Akcija!

46

Produkto kodas: Kruizas į St Peterburgą Kategorijos: , Žymos: ,

Aprašymas

Kruizas į Sankt Peterburgą, nereikalingos net elektroninės vizos

Kruizas į Sankt Peterburgą išskirtinis kruizas, nes vienos kelionės metu galite aplankyti  keturis Baltijos miestus Taliną, Helsinkį, Stokholmą, St Peterburgą.

Kruizas į Sankt Peterburgą suteiks galimybę susipažinti su nuostabiuoju Talinu, pamatyti karališkąjį Stokholmą, atrasti stulbinantį Helsinkį, kuris visada džiaugiasi naujais atvykusiais svečiais ir pažinti antrąjį pagal dydį Europos miestą Sankt Peterburgą. Miestą kuris garsėja visam pasaulį savo istorija, savo išskirtinumu ir meno šedevrų kiekiais, o pastaraisiais metais ir savo moderniškumu ir gebėjimu pritraukti visus pasaulinio masto renginius į Sankt Peterburgą.

Kruizas į Sankt Peterburgą prasideda iš Talino, arba Helsinkio arba Stokholmo:

Kruizas į Sankt Peterburgą  iš Talino prasideda 18:30 val. Pirmas po nakties sustojimas Stokholme, diena Stokholme.

Laivas pajuda tolyn iš Stokholmo 17:30 val.

Ryte Helsinkyje. Diena Helsinkyje.

1800 val išvykimas iš Helsinkio. Po nakties Peterburge.

Galima Peterburge praleisti tik dieną ir atgal plaukti į Helsinkį ir iš Helsinkio  per dvi valandas į Taliną. O galima pasilikti iki 72 valandų vizitui su nakvynėm viešbutyje.

Užsakydami kruizas į Sankt Peterburgą galite rinktis iš daugiau  negu dvidešimt skirtingos kategorijos viešbučių. Galite rinktis patį pigiausią – kelių žvaigždučių tipo apgyvendinimą, o galite užsisakyti ir brangiausią penkių žvaigždučių kategoriją turintį viešbutį.

Jei matėte Stokholmą jau daug kartų ir nenorite kartoti, galite pradėti kelionę aplenkdami Stokholmą. Galima persikelti maršrutu Talinas – Helsinkis per porą  valandų ir 18:00 val. išplaukti iš Helsinkio į Sankt Peterburgą. Atgalios po dienos Sankt Peterburge grįžtate pro Helsinkį į Taliną.

Galima pradėti kelionę atvirkščiai ir keliauti tokia tvarka: St Peterburgas, Stokholmas, Helsinkis, Talinas

Kruizui nereikalinga viza. Nereikalinga jokia: nei elektroninė nei paprasta.

Būtina sąlyga beviziam keliavimui ekskursiją po miestą – 25  Eur / asmeniui, arba apgyvendinimas viešbutyje, jeigu  ketinate likti ilgiau, t.y. 72 valandoms.

Sankt Peterburgas yra miestas, esantis Neva upės pakrantėse. Jis buvo įkurtas Rusijos imperatoriaus Petro Didžiojo XVIII a. Pradžioje. Dabar Sankt Peterburgas yra didžiausias turizmo centras šiaurės vakarų Rusijoje.

Sankt Peterburgo lankytinos vietos ir muziejai yra gerai žinomi visame pasaulyje. Jeigu pasirinksite ekskursiją po miestą, turėsite unikalią galimybę juos pamatyti.

Ekskursijos po Sankt Peterburgą metu pamatysite Neva upės krantus labiausiai, pasigėrėsite įspūdingais miesto vaizdais ir gausite daugybę nepamirštamų įspūdžių. Jūs susipažinsite su Sankt Peterburgo istorija ir sužinosite, kaip ji prasidėjo ir vystėsi. Pamatysite daugelį žymiausių Sankt Peterburgo paminklų: Šv. Isako aikštę ir Šv. Isako katedrą, kuri buvo statoma net 40 metų ir kurios kupolams padengti buvo sunaudota net 100 kg tikro aukso. Galėsite užlipti ant kupolo, jei įveiksite daugiau negu 300 laiptelių ir pasigrožėti atsiveriančia miesto panorama, kur visi istoriniai, garsūs paminklai ir pastatai matomi lyg būtų padėti jums ant delno.

Ekskursijos metu taip pat  pamatysite Vasilijevskio salos neriją su Rostralo kolonomis ir pastatų vertybinių popierių biržos pastatą bei paminklą bronzinio raitelio, Petro ir Povilo tvirtovę  nuo kurios ir pasidėjo Sankt Peterburgo miesto istorija ir legendinį karo laivą „Aurora“,  Marso lauką ir Vasaros sodą, Žiemos rūmus, kuriuose saugoma didžioji dalis pasaulinio masto šedevrų, tokių kaip Leonardo da Vinci, Van Dyke, Rembranto ir kitų genijų kūriniai.  Pamatyti Emitaže (Žiemos rūmuose) saugomus lobius neužtenka dienos, neužtenka į savaitės. Pamatyti viską kas saugoma Ermitaže į visame Sankt Peterburge tikriausiai reiktų viso gyvenimo.

Deja kruizo į Sankt Peterburgą keleiviai tiek laiko neturi, todėl kruizas į Sankt Peteburgą yra skirta tik prisiminti miestą tiems kurie jį atsimena nuo senų  laikų, tiems, kurie nori parodyti savo vaikams, anūkams kad kompiuteriai toli gražu dar nepajėgūs sukurti tiek grožio. kiek pajėgus žmogus, ir tiems, kurie nori pailsėti nuo tuštybės mūsų visuomenėje, nuo pigių blizgučių, vadinamų vertybėmis.

Miesto pavadinimas yra „Šiaurės Venecija“, nes jos teritorijoje yra 65 upės ir kanalai, daugiau nei 300 tiltų ir daug gražių krantinių. Ekskursijos metu pamatysite kai kuriuos iš jų.

Jeigu liksite Sankt Peterburge ilgiau ir apsistosite viešbutyje, nepagailėkite poros valandų savo miego ir išeikite prie upės pamatyti nuostabaus pasikeliančių tiltų reginio 00:45 val. Nustebsite, kiek daug turistų ir vietos gyventojų susirenka stebėti šį reginį. Jei liksite ilgiau, galėsite užsisakyti ekskursiją garlaiviu pro  visus Sankt Peterburgo tiltus ir kanalus, taip priartėdami prie buvusių dvarų, rezidencijų, Kunts kameros ir pamatyti visus garsiausius statinius, kurie driekiasi išilgai Nevos prospekto.

Kai baigsite ekskursiją, dar spėsite pasivaikščioti po pačią judriausią Sankt Peterburgo gatvę – Nevos prospektą, kuriame pilna garsiausių prekinių ženklų vardinių parduotuvių ir kuri garsėja kaip viena šilčiausių Sankt Peterburgo vietų. Sakoma, kad temperatūra joje visada aukštesnė net 4 laipsniais, negu visame likusiame mieste. Matyt, taip yra dėl didelio automobilių ir žmonių kiekio prospekte.

Sankt Peterburgas yra nuostabus miestas ir daugeliui jis grožio, kultūros ir taikos simbolis. Kiekvienas turistas, atvykęs į Sankt Peterburgą, išsiveža nepamirštamus įspūdžius.

Taigi, kruizas į Sankt Peterburgą išties taps neišdildoma patirtimi. Mes rekomenduojame pasirinkus kruizas į Sankt Peterburgą apsistoti mieste ilgiau, kad spėtumėtė pamatyti visas miesto įžymybes. 

Kruizas į Sankt  Peterburgą informacija: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…