LAIVE.LT

Keltas Helsinkis Talinas, Megastar

Keltas Helsinkis Talinas Megastar vienas naujausių ir patogiausių laivų keliantis Talinas Helsinkis Talinas maršrutu.

Šis keltas Helsinkis Talinas kėlė keleivius be apribojimų  viso karantino metu iš Helsinkio ir  šiuo metu nėra  jokių pasikeitimų grafike.

2022 m gruodžio mėnesį prie  Megastar prisijungė naujas keltas Mystar.

Tallink keltai Megastar ir Mystar yra patys moderniausi keltai Baltijos jūroje.

 

Žiūrėti nuotraukas iš kelto Helsinkis Talinas Megastar

Kaina asmeniui nuo

25

Keltas Helsinkis Talinas - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos jums reikia žinoti

Play Video about Keltas Helsinkis Talinas

1. Keltas Helsinkis Talinas Megastar labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t ir ir  ne platforma kaip tech. pagalbos kelyje.
2 Tallink keltų bilietai pigesni, jeigu perkate iš karto pirmyn atgal.
3. Keltų bilietus Helsinkis Talinas keltu Megastar galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4. Kelte iš Talino 22.30 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5.Galioja specialūs pasiūlymai keltų bilietams Tallink, kai keliauja grupės su autobusais.

  • ThePlus Audio

Keltas Helsinkis Talinas, Talinas Helsinkis - keltas Megastar

Keltas Helsinkis Talinas ir atgal  iš Talino į Helsinkį Megastar vienas patogiausių būdų keliauti. Plaukiant keltu net nėra pojūčio, kad laivas juda vandeniu.  Tuo ir išskirtinis keltas „Megastar“ , kad yra labai modernaus dizaino ir  pripildytas patogumų, kurie suteikia patogių ir efektyvių kelionių patirtį kiekvienam keliaujančiam tarp dviejų Baltijos jūros miestų – Helsinkio ir Talino.

Ieškote Helsinkis Talinas kelto, Helsinkis Talinas keltų bilietų bei informacijos apie keltus Helsinkis Talinas?  Padėsime! Skaitykite toliau ir sužinokite apie patį naujausią, greičiausią, moderniausią keltą Megastar iš Helsinkio į Taliną.

Keltų bilietai Tallink su keltu Megastar kaina asmeniui nuo 25  Eur, automobiliui nuo 25  Eur.

Geriausią keltų bilietų kainą Tallink siūlo keliaujant pirmyn atgal su tuo pačiu keltu.

Žinoma kaina norint persikelti keltu Helsinkis Talinas, Talinas Helsinkis keltu Megastar priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

Vienas naujausių ir ekologiškiausių keltų Baltijos jūroje, keltas Helsinkis Talinas Megastar

Keltas Megastar plaukia Helsinkis Talinas Helsinkis maršrutu.  Naujojo kelto titulą keltas Megastar prarado  2022 metų pabaigoje, kai kitas Tallink kompanijos MyStar laivas išvyko į pirmąją savo kelionę jūra.

Du keltai Megastar ir Mystar plaukiantys Helsinkis Talinas Helsinkis yra patys patogiausi keltai Baltijos jūroje.

Keltas Megastar pastatytas taip, kad plaukdamas neterštų jūros vandens.  Jis varomas suskystintomis dujom NGL ir tarša į vandenį ir orą sumažinta iki  minimumo. Keltas baigtas statyti 2015 m vasario mėnesį.

Keltas  Helsinkis Talinas Megastar ne tik saugus aplinkai, bet ir tylus. Jo beveik negirdėti, kai juda per vandenį, nei išorėje, nei  esant viduje kelte. Tiems, kas bijo bangavimo, siūbavimo, jūros ligos, šis keltas tiks ir patiks. Jame nesijaučia jokio siūbavimo kaip kituose keltuose, nors jie ir plaukia trumpą atstumą per jūrą, palyginus su kitais maršrutais tokiais kaip į Švediją, Vokietiją.

Keltas Helsinkis Talinas Megastar: kaip klasifikuojami automobiliai kelte?

Keltas Helsinkis Talinas Megastar turi kelis automobilių įvažiavimui ir išvažiavimui skirtus vartus, todėl pakrovimas iškrovimas vyksta vienu metu per kelis aukštus ir viskas uoste vyksta labai greitai.

🚗Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m

🚐Aukšti automobiliai:
maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m

Automobilis su priekaba:
1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m
3 – Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

🚍Grupės autobusas
vežantis virš 21 keleivio;
autobusas vežantis iki 21 keleivio;
autobusas vežantis  iki 9 keleivių

🚴Dviratis
Motociklas

Keltas Helsinkis Talinas keltas Megastar - ar patogu keliauti keltu?

Keltas Helsinkis Talinas keltas Megastar – patogiausias įmanomas keltas.

Jei planuojate keliauti keltu Megastar Helsinkis Talinas arba Talinas Helsinkis maršrutu turite žinoti, kad kelte galima  pirkti paprastus denio bilietus arba  įsigyti sėdimas vietas komforto zonoje,  bei keliauti biznio klase arba įsigyti kajutę.

☕Į biznio klases keltų bilietų kainą įskaičiuotas maitinimas, gėrimai ir dienos spauda.

Kelte Megastar  viskas pritaikyta šiuolaikiniam keleiviui, atsižvelgiant į norus sveikai maitintis,  naudotis kompiuteriais ir išmaniuoju telefonu be pertraukų, netgi  sukurta žalia oazė, kad mėgautis ramybe jūroje ir grynu oru. 

Koks kelto Helsinkis Talinas Megastar keltų terminalo adresas

Keltų terminalas Helsinkis – Tyynenmerenkatu 14. Nepamirškite, kad atvykus iki uosto, reikia sekti ne tik navigaciją , bet ir kelio ženklus keliaujant iki kelto.

Navigacija padės pasiekti patį uostą Lansisatama, dar kitaip West Harbour, tačiau rekomenduojame pasiekus patį terminalą vadovautis tik ženklais, kurie nukreipia į automobilių registraciją arba pėsčiųjų terminalą.

Keltų terminalas Talinas D terminalas Uus-Sadama 19/23 (iki 2020 m buvo Lootsi 13).

Kasdien terminale vyksta darbai, kad būtų pagerintas susisiekimas, registraciją į keltą ir spartinamas išvykimas iš kelto, bei atvykimas. Todėl kaip ir Helsinkyje, taip ir Taline vadovautis ne tik navigacija, bet ir sekti ženklus.

Kartais kai kurie įvažiavimai būna užtverti vos porai valandų ir nukreipimai padaryti aplinkkeliu labai trumpam. Jokie palydovai nespėja sugaudyti ir perdaryti jums tinkamiausio maršruto.

Keltas Helsinkis Talinas kaip keisti keltų bilietus

Keisti keltų bilietų datą galima valanda iki išvykimo sumokėjus 5 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą. Likus mažiau negu 60 minučių iki išvykimo kelto bilieto pakeisti negalima. Praleidus išvykimą, vėluojant registruotis laiku pinigai už keltų bilietus negražinami.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį už kelto bilietą.
Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį kelto biliete, likus 7 dienos iki išplaukimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti kelto bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina; arba sugalvosite, jog dienų i nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį; arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. Tokiems kelto bilieto keitimams, kai iki kelionės keltu lieka mažiau nei dvi paros, taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelto Jums nesugrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują kelto bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

Norint išvengti mokesčių už keltų bilietų Tallink keitimą ir anuliavimą galima įsigyti papildomą draudimą asmeniui 8 Eur. Draudimas pridedamas iškart perkant bilietus ir vėliau galima juos lengvai keisti ir atšaukti be mokesčių.

Keliauti greitai ir pigiai

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Helsinkis Talinas

Keltu bilietai helsinkis 1 1 1 1
×
Skip to content