LAIVE.LT

Keltų bilietai į Suomiją

Keltų bilietai į Suomiją artimiausiam laikotarpiui tik po 10 Eur asmeniui.

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltu patys populiariausi tarp keliaujančių į Suomiją tiek lengvuoju automobiliu, tiek transportuojant krovinius.

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltais pats geriausias pasirinkimas keliaujantiems iš tolesnių vietovių iki uosto, nes laikai ypatingai tiksliai apskaičiuoti, kad būtų patogu pasiekti keltą ir toliau judėti link tikslo persikėlus.

Peržiūrėti daugiau nuotraukų iš Eckeroline kelto

Nauja! Galima užsisakyti pirmumo teisę išvažiuoti iš kelto. Mokestis 10 Eur už automobilį

Kaina asmeniui nuo

10

Eckeroline keltų bilietai į Suomiją - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos jums reikia žinoti

Play Video about keltu bilietai i suomija

1.Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline pritaikyti keliauti su lengvuoju automobiliu. Yra specialus keltų bilietų paketas 5+ mašina
2.Eckero line keltas Finlandia kelia į Helsinkį Lansisatama terminalą adresu Hietasaarenkuja 8- T2. Eckeroline keltas Finbo Cargo kelia į Helsinkio priemiestį Vuosaari, Ruusuniemenaukio
3.Eckero line keltų bilietus galima keisti para iki išvykimo be mokesčio.
4.Gyvūnas transportuojamas nemokamai.
5.Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline per keleivių skyrių parduodami tik transporto priemonėm, kurių tech. pase raidė M, dviračiams, mopedams, keleiviniams autobusams. Su N raide transportą reikia registruoti kaip Cargo  transportą.

  • ThePlus Audio

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltu - informacija, kuri gali būti naudinga

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltu iš Talino į Helsinkį ir atgal iš Helsinkio į Taliną yra už specialią kainą- 10 Eur asmeniui. Ši kaina galioja iki 2024 m pabaigos. Keltų bilietus į Suomiją už šią mažą kainą bus galima įsigyti iki gruodžio mėnesio 18 dienos.

Keltų bilietai į Suomiją su Eckeroline keltu yra patys populiariausi, todėl keltas užsipildo labai greitai, o gauti laisvų vietų dažnai nėra paprasta, ypač pačiais populiariausiais laikais.

Keltai į Suomiją ir iš Suomijos  plaukia kelis kartus dienoje. Keltų bilietų kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte, todėl kai kurie išvykimo laikai gali  būti ir keletą kartų pigesnį už populiaresnį laiką, nors keltas ir tas pats.

Keltų bilietai į Suomiją kaina asmeniui nuo 10 Eur, automobiliui nuo 19 Eur.

Geriausią kaina Eckeroline siūlo keliaujant ekipažui iki 5 keleivių su lengvuoju automobiliu. Tuomet  keltų bilietai į Suomiją kainuoja  nuo 39 Eur.

Žinoma kaina kaip ir minėjome aukščiau priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

Ieškote keltų bilietų į Suomiją? Padėsime rasti keltus! Skaitykite  apie keltų bilietus į Suomiją: maršrutai, tvarkaraščiai, uostų adresai, keltų bilietai mažiausios kainos.

Keltai į Suomiją EckeroLine kajutės ir erdvės poilsiu.

Eckeroline kelte yra: šeši restoranai, dvi parduotuves, konferencijų salė,  visur kelte veikia Wi- Fi.

Keltuose Eckeroline yra naujos ir patogios skirtingų kategorijų didelės, jaukios kajutės su WC ir dušu. Kajutės ir dušo kambariai yra išskirtinai dideli lyginant su kitais keltais, todėl labai patogu keliaujant su mažais vaikais.

Keliaujant Eckeroline keltu į Suomiją su kajute reikia atsiminti, kad kajutės raktas per registraciją  nespausdinamas. Raktą kajutėje reikia išsispausdinti pačiame laive savitarnos aparate arba paprašyti jo informacijos darbuotojų. Taip pat galima atsisiųsti programėlę į telefoną ir daryti tai su programėlės pagalba.

Kokia automobilių kategorijų klasifikacija keltų bilietuose į Suomiją?

🚗 Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m (Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo).

🚐 Aukšti lengvieji automobiliai, maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.

🚍Aukšti lengvieji automobiliai, maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – aukštesnis nei 2,4m.

Automobiliai su priekaba :
I kategorija automobilio maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m, priekabos – maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m;
II kategorija automobilio maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m.
III- Automobilio maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9 m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m (gyvenamoji priekaba).
IV- Automobilio maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m, priekabos – maksimalus ilgis – 5 m, aukštis – 1,9m.
V- Automobilio maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m.
VI- Automobilio maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4m, priekabos – maksimalus ilgis – 7 m, aukštis – 2,4 m (gyvenamoji priekaba)

🚴Dviratis
Mopedas

🚚 Keltų bilietai į Suomiją sunkiasvoriam transportui (vilkikams, cisternoms, savivarčiams, platformoms) Eckeroline keltu užsakomi skaičiuojant transporto ilgį, svorį, vairuotojų skaičių ir BAF mokesčius. BAF mokestis keičiasi perskaičiuojant pagal praeito mėnesio kuro kainas bendroje pasaulio rinkoje. Krovininiam transportui keltų bilietai užsakomi ne anksčiau negu 7 dienos iki  reiso.

Eckero Line koks keltų terminalo adresas

Talinas A terminalas Sadama 25

Helsinkis – Tyynenmerenkatu 14

Nuo sausio  mėnesio, kaip skelbiama uosto informaciniame pranešime  yra  pasikeitimų terminale dėl išvažiavimo ir įvažiavimo terminale.
Keltų keleiviai, keliaujantys lengvaisiais automobiliais, nukreipiami įvažiuoti į uosto teritoriją ir iš jos per Länsisatamankatu ir Tyynenemerenkatu gatvių sankryžą. Lengvųjų automobilių vairuotojai gali naudoti „Tyynenmerenkatu“, kurį taip pat naudoja sunkiasvorės transporto priemonės, arba rinktis ramesnę „Länsisatamankatu“, kuri  yra geriausia vieta privažiuoti prie uosto vartų atlikti keltų bilietų registraciją.

Dar 2019 m gruodį  buvo pakeista Rionkatu ir Tyynenmerenkatu sankryža į žiedo sankryžą. Uosto teritorijoje krantinės zonoje pastatyti nauji registracijos vartai ir susijusios sistemos, taip pat laukimo juostos.

Keltų bilietai į Suomiją kokios keltų bilietų kainos

Keltų bilietų į Suomiją kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

Keltų bilietai į Suomiją nuo 10 Eur asmeniui į vieną pusę.

Keltų bilietai į Suomiją nuo 29 Eur asmeniui su lengvuoju automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis) į vieną pusę.

Keltų bilietai į Suomiją nuo 69 Eur asmeniui su  automobiliu kurio aukštis iki 2,40  m į vieną pusę.

Keltų bilietai į Suomiją nuo 39 Eur penkiems keleiviams su automobiliu į vieną pusę

Keltų bilietai į Suomiją nuo 12 Eur grupės nariui, autobuso perkėla nemokama į vieną pusę.

Keltų bilietai į Suomiją nuo 25 Eur  kajutė keturiems naktiniame reise į vieną pusę.

Nuo 140 Eur keltų bilietai sunkvežimiui ar panašių išmatavimų ir svorio transportui su vairuotoju.

Pigiausi keltų bilietai iš Talino dažniausiai būna į keltą, kuris išvyksta 06:00 valandą ryte,  o iš Helsinkio  į 21:45 val keltą.

Eckeroline keltas iš Helsinkio Suomijos išvyksta : 09:00 val atvyksta 11:15 val; 15:15 val -17:30 val; 21:45val atvyksta 23:50 val.

Iš Talino į Suomiją  Eckeroline keltas išvyksta: 06:00 val atvyksta 08:15 val, 12:00 val atvyksta 14:15 val; 18:30-21:00 val.

Pastaba: tvarkaraštis dažnai atnaujinamas ir jame atsiranda papildomų  laikų, jei yra planuojama, kad linija  bus labai apkrauta. Laikai išvardinti aukščiau yra  labai stabilūs ir  nuolatiniai. Taip pat sekmadieniais nėra ankstyvųjų keltų  iš Talino.

Ką daryti, jeigu reikia pakeisti keltų bilietus į /iš Suomiją?

Individualių keleivių ir automobilių keltų bilietų atšaukimas be jokios baudos galimas likus daugiau nei 7 dienoms iki išvykimo. Jei kelto bilietas yra atšaukiamas likus nuo 6 iki 1 dienos iki išvykimo, taikoma bauda, kuri prilygsta 50 proc. kelto bilieto sumos. Jei kelto bilietas yra atšaukiamas likus mažiau nei 24 val., iki išvykimo pinigai nebegrįžta. Keičiant kelto bilietą, jei atsiranda kainų skirtumas, jį reikia primokėti,  keitimo mokesčio nėra. Atlikti laiko, datos keitimą kelto bilietuose  galima  ne vėliau negu para iki išvykimo.

Todėl jei turite kelto bilietą į 06:00 valandos rytinį keltą ir sugalvosite jį vėlinti tik apie 3 valandą nakties  į išvykimą  12 valandos keltu  ar sekančios dienos keltu,  tai padaryti  nebus įmanoma. Tokia pati taisyklė galioja ir 21:45 valandos keltui iš Helsinkio. Keisti keltų bilietuose išvykimo laiką, datą galima tik iki 18:30 valandos prieš parą

Keliauti greitai ir pigiai

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Helsinkis Talinas

Keltu bilietai helsinkis 1 1
×
Skip to content