43

Produkto kodas: Kruizas Ryga Stokholmas Ryga, įmonių kolektyvams Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Kruizas Ryga Stokholmas Ryga įvairioms progoms, šventėms ir renginiams

Kruizas Ryga Stokholmas Ryga  įmonių darbuotojams ir draugų grupelėm, įmonių kolektyvams vienas geriausių sprendimų pažymėti sukaktis, pasidžiaugti pasiekimais, didinti motyvaciją, sukurti neoficialią aplinką pokalbiams.

Daugelyje šalių labai populiarūs neoficialūs įmonių darbuotojų susibūrimai. Jiems net sukurtas specialus terminas „Alaus bokalas“ , kai svarbūs pokalbiai ir svarbūs dalykai pasakomi ne darbe, ne „ant raudono kilimėlio“ o kitoje aplinkoje. Personalų specialistai teigia, kad  taip darbuotojai lengviau įsisavina ką jie turi padaryti geriau ir jiems formuojasi didesnis noras padaryti tai geriau, negu išgirdus raginimą prie darbo stalo. Įmonės kurios bendrauja su darbuotojais ne tik biuruose, darbo vietose, bet vyksta į „alaus bokalo“ paieškas mažiau kenčia nuo darbuotojų perdegimo. Perdegę darbuotojai, pasak specialistų įmonėse sudaro daugiau nei 70 procentų visų besikeičiančių darbuotojų.  Perdegimas darbe atsiranda ne tik nuo streso, bet ir nuo monotonijos.

Personalo specialistų teigimu pradininkai perdegimo darbe buvo medikai ir  mokytojai. Medikai dėl didelio nepakeliamo krūvio, kai reikia gelbėti žmonių gyvybes ir būti operacinėse tiek kiek reikia pacientams, o mokytojai dėl monotonijos darbe. Monotonija, kai tu taisai ir taisai namų darbus, kai tu kalbi vieną ir tą patį metai iš metų, nes nelabai kas keičiasi mokyklinėse programose.

Pirmi perdegimo požymiai, kai darbuotojas tampa kandus, sarkastiškas nors anksčiau toks nebuvo. Jei darbuotojas pradeda dažniau sirgti, nors ir neima nedarbingumo lapelio.  Jei pastebite tokius požymius ir nenorite patirti savo kailiu, ką reiškia turėti perdegusius darbuotojus savo versle imkitės priemonių čia ir dabar arba užbėkite įvykiams už akių.

Plaukite kruizas Ryga Stokholmas Ryga -tai visus atitrauks nuo rutinos, visi pailsės ir nors gali pasirodyti neįtikinama, bet vėjas jūroje gerai pravėdina galvą ir išvalo, nuglūdina mintis.

Kruizas Ryga Stokholmas Ryga yra viena geriausių vietų rengti šventes, organizuoti renginius ir pramogas, pasisedėjimus ir kuklias išvykas.

Keltai, plaukiantys į Stokholmą ir Helsinkį, turi puikias galimybes, jei galvojate apie renginį įmonės darbuotojams ar partneriams.

Jums nieko nereikia galvoti. Maistas, pramogos, apgyvendinimas patogiose kajutėse ir užimtumas krante ir laive – viskas jau suplanuota.

Puikus meniu ir maistas restoranuose paruoštas;

Programa su šokiais, muzika ir įvairiausi artistai;

SPA centrai, saunos ir sūkurinės vonios;

☕ Konferencijų galimybės, salės, įranga ir kavos pertraukos;

Pervežimas iki miesto centro ir atgal, su gidu ar be jo, pagal Jūsų pageidavimus.

⛵ Kruizo pavyzdys Talinas Helsinkis Talinas:

Talinas – Helsinkis Talinas: Keliaujant keltu dienai į Helsinkį galima pasirinkti Jums patogų variantą.

I – keltas išvyksta 07:30 val ryte ir atvyksta į Helsinkį 09:30 val;

II- keltas išvyksta iš Talino vakare (22:30 ir 01:45 val ) liekate miegoti kelte.

Išlipate ryte. (06:00 val arba 06:45 val). Grįžti galima po dienos vakariniu keltu 21:30 val. arba įlipti į keltą 18:30 val. ir išlipti ryte Taline gerai išsimiegojus.

⛵ Kruizas Ryga Stokholmas Ryga pavyzdys:

1 diena: 17:30 val išvykstame iš Rygos keleivių uosto. Puikus poilsis laive – naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir pramoginė programa iki paryčių.

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane.  O pusryčiaujant arba jau pavalgius – stebėti nuostabios galybės ir įvairumo Stokholmo salų, kurias matysite pro bet kurį laivo langą, arba galite grožėtis ir kvėpuodami grynu oru denyje. 10:30 val laivas atplaukia į Stokholmą.

Diena Stokholme. Stokholmas tai toks miestas, kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti daug gražių dalykų pačiam, savarankiškai. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų apie miesto istoriją ir dabartį, bei nepervargsite, nes ekskursija galėsite mėgautis stebėdami vaizdus pro autobuso langą ir klausydamiesi gido. Dar puikesnis būdas šiltuoju metu susipažinti su miestu – lipti į apžvalginį laivelį, kuris keliauja tarp visų miesto salų (nepamirškime, kad Stokholmas tai miestas salose). 16:00 val. grįžtame į uostą ir 17:00 val. išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, laimėkite vertingas dovanas laivo loterijoje.

3 diena: Iš ryto nuo 07:00 val. prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. Pailsėję ir atsitraukę nuo kasdieninės rutinos grįžtate namo.

👛Į kainą įskaičiuota: apgyvendinimas kajutėse, pusryčiai, vakarienė ir konferencijų salė dviem valandoms;

Telefonas pasiteiravimui apie kruizą įmonei : +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…