LAIVE.LT

Talinas Helsinkis keltas kaina, keliaujant su vaikais

Talinas Helsinkis keltas kaina yra labai svarbu, nes keltų daug ir rinktis visada yra iš ko.
Talinas Helsinkis keltas kaina labiausiai priklauso nuo laiko kada norėsite persikelti. Pigiausias keltas įmanomas tik jeigu nesvarbus išvykimo laikas, t.y jeigu jums nesvarbu ar išvyksite ryte ar vakare, prieš ar po pietų.
Dėl mažų perkėlos keltu kainų ir veiklos mieste – Helsinkis ir toliau lieka geriausias miestas keliaujančioms šeimoms.

Kaina asmeniui nuo

11

Kruizai su vaikais - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Helsinkis miestas tinkantis keliaujančioms šeimoms.
2 Perkant Tallink keltų bilietus kartu galima užsisakyti ir pervežimus iki  miesto centro, viešbučius, ekskursijas.
3.Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4.Kelte iš Talino 2230 val, iš Helsinkio 1830 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5.Keliaujant su naujuoju  keltu MyStar vien pati kelionė laivu jau  bus viena didelė pramoga ir pažinimas.

Talinas Helsinkis keltas kaina labai svarbi keliaujant su šeima

Talinas Helsinkis keltas kaina labai svarbi jeigu norite keliauti su vaikais į labiausiai šeimos turizmui pritaikytą miestą – Helsinkį.

Kelionės kaina į abi puses asmeniui gali būti tik 10 Eur.

Jei jūsų vaikai sumanūs, išradingi ir judrūs Helsinkis jiems patiks ypatingai.

Tai „Žaliasis“ miestas su Šiaurės egzotika.

Pažinimas suderintas su išmaniosiomis technologijomis, todėl kaip tik tinkamas šiuolaikiniam jaunimui. Visame mieste daug technologinių sprendimų, kurie tikrai patiks ir jauniems ir vyresniems keliautojams. Ypač išsiskiria Heureka pramogų, pažinimo ir atrakcionų parkas. Parkas vos 20 minučių kelio nuo Helsinkio centro. Heureka patiks ne tik vaikams, bet ir tėvai ras kur išbandyti savo jėgas bei žinias. Viskas pagrįsta mokslu ir sujungta su aktyviu judesiu ir pramoga.

Talinas Helsinkis keltas vienas geriausių būdų pamatyti, pramogauti ir pažinti visų laikų geriausiai pritaikytą miestą šeimos turizmui – Helsinkį.

Kruizo pavyzdys Talinas – Helsinkis Talinas:

Keliaujant keltu dienai į Helsinkį galima pasirinkti patogų variantą. Įvertinkite keliese keliaujate, kiek turite energijos ir kaip seksis mažiesiems kelionės dalyviams

I – keltas išvyksta 07:30 val ryte ir atvyksta į Helsinkį 09:30 val.

II- keltas išvyksta iš Talino vakare (22:30 ir 01:45 val ) liekate miegoti kelte. Išlipate ryte. ( 06:00 val arba 06:45 val).

III keltas Talinas Helsinkis išvyksta 23:30 val. ir išleidžia Helsinkyje 07:00 val. ryte. Šis variantas tinka keliaujantiems tik su automobiliu,  nes šis keltas Talinas Helsinkis priima tik keleivius su automobiliais.

Grįžti galima po dienos vakariniu keltu 21:45 val. arba įlipti į keltą 18:30 val ir išlipti ryte Taline 08:00 val. gerai išsimiegojus.

Galima užsakyti nakvynes viešbutyje ir pratęsti pažintį su miestu, aplankant salą tvirtovę Suomenliną, šiuolaikinio meno muziejų, Tylos koplyčią, ir Akmens  bažnyčioje paklausyti muzikos kūrinių.

Užsakant viešbutį kartu su keltu sutaupysite. Specialūs pasiūlymai užsakant viešbutį kartu su keltų bilietais Helsinkyje galioja jau daug metų ir daugelis keliautojų labai daug sutaupo, kai perka tokį paketą iš karto.

Talinas Helsinkis keltas kaina už viešbučius reguliuoja atsižvelgiant į norimą surinkti keleivių srautą laivu, todėl kartais yra dienų, kai viešbutį galima gauti netgi nemokamai.

Dažniausiai užsakant keltų bilietus kartu su viešbučiu galima sutaupyti apie 40 Eur už kambarį. Vidutiniškai 40 Eur pigiau viešbutis užsakant kartu su keltų bilietais kainuoja lyginant su kaina kuri yra užsakant tiesiai viešbutyje arba per populiarias platformas tokias kaip, pavyzdžiui, Booking.com.

Helsinkis išsiskiria savo modernia architektūra, kuri priderinta prie išlikusių senovinių pastatų ir tai yra geriausias pavyzdys kaip suderinta istorija ir dabartis, praeitis ir ateitis. Kone kiekvienas pastatas originalus, išskirtinių formų, spalvų. Šiame mieste kol kas dar norima siekti tobulybės ir nepaversti visko tik funkcionaliais statiniais, pastatais dėžutėmis, kad sutaupyti ir sukurti daugiau. Kuriama ir statoma atsakingai, galvojant apie išliekamąją projekto vertę. Reikėtų tai parodyti savo vaikams, kad išmoktų skirti, kas tikrai verta dėmesio, o kas – tik pigūs triukai.

Kalbant apie tikrą vertę turinčius dalykus Helsinkyje, negalima pamiršti Fazer – šokolado gamintojo. „Fazer“ šokolado fabriką galimą aplankyti su ekskursija ir virsti tikru „drakoniuku šokolado fabrike“, bet tam žinoma prireiktų pilnos dienos. Trumpesnis vizitas galėtų būtį į Fazer firminę parduotuvę – kavinę, kuri  yra pačiame miesto centre. Tiek miesto svečiai, tiek nuolatiniai Helsinkio gyventojai kas rytą užsuka čia ne tik nusipirkti saldainių ir šokolado bei šiltos duonos dienai, bet ir pasimėgauti išskirtiniais pusryčiais, kurie pateikiami čia kas rytą. Kitų tokių pusryčių kaip Fazer nerasite visame Helsinkyje. Čia net duona kitokia – ypatinga Fazer, nuostabaus kvapo ir skonio. Po pusryčių visada galėsite nusipirkti geriausią suvenyrą ar lauktuvę iš Helsinkio – 1 metro ilgio Fazer šokoladą.

Išlaidos

Talinas Helsinkis keltas kaina puikiai tinka mūsų nedideliems lietuviškiems šeimų biudžetams. Talinas Helsinkis keltas kaina tikrai labai maža, nes juk estai ir suomiai šiais keltais naudojasi kaip tarpmiestiniu autobusu. Kai kurie net keletą kartų dienoje keliasi keltu Talinas Helsinkis: ryte į darbą, vakare po darbo namo. O ir Helsinkis, kurį aplankysite, nereikalauja didelių išlaidų. Netgi labai taupant čia galima rasti šaunių pramogų, kaip, pavyzdžiui, pasivažinėjimas tramvajumi. Tramvajus Helsinkyje – pats geriausias transportas ekskursijai po miestą. Tramvajaus bėgiai nutiesti per visą Helsinkio centrą. Vieno pilno maršruto trukmė – apie 2 valandos. Tramvajus apsuka visą miestą ratu ir grįžta pro kitą pusę į tą pačią vietą, kur įlipote. Pamatote viską, kuo didžiuojasi Helsinkis, apie ką pasakojama turistams. Žiemos metu tramvajuje labai šilta, o vasaros metu maloniai vėsu.

Keliauti greitai ir pigiai

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Helsinkis Talinas

Keltu bilietai helsinkis 1 1
×
Skip to content