LAIVE.LT

Kelto bilietai Ryga Stokholmas keltu Isabelle

Kelto bilietai Ryga Stokholmas keltu Isabelle jau parduodami išvykimams nuo 2022.06.03

Kelto bilietai Ryga Stokholmas  atsargiai, bet perkami vasaros mėnesiams. Dėl pandemijos kelto išvykimas jau daug kartų buvo keistas, ir paskutinį kartą vėl pakeistas dėl karo Ukrainoje.

Keltas Ryga Stokholmas nuo 2020 m gruodžio nekėlė keleivių ir automobilių. Nuo 2020 m rugsėjo iki gruodžio 2020 m buvo dar galima įsigyti keltų bilietų vienam reisui per savaitę iš Stokholmo ir kartą per savaitę iš Rygos. Vėliau keltas dėl Covid buvo visiškai sustabdytas.

Norintiems  keliauti  nuo Stokholmo pusės laikinai iki 2022 m birželio rekomenduojame keltų bilietus Nynashamnas Ventspilis, Kapelskaras Paldiski.

Kaina asmeniui nuo

17

Skambinti pasiteirauti dėl kelto bilietų Ryga Stokholmas telefonu 8-674-10662

Kelto bilietai Ryga Stokholmas - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Kelto bilietai Ryga Stokholmas labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t
2. Perkant kelto bilietus Ryga Stokholmas kartu gaunate ir pramogas, koncertus, šou, loterijas, restoranus.
3. Kelto bilietus Ryga Stokholmas galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4. Kelto bilietai Ryga Stokholmas parduodami išvykimams nuo 2022m birželio 3 d.
5. Keltu Ryga Stokholmas galima keliauti kruizu (pirmyn atgal) praleidžiant pilną nuotykių dieną Stokholme. 

Kelto bilietai Ryga Stokholmas, keltu Isabelle

Kelto bilietai Ryga Stokholmas, keltu Isabelle asmeniui gali kainuoti 17 Eur. 

Ieškote kelto bilieto ir informacijos apie Ryga Stokholmas keltą Isabelle?

Padėsime! Skaitykite toliau ir raskite atsakymus.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas keltu Isabelle (nuo 03.06.2022)  pigiausi kai pasirenkama kelionė tarp sekmadienio -trečiadienio.

Kelto bilietai Ryga- Stokholmas keltu Isabelle (nuo 03.06.2022) pigiausi su vieta keturvietėje kajutėje C klasės laivo pirmame aukšte (po mašinų deniu).

Kaina labai  priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte. Ji gali keistis net keletą kartų per dieną.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas parduodami po Covid suvaržymų į vieną keltą. Vienas keltas Romantika, kuris plaukdavo iš Rygos plauks iš Olandijos į Norvegiją.

Keltas Isabelle puikiai tinka keliauti šeimoms su vaikais. Tik kelte Isabelle vaikams skirta puse laivo aukšto. Skirtingos pramogos pagal amžių ir pomėgius. Speciali programa ir pramoginiai užsiėmimai vaikams su klounais, aktoriais, šokių mokytojais.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas į kainą jau įskaičiuota vieta kajutėje ir visos pramogos kelte.

Kokie patogumai, kajutės, pramogos gaunamos nusipirkus kelto bilietą Ryga Stokholmas?

Kelto bilietai Ryga Stokholmas buvo parduodami tik į vietą kajutėje su pašaliniais asmenimis arba  į atskirą kajutę be pašalinių.

Po Covid pradėsiančiam plaukti kelte Isabelle galima kol kas įsigyti tik visą kajutę be pašalinių asmenų.

Ryga Stokholmas kelte Isabelle Junior Suite kajutė turi perskirtą erdvę į du kambarius- miegamąjį su dvigule lova ir svetaine su sofa lova , TV, mini baru. Priklauso pusryčiai a la carte  restorane, bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Wi Fi visos kelionės metu.

Ryga Stokholmas De Luxe  kajutė  su dvigule lova , TV, mini baru. Priklauso pusryčiai a la carte  restorane, bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Wi Fi visos kelionės metu.

Ryga Stokholmas A  kategorijos kajutės kelto bilietai yra į kajutes su langu. Būna dvivietės ir keturvietės. Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliems ir keleiviams, kurie gabenasi gyvūnus.

B kategorijos kajutės be  langu. Keturvietės. Randasi laivo 5-9  deniuose .Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliems ir keleiviams, kurie gabenasi gyvūnus.

B2 kategorijos kajutės be  langu. Dvivietės. Vaikui iki  11 metų galima paimti nemokamą pristatomą lovą. Randasi laivo 5-9  deniuose .Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti su gyvūnais.

C klasės apačioje laivo. Keturvietės.
Kajutėse galite rasti: Spinta, tualetas, dušas, rankšluosčiai, patalyne.

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

Aukšti lengvieji automobiliai:

1  kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.

2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba:

1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;

2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m;

3 – Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

Grupės autobusas vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.

Dviratis
Motociklas

Kur vykti nusipirkus kelto bilietus Ryga Stokholmas (uostų adresai)?

Rygoje keltas Isabelle ir keltas Romantika išvyksta Eksporta iela 3A;

Stokholme keltas Isabelle ir keltas Romantika išvyksta- Hamnpirsvägen 10.

Registracija į keltą baigiasi valanda iki išvykimo.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas kokios kainos?

2019 m keltų kompanija priėmė sprendimą, kad kainos turi būti labiau susietos su išpirktomis vietomis kelte, o ne su kajučių patogumu. Todėl kartais kainos už keltų bilietus jus gali nustebinti.

Būna dienų, kai kajutė su langu kainuoja perpus pigiau, negu  kajutės be lango laivo apačioje prie automobilių denio, kur didelis triukšmas ypač plaukiant žiemą, jei jūroje yra ledo lyčių.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga nuo 23 Eur asmeniui

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga nuo 50 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis)

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga nuo 85 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,4  m

Nuo 110  Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,7  m

Nuo 15  Eur grupės nariui, autobuso perkėla 132 Eur.

Nuo 17 Eur  kruizas

Atskira keturvietė kajutė nuo 60 Eur

Kelto bilietai Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

Kelto bilietai Ryga Stokholmas, keltu Isabelle keitimas -ką reikia žinoti?

Keisti keltų bilietų datą galima valanda iki išvykimo sumokėjus 5 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą. Likus mažiau negu 60 minučių iki išvykimo kelto bilieto pakeisti negalima. Praleidus išvykimą, vėluojant registruotis laiku pinigai už keltų bilietus negražinami.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį už kelto bilietą.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį kelto biliete, likus 7 dienos iki išplaukimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti kelto bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina; arba sugalvosite, jog dienų i nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį; arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. Tokiems kelto bilieto keitimams, kai iki kelionės keltu lieka mažiau nei dvi paros, taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelto Jums nesugrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują kelto bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

Norint išvengti mokesčių už keltų bilietų Tallink keitimą ir anuliavimą galima įsigyti papildomą draudimą asmeniui 8 Eur. Draudimas pridedamas iškart perkant bilietus ir vėliau galima juos lengvai keisti ir atšaukti be mokesčių.

Kada išvyksta keltas Isabelle Ryga Stokholmas/ Stokholmas Ryga?

Iš Rygos keltas išvyksta 17:30 val atvyksta į Stokholmą 10:30 val (keliones keltu trukmė 16 valandų)

iš Stokholmo keltas išvyksta: 17:00 val atvyksta į Rygą 11:00 val.

Keltas Isabelle neplauks iš Rygos iki 06.04.2022. Keltas Romantika pradeda plaukti Olandija Norvegija nuo 2022.04.06

Laive-zenkliukas (1)
Keltų bilietai visiems gyvenimo atvejams yra čia

Telefonas: +370-674-10662

Copyright 2022 - ©Laive.lt Visos teisės saugomos

×