LAIVE.LT

Tallink keltai Helsinkis Talinas, keltas Victoria

Tallink keltai Helsinkis Talinas Helsinkis Victoria ne šiaip keltas. Tai tikras kruizas keliaujantiems į Suomiją.

Tallink keltai  Helsinkis Talinas  įprastai plaukia dvi valandas nuo uosto iki uosto, o keltas Victoria 3,5 valandos.

Tallink keltais Helsinkis Talinas kruizu geriausia plaukti  su keltu Victoria, nes šis laivas ir skirtas būtent norintiems daugiau pramogų.

Žiūrėti nuotraukas

Kaina asmeniui nuo

12

Tallink keltai Helsinkis Talinas - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

Play Video about keltai Helsinkis Talinas Tallink

1. Tallink keltai  Helsinkis Talinas labai tinka  keliaujantiems sunkesniu keleiviniu transportu, nes jei automobilis iki 3,5 t  tai nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t. 
2. Tallink keltuose Talinas Helsinkis Talinas kartu su keltų bilietais galima užsisakyti viešbučius, ekskursijas, pervežimą iki centro.
3. Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4. Kelte iš Talino 22.30 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5. Keliaujant su keltu Victoria iš Helsinkio pusės galima likti nakvoti kelte ir išlipti Taline 08: 00 val ryte.

Tallink keltai Helsinkis Talinas , Keltas Victoria

Tallink keltai Helsinkis Talinas  vienas greičiausių būdų persikelti į Suomiją, išskyrus su keltu Victoria. Keltas Victoria plaukia 3,5 valandos, o ne dvi valandas kaip kiti Tallink keltai Talinas Helsinkis maršrute.

Ieškote informacijos apie Tallink keltą Talinas Helsinkis Victoria tvarkaraštį, uostą, kelto vidų ir keltų bilietų kainas bei taisykles? Skaitykite ir rasite visą reikalingą informaciją.

Tallink, turi ne vieną ir ne du didelius, modernius ir prabangius keltus. Tačiau keltas Victoria ypatingai pripildytas pramogų keltas. Kelionės keltais su Tallink keltais Talinas Helsinkis maršrutu tikras malonumas. 

Victoria vienas iš Tallink keltų, kuriuo bus patogu, įdomu keliauti Helsinkis Talinas  maršutu.

Tallink keltai Helsinkis Talinas tinka kruizams, o ypač keltas Victoria. Tallink keltai Mystar, Megastar Talinas Helsinkis maršrute yra visiškai nauji keltai, o keltas  Victoria rekonstruotas iš pagrindų ir  skirtas keliauti jūra su malonumu. 

Ką veikti kol Tallink keltas Victoria plaukia 3,5 valandos?

Tallink kelte Victoria galima  pirkti paprastus denio bilietus arba  įsigyti poilsiui kajutę.

Kajutės kaina mažai skiriasi nuo denio bilieto.

Tallink kelte Victoria yra įvairiausių  pramogų, restoranų ir  paslaugų pritaikytų konferencijoms  ir vakarėliams, todėl daugelis Tallink keltą Victoria renkasi  kruizams į Helsinkį, kai keliauja su šeima. Grįžtant po dienos pramogų Helsinkyje galima likti kelte nakvoti.

Tokiu  būdu po pilnos pramogų dienos Helsinkyje galima laive pailsėti prieš kelionę namo, be skubos pavakarieniauti, apsipirkti laivo parduotuvėse, pasimėgauti šou programa laive ir gerai išsimiegoti patogiose kajutėse.

Tallink keltų bilietai automobilių  kategorijos  kelte

🚗 Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

🚐 Aukšti lengvieji automobiliai:
1  kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba:
1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m
3  Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

🚍 Grupės autobusas vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.

🚴Taip pat keltu galite keltis su dviračiu arba motociklu.

Tallink keltai Helsinkis Talinas  su m/s Victoria labai tinka keliaujantiems tolyn nuo Helsinkio į Šiaurę. Tallink keltai Helsinkis Talinas su m/s Victoria plaukia 3,5 valandos, todėl galima pamiegoti po kelionės iki Talino  ir prieš kelionę iki Šiaurės.

Kajutės kaina nuo paprasto denio bilieto skiriasi labai mažai todėl nereiktu vargti ir rymoti, kur ant suolelio bendrose erdvėse, o  geriau pailsėti kajutėje. 

Tallink keltai Helsinkis Talinas  su m/s Victoria dar labai tinka ir dėl savo atvykimo laiko į Helsinkį. Keltas atvyksta 1600 val, o  vykstantiems į Šiaurę  VR traukinys (gabenantis keleivius ir automobilius link Laplandijos) išvyksta po 1,5 val su puse po kelto atvykimo. Nereikia ilgai laukti pakrovimo į traukinį, nėra ir streso, kad vėluosite.

Estai ir suomiai labai laukė šio kelto sugrįžimo po pandemijos. Mums Lietuvoje aktualiau, kad būtų vėl atnaujintas Ryga Stokholmas  maršrutas. Visgi kelto m/ s Victoria sugrįžimas į Taliną geras ženklas ir  galima tikėtis kitų teigiamų pokyčių.

Tallink keltas Talinas Helsinkis Talinas - koks terminalo adresas?

Keltų terminalas Helsinkis – Tyynenmerenkatu 14. Nepamirškite, kad atvykus iki uosto, reikia sekti ne tik navigaciją , bet ir kelio ženklus keliaujant iki kelto.

Navigacija padės pasiekti patį uostą Lansisatama, dar kitaip West Harbour, tačiau rekomenduojame pasiekus patį terminalą vadovautis tik ženklais, kurie nukreipia į automobilių registraciją arba pėsčiųjų terminalą.

Keltų terminalas Talinas D terminalas Uus-Sadama 19/23 .

Kasdien terminale vyksta darbai, kad būtų pagerintas susisiekimas, registraciją į keltą ir spartinamas išvykimas iš kelto, bei atvykimas. Todėl kaip ir Helsinkyje, taip ir Taline vadovautis ne tik navigacija, bet ir sekti ženklus.

Kartais kai kurie įvažiavimai būna užtverti vos porai valandų ir nukreipimai padaryti aplinkkeliu labai trumpam. Jokie palydovai nespėja sugaudyti ir perdaryti jums tinkamiausio maršruto.

Kokios Tallink keltų Helsinkis Talinas keltų bilietų kainos keltu m/s Victoria?

Tallink keltų bilietų Talinas Helsinkis, Helsinkis Talinas kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

Keltų bilietai su Tallink keltu Helsinkis Talinas  Victoria nuo 12 Eur asmeniui.

Keltų bilietai su keltu Victoria nuo 15 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis).

Keltų bilietai su Tallink keltu Helsinkis Talinas  Victoria nuo 20 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,4  m.

Keltų bilietai su keltu Victoria nuo 45 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,7  m.

Tallink keltu Helsinkis Talinas Victoria persikelti grupės nariui kainuoja nuo 8 Eur, autobuso perkėla 132 Eur. Grupės, tai vienu metu keliaujantis ne mažesnis negu dešimt asmenų kolektyvas.

Keltų bilietai nuo 20 Eur  kajutė keturiems naktiniame reise, kai Tallink keltai Helsinkis Talinas m/s Victoria plaukia iš Helsinkio 18:30 val ir jame galima likt miegoti iki ryto stovinčiame laive Taline. Laivas uoste keleivius po nakties išleidžia 08:00 val ryto. Tallink keltas Talinas Helsinkis Victoria stovinčiame laive siūlo pramogas iki  ryto: šou koncertų erdvė, naktinis klubas,  restoranai ir kavinės.

Būtent keliaujančios grupės dažniausiai renkasi šį keltą, norėdamos kartu ne tik keliauti, bet ir pramogauti. Konferencijos, vakarėliai, šeimos šventės, gimtadieniai ir tiesiog smagi didelio kolektyvo perkėla tai Tallink kelto Talinas Helsinkis Victoria paskirtis.

Tallink keltai laivas m/s Victoria  Iš Helsinkio išvyksta: 18:35 val atvyksta į Taliną 22:00 val. Galima likti miegoti ir pramogauti kelte už papildomą mokestį ir išlipti tik  08:00 val  ryte Taline.

Tallink keltas Victoria iš Talino išvyksta: 12:30 val atvyskta 16:00 val.

Tallink keltai Helsinkis Talinas, ką daryti, jeigu reikia pakeisti keltų bilietus?

Keisti keltų bilietų datą galima valanda iki išvykimo sumokėjus 5 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą. Likus mažiau negu 60 minučių iki išvykimo kelto bilieto pakeisti negalima. Praleidus išvykimą, vėluojant registruotis laiku pinigai už keltų bilietus negražinami.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį už kelto bilietą.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį kelto biliete, likus 7 dienos iki išplaukimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti kelto bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina; arba sugalvosite, jog nereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį; arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. Tokiems kelto bilieto keitimams, kai iki kelionės keltu lieka mažiau nei dvi paros, taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelto Jums nesugrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują kelto bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

Norint išvengti mokesčių už keltų bilietų Tallink keitimą ir anuliavimą galima įsigyti papildomą draudimą asmeniui 5 Eur. Draudimas pridedamas iškart perkant bilietus ir vėliau galima juos lengvai keisti ir atšaukti be mokesčių.

Keltu bilietai helsinkis 1 1 1
×
Skip to content