LAIVE.LT

Viking Line Keltas iš Talino į Helsinkį, iš Helsinkio į Taliną

Viking Line Keltas vasaros metu kelia daugiau nei  tris kartus per dieną iš Talino ir į Taliną iš Helsinkio. Žiemos metu Viking line keltas kelia tris kartus savaitgaliais ir po du kartus per dieną darbo dienomis.

Viking Line Keltas vienas ekonomiškiausių pasirinkimų, keliaujant į ar iš Suomijos.  „Viking Line“ įsipareigojimas klientams – siūlyti keliones Baltijos jūroje su geriausiu kainos ir kokybės santykiu pilnai įgyvendinamas kiekvienais metais.

Viking Line keltų kompanija, kelionių Baltijos jūra pionierius, gavo aukščiausią klientų įvertinimą Suomijos turizmo industrijoje pagal ASML klientų indeksą. ASML tyrimas yra išsamiausias Suomijos metinis klientų patirties ir klientų lojalumo tyrimas. 2023 metų vasarą Viking line keltai perkėlė 1,8 mln keleivių ir tai rekordinis pasiekimas tarp Suomijos keltų kompanijų.

Viking Line keltas žiūrėti daugiau nuotraukų

Kaina asmeniui nuo

7

Viking line keltas - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Viking Line keltas turi galimybę pasiūlyti tarpinį aukštį automobiliams, t.y pritaikytas keliaujantiems su stogo bagažine, t.y 2.05 m.
2.Viking Line keltas kelia į  patį Helsinkio centrą Katajanokanlaituri 8.
3.Viking line keltų bilietus galima keisti 4 valandos iki išvykimo be mokesčio.
4.Viking Line kelte gyvūno perkėloms yra skirti specialūs gyvūnų kambariai, kur galima būti kartu su augintiniu ir ten jis gali net bendrauti su kitais keliaujančiais gyvūnais, kol skaitote naujienas, mezgate ar geriate kavą.
5.Keliaujant iš Helsinkio vakariniu keltu galima likti nakvoti kelte ir išlipti Taline ryte.

  • ThePlus Audio

Viking Line keltas - naudinga informacija kelionei

Viking line keltas iš Talino į Helsinkį ir atgal iš Helsinkio į Taliną plaukia  2  kartus dienoje. Vasaros periodu Viking line keltas kelia kai kuriomis dienomis net 5 kartus per dieną į vieną pusę. 

Viking Line keltai M/S Gabriella and Viking XPRS iš Talino vasaros metu plaukia: pirmadieniais- ketvirtadieniais, šeštadieniais  07:00, 17:00, 20:00 val; penktadieniais 10:45, 17:30, 20:00; sekmadieniais 07:00; 15:30; 22:15 val. Iš Helsinkio keltai plauks : pirmadieniais- ketvirtadieniais 10:30, 14:15, 20:30 val; penktadieniais 14:15, 16:00, 21:00; šeštadieniais 07:45, 10:30, 20:30 val, sekmadieniais 10:30, 19:00 val.

Viking Line keltas šiuo metu turi specialius papildomus reisus išvykimams ketvirtadieniais- šeštadieniais. Taip pat šiems reisams Viking Line keltas siūlo ir specialias mažas kainas.

Viking line keltas vienas geriausių pasirinkimų keliaujant į arba iš Helsinkio.

Ieškote Viking line  ir keltų bilietų ir informacijos apie Viking Line keltą? Padėsime!

Užsakant keltų bilietus į Viking line keltą taikomas 0 Eur mokestis.

Skaitykite toliau ir raskite jums reikalingus atsakymus, kurie gali būti naudingi planuojant kelionę su Viking line keltu. 

Viking Line kelte kajutės ir erdvės poilsiui

Viking line kelte regis numatyta viskas iki mažiausių detalių, ko gali reikėti kelionėje.

Viking Line Helsinkio–Talino maršrutas šiemet  patyrė įspūdingą 8,7% keleivių skaičiaus augimą.

Vasaros mėnesiais Helsinkis Talinas maršrutu plaukė trys Viking line keltai: Viking XPRS, Viking Cinderella ir Gabriella.

Visuose šiuose keltuose yra:

☕ Bufetas, sumuštinių ir salotų baras, keletas barų ir kavinė „Red Rose Bar Cafe“;
Žaidimų kambarys;  Parduotuvės „ Xprice“ „Fashion Shop“ „Shopping world“; Šokių paviljonas;

⚓Konferencijų salė; Wi –Fi (veikia konferencijų salėse, kavinėse bei visuose Luxury ir Suite tipo kajutėse);

👛Bagažo saugojimo spintelės.

🐈Už papildomą mokestį: keltu galima keliauti kartu su gyvūnu; parkuoti kelte automobilį kol busite išlipę į krantą; išsipirkti kelte vietą arti lifto; užsisakyti vėlyvą registraciją į keltą; pirmenybę išvažiuoti iš kelto; pirktų prekių laivo parduotuvėje pristatymą į automobilį.

🚢Viking line keltas turi ir kajutes. Kajutės yra dvivietės ir keturvietės. Viking Line kelte kajutę galima užsakyti be lango arba su vaizdu į jūrą. Su vaizdu į jūrą kelto kajutės yra standartinės ir Liukso tipo, bei specialios skirtos alergiškiems ir judėjimo sutrikimus turintiems žmonėms. Visose kelto kajutėse yra: dušas, tualetas, telefonas, televizorius.

Viking line keltas Talinas Helsinkis vienas jaukiausių keltų keliančių į Helsinkį ir iš Helsinkio. Pigus maistas kelionių metu, keletas parduotuvių kelte, kurių plotas mažesnis nei kituose keltuose plaukiančiuose į/iš Helsinkio, bet  prekių asortimentas labai platus. Daug jaukių vietų pasisėdėjimui, toliau nuo  triukšmingų zonų, jeigu norite pailsėti po ilgos kelionės automobiliu. Pigios jaukios kajutės, kuriose didelės dušo patalpos.

Gyvos muzikos koncertas prasideda iškart keltui pajudėjus ir didžioji keleivių dalis susirenka būtent pramogų salėje, kur galima šokti. O šokančių Viking line  kelte kaip niekur kitur daug. Daugiausiai šį keltą renkasi suomių senjorai ir jie čia sukasi šokio sūkuryje, nesvarbu ar keltas plaukia ankstyvą rytą ar vėlyvą vakarą.

Automobiliai Viking line kelte parkuojami trijuose aukštuose.

Automobiliai pradedami leisti į laivą, kai tik  išleidžiami automobiliai iš pirmojo apatinio aukšto, kur stovi daugiausiai sunkusis transportas. Kai tik  pirmas aukštas tampa tuščias, pradedamas leisti naujas transportas, o  iš viršutinių aukštų vis dar vykstą išlaipinimas lengvųjų automobilių pro šoninius vartus. Kol pirmas aukštas prisipildo, jau galima įvažiuoti ir į viršutinius denius, todėl uoste užtruksite ne daugiau 30 minučių. Todėl registracija  vyksta 60-30 minučių iki keltui išvykstant.

Todėl labai svarbu nurodyti teisingus automobilio išmatavimus, kad tikrai būtu atlikta reikalingo aukščio ilgio vietos rezervacija. Skiriamos šios automobilių iki 3,5 t svorio kategorijos:
🚗Lengvasis 1,9 m aukštis , 5 m ilgis;
🚐Lengvasis 2,05 m aukštis, 5 m ilgis;
Lengvasis 2,05 m aukštis , 7 m ilgis;
🚍Mikroautobusas max 2,40 m aukštis ,7m ilgis;
🚚Mikroautobusas max 4,20 m aukštis,7m ilgis;

🚴Motociklas; Dviratis; Keleivinis autobusas

Automobilis su priekaba 2,05 m aukštis ,9 m ilgis;
Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis ,9 m ilgis;
Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis ,12 m ilgis;
Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis 12 m ilgis;
Automobilis su priekaba 4,20 m aukštis ,12 m ilgis;
Automobilis su priekaba 4,20 m aukštis ,14 m ilgis.

Keliaujant su priekaba, viena sąstato dalis negali viršyti 3,5 t (bendras svoris 7 t) Sunkesni automobiliai (išskyrus keleivinius autobusus) registruojami Cargo skyriuje. Jei keliaujate su automobiliui virš 3,5 t nurodykite atskirai ne tik mašinos, bet ir krovinio svorį, bei kiek vairuotojų keliaus keltu.

Viking Line koks keltų terminalo adresas

Taline Viking Line keltas išvyksta iš terminalo A, adresas: Sadama 25.

Helsinkyje keltas išvyksta iš terminalo Katajanokka, adresu: Katajanokanlaituri 8 (Mastokatu 1). Terminalas Helsinkyje pačiame miesto centre, prie turistų pamėgto apžvalgos rato Sky Wiev, Centrinės Turgaus aikštės.

Viking line keltas - kokios keltų bilietų kainos?

Keltų bilietų kainos su Viking line keltu vienos mažiausių galimų, jeigu reikia persikelti į Suomiją, Helsinkį arba iš Suomijos

Keltų bilietų kainos su Viking line keltu asmeniui nuo 7 Eur,

Keltų bilietų kainos su Viking line keltu automobiliui nuo 12 Eur,

Keltų bilietų kainos su Viking line keltu nuo 14 Eur asmeniui su lengvuoju automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis),

Keltų bilietų kainos su Viking line keltu nuo 18 Eur asmeniui su  automobiliu kurio aukštis iki 2,05  m,

Keltų bilietų kainos su Viking line keltu nuo 34 Eur dviems suaugusiems ir  vaikui iki 11 metų (lengvasis automobilis įskaičiuotas),

Viking line keltas gali perkelti už 69 Eur  septynis asmenis ir  lengvą automobilį ir už 11 Eur  asmenį, kuris perka  bilietus pirmyn atgal  tą  pačią dieną išvykti ir grįžti (Talinas Helsinkis Talinas/ Helsinkis Talinas Helsinkis).

Viking line keltų bilietų kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte. Mažiausiomis kainomis keltų bilietų galima įsigyti esant didesniam laiko tarpui iki išvykimo.

Populiariausias laikas kada išvyksta Viking line keltas iš Talino 07:00  val ryte ir  17:00 val vakare iš Talino.

Viking line keltas iš Helsinkio išvyksta  10:30 val ir  20:30 val

Nereikėtų sumaišyti su ilgą laiką galiojusiu senuoju Viking line keltas tvarkaraščiu, kai iš Talino plaukdavo keltas 08:00 val ryte ir vakare 18:00 val, o iš Helsinkio 20:30 val.

Viking line keltas tvarkaraštis rudens -pavasario periodais:
Iš Talino keltas išvyksta Pirmadieniais – Sekmadieniais  07:00 val. Atvyksta į Helsinkį 09:30 val. Antras laikas 17:00 val atvyksta 19:30 val.
Iš Helsinkio keltas išvyksta Pirmadieniais Sekmadieniais 10:30 val. Atvyksta į Taliną 13:00 val. Antras laikas 20:30 val atvyksta 23:00 val.

Viking line keltas papildomi savaitgalio reisai.
Iš Talino keltas išvyksta Penktadieniais – 10:45 val. Atvyksta į Helsinkį 13:15 val. Sekmadieniais 15:30 val atvyksta 18:00 val.
Penktadieniais keltas išvyksta iš Helsinkio 14:15 val. Atvyksta į Helsinkį 16:30 val.
Dar vienas papildomas Viking  XPRS  kelto išvykimas penktadieniais 21:00 val. Šiame kelte galima likti nakvoti ir išlipti Taline 0545 val ryte.

Iš Helsinkio Viking line keltas  turi ir papildomą reisą sekmadieniais 19:00 val. atvyksta į Taliną 21:30 val.

Vasaros periodu  Viking Line išleidžia papildomus keltus Talinas Helsinkis maršrutu  Mariella ir Gabriella. Vasaros periodu  Talinas Helsinkis Talinas keltų linijoje plaukia net trys  Viking line keltai.

Vasaros metu galimi išvykimo laikai iš Talino: 08:00 val, 10:45 val, 14:00 val, 15:30 val, 17:30 val, 18:00 val ir 22:15 val.

Vasaros metu galimi laikai iš Helsinkio: 07:45 val, 10:30 val, 11:30 val, 14:15 val, 19:00 val ir 21:00 val.

P.S Tvarkaraštis gali keistis. Teiraukitės  jums tinkamo išvykimo laiko (rytas, vakaras, pietūs) ir mes jums patikslinsime galimybes.

Ką daryti, jeigu reikia pakeisti Viking Line kelto bilietą?

Atšaukti kelto bilietą galimą likus 24 valandos iki išvykimo.
Pakeisti kelto bilietą galimą likus daugiau nei 3 valandos iki išvykimo.
Grupėms nuo 10 asmenų galioja specialios keltų bilietų anuliavimo ir keitimo taisyklės.

Keliauti greitai ir pigiai

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Helsinkis Talinas

Keltu bilietai helsinkis 1
×
Skip to content