Akcija!

98 88

Produkto kodas: Naujametinis kruizas Kategorijos: , , , Žymos: ,

Kruizai šiuo metu  nevykdomi. Informacija apie kruizus laikinai  nėra naujinama.

Sekite mus Facebook   ir kai tik jie bus atnaujinti sužinosite patys pirmieji.

Aprašymas

🚢 Į Kruizą  šiemet galima  išvykti dvi dienas  30 ir 31  gruodžio

Išvykstant 30  gruodžio, Naujųjų   metų sutikimo šventė vyksta  grįžtant, išvykstant  31 diena Naujieji laive su visu triukšmu pasitinkami keliaujant į priekį, o  poilsis  grįžtant.

⚓ Jei išvykstate 30 gruodžio su laivu Romantika 1730 val iš Rygos

Vakaro poilsinė ir pramoginė programa iki pat ryto. Naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir šokiai iki paryčių su geriausiais DJ. Arba ramus poilsis SPA centre, prieš šventinę naktį.

Gruodžio 31 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą. Paskutiniąją Senujų Metų dieną  praleidžiate Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinai. Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu arba pasivaikščiokite po senamiestį. 17:00 val. išvykstate iš Stokholmo. Šventinį vakarą laivo vyriausiasis virėjas užburs savo gardžiais patiekalais prie šventinio Naujųjų Metų stalo. Šventinei nuotaikai palaikyti šventiniai gėrimai visą naktį! Ir Naujųjų Metų šventė M/S Romantika laive gali prasidėti! Jūsų laukia įvairiapusė vakaro programa – prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva šokių arba disko muzika kartu su DJ. Dainuokite karaoke ir džiaukitės didžiąja šou programa iki pat ankstyvo ryto! Būs taip pat didžioji šventinė loterija! Prisijunkite ir laimėkite 12 kruizų 2020 metams!

Sausio 1 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 11:00 val. sugrįžtame į Rygos keleivių uostą.

⚓ Jei išvykstate 31 gruodžio su laivu Isabelle 1730 val iš Rygos

Šventinį vakarą laivo vyriausiasis virėjas užburs savo gardžiais patiekalais prie šventinio Naujųjų Metų stalo. Šventinei nuotaikai palaikyti šventiniai gėrimai visą naktį! Ir Naujųjų Metų šventė M/S Isabelle  laive gali prasidėti! Jūsų laukia įvairiapusė vakaro programa – prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva šokių arba disko muzika kartu su DJ. Dainuokite karaoke ir džiaukitės didžiąja šou programa iki pat ankstyvo ryto! Būs taip pat didžioji šventinė loterija! Prisijunkite ir laimėkite 12 kruizų 2020 metams!

Sausio 1 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:30 val. laivas atplaukia į Stokholmą. Pirmąją Naujųjų Metų dieną  praleidžiate Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinai. Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu arba pasivaikščiokite po senamiestį. 17:00 val. išvykstate iš Stokholmo. Vakaro poilsinė ir pramoginė programa iki pat ryto. Naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir šokiai iki paryčių su geriausiais DJ. Arba ramus poilsis SPA centre.

Sausio 2 d Iš ryto kviečiame prie sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane Buffet Tallink arba specialių pusryčių à la carte restorane. 11:00 val. sugrįžtame į Rygos keleivių uostą.

Telefonas pasiteiravimui: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…