LAIVE.LT

Keltų bilietai iš Švedijos

Keltų bilietai iš Švedijos į Suomiją, Alandus.
Keltų bilietų iš Švedijos į Suomiją greitai ir vėl bus reikalingi, kai šventėms ir per atostogas užsipildys kiti laivai. Kai kuriems vėl teks keliauti kaip per karantiną: Švedija – Suomija – Estija maršrutu.
Dabar keliauti  Švediją – Suomiją kruizais rekomenduojame visiems norintiems ištrūkti iš kasdienio ritmo. Tikras kruizas po gražiausią pasaulio archipelagą keliaujant Helsinkis- Stokholmas- Helsinkis arba Stokholmas- Helsinkis- Stokholmas.

Kaina asmeniui nuo

7

Keltų bilietai iš Švedijos į Suomiją - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Keltų bilietai Tallink ir Viking line  labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t
2 Perkant Tallink keltų bilietus kartu galima užsisakyti ir laiką testui dėl Covid.
3.Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4.Kelte iš Talino 2230 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5.Keliaujant su Vikingline patirsite ypatinga malonumą, nes nuo 2022 m kovo šiuo maršrutu pradeda plaukti vienas komfortišliausių naujos statybos keltų Viking Glory.

Keltų bilietai iš Švedijos iki Suomijos

Keltų bilietai iš Švedijos iki Suomijos yra dar vienas puikus būdas keliauti pigiau. Nors laiko tai nepadės sutaupyti, bet pinigų tikrai sutaupysite ir kas be ko pakeliausite labai įspūdingais laivais, kurie skirti tikriems kruizų mylėtojams.

⚓ Iš Helsinkio į Stokholmą/ iš Stokholmo į Helsinkį keltų bilietus galima  įsigyti su Viking Line ir Tallink Silja keltais

🕘 Tallink keltai iš Helsinkio į Stokholmą  išvyksta 17:00 val, atvyksta į Stokholmą 09:30 val. / iš Stokholmo keltas išvyksta 16:45 val. atvyksta į Helsinkį 09:55 val.

🕘 Viking Line  keltai iš Helsinkio išvyksta 17:30 val, atvyksta į Stokholmą 10:00 val./ iš Stokholmo keltas išvyksta 16:30 val., atvyksta į Helsinkį 09:30 val.

 Iš Turku  į Stokholmą/ iš Stokholmo į Turkų keltai  plaukia kelis kartus dienoje.

🕘 Tallink keltai iš Turkų  į Stokholmą  išvyksta 08:15val, atvyksta į Stokholmą 18:15val.  ir vakare 20:15 val.  atvyksta 06:10 val.

🕘 Iš Stokholmo į Turku  keltas išvyksta 07:10 val. atvyksta 19:15 val, antras reisas 19:30 val. – 07:00 val.

🕘 Viking Line keltai iš Turku išvyksta 08:45 val. ir 20:55 val, iš Stokholmo į Turku 07:45 val. ir 20:00 val.

Keltų bilietų kainos šiais keltais yra labai mažos.

Abi keltų kompanijos Tallink ir  Viking line smarkiai  konkuruoja  dėl švedų ir suomių  keleivių, todėl keleivių perkėla šiais keltais labai pigi. Yra dienų kai kajutė keturiems tekainuoja 20 Eur.

Tallink keltai  turėjo ypatingai gerą pasiūlymą – Trikampį kruizą: Talinas Helsinkis Stokholmas Ryga. Buvo galima aplankyti visas sostines aplink Baltijos jūrą, o kainavo vos 30 Eur asmeniui. Keleiviai praleisdavo nuostabius vakarus ir naktis laivuose pilnuose pramogų ir patogumų, o dienas skandinaviškais perlais vadinamuose miestuose, ir už viską mokėjo  vos 30 Eur asmeniui.

Sustojus Rygos keltui yra įvairesnių pasiūlymų: kruizai į Visby, kruizai palei Švedijos pakrantę – šiaurės iki pietų Švedijos.

Keltų bilietai iš Švedijos iki Suomijos nėra  kasdienis, įprastas kelto bilietas populiarus pas mus Lietuvoje, nes yra ir trumpesnių būdų pasiekti skandinaviškus uostus. Tačiau pastebėjome, kad dažni keliautojai keltais, kai jiems pasidaro nuobodu keliauti pačiais trumpiausiais, pigiausiais būdais pasirenka keltų bilietus iš Švedijos iki Suomijos, nes tai puikus būdas ir patekti kur reikia laiku ir gerai pailsėti prabangiuose laivuose už mažą kainą. Pakeisdami įprastą maršrutą jie susikuria nuostabias mini atostogas. 

O tiems kurie nekeliavo  niekada laivu, šie laivai būtų būtent tai ko reikia. Tai taptu tikru svajonės išsipildymų apie kruizą, laivą ir kelionės jūra romantika.

Jeigu jums reikia greitos perkėlos iš Švedijos iki Suomijos arba atgal labai tiks Vasa Umea keltas

Daugelis, kad sutrumpinti keliones ir taupyti mokamus pinigus už keltų bilietus keliasi Talinas Helsinkis Talinas ir antru keltu Vasa Umea Vasa.

Pirkdami keltų bilietus iš Suomijos iki Švedijos taupo laiką, išvengia bereikalingo važiavimo automobiliu ir greičiau patenka į šiaurės regionus tiek Švedijoje, tiek Suomijoje.

Keltas plaukia į keltų terminalą Holmsund  Suomijoje Vasa mieste. Vasa miestas vakarų Suomijoje prie Botnijos įlankos. Vasa labai svarbus uostas.

Keltas keliantis iš Suomijos į Švediją yra Suomijos valstybės nuosavybė. Ši keltų linija ne privati kompanija, kaip daugelis kitų. Keltu gabenama labai daug popieriaus, skirto įvairioms pakuotėm gaminti, kitokia medienos žaliava, miltai, tekstilė ir cukrus.

Keltas plaukiantis iš Vasa į Umea Wasaline express pradėjo plaukioti 1981 m, kaip keltas pavadinimu m/s Travemunde ir kėlė keleivius ir automobilius tarp Gedser -Travemunde. 

2021 metais Wasaline keltų kompanija paleido naują keltą Aurora Botnia.

Aurora Botnia laikomas ekologiškiausiu keltu pasaulyje. Keltas naudoja  SGD suskystintas gamtines dujas ir dar turi papildomus vožtuvus, kurie ir leidžia keltui vadintis pačiu ekologiškiausiu keltu pasaulyje.

Kelte yra kajutės, sėdimų vietų salonas,  patalpos skirtos keliauti su gyvūnais, valgykla, restoranas, vaikų žaidimų kambarys, konferencijų salė, parduotuvė.

Keltas iš Švedijos arba Suomijos plaukia du kartus paroje šaltuoju metų laiku ir vasarą didina reisų skaičių iki 4 kartų per parą.

Kelionės trukmė į vieną pusę gali būti 2 valandos, arba 5 valandos priklauso nuo to į kurį keltą dieninį ar vakarinį pirksite keltų bilietus iš Švedijos į Suomiją, arba iš Suomijos į Švediją.

Pigiausi keltų bilietai

Pigiausi keltų bilietai iš Suomijos į Švediją arba Švedijos į Suomiją nuo 8 Eur asmeniui, automobiliui nuo 25 Eur.

Keliauti keltu įdomiai

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Helsinkis/ Stokholmas

Klaipeda 1 1 1 1
×
Skip to content