LAIVE.LT

Kelionės su keltu į Gotlando salą

Kelionės su keltu iki Gotland salos uosto Visby keltu  Victoria, tai ne šiaip kelionė. Tai specialus kruizas.

Kelionės su keltu iki Gotlando salos kruizu Talinas Visby Talinas 2024 metais vyks 28.06, 30.06, 08.07, 10.07, 30.07, 01.08, 03.08 ir 05.08 datomis.

Tokiai kelionei labiausiai tinka  Tallink keltas Victoria, nes šis laivas skirtas norintiems daugiau pramogų ir komforto.

 

Žiūrėti nuotraukas

Kaina asmeniui nuo

111

Kelionės su keltu Victoria iki Visby

Play Video about keliones keltu iki visby

1. Keltas Victoria 2024 metais plauks iš Talino iki Stokholmo pro Alandus, išskyrus aštuonias dienas, kai keltas plauks iš Talino iki  Visby (Gotlando).
2. Kelionėms su keltu Victoria iki Visby galima rezervuoti pigiausias B klasės kajutes be lango, A klasės su  langu, Delux kajutes dviems ir Suite tipo kajutės ypatingai kelionei keltu.
3. Keltas Victoria išvyks iš Talino 20:00 val ir  atvyks į Visby ryte 09:30 val. Po dienos Visbyje kelionė su keltu atgal iki Talino prasidės 18:30 val, o į Taliną atvyks  kitą dieną 14:00 val. 
4. Kelionės su keltu metu vyks įspūdinga koncertinė programa, galima bus mėgautis maistu ir gėrimais įvairiausio tipo restoranuose, įsigyti įvairiausių prekių ir suvenyrų laivo parduotuvėse.
5. 2024 m kelionių su keltu į Visby  metai.  Keltu iki Gotlando galima keliauti ir iš Stokholmo bei Helsinkio, netgi iš Alandų salų. 

Vasaros kelionės su keltais į Visby

2024 metų vasara bus “Visbio vasara”. Kelionės su keltais kruizu iki Visbio vis greičiau išperkamos. Labiausiai jos tinka švedams ir suomiams, kurie nori pamatyti daugiau, praleisti savaitgalius pažįstant savo kraštą.

Keliones su keltu iki Visbio šiemet organizuoja  keltų kompanijos Viking Line su  kruiziniu laivu Birka Gotland ir keltų kompanija Tallink.

Tallink, turi ne vieną ir ne du didelius, modernius ir prabangius keltus. Tačiau keltas Victoria ypatingai pripildytas pramogų keltas. Kelionės su keltu Victoria  tikras malonumas. 

Victoria vienas iš Tallink moderniojo laivyno keltų. Keltas Victoria buvo pastatytas aptarnauti  keltų maršrutą Talinas Stokholmas. Nuo pastatymo iki Covid šiuo  maršrutu ir plaukiojo. Dėl Covid keltas Victoria buvo perkeltas į maršrutą Talinas Helsinkis, kur pakeitė Silja Europe laivą. 

2024  metų vasarą Victoria grįžta į savo įprastą maršrutą Talinas Stokholmas ir jai patikima papildoma svarbi misija kruizas Talinas Visby Talinas.

Talinas Visby Talinas kruizas skirtas išskirtinai Baltijos šalių rinkai, nes Viking Line keltų kompanija su laivu Birka Gotland labiau orentuojasi į Švedijos, Suomijos ir Pietų Korėjos turistus, nes pastarieji tik dabar ir labai noriai atranda keliones Baltijos jūra. Todėl visi Viking Line  išvykimai ir yra numatyti iš Helsinkio, Alandų, Stokholmo .

Ką veikti, kol keliaujate su keltu

Tallink keltų bilietų Talinas Visby Talinas kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

Tallink kelte Victoria yra kelios kategorijos  kajučių:

B KLASĖS be lango.  Kaina skaičiuojama pagal keleivių skaičių kajutėje:

🛌🛌🛌🛌  111 Eur/asmeniui,  kai kajutėje 4 asmenys

🛌🛌🛌 139 Eur/ asmeniui, kai kajutėje 3 asmenys.

🛌🛌 195 Eur/ asmeniui, kai kajutėje du asmenys

🛌 361 Eur/ asmeniui, kai kajutėje vienas asmuo.

A KLASĖS su langu.

🛌  150 Eur/asmeniui,  kai kajutėje 4 asmenys

🛌 🛌 190 Eur/ asmeniui, kai kajutėje 3 asmenys.

🛌 🛌 🛌 271 Eur/ asmeniui, kai kajutėje du asmenys

🛌 🛌 🛌 🛌 514 Eur/ asmeniui, kai kajutėje vienas asmuo

DELUX kajutė

1100 Eur už kajutę

(10-14 m²). Kajutėje gali apsistoti 2 suaugę ir 1 vaikas iki 11 metų (be atskiros lovos). Kajutės yra 8 ir 9 deniuose. Kajutėje yra: dvigulė lova;  kavos staliukas, drabužių kabyklos, televizorius; minibaras – putojantis vynas ir gaivieji gėrimai; WC, dušas, plaukų džiovintuvas, rankšluosčiai ir patalynė. Specialūs pusryčiai à la carte restorane.

Tallink kelte Victoria yra įvairiausių  pramogų, restoranų ir  paslaugų pritaikytų konferencijoms  ir vakarėliams, keliaujančioms šeimoms su  vaikais, todėl daugelis Tallink keltą Victoria renkasi  keliaudami jūra kaip šaunų būdą praleisti laiką, pailsėti, turėti išskirtinę pramogą. 

Ką pamatysite keliaudami su keltu į Visby

Visby – geriausiai išsilaikęs viduramžių miestas.

Visby yra vienas iš labiausiai žinomų miestų Gotlandoje, esantis Baltijos jūroje, šiaurės nuo Švedijos kranto. Miestas yra unikalus tuo, kad yra gerai išsaugojęs viduramžių istoriją, o jo senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Vienas iš pagrindinių Visby simbolių yra miesto sienos, kurios buvo pastatytos viduramžiais ir yra vienos geriausiai išlikusių to laikotarpio gynybinių sistemų Europoje. Vaikščiodami senamiesčiu, galite pamatyti įspūdingų gotikinių bažnyčių, medinių namų su stogais, ir labai gerai išsaugotas gatves.

Visby taip pat žinomas kaip vieta, kurioje vyksta kasmetinis Viduramžių savaitės festivalis, kuris pritraukia tūkstančius lankytojų iš viso pasaulio. Šis festivalis yra atkūrimas viduramžių laikotarpio su burtininkais, riteriais, turgumi ir daugybe kitų veiklų.

Be turizmo, Visby taip pat yra svarbus regioninis centrų, turintis gyvenvietes, prekybos verslą ir kultūros institucijas. Tai yra miestas, kuris žavi savo istorija ir žemės grožiu, pritraukiantis tiek vietinius gyventojus, tiek ir tarptautinius lankytojus.

Kelionės su keltu dalyviams bus organizuojama speciali ekskursija autobusu. Ekskursijos trukmė 3  valandos.

Autobusas veš po Visbį ir salos pakrantę. Pakeliui aplankys žvejų kaimelį Gnisvärd, Tofta paplūdimį ir istorines vietas iš vikingų laikų. Toliau vyksime į Södra Hällarna gamtos rezervatą, kur galima pamatysi garsiąją Högklint uolą ir grįš į Visbį. Trumpam sustos ant uolos,  nuo kurios pėsčiomis keliausime į Almedalen parką ir autobusu grįšime į uostą. Rekomenduojama avėti patogius batus ir atsinešti vandens buteliuką. Ekskursija pritaikyta ir žmonėms su judėjimo negalia.

Ekskursijos kaina suaugusiesiems 49 €

Ekskursijos kaina vaikams nuo 6 iki 11 metų 39 €

Keltu bilietai helsinkis 1 1 1
×
Skip to content