LAIVE.LT

Stena Line keltai – akcija

Stena Line keltai – akcija pavasariui, vasarai, rudeniui ir žiemai.

Stena Line keltais, žmonės ne tik greitai pasiekia savo kelionės tikslus, bet keliauja patogiai, pigiai ir dalyvauja mažinant jūros transporto ekologinį poveikį.

Peržiūrėti nuotraukas iš Stena line keltų

Sutaupykite iki 20% keleivių ir automobilių transportavimui, kajutėms bei sėdimoms vietoms. Įsigykite „Economy“, „Flexi“ ar „Premium“ Stena Line  keltų bilietus maršrutais Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis arba Liepoja – Travemiundė – Liepoja.  Ši Stena line keltai akcija galioja  ir su keltų bilietų nuolaida “pirmyn- atgal”.

Tokiu būdu galima sutaupyti iki 45 %  Stena Line keltų bilietų kainos.

Stena Line keltai

Play Video about Stenaline keltai akcija

8 faktai, kodėl  Stena Line  keltai tinka visiems:

Stena Line keltai Ventspilis Nynashamnas yra nauji ir nepriekaištingai tvarkingi. Švara ir tvarka šiuose keltuose yra skiriamasis bruožas. Keltų priežiūrai skiriamas ypatingas dėmesys.

Personalas Stena Line keltuose yra ypatingai paslaugus ir geranoriškas bei draugiškas. Kiekvieną keleivį pasitinka su šypsena, o kelionės pabaigoje išlydi taip pat su šypsena.

Stena Line keltuose rasite įvairių tipų kajutes, tinkančias skirtingiems skoniams ir poreikiams. Dvivietės Comfort kajutės skirtos  ypatingą patogumą mėgstantiems; keturvietės su langais- šeimoms su vaikais;  yra specialios kajutės neįgaliesiems, taip pat yra kajutės, kuriose leidžiama keliauti su gyvūnais.

Stena Line keltai į Vokietiją Liepaja Travemunde perkelia greičiau negu keltai iš Klaipėdos į Travemundę.

Stena Line keltų parduotuvės yra naujos ir modernios, siūlančios ypatingą asortimentą: kosmetiką, aprangą, suvenyrus, žaislus ir kitas prekes.

Stena Line keltai padidino kajučių keliaujantiems su gyvūnais skaičių.

Stena Line keltai pigūs ne tik kai skelbiama akcija keltų bilietams.

Stena Line keltai turi galimybę rinktis lanksčiausias keitimo ir atšaukimo sąlygas.

Stena Line keltai -galiojančios akcijos keltų bilietams

25% nuolaida kelionei į abi puses

20% nuolaida kajutei Stena Line keltų bilietams Ventspilis Nynashamnas Ventspilis arba Liepaja Travemunde Liepaja, Gdynia Karlskrona Gdynia i užsakant kelionę į abi puses.

Tie, kurie planuoja keliauti maršrutu Ventspilis – Nineshamnas – Ventspilis arba Liepoja – Travemiundė – Liepoja,  Gdynia – Karlskrona Gdynia gali pasinaudoti įvairiomis bilieto pasirinkimo galimybėmis. Stena Line keltai siūlo tris pagrindinius bilietų variantus: „Economy“, „Flexi“ ir „Premium“, kurie atitinka skirtingas keleivių poreikius ir biudžetus.

„Economy“  Stena Line keltų bilietai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti, nes jie siūlo mažesnę kainą. Tai puiki galimybė tiems, kurie ieško pigios kelionės be papildomų prabangų.

Tuo tarpu „Flexi“  Stena Line keltų bilietai suteikia didesnį lankstumą. Jie leidžia keisti kelionės datas be papildomų išlaidų arba net atšaukti kelionę ir susigrąžinti bilieto kainą, remiantis tam tikromis sąlygomis. Tai puiki galimybė tiems, kurie nežino tiksliai savo kelionės datos arba kuriems gali prireikti lankstumo.

„Premium“ bilietai suteikia didžiausią komfortą ir prabangą. Jie apima galimybę pasirinkti geriausias kajutės ir sėdimosios vietos variantus, taip pat gali būti pridedamos papildomos paslaugos, tokios kaip patogumai arba patiekalai.

Nuo ekonominės iki prabangos, Stena Line keltų bilietų pasirinkimas leidžia keleiviams pritaikyti  kelionę keltu pagal savo poreikius ir biudžetą. Taigi, nepraleiskite galimybės sutaupyti ir mėgaukitės patogiomis ir aplinkai draugiškomis kelionėmis su Stena Line keltais!

20% nuolaida pavasario, vasaros, rudens ir žiemos kelionėms

Pasiūlymas galioja kelionėms nuo 2024 m. balandžio 10 d. iki gruodžio 15 d.

Užsisakyti bilietus su akcijos nuolaida galite iki 2024 m. balandžio 24 d.

Pasiūlymas galioja šiems maršrutams: Ventspilis – Nineshamnas, Nineshamnas – Ventspilis, Liepoja – Travemiundė ir Travemiundė – Liepoja.

Nuolaida netaikoma priekaboms, maitinimui, kitokioms paslaugoms kelte, vietoms kajutėse, o taip pat uosto ir ekologiniams mokesčiams.

Nuolaida galioja užsakymams tiek su transporto priemone, tiek be jos. Nuolaida galioja dviračiams, motociklams, lengviesiems automobiliams (iki 6 m. ilgio), mikroautobusams, nameliams ant ratų (iki 12 m. ilgio) ir komerciniams furgonams.

Nuolaida galioja kainoms, nurodytoms prieš pridedant uosto ir ekologinius mokesčius.

Nuolaida gali būti sumuojama su 25% nuolaida, taikoma kelionei atgal.

Bilietų, kuriems taikomas šis specialus pasiūlymas, skaičius yra ribotas.

Jei keisite kelionės datą, kai netaikoma ši nuolaida, privalėsite sumokėti skirtumą tarp bilietų kainų (jei toks yra) ir keitimo mokestį, jei toks yra taikomas (priklausomai nuo turimo bilieto tarifo).

„Stena Line“  sąlygos ir taisyklės taikomos visoms rezervacijoms. Jei prireiktų daugiau informacijos, kviečiame susipažinti su sąlygomis ir taisyklėmis.

Specialus maitinimo pasiūlymas

Užsisakykite maitinimą kelte kartu su kelto bilietu iš anksto  visada kainuoja pigiau.

Specialūs Stena Line keltai  maršrutų maitinimo pasiūlymai:

Pusryčiai ir vakarienė švediško stalo restorane) -31 Eur suaugusiam, vaikui 3-15 metų -15 Eur 

Švediška stalo vakariene  -19 Eur suaugusiam, vaikui -9 Eur

Pusryčiai -12 Eur suagusiam, vaikui 6 Eur

2 patiekalu vakarienes kuponas (-ai) užsakomojų patiekalų restorane-28 Eur 

4 kartų maitinimas keliaujant Liepaja Travemunde Liepaja keltu -53  Eur, vaikui -nuo 4 metų 26 Eur .

Klaipeda 1 1
×
Skip to content