LAIVE.LT

Naujametinis kruizas

Naujametinis kruizai šiemet VĖL ĮVYKS.

Naujametinis kruizas šiemet vėl “kels bangas” jūroje. Šiemet kruizas vyks Talinas Stokholmas maršrutu. Išvykimas iš Talino gruodžio 30 dieną, parvykimas po kruizo sausio 1 ryte.

Kaina asmeniui

130

Skambinti pasiteirauti dėl Naujametinio kruizo telefonu 8-674-10662

Naujametinis kruizas- gera prisiminti

Į Kruizą  šiemet galima  išvykti gruodžio 30 dieną.

Išvykstant 30  gruodžio, Naujųjų   metų sutikimo šventė vyksta  net du vakaruS. Artėjantys Naujieji laive su visu triukšmu pasitinkami keliaujant į priekį, o grįžtant tikroji Naujųjų metų šventė ir visų lūkesčių, kad metai bus geresni, laimingesni, saugesni išraiška. 

Išvykimas 30 gruodžio su laivu Baltic Queen 18.00 val iš Talino.

Naujametinis kruizas - kaip viskas vyksta

Naujametinis kruizas- programa

Baltic Queen laivas išvyksta 18.00 val iš Talino.

Pirmąjį kruizo vakarą turite galimybę susipažinti su laivu ir pasirinkti jums labiausiai patinkančias pramogas. Šventinio kruizo meniu visuose laivo restoranuose ir šventinė programa jau patį pirmą vakarą leis pasijaust ypatingai baigiantis metams. 

Vakaro poilsinė ir pramoginė programa tęsis iki pat ryto. Naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir šokiai iki paryčių su geriausiais DJ. Arba ramus poilsis SPA centre.

Gruodžio 31 dienos ryte kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:15 val. laivas atplaukia į Stokholmą.  Paskutinę Naujųjų Metų dieną  praleidžiate Stokholme.

Naujųjų metų sutikimui pasiruošęs Stokholmas užburiantis reginys. Pasipuošęs miestas visada atviras turistams ir galima aplankyti tiek garsiausius muziejus, tiek pasirūpinti lauktuvėmis.

Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinai. Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu arba pasivaikščiokite po senamiestį. 17:30 val. išvykstate iš Stokholmo. 

Kai tik laivas pajuda nuo kranto Naujųjų Metų šventė Baltic Queen laive prasideda!

Laivo vyriausiasis virėjas užburs savo gardžiais patiekalais prie šventinio Naujųjų Metų stalo. Šventinei nuotaikai palaikyti šventiniai gėrimai visą naktį!

Jūsų laukia įvairiapusė vakaro programa – prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva šokių arba disko muzika kartu su DJ. Dainuokite karaoke ir džiaukitės didžiąja šou programa iki pat ankstyvo ryto! Bus taip pat didžioji šventinė loterija! Prisijunkite ir laimėkite!

Sausio 1 d Laivas į Taliną atvyks vėliau nei paprastai.  Uoste laivas sustos tik 12:00 val, kad pirmą 2024 m rytą visi pasitiktų be nuovargio ir pailsėję.

Sausio 1d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 12:00 val. sugrįžtame į Talino keleivių uostą.

137,00 €/asm, keturių  asmenų B klasės kajutėje.

169,00 €/asm, keturių asmenų A klasės kajutėje (su langu) .

Šventinė vakarienė  su gėrimais jau įskaičiuotą į kainą. (31 gruodžio)

Papildoma vakarienė gruodžio 30 dieną kainuoja suaugusiam 42 Eur., vaikui 12-17 m 18 Eur., vaikas 6-11 m 14 Eur., vaikas 0-5 m 4 Eur.

Papildomai kainuoja ir pusryčiai: suaugęs 19 Eur., vaikas 12-17 m 16 Eur., vaikas 6-11 m 16 Eur., vaikas 0-5 m 4 Eur.

Viso kruizo metu vyksta dvejos vakarienės ir dveji pusryčiai. Tačiau pilno maitinimo, jei nepageidaujama galima neimti.

Norintiems išskirtinio gurmaniško meniu rekomenduojama užsisakyti vakarienę a la carte Gourmet Baltic restorane. Tai būtų 4 patiekalų specialus meniu (veganiškas arba įprastas, pasirenkamas laive) su gėrimų paketu (alco arba non alco, pasirenkamas laive). Į gėrimų paketą įeina putojantis vynas, 2 taurės vyno, desertinis vynas).

Vakarienės kaina Gourmet Baltic  restorane 95 Eur asmeniui.

Laivas Baltic Queen. Informacija apie laivą

Keltas Baltic Quuen pastatytas 2008 m ir iki šiol yra vienas didžiausių laivų keliančių keleivius Baltijos jūra. Vieno reiso metu jis gali perkelti 2900 keleivius

Keltas Baltic Queen tikras kruizinis laivas, kuriame ne tik patogios ir erdvios kajutės, bet įvairiausių tipų restoranai, didelės parduotuvės, pramogų zonos vaikams ir koncertai, šou, diskotekos, SPA ir kazino suaugusiems. Daugiau nuotraukų, įspūdžių iš laivo galite rasti mūsų facebook puslapyje Laive.lt

Rinktis keltų bilietus

Švęsti, linksmintis ir pažinti

užsisakyk bilietus iš/į Talinas Stokholmą šventiniam kruizui

Kruizas 1 1 1
×
Skip to content