17

Produkto kodas: Kelto bilietai Ryga Stokholmas keltu Isabelle Kategorijos: , Žymos: , , , ,

Kelto bilietai Ryga Stokholmas keltu Isabelle ir Romantika nebus parduodami iki 31.05.2021.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas  bus parduodami nuo 31.05.2021.  Dėl pandemijos kelto išvykimas jau daug kartų buvo keistas, todėl kol nėra aiški situacija keltų bilietai Ryga Stokholmas nei su keltu Isabelle, nei su keltu Romantika nėra parduodami.

Keltas Ryga Stokholmas nuo 2020 m gruodžio nekelia keleivių ir automobilių. Nuo rugsėjo iki gruodžio 2020 m buvo dar galima įsigyti keltų bilietų vienam reisui per savaitę iš Stokholmo ir kartą per savaitę iš Rygos. Šiuo metu  keltas stovi ir lauki kada galima bus pajudėti.

Norintiems  keliauti  nuo Stokholmo pusės laikinai rekomenduojame keltų bilietus Nynashamnas Ventspilis, Kapelskaras Paldiski.

Telefonas pasiteiravimui dėl kelto bilietų Ryga Stokholmas: +370 -674-10662

Aprašymas

Kelto bilietai Ryga Stokholmas, keltu Isabelle

Kelto bilietai Ryga Stokholmas, keltu Isabelle asmeniui gali kainuoti 17 Eur. Tiek  pat  kelto bilietai Ryga Stokholmas kainuoja ir keltu Romantika.

Ieškote kelto bilieto ir informacijos apie Ryga Stokholmas keltą Isabelle?

Padėsime! Skaitykite toliau ir raskite atsakymus. 

Kelto bilietai Ryga Stokholmas keltu Isabelle (nuo 31.05.2021 ir Romanktika keltu)  pigiausi kai pasirenkama kelionė tarp sekmadienio -trečiadienio.

Kelto bilietai Ryga- Stokholmas keltu Isabelle (nuo 31.05.2021 ir Romanktika keltu) pigiausi su vieta keturvietėje kajutėje C klasės (Romantika keltas turi tik kajutes B kategorijos)

Kaina labai  priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte. Ji gali keistis net keletą kartų per dieną.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas parduodami į du keltus. Vienas keltas Romantika, kitas keltas, kuris plaukia iš Rygos – Isabelle ( neplauks šiuo maršrutu iki 31.05.2021)

Keltas Isabelle puikiai tinka keliauti šeimoms su vaikais. Tik kelte Isabelle vaikams skirta puse laivo aukšto. Skirtingos pramogos pagal amžių ir pomėgius. Speciali programa ir pramoginiai užsiėmimai vaikams su klounais, aktoriais, šokių mokytojais.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas į kainą jau įskaičiuota vieta kajutėje ir visos pramogos kelte.

🕘 Kada išvyksta keltas Isabelle Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga?

Iš Rygos keltas išvyksta  17:30 val atvyksta į Stokholmą 10:30 val (keliones keltu trukmė 16 valandų)

iš Stokholmo keltas išvyksta: 17:00 val atvyksta į Rygą  11:00 val.

Keltas Isabelle neplauks iš Rygos iki 31.05.2021. Keltas Romantika taip pat neplauks iki 31.05.2021

👛 Kelto bilietai Ryga Stokholmas kokios kainos?

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga nuo 23 Eur asmeniui

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga nuo 50 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis)

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga nuo 85 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,4  m

Nuo 110  Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,7  m

Nuo 15  Eur grupės nariui, autobuso perkėla 132 Eur.

Nuo 17 Eur  kruizas

Atskira keturvietė kajutė nuo 60 Eur

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

2019 m keltų kompanija priėmė sprendimą, kad kainos turi būti labiau susietos su išpirktomis vietomis kelte, o ne su kajučių patogumu. Todėl kartais kainos už keltų bilietus jus gali nustebinti.

Būna dienų, kai kajutė su langu kainuoja perpus pigiau, negu  kajutės be lango laivo apačioje prie automobilių denio, kur didelis triukšmas ypač plaukiant žiemą, jei jūroje yra ledo lyčių.

⚓Koks keltų uosto adresas Rygoje ir Stokholme?

Rygoje keltas Isabelle ir keltas Romantika išvyksta  Eksporta iela 3A;

Stokholme keltas Isabelle ir keltas Romantika išvyksta- Hamnpirsvägen 10.

⚐ Kelto bilietai Ryga Stokholmas, keltu Isabelle keitimas -ką reikia žinoti?

Keisti datą kelto biliete galima para iki išvykimo sumokėjus 10 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 21 dienai iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį likus 21 dienai iki išplaukimo: pavyzdžiui, suges priekaba ir reikės keisti bilietą į bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina, arba sugalvosite, jog nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį, arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. O kai iki kelionės lieka mažiau nei 5 paros, šiems išvardintiems ir kitiems panašiems keitimams taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelionės bilietą Jums nebegrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį. koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui, kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių, jei keliauti atsisakė tie, su kuriais ketinote keliauti anksčiau.

⛵Kokie patogumai, kajutės, pramogos, programa keliaujant keltu iš arba į Rygą?

Kelte galima pirkti vietą kajutėje su pašaliniais asmenimis arba  atskirą kajutę be pašalinių.

Ryga Stokholmas kelte Junior Suite kajutė turi perskirtą erdvę į du kambarius- miegamąjį su dvigule lova ir svetaine su sofa lova , TV, mini baru. Priklauso pusryčiai a la carte  restorane, bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Wi Fi visos kelionės metu.

Ryga Stokholmas De Luxe  kajutė  su dvigule lova , TV, mini baru. Priklauso pusryčiai a la carte  restorane, bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Wi Fi visos kelionės metu.

Ryga Stokholmas A  kategorijos kajutės yra su langu. Būna dvivietės ir keturvietės. Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliems ir keleiviams, kurie gabenasi gyvūnus.

B kategorijos kajutės be  langu. Keturvietės. Randasi laivo 5-9  deniuose .Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliems ir keleiviams, kurie gabenasi gyvūnus.

B2 kategorijos kajutės be  langu. Dvivietės. Vaikui iki  11 metų galima paimti nemokamą pristatomą lovą. Randasi laivo 5-9  deniuose .Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti su gyvūnais.

C klasės apačioje laivo. Keturvietės.
Kajutėse galite rasti: Spinta, tualetas, dušas, rankšluosčiai, patalyne.

🚖Kelto bilietai Ryga Stokholmas automobilių  aukščiai, ilgiai ir kategorijos.

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

Aukšti lengvieji automobiliai:

1  kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.

2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba:

1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;

2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m;

3 – Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

Grupės autobusas vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.

Dviratis
Motociklas