paldiski gali būti perkami tik su automobiliu. Visi keleiviai, norintys keliauti  keltu, turi priklausyti kurio nors automobilio ekipažui. Vien tik  pėstute, be automobilio kelto bilieto įsigyti negalima. Tai reiškia jei norite keliauti, bet  neturite kas veža jus šiuo keltu, negalėsite persikelti. Turite būtinai susirasti bendrakeleivius su automobiliu.

Keltas plaukia iš Paldiski į Kapelskarą  kiekvieną dieną 22  valandą. Atvyksta ryte 07.00 valandą. Iš Kapelskaro keltas keliasi visomis dienomis 21:00 val, išskyrus sekmadienį. Sekmadieniais keltas Kapelskar Paldiski plaukia 09.30val ryte.

Papildomi rytiniai reisai Paldiski Kapelskaras Paldiski keltų  maršrute yra rytais: pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais. Per savaitę keltas pirmyn atgal perkelia 22 kartus.

Anksčiau dar buvo galima įsigyti iš Estijos uosto Paldiski keltų bilietus į Suomija Hanko uostą.

Deja keletą metų  sėkmingai veikusi  keltų linija nuo 2020 m spalio uždaryta. DFDS keltų bilietų į Suomiją jau  nebeparduodame. Keltų bilietai į Suomiją galimi tik su  kitomis keltų  linijomis: Viking Line, Eckeroline, Tallink.

Nuo 2021.01.15 keliaujant per Latviją tranzitu iki Estijos arba nuo Estijos tranzitu iki Lietuvos reikalingas neigiamas Covid testo atsakymas arba sertifikatas antikūnių testo ar skiepo pažymėjimas.

Daugiau naudingų DFDS keltų bilietų, taip reikalingų šiemet yra: Oslo Kopenhaga, Oslo Frederikshavn.

Jei ieškote DFDS keltui bilietų į Švediją, Vokietiją, Estiją, Klaipėdą -padėsime. Užsakant DFDS keltų bilietus  nėra  papildomo mokesčio. DFDS keltų bilietų kaina vienoda užsakant telefonu, elektroniniu paštu ar gyvai  biure ir  internetu.

Visada galioja  speciali DFDS keltų bilietų akcija į Švediją. Visi DFDS keltų bilietai 30 procentų pigesni, jeigu keliaujate su vaikais iki 15 metų amžiaus.

Svarbu nepamiršti kelionėje su DFDS ir užsisakyti maisto. Maitinimas kelte, įsigyjant jį kartu su keltų bilietais pigiau 30 procentų.  Visada galite rinktis ir specialų maitinimo kompleksą Combo. Combo tai specialus maisto  kompleksas iš pusryčių ir vakarienės.

Kol Lietuvoje galioja karantinas Visuose baruose ir restoranuose maistas patiekiamas išsinešti. Mare Balticum restorano patiekalus galite užsisakyti su pristatymu į kajutę. Pakeitimai galioja Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltuose.

SVARBU! Klaipėda-Kylis, Klaipėda-Karlshamnas maršrutų keltuose, sumažintas  keleivių skaičius dėl Covid kiekviename reise ir laive. Todėl galimybės įsigyti DFDS keltų bilietus į norimą reisą bet kuriuo metu kaip anksčiau mažesnės. Turite pirkti DFDS keltų bilietus iš anksčiau, o ne paskutinę minute, jeigu norite išvykti suplanuotą dieną ir nepermokėti.

Sumažinta vietų  ne tik kajutėse, bet ir sėdimų vietų salone. 50 proc. sumažintas sėdimų vietų skaičius, siekiant išlaikyti saugų atstumą tarp keleivių, todėl  laisvų DFDS keltų bilietų  daug mažiau negu  įprastai. Skubėkite įsigyti DFDS keltų bilietus, jei šiemet dar planuojate keliauti darbo, verslo  tikslais į Švediją, Vokietiją ar atgalios į Lietuvą.

keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais