DFDS Keltų bilietai iš Klaipėdos

Keltų bilietai iš Lietuvos

DFDS keltų bilietai – tai bilietai, norintiems keliauti iš Lietuvos į Švediją ir Vokietiją.

Su DFDS keltų bilietais galima persikelti į Karlshamn (pietų Švediją) ir Vokietijos uostą Kiel.

Karshamnas uostas pietų Švedijoje nuo Danijos nutolęs 180 km, o nuo Stokholmo šiek tiek daugiau negu 500 km. Uostas tinka visiems norintiems nukeliauti iki Švedijos Gioteburgo regiono arba Norvegijos vietovių aplink Oslą, Bergeną.

Karantino metu daugeliui teko naudotis šiuo keltu norint papulti į šiaurinius rajonus ar Suomiją, bet  tai paprastai netinka normaliomis sąlygomis, kai plaukia kiti keltai. Tačiau labai gerai tinka, kai  į Švediją ar Daniją keliauti be automobilio, bet ir nenorite skristi lėktuvu ( su daug bagažo arba dėl skrydžio baimės, keliaujant su gyvūnu ir vaikais).

Keltas Klaipėda Karlshamnas išvyksta kasdien 21:00 val. Registracija labai griežtai 19:30 val baigiasi. Kelionės keltu trukmė 12 valandų.

Kiel  uostas Vokietijoje  netoli Hamburgo yra populiariausia kryptis keliaujant jūra. Žinoma, kai keliai šiuo metu keliai per Lenkiją gerėja ir gerėja, o automobilių pramonė tobulėja keliauti jūra tampa gan ilgu ir ne taip pigu, bet norintiems saugumo ir poilsio tai tikrai puikus pasirinkimas.

Klaipėda -Kiel maršrutu susisiekimas jūra keltu labai svarbus ir tai parodė mums karantino laikotarpis, kai be šios keltų linijos beveik negalėjome išsiversti. Vos Lenkija uždarė savo sieną teliko šis vienintelis kelias per jūrą į Europą.

Keltas iš Klaipėdos į Kiel išvyksta kasdien 22:00 val. Kelionės  keltu trukmė 19 valandų.

DFDS keltų bilietai labai pigūs keliaujančioms šeimoms. Atskira kajutė be automobilio mamai su dviem vaikais gali kainuoti tik 110 Eur iki Vokietijos iš Klaipėdos arba iki Švedijos iš Klaipėdos.

DFDS keltų bilietai parduodami be apribojimų ir specialių dokumentų iš darbovietės, nors kai kurioms kitoms linijoms taikomi apribojimai. Keltis keltais iš Klaipėdos tiek į Vokietiją tiek į Švediją gali visi, ne tik vykstantys dirbti.

DFDS keltų bilietai keičiami jeigu negalite išvykti suplanuotą dieną. Datos keitimo mokestis 15 Eur, kai lieka iki kelionės daugiau negu para ir 100 Eur kai lieka mažiau negu para.

DFDS keltų bilietai iš Estijos

Optimaliausias sprendimas renkantis keltų bilietus

DFDS keltų bilietai į Kapelskarą  iš Paldiski, tai optimaliausias sprendimas renkantis keltų bilietus šiuo metu, šiuo laikotarpiu.

Keltai Paldiski Kapelskar Paldiski tinka ir norintiems keliauti keltu pigiai  ir norintiems keliauti greitai. 

DFDS keltų bilietai turėtų tikti norintiems keliauti nuo Stokholmo pusės. 

Kapelskaras uostas virš Stokhomo (į šiaurę) 80 km. Kapelskaras uostas kuriame laivai  greičiausia gali priplaukti prie kranto ir greičiausiai nuo jo nuplaukti, todėl  registraciją į keltą čia vykdoma labai greitai ir  atvykus išvažiavimas iš kelto taip pat  vyksta labai greitai. 

DFDS keltų bilietai Paldiski Kapelskar Paldiski gali būti perkami tik su automobiliu. Visi keleiviai norintys keliauti  keltu turi priklausyti kurio nors automobilio ekipažui. Vien tik  pėstute be automobilio kelto bilieto įsigyti negalima. Tai reiškia jei norite keliauti, bet  neturite kas veža jus šiuo keltu, negalėsite persikelti. Turite būtinai susirasti bendrakeleivius su automobiliu. 

Keltas plaukia iš Paldiski į Kapelskarą  kiekvieną dieną 22  valandą. Atvyksta ryte 07.00 valandą. Iš Kapelskaro keltas keliasi visomis dienomis 21:00 val, išskyrus sekmadienį. Sekmadieniais keltas Kapelskar Paldiski plaukia 09.00 val ryte. 

Dar vienas uostas į kurį galite įsigyti DFDS keltų bilietus iš Estijos yra Hanko. Tai Suomijos uostas. 

Hanko keltų uostas piečiau Helsinkio ir tai iš tiesų nuostabus kurortas, ypač norintiems kur nors ištrūkti iš Lietuvos šią vasarą, kai kitos egzotiškos šalys uždarytos.  Keltas į Hanko kelia 10:00 val ryte ir 17:00 val vakare. 

Daugiau naudingų DFDS keltų bilietų, taip reikalingų šiemet yra: Oslo Kopenhaga, Oslo Frederikshavn. 

Jei ieškote DFDS keltų bilietų -padėsime. Užsakant DFDS keltų bilietus  nėra  papildomo mokečio užsakant telefonu, elektroniniu paštu ar gyvai  biure.

Iki rugsėjo 30 dienos  galioja speciali DFDS keltų bilietų akcija į Švediją. Visi DFDS keltų bilietai išvykimui į Švediją iki gruodžio 11 pigesni 25 procentų.

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais