29

Produkto kodas: Tallink keltai Kategorijos: , , Žymos: , , , ,

Tallink keltai iki rugsėjo 04 neplauks iš Rygos į Stokholmą, iš Talino į Stokholmą ir atgal.

Tallink keltai, keltai Ryga, Talinas nuo 04 rugsėjo  pradės savo keliones į Stokholmą pakeitę tvarkaraščius. Tallink keltai iš Rygos plauks tik kas antrą dieną iki 31.03.2021

Ieškote Tallink keltų bilietų?  Turite žinoti, kad ir iš Talino į Stokholmą laikinai plauks tik vienas keltas iki 2021  metų

Iki rugpjūčio pabaigos Tallink  keltai kels iš Paldiski į Kapelskarą ir specialiais reisais iš Rygos į Stokholmą, kas antrą dieną iš Rygos į Helsinkį.

Specialių reisų su Tallink keltais iš Rygos datos: 05.08./12.08./19.08./26.08. Iš Stockholmo: 06.08./13.08./20.08 ir 27.08.2020
Telefonas pasiteiravimui dėl keltų bilietų Tallink keltais: +370 -674-10662

Aprašymas

Tallink keltai iš Talino, Rygos

Tallink keltai, pavyzdžiui tokie, kaip keltai plaukiantys Talinas–Stokholmas maršrutu,– išskirtinio komforto keltai. Tallink keltai skirti ne vien perkėlai, o tikroms kelionėms jūra, su pramogom, patogumais, skaniu maistu ir užimtumu įvairių pomėgių turintiems skirtingiems keleiviams.

Iš Talino į Stokholmą ir atgal, Tallink kompanija kelia keleivius dviem keltais: M/S Victoria ir M/S Baltic Queen

Šiuo metu Tallink keltai tai ir viena pigiausių perkėlų į Švediją ir iš Švedijos, ypač tuomet jeigu keliauja daugiau žmonių, t.y keturi, penki ir daugiau.

🕘 Tallink keltai iš Talino išvyksta vietos laiku:

Iš Talino išvyksta 18:00 val., o atvyksta 10:00 val (kelionės keltu trukmė – 16 valandų)

iš Stokholmo: 17:30 val. išvyksta, o atvyksta 10:00 val vietos laiku.

👛 Tallink keltai -kokios keltų bilietų kainos?

Tallink keltai keliones iš Švedijos, arba į Švediją siūlo nuo 19 Eur asmeniui.

Nuo 50 Eur lengvajam automobiliui (1,9 m aukštis, 5 m ilgis).
Nuo 85 Eur  automobiliui, kurio aukštis iki 2,4 m.

Nuo 110 Eur automobiliui, kurio aukštis iki 2,7 m.

Geriausia, ką siūlo Tallink keltai, tai grupių perkėla nuo 15 Eur grupės nariui, autobuso perkėla – 132 Eur.

Nuo 17 Eur – kruizas Tallink keltais.

Atskira keturvietė kajutė Tallink keltuose – nuo 60 Eur.

Kaina priklauso nuo likusių laisvų vietų kelte.

⚓ Tallink keltai – kaip rasti terminalus?

Talline Uus Sadama 19/3; D terminalas (anksčiau buvo Lootsi 13)
Stokholme- Hamnpirsvägen 10

⚐ Tallink keltai – keltų bilietų keitimas

Tallink keltai keisti datą leidžia para iki išvykimo, sumokėjus 10 Eur mokestį. Esant kainų skirtumui tarp išvykimo dienų ar galimų paslaugų, teks primokėti kelto bilieto kainos skirtumą tarp jūsų turimo bilieto kainos ir to, į kurį norite keisti.

Jei norėsite atsisakyti tam tikrų paslaugų, likus mažiau nei 21 dienai iki išvykimo, taip pat teks mokėti keitimo mokestį.

Labai skaudžiai atsilieps Jūsų piniginei, jei reiks mažinti paslaugų kiekį likus 21 dienai iki išplaukimo: pavyzdžiui, suges priekaba ir reikės keisti bilietą į bilietą tik kelionei keltu su lengva mašina, arba sugalvosite, jog nebereikalinga stogo bagažinė, ir norėsite pamažinti automobilio aukštį, arba įsigijote bilietą 5 keleiviams o keliauja tik 3. O kai iki kelionės lieka mažiau nei 5 paros, šiems išvardintiems ir kitiems panašiems keitimams taikoma 100 procentų bauda. Tai reiškia, kad pinigai už kelionės bilietą Jums nebegrįžta.

Galite keisti kelto bilietą į vėlesnę datą ir naudoti jį tokį. koks yra nupirktas, o esamai datai įsigyti naują bilietą, arba greitai susirasti pakaitalą transportui, kuriam kažkas nutiko ir naujų bendrakeleivių, jei keliauti atsisakė tie, su kuriais ketinote keliauti anksčiau.

Nauja, kad galite įsigyti specialų draudimą 8 Eur asmeniui, kad galėtumete vėliau be mokesčio atšaukti, keisti keltų bilietus iki pat išvykimo dienos.

Tallink keltai – kelionės keltu.

Kelte galima pirkti vietą  kajutėje su pašaliniais asmenimis arba atskirą kajutę be pašalinių.

Tallink Junior Suite kajutė turi perskirtą erdvę – miegamąjį su dvigule lova ir svetainę su sofa lova, TV, mini baru. Keliaujant su šia kajute jums priklauso pusryčiai a la carte restorane bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Taip pat garantuotas ir Wi Fi visos kelionės metu.

Tallink De Luxe kajutė su dvigule lova, TV, mini baru. Priklauso pusryčiai a la carte restorane, bei vaisiai ir gėrimai kajutėje. Wi Fi visos kelionės metu.

Tallink A kategorijos kajutės yra su langu. Būna dvivietės ir keturvietės. Šios kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliesiems ir keleiviams, kurie kartu su savimi gabenasi gyvūnus.

Tallink B – E kategorijos kajutės be langų. Būna dvivietės ir keturvietės. Randasi 5-9 laivo deniuose (aukštuose). B kajutės yra toliau nuo pramogų zonos ir jose mažiau triukšmo, E kajutės yra arčiau parduotuvių, restoranų, jos tinka norintiems visą naktį pramogauti ir nemiegoti. B kategorijos kajučių yra skirtų keliauti neįgaliems ir keleiviams, kurie gabenasi gyvūnus.

Kajutėse galite rasti: Spinta, tualetas, dušas, rankšluosčiai, patalynę.

Tallink keltais gabenantis kartu gyvūną, galima išpirkti narvą gyvūnų patalpoje. Tuomet nereikia pirkti visos pilnos kajutės, skirtos keliauti su gyvūnu.

🚖 Tallink keltai – Automobiliai kelte:

Lengvieji automobiliai: maksimalus ilgis – 5 m, maksimalus aukštis – 1,9 m. Maksimalus aukštis skaičiuojamas, įskaitant bagažą ant stogo.

Aukšti lengvieji automobiliai: 1 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 2,4 m.
2 kategorija: maksimalus ilgis – 7 m, maksimalus aukštis – 4,4 m.

Automobilis su priekaba: 1 kategorija: maksimalus sąstato ilgis – 12 m, aukštis – 1,9 m;
2 kategorija: maksimalus sąstato ilgis –12 m, aukštis – 2,4  m.
3 kategorija: sąstato maksimalus ilgis – 12 m, aukštis – 4,4  m. Galima išpirkti papildomus ilgio metrus (max 2 metrus) po 35 Eur/m.

Grupės autobusas, vežantis virš 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis iki 21 keleivio; Grupės autobusas vežantis  iki 9 keleivių.
Dviratis

Motociklas

Tallink keltai -Talinas

Talink keltai į Stokholmą

Product SKU: Tallink keltai, keltas Baltic Queen

Product Brand: Tallink

Product Currency: EUR

Product Price: 29

Product In-Stock: Available

Editor's Rating:
4