Produkto kodas: Kruizas Ryga Visbis Kategorijos: , , Žymos: ,

Kruizai šiuo metu  nevykdomi. Informacija apie kruizus laikinai  nėra naujinama.

Sekite mus Facebook   ir kai tik jie bus atnaujinti sužinosite patys pirmieji.

 

Aprašymas

Kruizas Ryga Visbis Ryga tikrai išskirtinė pramoga

Kruizas Ryga Visbis plauks vienintelį kartą 2020.06.02 išvykimas iš Rygos 1730 val.

Kruizo trukmė dvi naktys laive ir diena Visbyje.

Kruizas Ryga Visbis Ryga yra geriausia galimybė kruizų mėgėjams išbandyti naują pramogą su puikiai pažįstamu laivu Isabelle.

Visbis – Gotlando salos sostinė. Tai viena tų vietų, kuria didžiuojasi Švedija ir kuri vasaros metu sutraukia turistus iš viso pasaulio. Visbis turi kuo didžiuotis: savita kultūra, išlikę istoriniai paminklai, ir puiki aptarnavimo kokybė kiekvienoje senamiesčio kavinukėje ar suvenyrų parduotuvėlėje.  Sakoma, kad Visbyje viename kvadratiniame kilometre yra daugiau restoranų ir kavinių, negu bet kur kitur Švedijoje.

Pagrindinės vertybės, kuriomis pasižymi sala ir dėl kurių keliauja žmonės, tai salos istorija, gamta ir legendos.

Šiemet ir Jums suteikiama puiki proga pamatyti šią nuostabią salą. Tik vienas išvykimas, tik viena galimybė 2020.06.02 išvykti kruizu Ryga Visbis Ryga

👛 Į kruizo Ryga Visbis Ryga kainą įskaičiuota:

Perkėla pirmyn-atgal Ryga-Visbis- Ryga su vieta kajutėje be lango, pusryčiais ir vakariene viena kryptimi, bei pramogine, poilsine programa.

Kruizas Ryga Visbis  pavyzdys:

1 diena: 17:30 val išvykstame iš Rygos keleivių uosto. Puikus poilsis laive: naudingi pirkiniai laivo parduotuvėse, gardūs patiekalai restoranuose, gaivieji gėrimai baruose ir pramoginė programa iki paryčių.

2 diena: Iš ryto kviečiame sočių pusryčių švediško stalo restorane jums patogiu metu: 06:30 val, 07:30 val, arba 08:30 val. Jau 09:00 val.  laivas atplaukia į Visbį. Diena Gotlando saloje – Visbyje.

Mieste, statytame XIII a. viduryje, išliko dvylikos viduramžių bažnyčių griuvėsiai ir daugybė istorinių pastatų. Jūs galite apžiūrėti Hanso Burmeistaro (Burių meistro) namą, Senosios vaistinės pastatą, tradicinį Klinteno kvartalą, Šventosios Marijos katedrą, taip pat daugybę kitų įžymių objektų. Miesto siena, juosianti visą Visbio senamiestį, yra geriausiai išsilaikiusi viduramžių siena Šiaurės Europoje. Siekiant apsaugoti miestą nuo priešų ir sukilėlių atakų, 1288 m. buvo pradėtos jos statybos. Sienos ilgis – 3,6 km. Pradžioje ją sudarė 29 bokštai, iš kurių 27 yra išlikę iki šių dienų. Pavyzdžiui, Parako bokštas, pastatytas apie 1100 m., arba Skaisčiųjų mergelių bokštas, kuris saugojo miestą iš jūros pusės.

Iki 17:30 val grįžtame į uostą ir 18:30 val išvykstame iš Gotlando. Po nuotykių pilnos kelionės atsipalaiduokite saunos centre ir vakarieniaudami laivo restoranuose, šou centre, diskotekose, sudalyvaukite laivo loterijose ir laimėkite vertingas dovanas.

3 diena: Iš ryto nuo 07:00 val  prasideda pusryčiai. Laivas atvyksta į uostą 11:00 val. Kruizas baigiasi. Pailsėję ir atsitraukę nuo kasdieninės rutinos grįžtate namo. Iki sekančio karto jau kitame kruize.

Papildomai galima užsakyti  iš anksto:

☕Antrus pusryčius asmeniui – 13 Eur, vakarienė – 33 Eur.

⚐ Vaikams taikomos nuolaidos

Galite persikelti dviratį, automobilį ir netgi autobusą jeigu esate keliaujantis didelis būrys bendraminčių.

Dviračio perkėlos kaina – 10 Eur

Automobilio perkėlos kaina – 50 eur

Autobuso -100 Eur

Atvykusiems kruizu Ryga Visbis Ryga siūlomos, net dvi skirtingos ekskursijos.

Galite rinktis tą, kuri jums įdomesnė, arba abi, jeigu Visbyje norite pamatyti viską.

Pirmoji rytinė ekskursija „Visbio Panorama“ autobusu nuveš į pačias gražiausias Visbio vietas, kuriose galėsite mėgautis nuostabiu kraštovaizdžiu ir, žinoma, pasidaryti fotografijų.

Antroji, popietinė, bus skirta norintiems labiau pažinti Visbio istoriją ir susipažinti su miestą gaubiančiomis legendomis.

Gotlandas – tai sala, kuri savo grožį atskleidžia vasaros sezono metu, bet vietiniai gyventojai mėgsta juokauti, jog Gotlande yra penki metų laikai. Penktasis metų laikas, pasak jų, tai tas, kuris vyrauja, kai baigiasi karščiai, bet dar neprasideda ruduo. Vėjas vis dar šiltas, paplūdimiuose nebelikę turistų, nors vanduo jūroje vis dar maloniai šiltas. Pasak jų, tai geriausias laikas Gotlandui. Birželio 2 diena, žinoma, toli nuo rudens, bet visgi atvykę kruizu papulsite į „penktąjį sezoną“: dar nebus gamta nualinta karščių, vėjas jau bus šiltas ir jūra kvies išsimaudyti, turistais Gotlandas dar nebus perpildytas, nes iki liepos mėnesio (populiariausio atostogų mėnesio Skandinavijoje) dar daug laiko. Galėsite mėgautis unikalia sala kiek tik širdis geis. 

Jeigu negalite išvykti į kruizas Ryga Visbis, o labai norite pamatyti nuostabiąją Gotlando salą, visada galite kreiptis pagalbos į Laive.lt. Mes mielai jums padėsime persikelti keltais į Nynashamną ir iš Nynashamno į Visbį. Gal neturėsite tiek daug pramogų laive, kaip kruizo į Visbį metu, bet nuostabią ir kupiną intriguojančių vietovių salą Gotlandą vis tiek pamatysite. 

Telefonas pasiteiravimui apie kruizą Ryga Visbis: +370 -674-10662