DFDS keltai prieš kiek laiko reik atvykti į keltą?

Prieš kiek laiko reikia atvykti į keltą? Kieviena keltų linija turi savo taisykles registruojantis į keltą. DFDS keltai neišimtis. Tvarka griežta su registraciją prieš išvykimą. Galima net sakyti geležinė, t.y 1 valanda 30 min registracija baigiasi.

Optimalu būti 2 valandos iki keltui išvykstant. Nereiks nei laukti, nei vėluosite. Vėluojančių tikrai nelaukia šie laivai ir kai matote, kad būsite tik valanda iki išvykimo beviltiška mums skambinti ir prašyti paskambinti į laivą, kad palauktų jūsų.

Ką daryti, jei nespėjate laiku atvykti į keltą?

DFDS kelto bilietą galime pakeisti iki 1740 valandos. Jei matote, kad nespėjate ar sugedote keisti galima tik iki 17:40 valandos T. y jeigu keltas vakare išvyksta 21:00, 2300 val (pagal naują grafiką), bet jeigu keltas ryte, kaip dabar bus keletas naujų reisų, tai turite daryti pakeitimus iš vakaro.

Datos keitimo mokestis kai iki kelionės mažiau negu 24 valandos kainuoja 100 Eur.

Nauji papildomai išvykimo laikai nuo 15 rugsėjo 2020 m į Švediją ir iš Švedijos su DFDS keltais:

Pirmadieniais-penktadieniais keltas į Karlshamną atvyksta valanda anksčiau – 08:00 val.; iš Klaipėdos išvyksta kaip ir anksčiau 21:00 valandą

Pirmadieniais-ketvirtadieniais keltas į Klaipėdą išvyksta valanda vėliau – 20:00 val.; atvyksta kaip ir anksčiau 09:00 val.

Kelionė keltu sutrumpėja viena valanda, kaip matote.

Šeštadieniais 2 išvykimai Į Karlshamną: 10:00 val. ir 23:59 val.;

Šeštadieniais 2 išvykimai į Klaipėdą: 10:00 val. ir 23:00 val.

Keliauti galimybių vis daugiau, ypač galvojant apie ateitį, kad Švedijoje sergamumas mažėja ir greitai tai gali tapti šalis kuri neviršija 25/100000 gyventojų ir gali būti nebereikalinga izoliacija.

Keltai Klaipėda Kiel kolkas plaukia pagal senąjį grafiką, t.y 22:00 val iš Klaipėdos ir 21:00 val iš Kiel. Kas dėl registracijos tvarkos į keltą, tai galioja ta pati griežta tvarka 1 valanda 30 min iki kelto išvykimo.

Kodėl labai svarbu atvykti į keltą uoste truputi anksčiau pastaruoju metu?

Vadovaujantis naujausiais Vyriausybės nurodymais, keleiviams, vykstantiems į Lietuvą (išskyrus keliaujantiems tranzitu per Lietuvą), privaloma užpildyti anketą ir užregistruoti savo asmeninę ir kelionės informaciją internetinėje anketoje. Tai atlikti būtina prieš registraciją į keltą, o registracijos į keltą metu būtina darbuotojui pateikti anketos registraciją patvirtinantį QR kodą.

Nebelieka popierinių anketų, kurias pildydavote. Duomenys bus skanuojami ir suvedami patikrinimui registruojantis į laivą. Taip bus užtikrinama tikslios saviizoliacijos vietos ir saviizoliacijos laikymasis.

Labai tikimės, kad Švedija greitai sumažins sergamumą ir saviizoliacija taps nereikalinga, o Vokietijoje skaičiai nebedidės.

Anketą pildymui galima rasti čia