Eckeroline keltas naujos taisyklės

Nuo Balandžio 1  yra pasikeitimų Eckeroline keltų rezervacijos, atšaukimo ir keitimo taisyklėse.

Esminiai  Eckeroline kelto bilietų pasikeitimai tokie:

Keliautojas savo kelionę su Eckero line keltu turi užsisakyti iš anksto. Uoste pardavimai Eckero line keltų bilietų pardavimas apribotas. (Kolkas taip buvo tik  užsakant Tallink keltų kompanijos krovinį transportą, čia taikoma bendrai visam transportui ir keleiviams taisyklė).

Kelionės užsakymas ir su juo susijęs bilietas (patvirtinimas) galioja tik patvirtinime nurodytam išvykimui (-ams). su Eckeroline keltu. Jei keliautojas nori pakeisti savo išvykimą, jis turi atšaukti savo užsakymą ir atlikti naują užsakymą, kad gautų naują patvirtinimą su Eckeroline keltu. Atšaukiant skaičiuojami  mokesčiai:

Jeigu kelionė atšaukiama mažiau negu 7 dienos iki išvykimo, bet mažiau negu para iki išvykimo 50% .

Para laiko iki išvykimo  pinigai negražinami, keitimai  datos ir laiko negalimi.

Elektrinių ar hibridinių automobilių gabenimas, pvz., velkamas arba ant priekabos, turi būti užsakytas per krovinių skyrių. Jei transporto priemonė varoma elektros varikliu ir pateko į susidūrimą arba buvo apgadinta, rezervuodami turite apie tai pranešti mūsų darbuotojams. M/s Finlandia nevežame daužytų ar apgadintų hibridinių ar elektromobilių, jie gabenami tik  Finbo Cargo laivu.

Jei transporto priemonės ar transporto priemonių junginio bendra masė viršija 3000 kg, transporto priemonė ar transporto priemonių junginio vilkikas turi būti užsakytas pagal 3 automobilio bloka, t.y  maksimalus leistinas aukštis ir ilgis.

Atšaukti užsakymą galima be jokio mokesčio likus 7 dienoms iki išvykimo. Atšaukus kelionę likus 6–1 d. iki išvykimo, taikoma 50% kainos arba, alternatyviai, sumokėtą sumą galima panaudoti per 12 mėnesių nuo kelionės atšaukimo dienos. Jei atšauksite likus mažiau nei 24 valandoms iki išvykimo, turėsite sumokėti visą bilieto kainą. Visiems grąžinimams taikomas 10 eurų atšaukimo mokestis.

Visos taisyklės

Eckeroline keltas taisykles
Facebook
LinkedIn
Threads
Email
Telegram