7

Produkto kodas: Viking Line keltų bilietai Kategorijos: , , Žymos: ,

Talinas Helsinkis keltas Finbo Cargo yra antrasis Eckeroline line keltų kompanijos laivas. Šis Talinas Helsinkis keltas kelia daugiau krovinių, bet gabena ir keleivius su lengvaisiais automobiliais. Keltų bilietai šiuo keltu labai pigus, bet juo galima keltis tik su automobiliu.
Dėl Koronos viruso krizes kolkas pakeistas šio kelto tvarkaraštis. Iš Helsinkio Vuosaari keltas išvyksta 19:30 val ir atvyksta ne į Muuga Estijoje o į patį Taliną A terminalą 22.30 val.
Tokiu pačiu maršrutu Vuossari Muuga plaukdavo ir keltas Seawind ( Tallink keltas Talinas Helsinkis), bet kolkas jis  iki 31.08 keleivių neima.
Telefonas pasiteiravimui dėl keltų bilietų į Suomiją: +370 -674-10662

Aprašymas

Talinas Helsinkis keltas į Helsinkį Vuosaari dabar kelia ne tik krovininį transportą, bet ir lengvus automobilius

Talinas Helsinkis keltas iš Talino Muuga uosto į Helsinkį Vuosaari uostą.
Pigūs keltų bilietai į/iš Helsinkio su Finbo Cargo ir Seawind Tallink.

🕘Talinas Helsinkis keltas - kokie išvykimo laikai?

Talinas Helsinkis keltas iš Talino Muuga išvyksta kasdien išskyrus šeštadieniais 07:00 val, 15:15 val. dieną ir 18:30, 23:30 val. vakare.

Helsinkio 11:00, 13:00 val ir 19:15, 23:30 val., taip pat kasdien išskyrus šeštadienius.

Kelionės trukmė keltu į vieną pusę dienos metu 2,5 val. Naktiniai keltai, kurie išvyksta 23:30 val išleidžia tik ryte 03:30 val. Taline ir 07:00 val. Helsinkyje.

Nakties metu keliančiame kelte kajutė nėra privaloma, bet kajutės kaina nedidelė, tik 20 Eur už kajutę, todėl taupyti savo sveikatos sąskaita ir nepirkti kajutės būtų labai nenaudinga. Jeigu išlipus iš laivo dar reikės važiuoti apie 1000 km, pavyzdžiui, iki Tromso, geriau ir saugiau tai daryti tinkamai pailsėjus naktį, negu išvargus be normalaus miego lovoje.

⚓Koks kelto Talinas Helsinkis adresas?

Finbo Cargo/ Seawind  keltų terminalas:
Taline keltas išvyksta iš terminalo Tallinn Muuga Põhjaranna tee 1 Maardu 74114.

Helsinkyje keltas išvyksta iš terminalo : Helsinki Vuosaari, Ruusuniemenaukio įvažiuojant iš Merenkulkijankatu gatvės.

👛Kokios Talinas Helsinkis keltų bilietų kainos?

  • Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuosaari nuo 10 Eur asmeniui;
  • Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuosaari nuo 12 Eur lengvajam automobiliu (1,9 m aukštis, 5 m ilgis);
  • Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuosaari nuo 32 Eur dviem asmenims su automobiliu, kurio aukštis iki 1,9 m;
  • Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuosaari nuo 34 Eur dviems suaugusiems ir vaikui iki 11 metų (lengvasis automobilis įskaičiuotas);
  • Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuosaari nuo 20  Eur už automobilį iki 2,4 m;
  • Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuosaari nuo 30 Eur už automobilį iki 4,4 m,
  • Keltas Muuga Vuosaari nuo 40 Eur už automobilį su priekaba.

Pagrindinis skirtumas  tarp Talinas Helsinkis keltas, kuris plaukia Muuga Vuosaari ir kitų keltų (Star, Megastar, Finlandia, Viking XPRS), kurie plaukia iš pačio Talino A, B, D terminalų į Helsinkį  yra tas, kad Muuga Vuosaari keltas ima tik keleivius su automobiliais.

Jeigu keliaujate be automobilio šis keltas jums netinka. Nėra terminaluose sąlygų įlaipinti – išlaipinti keleivius be automobilių. Į laivą įvažiuojama ir išvažiuojama tik pro automobilių denį.

⚐  Talinas Helsinkis  keltų bilietų keitimas:

Atšaukti kelto bilietą galimą likus 7 paroms iki išvykimo.

Pakeisti kelto bilietą galimą likus daugiau nei 1 valandai iki išvykimo.

Grupėms nuo 10 asmenų galioja specialios keltų bilietų anuliavimo ir keitimo taisyklės.

⛵  Maršrutu Talinas Muuga Helsinkis Vuosaari plaukia dvi keltų kompanijos Finbo Cargo ir Seawind Tallink.

Abiejuose keltuose yra: Bufetas, kavinė Minkštų fotelių salonai ir kajutės Už papildomą mokestį: keltu galima keliauti kartu su gyvūnu; kelionės metu gyvūnas gali likti automobilyje be papildomo mokesčio. Keltuose Finbo Cargo ir Seawind kajutės yra dvivietės ir keturvietės. Kajutę kelte galima užsakyti be lango arba su vaizdu į jūrą. Su vaizdu į jūrą kelto kajutės yra standartinės, bei specialios skirtos alergiškiems ir judėjimo sutrikimus turintiems žmonėms. Visose kelto kajutėse yra: dušas, tualetas, telefonas, televizorius.
🚖 Automobilių klasifikavimas Talinas Helsinkis keltas.
Automobiliai statomi kelte 3 aukštuose. Todėl labai svarbu nurodyti teisingus automobilio išmatavimus, kad tikrai būtu atlikta reikalingo aukščio ilgio vietos rezervacija. Skiriamos šios automobilių iki 3,5 t svorio kategorijos: Lengvasis 1,9 m aukštis, 5 m ilgis; Lengvasis 2,05 m aukštis, 5 m ilgis; Lengvasis 2,05 m aukštis, 7 m ilgis; Mikroautobusas max 2,40 m aukštis, 7m ilgis; Mikroautobusas max 4,20 m aukštis, 7m ilgis; Motociklas; Dviratis; Keleivinis autobusas Automobilis su priekaba 2,05 m aukštis, 9 m ilgis; Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis, 9 m ilgis; Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis, 12 m ilgis; Automobilis su priekaba 2,40 m aukštis, 12 m ilgis; Automobilis su priekaba 4,20 m aukštis, 12 m ilgis; Automobilis su priekaba 4,20 m aukštis, 14 m ilgis; Keliaujant su priekaba, viena sąstato dalis negali viršyti 3,5 t (bendras svoris 7 t). Sunkesni automobiliai (išskyrus keleivinius autobusus) registruojami atskirai. Jei keliaujate su automobiliui virš 3,5 t, nurodykite atskirai ne tik mašinos, bet ir krovinio svorį, transporto tipą ir ilgį. Taip pat užsakant keltų bilietus krovininiam transportui reikia žinoti, kiek keliaus vairuotojų: vienas ar du. Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuosaari palyginant neseniai, tik 2019 m. pradžioje, pasiūlytas keleiviams su lengvaisiais automobiliais, todėl daugelis vis dar neįsimena pavadinimų Muuga ir Vuosaari, daugelis dar sako paskambinę: „tą krovininį keltą“. Taip, mes suprantame apie ką jus klausiate, bet nereiktų baimintis, kad tame kelte kažkur būsite patalpinti tarp konteinerių ar prasėdėsite visą laiką automobilyje. Taip tikrai nebus, keliausite patogiai, kaip su bet kuriuo kitu keltu, tik nebus tokių didelių parduotuvių su plačiu kosmetikos, gėrimų pasirinkimu ir penkių rūšių skirtingų restoranų, nebus ir šokių bei muzikos kelionės keltu metu, bet bus pigi kelionė iš Talino į Helsinkį, tyli, rami ir patogi.
Talinas Helsinkis keltas

Talinas Helsinkis keltas iš Muuga į Vuosaari

Product SKU: Talinas Helsinkis keltas Muuga Vuoasaari uostai

Product Brand: Finbo cargo

Product Currency: EUR

Product Price: 7

Price Valid Until: 2020-12-18T18:37:38

Product In-Stock: Available

Editor's Rating:
5