LAIVE.LT

Keltų bilietai Tallink, keltas MyStar

Keltų bilietai Tallink nėra patys pigiausi keliantis keltais į Helsinkį arba iš Helsinkio, bet keltų bilietai Tallink gerai tuo, kad juos galima pakeisti į sekantį arba ankstesnį keltą, nes Tallink keltai turi daug išvykimo per dieną iš Talino ir iš Helsinkio.

Nuo 2021 m vasario 1 osios keitėsi keltų bilietų Tallink  keliaujant į Helsinkį ir iš Helsinkio  registracijos tvarka uoste. Jei norėsite, kad jus registruotu uosto  darbuotojas atvykus į vietą reiks mokėti 5 Eur papildomai uoste. Nemokama keltų bilietų registracija keleiviams savitarnos aparate.  Keliaujant automobiliu registracija  vykdoma prie vartų kaip ir anksčiau nemokamai.

Nuotraukos iš Tallink Mystar kelto

Kaina asmeniui nuo

19

Keltų bilietai Tallink - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos jums reikia žinoti

Play Video about Keltu Bilietai Tallink

1.Keltų bilietai Tallink labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t ir  ne platforma kaip tech pagalbos kelyje.
2 Tallink keltų bilietai pigesni, jeigu perkate iš karto pirmyn atgal.
3.Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4.Kelte iš Talino 22.30 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5.Galioja specialūs pasiūlymai keltų bilietams Tallink, kai keliauja grupės su autobusais. 

Keltų bilietai Tallink, MyStar

Keltų bilietai Tallink į Suomiją,  kelia trejais keltais. Vienas jų keltas MyStar  iš Talino į Helsinkį ir atgal iš Helsinkio į Taliną.

Ieškote Tallink keltų  ir keltų bilietų ir informacijos? Padėsime! Skaitykite toliau ir raskite jums reikalingus atsakymus apie kiekvieną Tallink keltą ir kelto bilietą. Vienas iš Tallink kompanijos keltų – keltas MyStar.

Keltas My Star kelia 2 valandas iš Talino iki Helsinkio ir 2 valandas iš Helsinkio iki Talino. Kelionė su Tallink keltais labai trumpa.

Keltų bilietai Tallink su keltu MyStar kaina asmeniui nuo 24  Eur, automobiliui nuo 25  Eur.

Geriausią keltų bilietų kainą Tallink siūlo keliaujant pirmyn atgal su tuo pačiu keltu.

Žinoma kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

Tallink keltų bilietai, kaip žinoti ar gerai pasirinkote kelionės keltu komponentus.

Kelte MyStar galima  pirkti paprastus denio bilietus arba  įsigyti poilsiui kajutę. Kelte MyStar taip pat galima  keliauti biznio klase. Į biznio klasės keltų bilietų kainą įskaičiuotas maitinimas, gėrimai ir dienos spauda.

Tallink keltų bilietai automobilių  kategorijos  kelte

🚗Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis užsakant Tallink keltų bilietus skaičiuojamas įskaitant bagažą ant stogo, priekabos kablius.

🚐Aukšti lengvieji automobiliai:
1  kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba:
1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m
3  Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

🚍Grupės autobusas vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.

🚴Taip pat keltu galite keltis su dviračiu arba motociklu.

Tallink keltai - koks terminalo adresas?

Keltų terminalas Helsinkis – Tyynenmerenkatu 14. Nepamirškite, kad atvykus iki uosto, reikia sekti ne tik navigaciją , bet ir kelio ženklus keliaujant iki kelto.

Navigacija padės pasiekti patį uostą Lansisatama, dar kitaip West Harbour, tačiau rekomenduojame pasiekus patį terminalą vadovautis tik ženklais, kurie nukreipia į automobilių registraciją arba pėsčiųjų terminalą.

Keltų terminalas Talinas D terminalas Uus-Sadama 19/23 (iki 2020 m buvo Lootsi 13).

Kasdien terminale vyksta darbai, kad būtų pagerintas susisiekimas, registraciją į keltą ir spartinamas išvykimas iš kelto, bei atvykimas. Todėl kaip ir Helsinkyje, taip ir Taline vadovautis ne tik navigacija, bet ir sekti ženklus.

Kartais kai kurie įvažiavimai būna užtverti vos porai valandų ir nukreipimai padaryti aplinkkeliu labai trumpam. Jokie palydovai nespėja sugaudyti ir perdaryti jums tinkamiausio maršruto.

Keltų bilietai Tallink – kokios keltų bilietų kainos?

Brangiausi keltų bilietai Tallink iš Talino į Helsinkį būna sekmadieniais po pietų ir pirmadieniais iki vakaro.

Keltų bilietai Tallink, keltas MyStar nuo 20 Eur asmeniui.

Keltų bilietai Tallink, keltas MyStar nuo 26 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis).

Keltų bilietai Tallink, keltas MyStar nuo 45 Eur  automobiliu kurio aukštis iki 2,4  m

Keltų bilietai Tallink, keltas MyStar nuo 70 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,7  m.

Keltų bilietai Tallink, keltas MyStar nuo 12 Eur grupės nariui, autobuso perkėla 132 Eur. Grupės kaina taikoma, kai keliauja daugiau negu dešimt asmenų.

Keltų bilietai nuo 70 Eur už  kajutę keturiems asmenims naktiniame reise, kai liekama miegoti plaukiant kryptimi Talinas Helsinkis.

Keltų bilietai nuo 30 Eur už  kajutę keturiems dienos metu plaukiančiame kelte.

Keltų bilietų Tallink kaina priklauso nuo  likusių laisvų vietų kelte.

Šventinėmis dienomis (Kalėdos, Velykos, Gegužės 1-oji) brangesni bilietai būna visą sekmadienį, ir net iki antradienio pietų.

Nors keltų daug iš Talino į Helsinkį ir kiekvienas jų talpina daug keleivių ir automobilių, bet savaitgaliais ir per šventes dažnai  nebūna ne tik vietų mašinoms, bet netgi trūksta vietų ir keleiviams, t.y paprastų denio bilietų.

Iš Helsinkio keltas MyStar išvyksta 07:30 val atvyksta 09:30 val; išvyksta 13:30 val atvyksta 16:30 val; išvyksta 19:30 atvyksta 21:30.

Iš Talino keltas MyStar išvyksta 10:30 val atvyksta 12:30 val; išvyksta 16:30val atvyksta 18:30 val; išvyksta 22:30 atvyksta 00:30 val

Keltų bilietai Tallink: ką daryti, jeigu reikia pakeisti keltų bilietus?

Keisti keltų bilietų datą galima valanda iki išvykimo sumokėjus 5 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą. Likus mažiau negu 60 minučių iki išvykimo kelto bilieto pakeisti negalima. Praleidus išvykimą, vėluojant registruotis laiku pinigai už keltų bilietus negražinami.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį už kelto bilietą.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį kelto biliete, likus 7 dienos iki išplaukimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti kelto bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina; arba sugalvosite, jog dienų i nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį; arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. Tokiems kelto bilieto keitimams, kai iki kelionės keltu lieka mažiau nei dvi paros, taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelto Jums nesugrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują kelto bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

Norint išvengti mokesčių už keltų bilietų Tallink keitimą ir anuliavimą galima įsigyti papildomą draudimą asmeniui 5Eur. Draudimas pridedamas iškart perkant bilietus ir vėliau galima juos lengvai keisti ir atšaukti be mokesčių.

Keliauti greitai ir pigiai

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Helsinkis Talinas

Keltu bilietai helsinkis 1 1 1
×
Skip to content