15

Produkto kodas: Keltų bilietai su gyvūnu Kategorijos: , , Žymos: , , ,

Keltų bilietai su  gyvūnu – vos ne dažniausiai parduodami keltų blietai. Kiekvieno mūsų gyvenime vis dažniau atsiranda augintinis ir jis keliauja kartu su mumis į naujas šalis, namus ir atostogauti. Keltų bilietai su gyvūnais gali  būti įvairūs. Gyvūnus kelionės metu galima palikti automobilyje, vestis su savim į kajutę, o kartais galima palikti ir tam skirtoje gyvūnų patalpoje, garduose. Kokius keltų bilietus pasirinksite keliaudami su gyvūnu, priklauso tik  nuo jūsų, t.y nuo jūsų gyvūno ir jūsų įpročių, jo atsparumo aplinkai ir gebėjimo būti vienam.

Keliaujant į Švediją daugiausia pasirinkimų keliaujant su  gyvūnu turi keltai Ventspilis Nynashamnas Ventspilis

Telefonas pasiteiravimui dėl keltų bilietų su gyvūnu: +370 -674-10662

Aprašymas

Keltų bilietai su gyvūnu, augintiniu

Keltų bilietai su gyvūnu į Švediją, Suomiją, Vokietiją, Lietuvą, Latvija ir tt. Keltų bilietai su gyvūnu parduodami į visus keltus, nes keliauti su  gyvūnu šiandien galima bet kuriuo keltu. Visi keltai – draugiški gyvūnams.

Toliau visur kalbėsime apie naminius gyvūnus ( kates, šunis, triušius),  nors keltais keliami ir žirgai bei kitokie gyvūnai. Didesnių gyvūnų perkėla vykdoma per krovinių skyrių, išskyrus žirgą. Keliaujant su žirgu  dažnai galima pirkti paprastą kelto bilietą,  jeigu žirgas gabenamas specialioje priekaboje, prikabintoje prie lengvojo automobilio. Tokiu atveju dažniausiai parduodamas paprastas kelto bilietas automobiliui su priekaba, tiksliai nurodant aukštį, ilgį ir perspėjama keltų kompanija, kad bus gabenamas žirgas.

Kai planuojate plaukti keltu su savo šuniuku, katinu, galite įsigyti keltų bilietus su gyvūnu kajutėse arba  paliekant jį automobilyje.

Keltų bilietai su  gyvūnu gali būti skirtingi.

Ieškote keltų bilietų  su gyvūnu ir informacijos kaip keliauti su gyvūnais keltu?

Padėsime! Skaitykite toliau ir raskite atsakymus. 

🐈 Kaip keliauti keltu su gyvūnu keltu?

Kokios bus sąlygos keliaujant su  gyvūnais keltais, priklausys nuo to, kokią keltų  kompaniją pasirinksite. Dažniausiai keltų bilietai su  gyvūnu būna:

– keltų bilietai su gyvūnu kajutėje, kai gyvūną leidžiama vestis kartu su savimi į kajutėje;

-arba keltų bilietai su gyvūnu, kai augintinis gabenamas automobilyje.

Daugiausia pasirinkimų keliaujant su gyvūnų turi keltai į Suomiją. Šiuose keltuose yra netgi specialūs kambariai, kur galima leisti laiką su gyvūnu. Kaip pavyzdys augintinio šeimininkė sėdi ir skaito, o gyvūnėlis žaidžia su kitu šuniuku. Tokiai kelionei perkamas tik kelto bilietas gyvūnui, papildomai prie paprasto keleivio denio bilieto. Jo vertė 14 Eur. Kai kurios keltų kompanijos, keliančios į Suomiją, parduoda keltų bilietus su gyvūnu kajutėje už 0 Eur. Tačiau tai retas atvejis, kad keltų bilietai su gyvūnu nieko nekainuotų. Dažniausiai keltų bilietai su gyvūnu nekainuoja tik, jeigu juos perkėlos metu šeimininkai palieka automobiliuose.

Tačiau kelionės į Suomiją trumpos, jos trunka vos porą valandų,  o į Švediją persikelti keltu užtrunka ilgiau. Viena trumpiausių kelionių keltu į  Švediją – Ventspilis Nynashamnas Ventspilis. Kelionės  keltu trukmė 8,5 valandos.

Trumpa kelionė laivu gyvūnui tikrai  didelis privalumas, nes maži gyvūnėliai dažnai patiria stresą, pasikeitus aplinkai. Dėl streso prasideda viduriavimas, pykinimas ir kitokios bėdos. Greičiausiai, kad gyvūnas kaip ir žmogus gali sirgti jūros liga, nes yra atvejų kai gyvūnus pykina automobiliuose. O juk žinome, kad dėl sutrikimų vestibiuliariniame aparate tokių nemalonių pojūčių dažnai patiria ir žmonės.

Keltai Ventspilis  Nynashamnas Ventspilis turi ir įvairių keltų bilietų su gyvūnu pasirinkimų: kajutes, narvus, palikimą automobilyje.

Visgi reiktų prisiminti, kad Ventspilis Nynashamnas Ventspilis keltu gyvūną galima gabenti automobilyje už papildomą mokestį, jei nenorite pirkti visos kajutės skirtos keliauti su gyvūnu tik laikotarpiu nuo 01.04 iki 30.09.  Šaltuoju metų laikotarpiu palikti  gyvūną automobilyje negalima, privaloma išsipirkti kajutę skirtą keliauti su gyvūnu. 

Kai kuriuose kitose keltų linijose gyvūno palikti automobilyje neleidžiama ir vasaros metu. Gyvūnui gali būti laibai karšta, nes jeigu automobilis stovi atvirame denyje, tai saulė į jį kaitina nuolatos.  Dėl to rekomenduojame, prieš užsakant keltų bilietus su gyvūnu, pasiklausti mūsų dėl laivo konstrukcijos, kad žinoti, kur paliksite mašiną laive. Jeigu automobilis keliamas keltu atvirame denyje, tai jame gali būti ir karšta ir šalta bei didelis triukšmas, keliamas bangų ir laivo sandūros.

Kai perkate kelto bilietus gyvūnui automobilyje, turite žinoti, kad kelionės metu galėsite nueiti iki automobilio, pasiimti gyvūnėlį ir jį pavedžioti tam skirtose vietose, galėsite pamaitinti, pagirdyti. Taip pat turite būti tikri, kad  gyvūnas likęs vienas, nepažįstamose sąlygose, gali elgtis taip kaip jam nebūdinga. Yra buvę atvejų, kad gyvūnai suniokodavo automobilio salonus.

Keliaujant keltu su gyvūnais turite žinoti, kad saugumo sumetimais šunys privalo dėvėti antsnukius visos kelionės metu. Naminiai gyvūnai turi būti su antsnukiu, visada prižiūrimi savininkų, kurie atsakingi už bet kokią augintinio sukeltą žalą.

Nupirkti keltų bilietai su gyvūnu neduoda garantijos, kad gyvūnas bus priimtas į laivą, jeigu nebus tvarkingi  kelionės dokumentai reikalingi  gyvūnui keliaujant. Kokie tiksliai reikalingi dokumentai kelionėms, kokius skiepus būtina atlikti  jūsų augintiniui, geriausiai patars veterinarai.

Keltų kompanija pasilieka teisę atsisakyti transportuoti Jūsų augintinį, jei jis neturi antsnukio, arba kelioninio narvo, todėl nepamirškite kad keltų bilietai su gyvūnu – tai dar ne viskas ko jums reikia susiruošus į kelionę.

🕘 Kada išvyksta keltas iš Ventspilio ir Nynashamno?

Pirmadienį 23:59 val
Antradienį- Ketvirtadienį: 10:00 val ir 23:59 val
Penktadienį: 12:00 val
Šeštadienį: 11:00 val ir  18:00 val
Sekmadienį: 22:00 val ir 23:59 val

Iš Nynashamno keltas  išvyksta:
Pirmadienį 09:00 val ir 21:30 val
Antradienį- Ketvirtadienį: 10:30 val ir 21:30 val
Penktadienį: 20:00 val ir 22:30 val
Šeštadienį: 21: 30 val
Sekmadienį: 09:00 val

⚓Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis keltai – koks keltų terminalo adresas?

Ventspilis: Dārzu Street 6, LV-3601
Nyneshamnas: Skyttens Hälls väg 10, 149 30 Nynashamnas yra 50 km nuo Stokholmo

👛 Keltų bilietai su gyvūnu Ventspilis Nynashamnas kokios kainos?

nuo 0 Eur asmeniui sėdima  vieta.

nuo 29 Eur asmeniui su lengvuoju automobiliu ir vieta kajutėje (2 m aukštis, 6 m ilgis).

nuo 49 Eur asmeniui su  mikroautobusu iki 6 m ilgio.

nuo 30 Eur dvivietė kajutė.

nuo 12 Eur  asmeniui vieta kajutėje.

Gyvūno gabenimo mokestis 15 eur.

Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis keltų bilietų kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte.

⚓ Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis keltų bilietų keitimas- ką reikia žinoti?

Economy tipo keltų bilietai su gyvūnu – mažiausia kaina. Toks keltų bilietų pasirinkimas geriausias tik tuo atveju, jei Jūsų planai visiškai nesikeis. Šie keltų bilietai turi apribojimų, jei norėsite pakeisti datą, laiką, kryptį. Taikomas 40 € mokestis už kiekvieną kelto bilieto pakeitimą (laikinai pandemijos metu netaikomas). Taip pat keičiant kelto bilieto datą, kryptį, reikės sumokėti ir kainos skirtumą tarp išvykimų, jeigu toks bus. Nėra pinigų grąžinimo atšaukiant bilietą.

Flexi tipo keltų bilietai su gyvūnu – lanksčiausios sąlygos! Tai geriausias pasirinkimas, jei Jūsų planai gali pasikeisti. Pigiausi datos, laiko ir krypties pakeitimai, nes nėra keitimo mokesčio. Nepilnas pinigų grąžinimas atšaukus kelto bilieto dalį (pvz.: vieną keleivį) ar visą  kelto bilietą (likus ne mažiau nei 2 val. iki išvykimo)

Premium tipo keltų bilietai su gyvūnu – pačios geriausios sąlygos! Geriausias pasirinkimas, jei Jūsų planai dėl kelionės keltu gali keistis.  Pigiausi laiko, datos, krypties keitimai. 100% pinigų grąžinimas atšaukus kelto bilietą ne mažiau, kaip 2 val. iki išvykimo.  Pusryčiai visiems keleiviams jau įskaičiuoti į keltų bilietų kainą.  Suteikiama pirmenybė įlaipinimui į keltą /išlaipinimui iš kelto.

⛵Ar patogu keliauti keltais iš Ventspilio į Nynashamną/ iš Nynashamno į Ventspilį?

Stenaline keltuose Ventspilis Nynashamnas Ventspilis  yra:

Savitarnos restoranas. Rezervuokite vakarienės bei pusryčių komplektą iš anksto ir sutaupykite! Dabar (užsisakius iš anksto) maisto komplektas kainuos tik 21 Eur. Užsisakius atskirtai- vakarienė kainuos 13 Eur, pusryčiai- 7 Eur.

Baras, parduotuvė, žaidimų automatai, žaidimų erdvė vaikams.

Kajutės su langu ir be lango. Yra keturvietės ir dvivietės. Visose kajutėse yra WC, dušas.

Šeimyninė kajutė su langu (didesnė ir su TV).

Galima užsirezervuoti atskiras vietas keturvietėje (laikinai iki kol galioja apribojimai dėl Covid nėra galimybės pirkti po vietą kajutėje)

Sėdimos vietos dviejų kategorijų: bendroje zonoje ir sėdimos vietos tyliajame kambaryje.

Kajutės pritaikytos neįgaliesiems su langu. Keleivių patogumui šios 2 kajutės randasi priimamajame denyje. Įrengtas dušas ir specialiai pritaikytas tualetas. Kajutės neįgaliems kainuoja pigiau negu paprastos kajutės. Praėjimas neįgaliesiems galimas tiek įlipant, tiek išlipant iš kelto.

Draudžiama rūkyti visose kelto kajutėse

🚖 Automobiliai kelte Ventspilis Nynashamnas/ Nynashamnas Ventspilis -kokios yra kategorijos?

Lengvieji automobiliai. Automobiliai iki 6m ilgio, 2m aukščio

Aukštesnės transporto priemonės (svoris iki 3,5t)

Mikroautobusai/kemperiai iki 6m ilgio, 4m aukščio

Mikroautobusai/kemperiai iki 8m ilgio, 4m aukščio

Mikroautobusai/kemperiai iki 10m ilgio, 4m aukščio

Mikroautobusai/kemperiai iki 12m ilgio, 4m aukščio

Mini autobusas (svoris iki 3,5t). Tranz. furgonas 6m ilgio, 4m aukščio, nevienatūris.

Dviračiai, motociklai, mopedai:
Dviračiai: be variklio arba elektriniai (tarifas dviračiams)

Mopedas su varikliu su greičio apribojimu iki 20 km/val. (tarifas dviračiams)

Motoroleris su varikliu su greičio apribojimu iki 45km/val. (tarifas motociklams)

Priekabos:
Priekabos iki 4m ilgio, 4m aukščio

Priekabos iki 6m ilgio ir 4m aukščio.

Priekabos iki 8m ilgio ir 4m aukščio.

Keltų bilietai su gyvūnais - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti
1.Keltų bilietų su gyvūnais kajutės visuose keltuose ribotas skaičius ir reikia užsakyti bilietus kiek galima anksčiau.
2.Perkant keltų bilietus su gyvūnu, būtina susitvarkyti visus reikalingus skiepus ir gyvūno dokumentus.
3.Visuose laivuose yra vietos pavedžioti gyvūną. Su gyvūnu judėti laive galima visur, išskyrus kavines, parduotuves ir kitas vietas, kur teikiamos paslaugos
4.Kelte gyvūną privalomą vedžioti su pavadžiu ir antsnukiu ar nešiotis narve.
5.Keliaujant per Covid bet kuria kryptimi reikalingi ES Covid sertifikatai (kelionių pasai) arba neigiami Covid testai.