LAIVE.LT

TT line keltų bilietai
Į Švediją
TT line keltų bilietai Klaipėda Trelleborgas
Į Vokietiją
Klaipėda Travemunde, Rostokas
Previous slide
Next slide

TT line keltų bilietai į Švediją, Vokietiją

TT line keltų bilietai| Ieškote TT line keltui bilietų? Padėsime

TT line keltų bilietai iš Klaipėdos į Švediją Trelleborgą, Vokietiją Travemundę ir Rostoką. Nuo 2023 m gegužės 1 Nauju maršrutu Klaipėda Karlshamnas.

TT line keltų bilietai iš Lietuvos

TT line keltų bilietai – tai bilietai, norintiems keliauti iš Lietuvos į Švediją ir Vokietiją.

TT line keltų bilietai, tai bilietai su kuriais galima persikelti iš Klaipėdos į Trelleborgą  (pietų Švediją) ir Vokietijos uostą Travemundę, Rostoką ir nuo 2023 m gegužės Klaipėda Karlshamnas maršrutu.

Trelleborgas – uostas pietų Švedijoje nuo Danijos nutolęs 60 km, o nuo Stokholmo šiek tiek daugiau negu 650 km, nuo Oslo 592 km. Uostas tinka visiems norintiems nukeliauti iki Danijos arba Norvegijos vietovių aplink Oslą ir žinoma jeigu reikia pasiekti miestus pietinėje Švedijos dalyje Malmo, Ystadą ir tt.

Keltas Klaipėda Trelleborgas išvyksta šešis kartus per savaitę iki gegužės 1 d 2023 m, o po 01.05.2023  tris kartus per savaitę.

Keltas iš Klaipėdos į Trelleborga  dabar plaukia: antradieniais, trečiadieniais 19:00 val;  ketvirtadieniais 20:00 val; šeštadieniais du kartus 11:00 val ir 23:55 val, sekmadieniais   23:55 val. 

Nuo 2023.05.01 plauks šeštadieniais, sekmadieniais, trečiadieniais.

Keltas iš Trelleborgo dabar plaukia pirmadienias 20:00 val; antradieniais ir ketvirtadieniais 23:15 val; trečiadieniais 20:30 val; penktadieniais 16:30 val; šeštadieniais 21:00 val.

Nuo 2023.05.01 plauks antradieniais,  ketvirtadieniais,  šeštadieniais.

TT line keltų  tvarkaraštis  keičiasi gan dažnai. Dažniausiai keičiasi  šeštadienio išvykimo laikai. Dažnai tiek dieninio tiek naktinio kelto laikas būna pastumdomas +-2 valandas. Apie visus keltų tvarkaraščio pasikeitimus pranešame iš anksto elektroniniu paštu ir telefonu.

TT keltų bilietų negalima keisti išvykimo dieną, todėl reiktų gerai paskaičiuoti laiką kaip atvykti į registraciją  nesusivėlinus. 

Registraciją į keltą iš Klaipėdos pusės baigiasi dvi valandos iki išvykimo, iš  Trelleborgo pusės valanda iki išvykimo.

Kelionės keltu trukmė 17 valandų.

TT line keltų bilietai į Švediją

TT line keltų bilietai į Trelleborgo uostą

Trelleborgas uostas Švedijoje netoli Kopenhagos  yra labai reikalinga kryptis keliaujant jūra iš Klaipėdos. 

Klaipėda – Trelleborgas maršrutą šiuo metu aptarnauja trys keltai: keltas Marco Polo, keltas Tom Saywer, keltas Nils Dacke.  

Pats patogiausias ir komfortiškiausias keltas Nils Dacke. Juo tinka keliauti  visiems norintiems jūros keliu patekti arčiau Danijos. 

Marco Polo keltas vienas pigesnių pasirinkimų keliaujantiems su  didesniu transportu arba transportu su priekabomis.

TT line keltų bilietai  labai pigūs keliaujantiems su priekabomis. Atskira kajutė, automobilis ir priekaba kaina nuo 209 Eur iki Trelleborgo iš Klaipėdos arba iš Švedijos iki Klaipėdos. Keliaujant su su sėdima vieta bilietai dar pigesni. 

Labai svarbu, kad perkant TT line keltų bilietus nėra svarbu aukštis, o svarbus tik ilgis. Ar keliaujate su stogo bagažine ar be jos nėra skirtumo keliaujant TT line keltais. Nereikia sukti galvos dėl automobilio aukščio.

Nuo  2023.05.01 Marco Polo keltas plauks  Klaipėda Karlshamnas maršrutu ir vykdys šešis reisus per savaitę. 

TT line keltų bilietus su Marco Polo keltu į Karlshamną galima įsigyti išvykimams iš Klaipėdos: pirmadieniams, antradieniams, trečiadieniams, ketvirtadieniams, šeštadieniams ir sekmadieniams. 

Atgal iš Karlshamno TT line keltas plauks visomis dienomis išskrus pirmadienį.

TT line keltų bilietai - su Marco Polo, Tom Sawyer, Nils Dacke, Robin Hood keltais

TT line keltas Marco Polo perstatytas Lenkijos laivų statykloje specialiai  Klaipėdos Trelleborgo maršrutui. Plečiantis TT line keltų populiariumui Lietuvoje aptarnauti maršrutą priskirtą dar trims keltams: Nils Dacke, Tom Sawyer, RobinHood. 

Pastarieji keltai pasiekę Trelleborgą tęsia savo kelionę į Travemundę, todėl jie į Klaipėdą užsuka po kartą per savaitę, priešingai negu Marco Polo keltas.

Dėl to, kad perkėlos Trelleborgas Travemunde  ir Rostokas, Trelleborgas Swinoujscie labai populiarios ir per dieną tais maršrutais keltai kelia ne vieną, o kelis kartus, patogu keliauti su TT line ne tik iki Švedijos, bet ir jungtiniu  reisu iki Vokietijos.

Robin Hood, Nils Dacke dideli ir labai patogūs keltai. Šiais keltais su malonumu keliauja tiek švedai tiek vokiečiai. Šiuose keltuose kajutės didesnės, patogesnės, jaukesnės negu Marco Polo kelte ir daugiau erdvės laiko praleidimui.

Svarbu norint užsakyti TT line keltų bilietus

TT line keltų bilietus užsakyti reikialinga pateikti vardą, pavardę,gimimo datą, paso arba ID numerį ir galiojimo datą,  kontaktinį telefono nr ir automobilio numerį.

Užsakant  TT line keltų bilietus reikia atminti, kad  nors ir yra galimybė įsgyti keitimo kuponą (flexi), bet atlikti pakeitimų išvykimo dieną nėra galimybės.

Koreguoti numerį, vardą, pavardę galima savitarnos registracijoje. Keliaujant su TT line keltas, savitarna yra pagrindinis būdas registruotis į keltą.

Taip pat užsakant, perkant TT line keltų bilietus, būtina apmąstyti grįžimo datą. TT line keltų bilietai pirmyn- atgal  perkant juos iškarto yra vienas pigiausių būdų keliauti į Švediją ir iš Švedijos.

Rinktis keltų bilietus

Rinkis patinkantį keltų maršrutą į/iš Klaipėdą

užsisakyk bilietus keltų maršrutu, kuris tinka geriausiai

Klaipeda 1 1 1
×
Skip to content