Akcija!

20 17

Produkto kodas: Kruizas Stokholmas Ryga Kategorijos: , , Žymos: ,

Aprašymas

Kruizas Stokholmas iš Rygos

Kruizas Stokholmas tinka  savaitgaliui. Kruizas Ryga Stokholmas tinka šeimoms,  išvykai su draugais ir šventei.

Mažiausia kaina išvykimui į kruizą būna tarp sekmadienio ir trečiadienio. Žinoma, kaina priklauso nuo išpirktų vietų skaičiaus.

Kruizas Stokholmas iš Rygos – tai kelionė su šeima, draugais, bedradarbiais, bendramoksliais iš kurios sugrįžus norės sušukti: „mes mylim kruizus!“

Stokholmas svetingas visus metus. Nesvarbu, kada susiruošite į kruizą: pavasarį, rudenį, žiemą ar vasarą. Kiekvieną dieną, kada bekeliautumėte kruizu į Stokholmą, būsite patenkinti.

Kruizas Stokholmas iš Rygos pasitinka jus su patogiomis kajutėmis, kuriose yra viskas, ko reikia geroms trumpoms atostogoms jūroje. Visose kajutės yra patogios lovos, WC, dušas, patalynė, rankšluosčiai. Jei rinksitės Lux klasės kajutes, galėsite mėgautis didesnėmis paslaugų ir patogumo galimybėmis.
Maistas kruizo metu yra dar viena nuostabi patirtis, kurią ilgai dar prisimename ir grįžę į krantą. Skandinaviškos virtuvės meniu pagal geriausių restoranų šefų patirtį nepaliks abejingo nei vieno kruizo keleivio. Priklausomai nuo to, kada keliausite kruizu, žiemą, pavasarį, rudenį ar vasarą, meniu bus sudarytas atsižvelgiant į metų laiką ir tuo metų laiku dovanojamas gamtos gerybes.

Net jeigu esate visiškai abejingas maistui ir tenkinatės tik greitu gatvės maistu, negalėsite nepajusti skonio skirtumo, tarp to ką valgote kasdien ir tikrų meistrų paruošto sumuštinio.

Pramogos kruizas Stokholmas iš Rygos metu gali tapti tikras iššūkis jums, nes jų tiek daug ir viską norisi pamatyti, išbandyti, patirti. Kruizo metu vykstantys artistų pasirodymai, loterijos ir koncertai neleis atitraukti dėmesio nuo scenos nei minutėlei, nors jums dar norėsis išbandyti ir karaoke, ir stalo žaidimus ir spa procedūras, ir dar spėti įsisukti tarp parduotuvių lentynų, nes prekių tiek daug, ir jos tokios pigios!

👛Kruizas Stokholmas iš Rygos – kokia kaina ir kas įskaičiuota į kainą?

Kruizo kaina vos nuo 17 Eur.

Į kruizo kainą įskaičiuota: perkėla pirmyn – atgal Ryga – Stokholmas – Ryga su vieta kajutėje, pramoginė, poilsinė programa.

Kruizo Stokholmas iš Rygos pavyzdys:

1 diena: 17:30 val išvykstame iš Rygos keleivių uosto.

Puikus poilsis laive: naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir nemokama pramoginė programa iki paryčių.

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane. O pusryčiaujant arba jau pavalgius – stebėti nuostabios galybės ir įvairumo Stokholmo salų, kurias matysite pro bet kurį laivo langą, arba galite grožėtis ir kvėpuodami grynu oru denyje. 10:30 val laivas atplaukia į Stokholmą.

Diena Stokholme. Stokholmas tai toks miestas, kuriame lengva pramogauti be gido ir pamatyti daug gražių dalykų pačiam, savarankiškai. Užsisakius gidą sužinosite daugiau dalykų apie miesto istoriją ir dabartį, bei nepervargsite, nes ekskursija galėsite mėgautis stebėdami vaizdus pro autobuso langą ir klausydamiesi gido. Dar puikesnis būdas susipažinti su Stokholmu – šiltuoju metų laiku lipti į apžvalginį laivelį, kuris keliauja tarp visų miesto salų (nepamirškime, kad Stokholmas – tai miestas įsikūręs salose). 16:00 val grįžtame į uostą ir 17:00 val išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, sudalyvaukite laivo loterijose ir laimėkite išties vertingas dovanas.

3 diena: Iš ryto nuo 07:00 val. prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. Pailsėję ir atsitraukę nuo kasdieninės rutinos grįžtate namo. Iki sekančio karto. Kartą aplankytas Stokholmas po kiek laiko vilios Jus sugrįžti vėl ir vėl.

☕Papildomai rezervuojant kruizą galima užsakyti  iš anksto:

Pusryčiai asmeniui – 12 Eur , vakarienė 33 Eur.

Populiariausias pasirinkimas pilnas maitinimas į abi puses – asmeniui 83 Eur, arba pusryčiai atvykus į Stokholmą, bei vakarienė po dienos Stokholme 42 Eur.

⚐ Vaikams taikomos nuolaidos

Galite užsisakyti ekskursiją 3 valandoms autobusu. Autobusas pasitinka Jus keltų terminale ir keliaujate su kartu su gidu po gražiausias ir įspūdingiausias Stokholmo vietas 3 valandas su keliais sustojimais gražiausiose vietose fotosesijom. Ekskursija vyksta rusų kalba. Ekskursijos kaina  20 Eur /asmeniui. Kitos galimos ekskursijos anglų kalba: po Stokholmą apžvalginiais laiveliais, Stokholmo stogais, dviračiais.

Privačiam renginiui laive galite užsisakyti konferencijų salę, arba privačią sauną.

Dauguma muziejų Stokholme vaikams iki 18 metų nemokami.

Rekomenduojami aplankyti muziejai Stokholme:

Vazos muziejus, vienas įspūdingiausių muziejų pasaulyje, kur eksponuojamas viduramžių laivas, nuskendęs Stokholmo pakrantėse ir mūsų laikais iškeltas iš jūros dugno.

ABBA muziejus – kur ne tik galima susipažinti su garsios švedų grupės šlovės istorija, bet ir kurti muziką, dainuoti ir šokti kartu su ABBA nariais, ir netgi kurti jiems kostiumus.

Karališkieji rūmai ir karališkųjų brangenybių bei relikvijų muziejus

Šiaurės šalių istorijos muziejus, kur galima sužinoti ne tik Švedijos istoriją, bet ir visos žmonijos istoriją per buityje naudotus daiktus. Čia galima rasti net tokių paprastų dalykų kaip pieno pakeliai, ar mėsmalės istorija, sužinoti kaip atrodė pirmas švediškas būtas daugiabutyje ir kaip atsirado švediškas minimalizmas.

Telefonas pasiteiravimui apie kruizą Ryga Stokholmas: +370 -674-10662

Jums taip pat gali patikti…