Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas

Įprastas pasirinkimas

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas tapo įprastu daugelio pasirinkimu, kurio šiuo metu dėl Covid ribojimų Rygos keltui  labai ir labai trūksta. Keltų bilietai iš  Ventspilio į Nynashamną skirti greitom kelionėm keltais iki Švedijos.

Latvijos uostas  Ventspilis tapo daugelio keliaujančių keltais pamėgtu uostu. Kiekvieną dieną Ventspilio uostas pasitinka atvykstančius ir išleidžia išvykstančius keltais. 

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas turi keletą skirtingų kategorijų: Economy, Flexi, Premium. Aprašas kiekvienos keltų bilietų kategorijos pateikiamas žemiau, tačiau jų taisyklės galioja įprastomis sąlygomis. Bet kurio tarifo keltų bilietai pirkti iki pandemijos paskelbimo buvo keičiami be papildomo mokesčio. Paskutinė data, kada galima buvo fiksuoti šiuos bilietus buvo 2021 m lapkričio 15 diena. Po 2021 m lapkričio 15 jokie bilietai  nėra šaldom ar keičiami be mokesčio dėl Covid. 

Nuo 2021 metų liepos mėnesiu šiuo keltų maršrutu plaukia naujas, modernus  keltas Stena Scandica. Keltas Scandica visus stebina  kajučių erdvumu ir  poilsio erdvėmis, bei patogumu.  Dar vienas toks pats keltas Stena Baltica pakeis senają Stena Flavia  2022 metų sausio mėnesį, o  2022 metų antroje pusėje  atvyks visiškai naujas, elektra varomas E Flexer keltas, kuris bus dar didesnis ir talpins iki 1500 keleivių.

Naujasis keltas ir naujos diegiamos technologijos uoste leido sutrumpinti ir registracijos laiką į keltą. Anksčiau buvusi griežta riba 120 minučiu iki kelto išvykimo, nuo 2021 m spalio 11 registracijos laikas  trumpinamas iki 90 min.

Nauja  paslauga keliaujantiems  be automobilių į ir iš Nynashamn: nemokamas autobusas nuo ir iki uosto nuo ir iki centrinės Nynashamno stoties.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas tarifai

Lanksčiausios sąlygos

Flexi keltų bilietų tarifas – lanksčios sąlygos!
Flexi bilietai Ventspilis Nynashamnas geriausias pasirinkimas, jei Jūsų planai gali pasikeisti.
Flexi keltų bilietų tarifas leidžia atlikti pigiausius datos, laiko ir krypties pakeitimus. Įsigijus šio tarifo keltų bilietus keitimai neapmokestinami, tik gali būti reikalinga priemoka atsiradusi dėl pakeistų sąlygų, t.y brangesni keltų bilietai pasirinktą naują išvykimo datą, nėra tokios pačios kajutės ir panašiai.
Pinigų grąžinimas atšaukus bilieto detalę ar visą bilietą (likus ne mažiau nei 2 val. iki išvykimo).

Premium keltų bilietų tarifas
Lanksčiausios keitimo sąlygos!
Geriausias pasirinkimas, jei Jūsų planai gali keistis. Tinka tiems kam brangus laikas!
Pigiausi laiko, datos, krypties keitimai.
100% pinigų grąžinimas atšaukus kelto bilietą ne mažiau, kaip 2 val. iki išvykimo
Pusryčiai visiems keleiviams
Premium tarifo bilietai Ventspilis Nynashamnas suteikia pirmenybę įlaipinimui į keltą /išlaipinimui iš kelto.

Economy tipo bilietai iš Ventspilio į Nynashamną iš Latvijos uosto -mažiausia kaina už keltų bilietus!

Economy bilietai geriausias keltų bilietų pasirinkimas tik tuo atveju, jei Jūsų planai visiškai nesikeis.
Šie keltų bilietai turi apribojimų, jei norėsite pakeisti datą, laiką, kryptį, tuomet bus taikomas 40 € mokestis už kiekvieną datos, krypties pakeitimą keltų bilietuose. Keičiant keltų bilietus iš Latvijos  uosto, kartu reikės sumokėti ir kainos skirtumą tarp išvykimo datų. 

Nėra pinigų grąžinimo, jeigu atšaukiate Economy tarifo keltų bilietus iš Latvijos uosto. Keltų bilietai Economy tarifo nėra jau užšaldomi ateities kelionėms keltu, pinigai negrąžinami dėl Covid, jei bilietas užsakytas vėliau 2020 m gruodžio mėnesio. Situacija visiems jau  yra aiški ir taisyklės nusistovėjusios. Keliauti gali visi turintys ES Covid sertifikatus be papildomų ribojimų.

Keltų bilietai Ventspilis Nynashamnas keleiviams ir lengviems automobiliams

Tinka visiems

Nynashamnas uostas prie Stokholmo (nutoles per 50 km). Nynashamnas nėra didelis, tai vienas švediškų kurortinių miestelių su gražiais paplūdimiais, nuostabiu kraštovaizdžiu  bei grynu oru. Dėl savo kompaktiškumo Nynashamnas greitai pravažiuojamas ir  greitai pasiekiamas visiems taip reikalingas greitkelis.

Nynashamnas  tinka visiems keliaujantiems tiek į Norvegijos vidurio miestus, tiek į šiaurinę dalį, tiek norintiems nusileisti į pietinę Švediją. Nynashamne kas be ko  tai padaryti paprasčiau negu Stokholme, kur galite papulti į didmiesčio kamštį.

Į Nynashamną keltai iš Latvijos plaukia iš Ventspilio uosto. 2022 metų vasarį startuos naujas  keltų maršrutas Nynashamnas – Hanko (Suomija).

Keltai į Nynashamą atvyksta du kartus dienoje, iš Nynashmo į Ventspilį išvyksta taip pat du kartus dienoje

Keltas iš Latvijos į Nynashmą pasižymi mažomis keltų bilietų kainomis ir lanksčiomis keitimo atšaukimo sąlygomis.

2022  metais šis keltų maršrutas taps dar populiaresni ir pigesni, nes keltų kompanija Stenaline išplės ir sustiprins savo veiklą Baltijos jūros regione, pakeisdami dabartinius Nynäshamn-Ventspils maršruto laivus dviem moderniais ir pailgintais „RoPax“ laivais „Stena Scandica“ ir „Stena Baltica“, kurie padidins 30% krovinių gabenimo pajėgumus.

Stena Scandica keltas jau pradėjo plaukti nuo 2021 m liepos ir atsiliepimai apie keltą tik patys  geriausi. Daugelis kelto keleivių pasakoja, kad jaučiasi lyg papuolę į viešbutį, kur jauku erdvu ir labai patogu. Kai kurie keltą Stena Scandicą prilyginą keltui Ryga Stokholmas sumažintai versijai. 

Stena Scandica pradėjus plaukti pakeitė ir kainų tarifus. Dažniausiai keltas Scandica plaukia  vakarais. Iki  tol buvo įprasta, kad vakariniai keltų bilietai brangesni. Dabar vakariniai kelto išvykimai kainuoja tiek pat kiek pigesni  rytiniai išvykimai su Stena Flavia keltu.

Dažnai skelbiamos keltų bilietų akcijos ir nuolaidos. Sekite mus Facebook ir sužinokite apie visas akcijas laiku.

Ventspilis Nynashamnas keltas kroviniam transportui

Kroviniai labai svarbu

Kai reikia perkelti krovininį transportą: sunkvežimius, pavojingą krovinį, platformas ir kt iš Ventspilio į Nynashamną/ iš Nynashamno į Ventspilį tai padarysite labai greitai ir pigiai.

Keltų bilietai  Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis sunkvežimiams neturi tarifų Economy, Flexi, ar Premium kaip keleivių keltų bilietai.

Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis keltų bilietai sunkvežimiams ir panašiam transportui skaičiuojamas pagal ilgį, gabenamo krovinio svorį.  Kaina kurią pateikiame visada būna jau apimanti ir vairuotojo perkėlą keltu. Vairuotojas gauną vietą kajutėje keturvietėje. Jei manote, kad jam reik geresnio poilsio galite išpirkti visą kajutę, kas papildomai kainuos ne tiek jau ir daug lyginant su visa perkėlimo kaina.

Keltų bilietų kaina sunkiam, krovininiam transportui susidėlioja iš keleto komponentų: pagrindinis  – ilgis, gabenamo krovinio svoris neįtakoja kainos labai smarkiai ir beveik neženkliai iki 2 Eur sudaro kintantys kuro BAF mokečiai. BAF yra išankstinė degalų priemoka. Ją taiko laivybos bendrovės. BAF reguliariai peržiūrimas, remiantis ankstesnio mėnesio degalų kaina.

Užsakant keltų bilietus kroviniams gali būtį skaičiuojamas PVM, kurį sumokate, bet atgaunate pateikę deklaracijas mokesčių inspekcijai. PVM taikomas kai kelionės tikslas ir pabaiga yra Švedija, jei keliaujate toliau į Norvegiją ir turite tą patvirtinančius krovinio dokumentus PVM  neskaičiuojamas. Taip pat PVM neskaičiuojamas, jei užsako ne lietuviška įmonė krovinio perkėlimą.

keltu bilietai
Keltų bilietai Laivė - "Pagirkime aptarnavimą 2020" turizmo sektoriaus laimėtoja.
Užsakyti kelto bilietą

Telefonu: +370-674-10662

Pranešimu į Facebook Laivelt

Susisiekti per Skype

Laive.lt

Elektoniniu paštu

Galite pavedimu, kortele, grynais