LAIVE.LT

Helsinkis Talinas keltas

Ieškote Helsinkis Talinas keltų bilietų? Padėsime Viking Line Eckeroline Tallink Keltai

Helsinkis Talinas kelto bilietas tik nuo 7 Eur
0

Helsinkis Talinas keltas -Viking line

Helsinkis Talinas keltas| Viking line keltų kompanijos keltai Viking XPRS, Viking Cinderella,  Gabriella.

Helsinkis Talinas keltas Viking line 2023 metų vasarą birželio -rugpjūčio mėnesiais perkėlė 656,401  keleivius.

Helsinkis Talinas keltas Viking Line -rekordininkas

2023 m. vasara ypatingai sėkmingas sezonas 

2023 m. vasara Helsinkis Talinas kelianti keltų kompanija  „Viking Line“, kelionių keltais Baltijos jūra lyderė. Viking Line keltų linijos birželio–rugpjūčio mėn. patyrė precedento neturintį keleivių skaičiaus augimą – su Viking line keltais išplaukė beveik 1,8 mln. keliautojų. Tai paskatino ne tik „Viking Line“ laivų žavesys, bet ir atgimstantis Šiaurės šalių regionas bei netikėtas Pietų Korėjos turistų antplūdis.

Smarkiai nukrypstant nuo ankstesnės normos, Baltijos jūra tapo pasauline pažinimo aikštele, kai turistai iš Pietų Korėjos, Indijos ir JAV leidžiasi į savo jūrines odisėjas. Keista, bet Pietų Korėjos nuotykių ieškotojai sudarė didžiąją dalį tarptautinių keleivių skaičiaus padidėjimo, pirmenybę teikdami grupinėms kelionėms, apimančioms kelias šalis. Kruizai jiems buvo puikus sprendimas, leidžiantis su kiekviena banga pažinti naujus horizontus.

Tačiau ne tik Pietų Korėjos turistai stovėjo ant  keltų denių; tolimųjų atstumų keliautojai iš Indijos ir JAV taip pat prisijungė prie kelionės, kurią traukos magnetas Šiaurės Europos žavesys. Vokiečių, po pandemijos taip pat grįžo gausiau nei bet kada anksčiau į kruizus po Baltijos jūrą.

Šiaurės Europos žavesį atranda ir pietų Europos gyventojai,  galbūt tai skatina regiono klimatas, kuris vis kylant termometro stulpeliams aukštyn kituose regionuose, čia vis dar išlieka  švelnus.

Baltijos jūra, kadaise buvęs ramus vandens telkinys, šią vasarą virto judria tarptautine magistrale. „Viking Line“ keltų kompanija, kurios palikimas apima pusę amžiaus, stovėjo prie šios jūrų revoliucijos vairo.

Helsinkis–Talinas keltai patyrė įspūdingą 8,7% keleivių padidėjimą, o  strateginis Helsinkis Talinas keltų pajėgumas padvigubėjo piko vasaros mėnesiais. Viking XPRS, Viking Cinderella ir Gabriella – Helsinkis Talinas keltai tapo  triumfuojanti trijulė, kuri kėlė didžiausią turistų skaičių per visą laikotarpį.

Šį neeilinį sezoną keltai Viking Glory ir Viking Grace, plaukiojantys tarp Stokholmo ir Turku, kėlė 8,1 % keleivių daugiau negu anksčiau, tvirtai užsitikrindami 70 % rinkos dalį šiame garsiame vieno gražiausio pasaulio archipelagų maršrute. Praėjusiais metais pristatyto kelto „Viking Glory“ patrauklumas neišblėso, jo drąsios, naujoviškos koncepcijos ir toliau žavi keleivius. Išskirtiniais pramogų pasiūlymais garsėjantis „Viking Grace“ susijungė su „Viking Glory“, kad sukurtų neprilygstamą derinį Turku mieste ir už jo ribų.

Visi vasaros skaičiai:

Viso Viking line keltų kompanija perkelė 1,786,499 keleivių; 227,064 automobilių

– Stockholm–Åland–Turku: 801,919 keleivių

– Stockholm–Åland–Helsinki: 218,752 keleivių

– Helsinki–Tallinas keltais: 656,401 keleivių.

Helsinkis Talinas keltas -nuotraukų galerija

Previous slide
Next slide

Pasirūpink keltų bilietais į helsinkį

užsisakyk keltų bilietus dabar, tai padės sutaupyti

Keltu bilietai helsinkis 1
×
Skip to content