LAIVE.LT

DFDS keltų bilietai internetu Klaipėda Karlshamnas

DFDS keltų bilietai internetu Klaipėda Karlshamnas Klaipėda iš/į Švediją.

DFDS keltų bilietai Klaipėda Karlshamnas užsakomi su sėdima vieta ir su vieta bendro naudojimo kajutėse (pigesnis variantas), taip pat  DFDS keltų bilietai Klaipėda Karlshamnas rezervuojami ir su  visa kajute be pašalinių.  Naujame kelte Luna Seaways nėra  sėdimų vietų, o senesniame kelte Regina Seaways yra sėdimos.

Šiuo  metu  nuo 2023 m rugsėjo mėnesio DFDS keltų maršutą aptarnauja keltai Luna Seaways ir Regina Seaways. Planuojama, kad nuo gruodžio vidurio šiuo maršrutu ir vėl plauks du naujesni keltai Aura Seaways ir Luna Seways kaip buvo iki 2023 m rugsėjo mėnesio.

Daugiau apie keltą galite sužinoti čia 🡆

Kaina asmeniui nuo

24

DFDS keltų bilietai- 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti

1.Keltas Klaipėda Karlshamnas plaukia 12 valandų.
2.DFDS keltų bilietai keliaujančioms šeimoms su vaikais iki 15 metų dažnai pigesni 30% nes skelbiamos akcijos keliaujančioms šeimoms.
3.Keltų bilietai Klaipėda Karlshamnas, tai keltų bilietai iš Klaipėdos (Baltijos pr 40) į Švediją arba atgal. Karlshamnas -Švedijos uostas pietinėje šalies dalyje.
4.DFDS keltų bilietų Klaipėda Karlshamnas keitimas galimas be mokesčio vieną kartą, kiti keitimai, atliekami para iki išvykimo, kainuoja 15 Eur.
5.Nuo 2022 m rudens yra pasikeitęs uosto adresas, kurį Google klaidingai rodo Lunde. Naudokite tikslias koordinates 56.162672, 14.836179 o ne gatvės adresą.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik juo 30% pigiau

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik Klaipėdos Karlshamnas   (Pietų Švedija) keltų linijoje 2023 metais bus daug AKCIJŲ.

Labiausiai laukiama keliaujančių šeimų su vaikais akcija. kai  šeimos moka  iki 30 procentų pigiau, pirkdami DFDS keltų bilietus.

Ne ką mažiau malonu ir tai, kad pirkdami DFDS keltų bilietus, turite galimybę įsigyti maitinimą kelte net iki 40 procentų pigiau.

Oresundo tilto bilietas vis dažniau perkamas kartu su DFDS keltų bilietais. Toks derinys taupo laiką. Nėra jokių papildomų sąlygų, o gaunate  ir tilto bilietą ir sąskaitą įmonėms viename ir už keltą ir už tiltą. Keliaujančioms įmonėms tai labai patogu ir taupo buhalterių laiką.

Patogu keliauti su  gyvūnu, nes kelte daug kajučių pritaikytų keliauti su gyvūnu, o kas svarbiausia labai patogus kelto išvykimo ir atvykimo laikas.

DFDS Keltai Klaipėda Karlshamnas- kokie patogumai keltuose?

DFDS keltų bilietus internetu ir ne tik galima pirkti ir su maitinimu.

Keltuose iš Klaipėdos į Karlshamną/ Karlshamnas- Klaipėda yra: savitarnos valgykla.

Vakarienę ar pietus  galite užsisakyti iš anksto, perkant kelto bilietą  ir sutaupyti, nes yra specialūs maisto paketai Combo ir Combo Plius. Užsakant šiuos paketus gaunate ir pusryčius ir vakarienę.

Galima įsigyti ir 2 patiekalų vakarienės kuponas (-ai) ar 3 patiekalų vakarienės  kuponus restorane ir rinktis iš specialaus meniu.

Keltuose Klaipėda Karlshamnas/ Karlshamnas Kaipėda  yra kelto  parduotuvė; kelto vaikų žaidimo kambarys.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu parduodami apgyvendinimui, išvardintam žemiau:
Keturvietės kajutės su langu;
Dvivietės kajutės su langu lova  viena virš kitos;
Dvivietės kajutės su langu lova  šalia viena kitos;
Keturvietės be lango;
Comodore tipo kajutės su dvigule lova ir papildoma sofa lova;
Dvivietė kajutė su langu lova  viena virš kitos;
Dvivietė kajutė be lango lova  viena šalia kitos;
Kajutės skirtos keliauti su gyvūnais.
Kajutės skirtos keliauti neįgaliems.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu parduodami transporto priemonių kategorijoms, išvardintom žemiau:

🚗Lengvieji automobiliai  maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,85 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

🚐Aukšti lengvieji automobiliai, kurių maksimalus ilgis – 7 m, aukštis 2,2 m , svoris iki 3,5t

🚚 Aukšti lengvieji automobiliai, kurių maksimalus ilgis – 7 m, aukštis 2,7 m , svoris iki 3,5t
Gyvenamieji automobiliai maksimalus ilgis – 7m, aukštis 4,35 m
Ilgieji gyvenamieji automobiliai, kurių ilgis iki  10  m, aukštis 4,35 m
Priekaba, skirta daiktų pervežimui (ilgis skaičiuojamas nuo prikabinimo mechanizmo iki paskutinės išsikišusios dalies) gali būti iki 4,35 m aukščio ir 8 m ilgio
Gyvenamoji priekaba gali būti iki 4,35 m aukščio ir 8 m ilgio
Motociklai
Dviračiai

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu pas mus Laivėje  parduodami ir kroviniam transportui: sunkvežimiams, traktoriams ir panašiam transportui, kuri reikalinga įsigyti ne per keleivių o pe Cargo skyrių.

Iš kur Klaipėdoje ir Karlshamne išplaukia DFDS keltai?

Keltai išvyksta Klaipėdoje Baltijos pr 40 (CKT Centrinis keltų terminalas).
Registracija su automobiliais ir be automobilių vykdoma atskirai.

Švedijoje Karlshamne Öresundsvägen 49 SE-374 31 KARLSHAMN
Veikia išmanieji vartai, atvykus automobiliu reikia įvesti bilieto numerį, pėstieji registruojami terminalo pastate.

Dėl terminalo adreso su Google maps yra problema, nes jį rodo Lunde. Naudokite tikslias koordinates 56.162672, 14.836179

DFDS keltų bilietai su gyvūnais
Dfds keltų bilietai internetu

🐕 Nuo 2023 m kovo mėnesio 1 dienos gyvūno negalima palikti automobilyje.
🐕 Gyvūnai gali keliauti kajutėse arba narvuose. Narvuose gali keliauti tik  šunys, katės gali keliauti tik kajutėse.
🐕Keleiviai, kurie užsisakydami DFDS keltų bilietus nesirenka kajutės skirtos keliauti su gyvūnu, moka gyvūno transportavimo mokestį 30Eur ir turi apsilankyti kelte esančioje registratūroje, kur jie bus palydėti į narvų zoną.

🐕Keleiviams augintinius narvų zonoje leidžiama lankytis nustatytais laikais: 22:00, 00:00, 07:00 ir 09:00. Jei keleiviai nori aplankyti gyvūnus kitu laiku, jie turi susitarti su įgulos nariu.

🐕Keleiviai narve gali palikti antklodes ir žaislus. Visi augintiniai bus aprūpinti vandeniu. Narvų zona šildoma.

🐕Narvo matmenys: 116 (A) x 79 (P) x 74 (A).

Kokios DFDS keltų bilietų kainos Klaipėda Karlshamnas keltu?

DFDS keltų bilietų kaina  vienoda perkant internetu ar užsakant telefonu, elektroniniu paštu, gyvai biure.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu  nuo 18 Eur asmeniui sėdima  vieta. Sėdim vietų yra tik keltuose plaukiančiuose į Vokietiją Kiel ir Paldiski Kapelskaras maršrutu.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu nuo 94 Eur asmeniui su lengvuoju automobiliu ir atskira kajute (auto matmenys 1,85 m aukštis, 5 m ilgis).

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu  nuo 124 Eur asmeniui su  automobiliu kurio aukštis 2,2  m, ilgis iki 6 m.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu  nuo 104 Eur dviems suaugusiems ir  vaikui iki  4 metų.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu  nuo 104 Eur  asmeniui su lengvuoju automobiliu ir vieta kajutėje (1,85 m aukštis, 5 m ilgis) bei pusryčiais.

DFDS keltų bilietai internetu ir ne tik internetu gyvūnui gabenimo mokestis 30 Eur, jeigu yra laisva kajutė pritaikyta keliauti su gyvūnais, jeigu nėra  gyvūną reikės palikti narve kelto šūnų viešbutyje.

Klaipėda Karlshamnas  keltų bilietų kaina priklauso  nuo  likusių laisvų vietų kelte. 

Keltas Klaipėda Karlshamnas išvyksta kasdien  21.00 val., išskyrus sekmadieniais, kai išvyksta 19:30 val. Atvyksta į Švediją 09.00 val. ryte visomis dienomis išskyrus šeštadieniais ir sekmadieniais 10:00 val ir pirmadieniais 07:30 val.

Kelionės  keltu trukmė 12 valandų

Iš Karlshamno keltas išvyksta kasdien 19.00 val. Atvyksta į Klaipėdą 09.00 val.

Registraciją į keltą keliaujantiems su automobiliu baigiasi 1 val 30 min iki išvykimo, keliaujantiems be automobilio 60 min iki išvykimo.

Kaip pakeisti kelto bilietą ir Oresund Tilto bilietą jeigu keičiasi kelionės planai?

Atšaukti kelto bilietą galimą likus 31 diena iki išvykimo be mokesčio. Jeigu DFDS kelto bilietas ar dalis jo atšaukiamas mažiau negu 31 diena iki išvykimo skaičiuojami negrąžinami mokesčiai.

Pakeisti kelto bilietą galima likus nemažiau negu 4 valandos iki išvykimo sumokant 100 Eur mokestį, jeigu keičiate kelto bilietą daugiau negu para iki išvykimo keitimo mokestis 15 Eur . Keičiant keltų bilietą reikia sumokėti kainų skirtumą, jei toks yra. Oresundo Tilto bilietas, net ir atšaukus, kelto bilietą lieka galioti visus metus.

Kelionės keltu arčiau namų, į Klaipėdą

užsisakyk bilietus iš/į Klaipėdą

×
Skip to content