Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas

Įprastas pasirinkimas

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas tapo įprastu daugelio pasirinkimu, kurio šiuo metu dėl Covid ribojimų labai ir labai trūksta. Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas skirti greitom kelionėm keltais iki Švedijos.

Latvijos uostas  Ventspilis tapo daugelio keliaujančių keltais pamėgtu uostu. Kiekvieną dieną Ventspilio uostas pasitinka atvykstančius ir išleidžia išvykstančius keltais. 

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas turi keletą skirtingų kategorijų: Economy, Flexi, Premium. Aprašas kiekvienos keltų bilietų kategorijos pateikiamas žemiau, tačiau jų taisyklės galioja įprastom sąlygomis. Bet kurio tarifo keltų bilietai pirkti iki pandemijos paskelbimo šiuo metu vis dar keičiami be papildomo mokesčio ir gali būti užšaldomi jei nepavyksta išvykti iki 31.03.2021 datos.

Užsisakykite keltų bilietus Ventspilis Nynashamnas Economy“, „Flexi“ tipo į dvi puses ir gaukite kelionei atgal -10% nuolaidą .

Nuolaida taikoma maršrutuose: iš Ventspilio į Nineshamną/ iš Nineshamno į Venspilį; Liepoja Travemunde/Travemunde Liepoja.

10% nuolaida galioja kelionėms atgal nurodytuose maršutuose „Economy“ ir „Flexi“ bilietams (transporto priemonė (lengvasis automobilis iki 6 m. ilgio ir 2 m. aukščio; kemperis/ mikroautobusas iki 6 m.; minivenas, 4×4 džipas) + keleivis, keleivis pėsčiomis).

Pasiūlymas negalioja: „Premium“ tipo keltų bilietams; kitoms paslaugoms (maistui, kajutėms); ekologiniams ar SMS mokesčiams; kitiems maršrutams, kurie nenurodyti aukščiau pateiktoje informacijoje. Vietų skaičius ribotas;
Economy keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas  iš Latvijos uosto -mažiausia kaina už keltų bilietus!

Economy keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas geriausias keltų bilietų pasirinkimas tik tuo atveju, jei Jūsų planai visiškai nesikeis.
Šie keltų bilietai iš Venstpilio turi apribojimų, jei norėsite pakeisti datą, laiką, kryptį. Taikomas 40 € mokestis už kiekvieną datos, krypties pakeitimą keltų bilietuose. Keičiant keltų bilietus iš Latvijos  uosto, kartu reikės sumokėti ir kainos skirtumą tarp išvykimo datų. (Iki 2020.11.30 keitimo mokestis 40 Eur netaikomas)

Nėra pinigų grąžinimo, jeigu atšaukiate Economy tarifo keltų bilietus iš Latvijos uosto. (Keltų bilietai Economy tarifo gali būti tik užšaldomi ateities kelionėms keltu, pinigai negrąžinami dėl Covid, jei bilietas užsakytas iki 30.06.2020).

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas tarifai

Lanksčiausios sąlygos

Flexi keltų bilietų tarifas – lanksčios sąlygos!
Flexi keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas geriausias pasirinkimas, jei Jūsų planai gali pasikeisti.
Flexi keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas  leidžia atlikti pigiausius datos, laiko ir krypties pakeitimus. Įsigijus šio tarifo keltų bilietus keitimai neapmokestinami, tik gali būti reikalinga priemoka atsiradusi dėl pakeistų sąlygų, t.y brangesni keltų bilietai pasirinktą naują išvykimo datą, nėra tokios pačios kajutės ir panašiai.
Pinigų grąžinimas atšaukus bilieto detalę ar visą bilietą (likus ne mažiau nei 2 val. iki išvykimo).

Premium keltų bilietų tarifas
Lanksčiausios keitimo sąlygos!
Geriausias pasirinkimas, jei Jūsų planai gali keistis. Mums brangus Jūsų laikas!
Pigiausi laiko, datos, krypties keitimai.
100% pinigų grąžinimas atšaukus kelto bilietą ne mažiau, kaip 2 val. iki išvykimo
Pusryčiai visiems keleiviams
Premium keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas suteikia pirmenybę įlaipinimui į keltą /išlaipinimui iš kelto.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas keleiviams ir lengviems automobiliams

Tinka visiems

Nynashamnas uostas prie Stokholmo (nutoles per 50 km). Nynashamnas nėra didelis, tai vienas švediškų kurortinių miestelių su gražiais paplūdimiais, nuostabiu kraštovaizdžiu  bei grynu oru. Dėl savo kompaktiškumo Nynashamnas greitai pravažiuojamas ir  greitai pasiekiamas visiems taip reikalingas greitkelis.

Nynashamnas  tinka visiems keliaujantiems tiek į Norvegijos vidurio miestus, tiek į šiaurinę dalį, tiek norintiems nusileisti į pietinę Švediją. Nynashamne kas be ko  tai padaryti paprasčiau negu Stokholme, kur galite papulti į didmiesčio kamštį.

Į Nynashamną keltai iš Latvijos plaukia iš Ventspilio uosto.

Keltai į Nynashamą atvyksta du kartus dienoje, iš Nynashmo į Ventspilį išvyksta taip pat du kartus dienoje

Keltas iš Latvijos į Nynashmą pasižymi mažomis keltų bilietų kainomis ir lanksčiomis keitimo atšaukimo sąlygomis.

Keltų bilietams taikoma  nuolaida iki  10% perkant į  abi puses.

Dažnai skelbiamos keltų bilietų akcijos ir nuolaidos. Sekite mus Facebook ir sužinokite apie visas akcijas laiku.

Ventspilis Nynashamnas keltas kroviniam transportui

Kroviniai labai svarbu

Kai reikia perkelti krovininį transportą: sunkvežimius, pavojingą krovinį, platformas ir kt iš Ventspilio į Nynashamną/ iš Nynashamno į Ventspilį tai padarysite labai greitai ir pigiai.

Keltų bilietai  Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis sunkvežimiams neturi tarifų Economy, Flexi, ar Premium kaip keleivių keltų bilietai.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis sunkvežimiams ir panašiam transportui skaičiuojamas pagal ilgį, gabenamo krovinio svorį.  Kaina kurią pateikiame visada būna jau apimanti ir vairuotojo perkėlą keltu. Vairuotojas gauną vietą kajutėje keturvietėje. Jei manote, kad jam reik geresnio poilsio galite išpirkti visą kajutę, kas papildomai kainuos ne tiek jau ir daug lyginant su visa perkėlimo kaina.

Keltų bilietų kaina sunkiam, krovininiam transportui susidėlioja iš keleto komponentų: pagrindinis  – ilgis, gabenamo krovinio svoris neįtakoja kainos labai smarkiai ir beveik neženkliai iki 2 Eur sudaro kintantys kuro BAF mokečiai. BAF yra išankstinė degalų priemoka. Ją taiko laivybos bendrovės. BAF reguliariai peržiūrimas, remiantis ankstesnio mėnesio degalų kaina.

Užsakant keltų bilietus kroviniams gali būtį skaičiuojamas PVM, kurį sumokate, bet atgaunate pateikę deklaracijas mokesčių inspekcijai. PVM taikomas kai kelionės tikslas ir pabaiga yra Švedija, jei keliaujate toliau į Norvegiją ir turite tą patvirtinančius krovinio dokumentus PVM  neskaičiuojamas. Taip pat PVM neskaičiuojamas, jei užsako ne lietuviška įmonė krovinio perkėlimą.

Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais