Selected:

Kruizas į Sankt Peterburgą

58 46

Akcija!

58 46

Produkto kodas: Kruizas į St Peterburgą Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Vienos kelionės metu galite aplankyti  keturis Baltijos miestus Taliną, Helsinkį, Stokholmą, St Peterburgą.

Kelionę galima pradėti iš Talino, arba Helsinkio arba Stokholmo:

Talinas 18:30 val išvykimas. Pirmas po nakties sustojimas Stokholme, diena Stokholme. Laivas pajuda tolyn iš Stokholmo 17:30 val. Ryte Helsinkyje. Diena Helsinkyje. 1800 val išvykimas iš Helsinkio. Po nakties Peterburge. Galima Peterburge praleisti tik dieną ir atgal plaukti į Helsinkį ir iš Helsinkio  per dvi valandas į Taliną. O galima pasilikti iki 72 valandų vizitui su nakvynėm viešbutyje.

Jei matėte Stokholmą jau daug kartų ir nenorite  kartoti, galite pradėti  kelione aplenkdami Stokholmą. Talinas Helsinkis persikelti per pora  valandų ir 1800 val išplaukti iš Helsinkio į Sankt Peterburgą. Atgalios po  dienos Sankt Peterburge grįžtate pro Helsinkį į Taliną.

Galima pradėti kelionę atvirkščiai ir keliauti tokia tvarka St Peterburgas, Stokholmas, Helsinkis, Talinas

Kruizui  nereikalinga viza.

Būtina sąlyga beviziam keliavimui ekskursiją po miestą  -45  Eur / asmeniui, arba apgyvendinimas viešbutyje, jeigu  ketinate likti ilgiau, t.y  72  valandom

Sankt Peterburgas yra miestas, esantis Neva upės pakrantėse. Jis buvo įkurtas Rusijos imperatoriaus Petro Didžiojo XVIII a. Pradžioje. Dabar Sankt Peterburgas yra didžiausias turizmo centras šiaurės vakarų Rusijoje. Tai lankytinos vietos ir muziejai yra gerai žinomi visame pasaulyje. Jei pateksite į šį ekskursiją po miestą, turėsite unikalią galimybę juos pamatyti.

Šios ekskursijos metu pamatysite Neva upės krantus labiausiai įspūdingais miesto vaizdais ir gausite daugybę nepamirštamų įspūdžių. Jūs susipažinsite su Sankt Peterburgo istorija ir sužinosite, kaip ji prasidėjo ir vystėsi. Jūs pamatysite daugelį žymiausių Sankt Peterburgo paminklų: Šv. Iskao aikštę ir Šv. Iskao katedrą, Vasilijevskio salos neriją su Rostralo kolonomis ir pastatų vertybinių popierių biržos pastatą bei paminklą bronzinį jodinėjimą, Petro ir Povilo tvirtovę ir legendinį karo laivas „Aurora“, Marso lauką ir Vasaros sodą, Žiemos rūmus.

Miesto pavadinimas yra „Šiaurės Venecija“, nes jos teritorijoje yra 65 upės ir kanalai, daugiau nei 300 tiltų ir daug gražių krantinių. Ekskursijos metu pamatysite kai kuriuos iš jų.

Telefonas pasiteiravimui: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…