19

Produkto kodas: Keltų bilietai Tallink, keltas Star Kategorijos: , , Žymos: ,

Keltų bilietai Tallink nėra patys pigiausi keliantis keltais į Helsinkį arba iš Helsinkio, bet keltų bilietai Tallink gerai tuo, kad juos galima pakeisti į sekantį arba ankstesnį keltą, nes Tallink keltai turi daug išvykimo per dieną iš Talino ir iš Helsinkio.

Nuo vasario 1 osios keičiasi keltų bilietų Tallink  keliaujant į Helsinkį ir iš Helsinkio  registracijos tvarka uoste. Jei norėsite, kad jus registruotu uosto  darbuotojas atvykus į vietą reiks mokėti 5 Eur papildomai uoste. Nemokama keltų bilietų registracija keleiviams savitarnos aparate.  Keliaujant automobiliu registracija  vykdoma prie vartų kaip ir anksčiau nemokamai.

Telefonas pasiteiravimui dėl Tallink keltų bilietų: +370 -674-10662

Aprašymas

Keltų bilietai Tallink, Star

Keltų bilietai Tallink į Suomiją,  kelia trejais keltais. Vienas jų keltas Star  iš Talino į Helsinkį ir atgal iš Helsinkio į Taliną.

Ieškote Tallink keltų  ir keltų bilietų ir informacijos? Padėsime! Skaitykite toliau ir raskite jums reikalingus atsakymus apie kiekvieną Tallink keltą ir kelto bilietą. Vienas iš Tallink kompanijos keltų – keltas Star.

Keltas  Star kelia 2 valandas. 2 valandos ir Suomija. Kelionė keltu labai trumpa.

Keltų bilietai Tallink su keltu Star kaina asmeniui nuo 24  Eur, automobiliui nuo 25  Eur.

Geriausią keltų bilietų kainą Tallink siūlo keliaujant pirmyn atgal su tuo pačiu keltu.

Žinoma kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

🕘 Keltas Star koks tvarkaraštis?

  • Iš Helsinkio keltas Star išvyksta 07:30 val atvyksta 09:30 val; išvyksta 13:30 val atvyksta 16:30 val; išvyksta 19:30 atvyksta 21:30.
  • Iš Talino keltas Star išvyksta 10:30 val atvyksta 12:30 val; išvyksta 16:30val atvyksta 18:30 val; išvyksta 22:30 atvyksta 00:30 val

⛵ Keltų bilietai Tallink – kokios keltų bilietų kainos?

  • Keltų bilietai Tallink, keltas Star nuo 20 Eur asmeniui.
  • Keltų bilietai Tallink, keltas Star nuo 26 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis).
  • Keltų bilietai Tallink, keltas Star nuo 45 Eur  automobiliu kurio aukštis iki 2,4  m
  • Keltų bilietai Tallink, keltas Star nuo 70 Eur automobiliu kurio aukštis iki 2,7  m.
  • Keltų bilietai Tallink, keltas Star nuo 12 Eur grupės nariui, autobuso perkėla 132 Eur. Grupės kaina taikoma, kai keliauja daugiau negu dešimt asmenų.
  • Keltų bilietai nuo 70 Eur už  kajutę keturiems asmenims naktiniame reise, kai liekama miegoti plaukiant kryptimi Talinas Helsinkis.
  • Keltų bilietai nuo 30 Eur už  kajutę keturiems dienos metu plaukiančiame kelte.

Keltų bilietų Tallink kaina priklauso nuo  likusių laisvų vietų kelte.

Brangiausi keltų bilietai iš Talino į Helsinkį būna sekmadieniais po pietų ir pirmadieniais iki vakaro.

Šventinėmis dienomis (Kalėdos, Velykos, Gegužės 1-oji) brangesni bilietai būna visą sekmadienį, ir net iki antradienio pietų.

Nors keltų daug iš Talino į Helsinkį ir kiekvienas jų talpina daug keleivių ir automobilių, bet savaitgaliais ir per šventes dažnai  nebūna ne tik vietų mašinoms, bet netgi trūksta vietų ir keleiviams, t.y paprastų denio bilietų.

⚐ Keltų bilietai Tallink: ką daryti, jeigu reikia pakeisti keltų bilietus?

Keisti keltų bilietų datą galima valanda iki išvykimo sumokėjus 5 Eur mokestį, bet esant kainų skirtumui tarp dienų ar galimų paslaugų teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą. Likus mažiau negu 60 minučių iki išvykimo kelto bilieto pakeisti negalima. Praleidus išvykimą, vėluojant registruotis laiku pinigai už keltų bilietus negražinami.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 7 dienos  iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį už kelto bilietą.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį kelto biliete, likus 7 dienos  iki išplaukimo: pvz suges priekaba ir reiks keisti kelto bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina; arba sugalvosite, jog dienų i nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį; arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. Tokiems kelto bilieto keitimams, kai iki kelionės keltu lieka mažiau nei dvi paros, taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelto Jums nesugrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują kelto bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių.

Norint išvengti mokesčių už keltų bilietų Tallink keitimą ir anuliavimą galima įsigyti papildomą draudimą asmeniui 8 Eur. Draudimas pridedamas iškart perkant bilietus ir vėliau galima juos lengvai keisti ir atšaukti be mokesčių.

⚓ Tallink keltai - koks terminalo adresas?

Keltų terminalas Helsinkis – Tyynenmerenkatu 14. Nepamirškite, kad atvykus iki uosto, reikia sekti ne tik navigaciją , bet ir kelio ženklus keliaujant iki kelto.

Navigacija padės pasiekti patį uostą Lansisatama, dar kitaip West Harbour, tačiau rekomenduojame pasiekus patį terminalą vadovautis tik ženklais, kurie nukreipia į automobilių registraciją arba pėsčiųjų terminalą.

Keltų terminalas Talinas D terminalas Uus-Sadama 19/23 (iki 2020 m buvo Lootsi 13).

Kasdien terminale vyksta darbai, kad būtų pagerintas susisiekimas, registraciją į keltą ir spartinamas išvykimas iš kelto, bei atvykimas. Todėl kaip ir Helsinkyje, taip ir Taline vadovautis ne tik navigacija, bet ir sekti ženklus.

Kartais kai kurie įvažiavimai būna užtverti vos porai valandų ir nukreipimai padaryti aplinkkeliu labai trumpam. Jokie palydovai nespėja sugaudyti ir perdaryti jums tinkamiausio maršruto.

⛵ Tallink keltų bilietai, kaip žinoti ar gerai pasirinkote kelionės keltu komponentus.

Kelte Star galima  pirkti paprastus denio bilietus arba  įsigyti poilsiui kajutę. Kelte Star taip pat galima  keliauti biznio klase. Į biznio klasės keltų bilietų kainą įskaičiuotas maitinimas, gėrimai ir dienos spauda.

🚖 Tallink keltų bilietai automobilių  kategorijos  kelte

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

Aukšti lengvieji automobiliai:
1  kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba:
1  kategorija maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m
3  Sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima  išpirkti papildomus  ilgio  metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/ m.

Grupės autobusas vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.

Taip pat keltu galite keltis su dviračiu arba motociklu.

Keltų bilietai Tallink - 5 svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti
1.Keltų bilietai Talllink labai tinka sunkiam transportui, nes jei automobilis iki 3,5 t nėra apribojimų dėl kėbulo tipo. Svarbu, kad nebūtų aukštesnis už 4,4 m ir sunkesnis už 3,5 t
2 Perkant Tallink keltų bilietus kartu galima užsisakyti ir laiką testui dėl Covid.
3.Keltų bilietus Tallink galima keisti kelios valandos iki išvykimo be mokesčio, jeigu kartu su bilietais yra išpirktas keltų bilietų draudimo kuponas.
4.Kelte iš Talino 2230 val galima įsigyti keltų bilietus su nakvyne kelte
5.Keliaujant per Covid bet kuria kryptimi reikalingi ES Covid sertifikatai (kelionių pasai) arba neigiami Covid testai.