Laive

Stenaline keltai

Nuolaida

keltų bilietams į abi puses

VENTSPILIS NYNASHAMNAS

Trumpiausia kelionė iki Švedijos

Liepaja travemunde

Keltai iš Latvijos iki Vokietijos

galimybė keliauti be rūpesčių

Su stenaline keltais

Stenaline keltai scandica
Stenaline keltai is lenkijos

Greičiausias keltas

Stenaline keltai- greičiausi keltai į Švediją. Iš Ventspilio iki Nynashamno keltas perkelia tik per 8.5 valandos.

patogumai keliaujant

Patogios kajutės su langais ir be langų dviems ir keturiems keleiviams, sėdimų vietų salonas, galimybė išsipirkti tik vietą kajutėje.

kokybė ir garantijos

Stenaline keltai padeda pasiekti kelionės tikslą greitai, patogiai tausojant gamtą, nes laivai pastatyti ir suprojektuoti galvojant apie tai, kad saugoti jūrą.

greita registracija

Registracija į keltus vykdoma uostuose 60 minučių iki išvykimo. Uoste reikia pateikuti asmens dokumentą ir automobilio tech. pasą

Premium tipo kelionė

Stenaline keltų bilietus galima keisti be mokesčio ir atšaukti iki registracijos pradžios įsigijus Premium tipo bilietus. Tai suteikia ir galimybę vėliausiai įvažiuoti į keltą ir anksčiausiai išvažiuoti iš jo.

tinka visiems

Stenaline keltai tinka visiems. Stenaline keltai patiks jeigu reikia keliauti darbo reikalais ir tuomet, kai keliaujama atostogauti ir ilsėtis.

Stenaline keltuose

patogumai

Keliaujant Stenaline keltais kajutės yra puikus būdas pasijusti patogiai ir atsipalaiduoti. Keltų kajutės suteikia keliautojams privatumą, komfortą ir jaukumą.

Skirtingos kajučių kategorijų pasirinkimai. Keltai siūlo skirtingas kajučių  kategorijas, pradedant nuo ekonominės iki prabangios. Tai reiškia, kad galite rinktis pagal savo poreikius ir biudžetą. Yra ir kajučių skirtų keliauti su gyvūnais.

Kajutėse įprastai yra visi reikalingi patogumai, tokie kaip privatus dušas, WC, oro kondicionavimas, televizorius ir kiti patogūs dalykai.

Po ilgos dienos kelionėje, galėsite įeiti į savo kajutę, kur pasijusite kaip namuose, ir tai tikrai prisidės prie jūsų  kelionės gerosios patirties.

Keltuose veikia maitinimo vietos, barai,  parduotuvės, vaikų žaidimo kambariai .

aKCIJA 20%

Rezervuoti Stenaline keltų bilietus

Telefonu:+370-674-10662

Play Video about stenaline keltas iki švedijos
jauskis puikiai stenaline keltuose
×
Skip to content