7

Produkto kodas: Viking Line keltas Kategorijos: , , , Žymos: ,

Aprašymas

Viking Line keltas - naudinga informacija kelionei

Viking line keltas iš Talino į Helsinkį ir atgal iš Helsinkio į Taliną plaukia  2  kartus dienoje. Vasaros periodu Viking line keltas kelia kai kuriomis dienomis net 5 kartus per dieną į vieną pusę. 

Viking Line keltai M/S Gabriella and Viking XPRS iš Talino plauks: pirmadieniais- ketvirtadieniais, šeštadieniais  07:00, 17:00, 20:00 val; penktadieniais 10:45, 17:30, 20:00; sekmadieniais 07:00; 15:30; 22:15 val. Iš Helsinkio keltai plauks : pirmadieniais- ketvirtadieniais 10:30, 14:15, 20:30 val; penktadieniais 14:15, 16:00, 21:00; šeštadieniais 07:45, 10:30, 20:30 val, sekmdadieniais 10:30, 19:00 val.

Viking Line keltas šiuo metu turi specialius papildomus reisus išvykimams ketvirtadieniais- šeštadienias. Taip pat ir specialias mažas kainas.

Viking line keltas vienas geriausių pasirinkimų keliaujant į arba iš Helsinkio.

Ieškote Viking line  ir keltų bilietų ir informacijos apie Viking Line keltą? Padėsime!

Užsakant keltų bilietus taikomas 0 Eur mokestis.

Į Suomiją galima keliauti be ribojimų visiems turintiems ES Covid sertifikatus.

Keliaujant be ES covid sertifikato  reikalingas neigiamas Covid testo atsakymas. Covid  testo neigiamas atsakymas neturintiems ES Covid paso reikalingas ir keliaujant tranzitu per Latviją iki  Estijos reikalinga turėti neigiamo, ne anksčiau nei prieš 72 val. atliktą polimerazinės grandininės reakcijos (angl. PCR) COVID-19 testo rezultatus (EN, FR, DE, RU kalbomis arba lietuvių kalba, jei keliaujama tik iš Lietuvos į Latviją) ARBA 48  valandų antigeno testą.  Suomiai taip pat reikalauja, kad Covid testas galiotų netrumpiau 48 valandų.

Skaitykite toliau ir raskite jums reikalingus atsakymus, kurie gali būti naudingi planuojant kelionę Viking line keltu. 

⛵ Viking line keltas - kokios keltų bilietų kainos?

Keltų bilietų kainos su Viking line keltu vienos mažiausių galimų, jeigu reikia persikelti į Suomiją, Helsinkį arba iš Suomijos.

  • Keltų bilietų kainos su Viking line keltu asmeniui nuo 7 Eur,
  • Keltų bilietų kainos su Viking line keltu automobiliui nuo 12 Eur,
  • Keltų bilietų kainos su Viking line keltu nuo 14 Eur asmeniui su lengvuoju automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis),
  • Keltų bilietų kainos su Viking line keltu nuo 18 Eur asmeniui su  automobiliu kurio aukštis iki 2,05  m,
  • Keltų bilietų kainos su Viking line keltu nuo 34 Eur dviems suaugusiems ir  vaikui iki 11 metų (lengvasis automobilis įskaičiuotas),
  • nuo 69 Eur  septyniems asmenims ir  lengvajam automobiliui
    nuo 11 Eur  asmeniui  perkant  bilietus pirmyn atgal  tą  pačią dieną išvykti ir grįžti (Talinas Helsnkis Talinas/ Helsinkis Talinas Helsinkis)

Viking line keltų bilietų kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte. Mažiausiomis kainomis keltų bilietų galima įsigyti esant didesniam laiko tarpui iki išvykimo.

🕘 Viking line keltas - koks tvarkaraštis?

Populiariausias laikas kada išvyksta Viking line keltas iš Talino 07:00  val ryte ir  17:00 val vakare iš Talino.

Viking line keltas Iš Helsinkio išvyksta  10:30 val ir  20:30 val

Nereikėtų sumaišyti su ilgą laiką galiojusiu senu Viking line keltas tvarkaraščiu, kai iš Talino plaukdavo keltas 08:00 val ryte ir vakare 18:00 val, o iš Helsinkio 20:30 val.

Viking line keltas tvarkaraštis rudens -pavasario periodais:
Iš Talino keltas išvyksta Pirmadieniais – Sekmadieniais  07:00 val. Atvyksta į Helsinkį 09:30 val. Antras laikas 17:00 val atvyksta 19:30 val.
Iš Helsinkio keltas išvyksta Pirmadieniais Sekmadieniais 10:30 val. Atvyksta į Taliną 13:00 val. Antras laikas 20:30 val atvyksta 23:00 val.

Viking line keltas papildomi savaitgalio reisai.
Iš Talino keltas išvyksta Penktadieniais – 10:45 val. Atvyksta į Helsinkį 13:15 val. Sekmadieniais 15:30 val atvyksta 18:00 val.
Penktadieniais keltas išvyksta iš Helsinkio 14:15 val. Atvyksta į Helsinkį 16:30 val.
Dar vienas papildomas Viking XPRS kelto išvykimas penktadieniais 21:00 val. Šiame kelte galima likti nakvoti ir išlipti Taline 0545 val ryte.

Iš Helsinkio Viking line keltas turi ir papildomą reisą sekmadieniais 19:00 val. atvyksta į Taliną 21:30 val.

Vasaros periodu Viking Line išleidžia papildomus keltus Talinas Helsinkis maršrutu Mariella ir Gabriella. Vasaros periodu Talinas Helsinkis Talinas keltų linijoje plaukia net trys Viking line keltai. 

Vasaros metu galimi išvykimo laikai iš Talino: 08:00 val, 10:45 val, 14:00 val, 15:30 val, 17:30 val, 18:00 val ir 22:15 val. 

Vasaros metu galimi laikai iš Helsinkio: 07:45 val, 10:30 val, 11:30 val, 14:15 val, 19:00 val ir 21:00 val.

⚓ Viking Line koks keltų terminalo adresas:

Taline Viking Line keltas išvyksta iš terminalo A, adresas: Sadama 25.

Helsinkyje keltas išvyksta iš terminalo Katajanokka, adresu: Katajanokanlaituri 8 (Mastokatu 1). Terminalas Helsinkyje pačiame miesto centre, prie turistų pamėgto apžvalgos rato Sky Wiev, Centrinės Turgaus aikštės.

⚐  Ką daryti, jeigu reikia pakeisti Viking Line kelto bilietą?

Atšaukti kelto bilietą galimą likus 24 valandos iki išvykimo. Pakeisti kelto bilietą galimą likus daugiau nei 3 valandos iki išvykimo.

Grupėms nuo 10 asmenų galioja specialios keltų bilietų anuliavimo ir keitimo taisyklės.

⛵  Viking Line kelte kajutės ir erdvės poilsiu.

Bufetas, sumuštinių ir salotų baras, keletas barų ir kavinė „Red Rose Bar Cafe“;
Žaidimų kambarys;  Parduotuvės „ Xprice“ „Fashion Shop“ „Shopping world“; Šokių paviljonas;
Konferencijų salė; Wi –Fi (veikia konferencijų salėse, kavinėse bei visuose Luxury ir Suite tipo kajutėse);

Bagažo saugojimo spintelės.

Už papildomą mokestį: keltu galima keliauti kartu su gyvūnu; parkuoti kelte automobilį kol busite išlipę į krantą; išsipirkti  kelte vietą arti lifto; užsisakyti vėlyvą registraciją į keltą; pirmenybę išvažiuoti iš kelto; pirktų prekių laivo parduotuvėje pristatymą į automobilį.

Kajutės yra dvivietės ir keturvietės. Kajutę kelte galima užsakyti be lango arba su vaizdu į jūrą. Su vaizdu į jūrą kelto kajutės yra standartinės ir Liukso tipo, bei specialios skirtos alergiškiems ir judėjimo sutrikimus turintiems žmonėms. Visose kelto kajutėse yra: dušas, tualetas, telefonas, televizorius.

Viking line keltas Talinas Helsinkis vienas jaukiausių keltų keliančių į Helsinkį ir iš Helsinkio. Pigus maistas kelionių metu, keletas parduotuvių kelte, kurių plotas mažesnis nei kituose keltuose plaukiančiuose į/iš Helsinkio, bet  prekių asortimentas ne mažesnis. Daug jaukių vietų pasisėdėjimui, toliau nuo  triukšmingų zonų, jeigu norite pailsėti po ilgos kelionės automobiliu. Pigios jaukios kajutės, kuriose didelės dušo patalpos.

Gyvos muzikos koncertas prasideda iškart keltui pajudėjus ir didžioji keleivių dalis susirenka būtent pramogų salėje, kur galima šokti. O šokančių Viking line  kelte kaip niekur kitur daug. Daugiausiai šį keltą renkasi suomių senjorai ir jie čia sukasi šokio sūkuryje, nesvarbu ar keltas plaukia ankstyvą rytą ar vėlyvą vakarą.

🚖 Kokia automobilių kategorijų klasifikacija Viking line kelte?

Automobiliai Viking line kelte statomi trijuose aukštuose.

Automobiliai pradedami leisti į laivą, kai tik  išleidžiami automobiliai iš pirmojo apatinio aukšto, kur stovi daugiausiai sunkusis transportas. Kai tik  pirmas aukštas tampa tuščias, pradedamas leisti naujas transportas, o  iš viršutinių aukštų vis dar vykstą išlaipinimas lengvųjų automobilių pro šoninius vartus. Kol pirmas aukštas prisipildo, jau galima įvažiuoti ir į viršutinius denius, todėl uoste užtruksite ne daugiau 30 minučių. Todėl registracija  vyksta 60-30 minučių iki keltui išvykstant.

Todėl labai svarbu nurodyti teisingus automobilio išmatavimus, kad tikrai būtu atlikta reikalingo aukščio ilgio vietos rezervacija. Skiriamos šios automobilių iki 3,5 t svorio kategorijos:
Lengvasis 1,9 m aukštis , 5 m ilgis;
Lengvasis 2,05 m aukštis , 5 m ilgis;
Lengvasis 2,05 m aukštis , 7 m ilgis;
Mikroautobusas max 2,40 m aukštis ,7m ilgis;
Mikroautobusas max 4,20 m aukštis,7m ilgis;

Motociklas; Dviratis; Keleivinis autobusas

Automobilis su priekaba 2,05 m aukštis ,9 m ilgis;
Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis ,9 m ilgis;
Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis ,12 m ilgis;
Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis 12 m ilgis;
Automobilis su priekaba 4,20 m aukštis ,12 m ilgis;
Automobilis su priekaba 4,20 m aukštis ,14 m ilgis.

Keliaujant su priekaba, viena sąstato dalis negali viršyti 3,5 t (bendras svoris 7 t) Sunkesni automobiliai (išskyrus keleivinius autobusus) registruojami Cargo skyriuje. Jei keliaujate su automobiliui virš 3,5 t nurodykite atskirai ne tik mašinos, bet ir krovinio svorį, bei kiek vairuotojų keliaus keltu.

Play Video
Viking line keltas- 5 svarbiausi dalykai, ką reikia žinoti