LAIVE.LT

Keltų bilietai Ventspilis

Keltų bilietai iš Ventspilio į Nynashamną keleiviams automobiliams krovinių transportui

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas tapo įprastu daugelio pasirinkimu

Keltų bilietai iš  Ventspilio į Nynashamną skirti greitom kelionėm keltais iki Švedijos.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas tapo įprastu daugelio pasirinkimu dar gerokai iki pandemijos pradžios ir sustojant Rygos keltui.

Keltų bilietai iš  Ventspilio į Nynashamną skirti greitom kelionėm keltais iki Švedijos.

Latvijos uostas  Ventspilis tapo daugelio keliaujančių keltais pamėgtu uostu. Kiekvieną dieną Ventspilio uostas pasitinka atvykstančius ir išleidžia išvykstančius keltais. 

Keltų maršrutas Ventspilis Nynashamnas šiuo metu  yra pagrindinis jūrinis kelias  norintiems persikelti arčiau Stokholmo.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas turi keletą skirtingų kategorijų: Economy, Flexi, Premium. Aprašas kiekvienos keltų bilietų kategorijos pateikiamas žemiau.

Nuo 2021 metų liepos mėnesiu šiuo keltų maršrutu plaukia naujas, modernus  keltas Stena Scandica. Keltas Scandica visus stebina  kajučių erdvumu ir  poilsio erdvėmis, bei patogumu.  Dar vienas toks pats keltas Stena Baltica pakeitė senutę Stena Flavia  2022 metų sausio mėnesį.

Deja dėl karo dar galingesnis ir dar modernesnis visiškai naujas, elektra varomas E Flexer keltas, kuris buvo pažadėtas Ventspiliui yra nukreiptas į Gdynia (Lenkijos uostą), kur krovinių srautai didėja.

Naujasis keltas ir naujos diegiamos technologijos uoste leido sutrumpinti ir registracijos laiką į keltą. Anksčiau buvusi griežta riba 120 minučiu iki kelto išvykimo, nuo 2021 m spalio 11 registracijos laikas  sutrumpintas iki 90 min,  2024m registracijos laikas jau sutrumpintas iki 60 min

Nauja  paslauga keliaujantiems  be automobilių į ir iš Nynashamn: nemokamas autobusas nuo ir iki uosto nuo ir iki centrinės Nynashamno stoties.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas tarifai

Lanksčiausios keltų bilietų keitimo ir  atšaukimo sąlygos.

Flexi keltų bilietų tarifas – lanksčios sąlygos!
Flexi bilietai geriausias pasirinkimas, jei galvojate, kad Jūsų planai gali pasikeisti.
Flexi keltų bilietų tarifas leidžia atlikti pigiausius datos, laiko ir krypties pakeitimus. Įsigijus šio tarifo keltų bilietus keitimai neapmokestinami, tik gali būti reikalinga priemoka atsiradusi dėl pakeistų sąlygų, t.y brangesni keltų bilietai pasirinktą naują išvykimo datą, nėra tokios pačios kajutės ir panašiai.
Pinigų grąžinimas atšaukus bilieto detalę ar visą bilietą (likus ne mažiau nei 2 val. iki išvykimo).

Premium keltų bilietų tarifas
Lanksčiausios keitimo sąlygos!
Geriausias pasirinkimas, jei Jūsų planai gali keistis. Tinka tiems kam brangus laikas!
Pigiausi laiko, datos, krypties keitimai.
100% pinigų grąžinimas atšaukus kelto bilietą ne mažiau, kaip 2 val. iki išvykimo
Pusryčiai visiems keleiviams
Premium tarifo bilietai suteikia pirmenybę įlaipinimui į keltą /išlaipinimui iš kelto.

Economy tipo bilietai iš Latvijos uosto -mažiausia kaina už keltų bilietus!

Economy bilietai geriausias keltų bilietų pasirinkimas tik tuo atveju, jei Jūsų planai visiškai nesikeis.
Šie keltų bilietai turi apribojimų, jei norėsite pakeisti datą, laiką, kryptį, tuomet bus taikomas 35 € mokestis už kiekvieną datos, krypties pakeitimą keltų bilietuose. Keičiant keltų bilietus iš Latvijos  uosto, kartu reikės sumokėti ir kainos skirtumą tarp išvykimo datų. 

Nėra pinigų grąžinimo, jeigu atšaukiate Economy tarifo keltų bilietus iš Latvijos uosto. Keltų bilietai Economy tarifo nėra užšaldomi ateities kelionėms keltu.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas keleiviams ir lengviems automobiliams

Keltų bilietai iš Ventspilio tinka visiems

Nynashamnas uostas prie Stokholmo, nutolęs nuo jo per 50 km. Nynashamnas nėra didelis, tai vienas švediškų kurortinių miestelių su gražiais paplūdimiais, nuostabiu kraštovaizdžiu  bei grynu oru. Dėl savo kompaktiškumo Nynashamnas greitai pravažiuojamas ir  greitai pasiekiamas visiems taip reikalingas greitkelis.

Nynashamnas  tinka visiems keliaujantiems tiek į Norvegijos vidurio miestus, tiek į šiaurinę dalį, tiek norintiems nusileisti į pietinę Švediją. Nynashamne kas be ko  tai padaryti paprasčiau negu Stokholme, kur galite papulti į didmiesčio kamštį.

Į Nynashamną keltai iš Latvijos plaukia iš Ventspilio uosto. Ventspilis Latvijos miestas šiaurės vakarinėje Latvijos dalyje.

Keltai į Nynashamą atvyksta du kartus dienoje, iš Nynashmo į Ventspilį išvyksta taip pat du kartus dienoje. (Iki 10.12.2024 keltas plaukia kartą per dieną, išskyrus aukštu sezonu nuo birželio 20 iki rugpjūčio 11 dienos)

Keltas iš Latvijos į Nynashmą pasižymi mažomis keltų bilietų kainomis ir lanksčiomis keitimo atšaukimo sąlygomis.

2022  metais šis keltų maršrutas tampa dar populiaresni ir pigesni, nes keltų kompanija Stenaline išplėtė ir sustiprino savo veiklą Baltijos jūros regione, pakeisdama plaukiojusius Nynäshamn-Ventspils maršruto laivus dviem moderniais ir pailgintais „RoPax“ laivais „Stena Scandica“ ir „Stena Baltica“, kurie padidino 30% krovinių gabenimo pajėgumus.

Stena Scandica keltas jau pradėjo plaukti nuo 2021 m liepos ir atsiliepimai apie keltą tik patys  geriausi. Daugelis kelto keleivių pasakoja, kad jaučiasi lyg papuolę į viešbutį, kur jauku erdvu ir labai patogu. Kai kurie keltą Stena Scandicą prilyginą keltui Ryga Stokholmas sumažintai versijai. 

Stena Scandica pradėjus plaukti pakeitė ir kainų tarifus. Dažniausiai keltas Scandica plaukia  vakarais. Iki  tol buvo įprasta, kad vakariniai keltų bilietai brangesni. Dabar vakariniai kelto išvykimai kainuoja tiek pat kiek pigesni  rytiniai, nes abiem laikais plaukia nauji laivai dvyniai Stena Scandica ir Stena Baltica. (iki 2024 m. gruodžio 10 dienos plaukia tik vakariniai reisai iš Ventspilio ir Nynashamno, išskyrus laikotarpį birželio -rugpjūčio mėnesiais kai plauks ir dieniniai keltai)

Junkitės prie mūsų Socialinių tinklų ir sužinokite viską pirmi

Specialūs pasiūlymai, video, nuotraukos, patirtis ir patarimai kiekvienam keliaujančiam keltu

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas su naujais keltais Stena Scandica ir Stena Baltica
Rinktis keltų bilietus

Ventspilis Nynashamnas keltas kroviniam transportui

Kroviniai labai svarbu

Kai reikia perkelti krovininį transportą: sunkvežimius, pavojingą krovinį, platformas ir kt iš Ventspilio į Nynashamną/ iš Nynashamno į Ventspilį tai padarysite labai greitai ir pigiai.

Keltų bilietai  Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis sunkvežimiams neturi tarifų Economy, Flexi, ar Premium kaip keleivių keltų bilietai.

Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis keltų bilietai sunkvežimiams ir panašiam transportui skaičiuojamas pagal ilgį, gabenamo krovinio svorį.  Kaina kurią pateikiame visada būna jau apimanti ir vairuotojo perkėlą keltu. Vairuotojas gauną vietą kajutėje keturvietėje. Jei manote, kad jam reik geresnio poilsio galite išpirkti visą kajutę, kas papildomai kainuos ne tiek jau ir daug lyginant su visa perkėlimo kaina.

Keltų bilietų kaina sunkiam, krovininiam transportui susidėlioja iš keleto komponentų: pagrindinis  – ilgis, gabenamo krovinio svoris neįtakoja kainos labai smarkiai ir beveik neženkliai iki 2 Eur sudaro kintantys kuro BAF mokečiai. BAF yra išankstinė degalų priemoka. Ją taiko laivybos bendrovės. BAF reguliariai peržiūrimas, remiantis ankstesnio mėnesio degalų kaina.

Užsakant keltų bilietus kroviniams gali būtį skaičiuojamas PVM, kurį sumokate, bet atgaunate pateikę deklaracijas mokesčių inspekcijai. PVM taikomas kai kelionės tikslas ir pabaiga yra Švedija, jei keliaujate toliau į Norvegiją ir turite tą patvirtinančius krovinio dokumentus PVM  neskaičiuojamas. Taip pat PVM neskaičiuojamas, jei užsako ne lietuviška įmonė krovinio perkėlimą.

Pasirūpink greita kelione keltu iš/ į Švediją

užsisakyk bilietus iš/į ventspilis -nynashamnas

Scan 3 1 1 1
×
Skip to content