LAIVE.LT

DFDS keltai

Kodėl  verta rinktis DFDS keltus, nors jų keltų bilietai kartais ir brangesni už TT line keltų bilietus?

DFDS keltas Luna Seaways plaukiantis Karlshamn Klaipėda maršrutu  yra vienas iš naujausių keltų Baltijos jūroje, todėl kelionė iš Klaipėdos į Švediją yra tikras malonumas. Jeigu keliaujate darbo reikalais, pasirinkę šį keltą galėsite ne tik persikelti į kitą krantą, bet  mėgautis visa kelione jūra, lyg tai būtų smagi savaitgalio išvyka.

DFDS keltai Karlshamn Klaipėda keltai, keliaujant kruizu, taiko nuolaidą iki 50% standartinės kajutės kainos. 

Jeigu norite Švedijoje užtrukti ilgiau tai atgalinė kelionei bus taikoma 15% nuolaida.

Keltų bilietų kainos kinta priklausomai nuo to, kiek vietų išpirkta, tačiau net jeigu keliausite kruizu, kelionė vis tiek kainuos mažiau – iki 50%, nepriklausomai nuo tos dienos keltų bilietų kainos.

Ypatingos kainos pasiūlymas išvykimui 05 liepos ir grįžimui 30 liepos Karlshamnas Klaipėda Karlshamnas dviems asmenims ir automobiliui  568 Eur 

DFDS keltai Karlshamn Klaipėda

Play Video about DFDS keltai- žmonės stebi krantus nuo denio

8 argumentai, kodėl verta mokėti daugiau ir keliauti su DFDS keltais:

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltas Luna Seaways yra naujas ir nepriekaištingai tvarkingas. Švara ir tvarka šiuose keltuose yra skiriamasis bruožas. Keltų priežiūrai skiriamas ypatingas dėmesys.

Personalas DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose yra ypatingai paslaugus ir geranoriškas bei draugiškas. Kiekvieną keleivį pasitinka su šypsena, o kelionės pabaigoje išlydi taip pat su šypsena.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose rasite įvairių tipų kajutes, tinkančias skirtingiems skoniams ir poreikiams. Dvivietės Commodore kajutės skirtos romantiką ir ypatingą patogumą mėgstančioms poroms; keturvietės su langais- šeimoms su vaikais;  yra specialios kajutės neįgaliesiems, taip pat yra kajutės, kuriose leidžiama keliauti su gyvūnais.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose ypatingai skanus maistas. Keltuose veikia kelių tipų restoranai, kurie siūlo skanius patiekalus. Užsakomųjų patiekalų restorane galėsite mėgautis išskirtiniais, unikaliais skoniais ir mėgautis malonia restorano atmosfera. Švediško stalo restorane rasite gausų pasirinkimą tiek vegetarams, tiek smaližiams, tiek mėgstantiems sotų maistą.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltų parduotuvės yra naujos ir modernios, siūlančios ypatingą asortimentą: kosmetiką, aprangą, suvenyrus, žaislus ir kitas prekes. Tai ne tik praturtins kelionę, bet ir ilgai primins kruizą jau sugrįžus, sausumoje.

Labiausiai užpildytos ir užimtos DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose erdvės vaikams, nes šiais keltais keliauja daug šeimų, o žaidimų kambariai įrengti ypatingai išradingai. Todėl mažuosius keliautojus jie traukia lyg magnetas.

Barai ir bendravimo zonos DFDS Karlshamnas Klaipėda keltuose suteikia galimybę keleiviams mėgautis laisvalaikiu ir draugija, stebėti sporto varžybas ir muzikinius pasirodymus dideliuose ekranuose.

DFDS Karlshamnas Klaipėda keltai siūlo gyvūnų viešbutį, kuris padarys kelionę su augintiniais dar patogesnę.

DFDS keltai Karlshamn Klaipėda -ypatingos kainos bilietai

568 Eur dvivietė kajutė ir lengvas automobilis į abi puses

Iš Klaipėdos iki Karlshamno ir atgal šiuo metu plaukia dvi keltų kompanijos: DFDS keltai ir TT line keltai.

Abi šios keltų linijos yra labai skirtingos. DFDS keltų kompanija skiria labai daug dėmesio tvarkai, švarai užtikrinti ir kad keleivius visada lydėtų draugiškas, atidus ir paslaugus personalas. DFDS keltai siūlo platesnį paslaugų spektrą ir aukštesnį komforto lygį. Keleiviai gali tikėtis aukštesnio aptarnavimo lygio ir daugiau komforto galimybių.

TT line keltų kompanija  labiau akcentuoja žemas keltų bilietų kainas. Paslaugų lygio kokybė labiau orientuota į praktiškumą ir funkcionalumą.

Daugelis jūsų tikrai nori plaukti su DFDS keltais, tačiau kai kuriomis datomis kainos gali būti per didelės. Po tam tikrų apmąstymų apie kokybę ir kainas dažniausiai pasirenkamas pigesnis bilietas, nors tai reiškia atsisakyti aukštesnės kokybės.

Šiandien suteikiame jums galimybę nusipirkti pigius bilietus su DFDS keltais.  Kaina kaip su TT line keltais, bet  kokybė DFDS keltų linijų.

Dvivietė kajutė ir automobilis  liepos 5 dieną iš Karlshamn iki Klaipėdos ir atgal 30 liepos – 568 Eur.

Tokia pati  kaina šiuo metu ir TT line keltų bilietų tokio pačio varianto, tik  jie jau  būtų  neatšaukiami ir datos keitimas kainuotų 40 Eur  už vieną pusę.

Klaipeda 1 1
×
Skip to content