Tallink keltų bilietai

Būdas gauti patogesnę, lengvesnę, saugesnę ir linksmesnę kelionę jūra Tallink valdo 18 laivų. Tai leidžia pasiūlyti platų paslaugų spektrą ir dažnus išvykimus. Kadangi Tallink neseniai investavo į laivyno atnaujinimo programą, todėl šiuo metu įdiegta pažangiausia kruiziniuose keltuose apie Baltijos jūrą įrenginiai, patobulintos nakvynių galimybės, praplėstos paslaugos laive. Įmonės vizija – siūlyti aukštos kokybės laisvalaikio ir verslo keliones ir jūrų transporto paslaugas. Tallinkas nori, kad kiekvienas klientas, keliaudamas įgautų malonios kelionių patirties, kuri viršytų jo lūkesčius ir todėl visada norėtų grįžti atgal į Tallink laivus.

Laivas Romantika didingas kruizinis laivas siūlo kiekvienam svečiui patirti poilsinę, pramoginę kelionę. Nuobodu nebus ir mažiesiems keliautojams. Kiekvieną akimirką, kurią praleisite laive suteiks nepamirštamas emocijas ir vėl kvies keliauti ne vieną kartą! Dar daugiau galimybių Baltijos jūroje!
Keltas m/s Victoria pastatytas 2004 metais. Tai patogus, šiuolaikiškas kruizinis laivas, kuris kursuoja maršrutu Stokholmas-Talinas. M/S Victoria I gali sutalpinti 2 500 keleivių, keleivius apgyvendina patogiose kajutėse, kurių yra daugiau nei 700. Laive taip pat rasite įvairias šokių sales, restoranus, barus ir parduotuves, vaikų žaidimų kambarį, sauną ir konferencijų salę, kur gali priimti iki 410 asmenų. Keltas M/S Victoria I siūlo nuostabias keliavimo galimybes Baltijos jūra! Laivas išvyksta iš Talino 1800 val, atvyksta ryte 1000 val, atgal iš Stokholmo 1730 val.
Keltas m/s Baltic Queen Baltijos jūros karalienė – M/S Baltic Queen! Laivas M/S Baltic Queen yra 212 metrų ilgio ir 29 metrų pločio. Tai yra vienas iš didžiausių kruizinių laivų Baltijos jūroje. Laivas gali sutalpinti 2800 keleivių. Komfortas, prabanga ir praktiškumas yra pagrindinės laivo savybės. 927 kajutės, įvairios kavinės, pramogų ir laisvalaikio centrai, taip pat didelis konferencijų centras su daugiau nei 450 vietų – visa tai yra kaip daugiafunkcinis viešbutis, įsikūręs prie jūros su unikalia aplinka ir atmosfera.
M/S Baltic Princess naujas laivas, atitinkantis visus laivų statybos reikalavimus. Laivas patogus mini kruizinėms kelionėms, turintis modernų interjerą, saugus ir patogus kiekvienam keleiviui. K
Keltai į Helsinkį Star, Silja Europa ir Megastar. Kiekvienas šių keltų gali perkelti daugiau negu 2000 keleivių. Siūlomas ir automobilių perkėlimas, kur telpa iki 450 vienetų.
Išskirtiniu greičiu ir patogumu pasižymi pats NAUJAUSIAS KELTAS BALTIJOS JŪROJE MEGASTAR.
Kelte Silja Europa neperseniausia atlikta pilna renovacija. Kiekviena kajute dabar yra išskirtinės prabangos ir patogumo
Laivai Silja Symphony, Silja Europe ir Silja Serenade Sužavės savo dydžiu ir pavers Jūsų atostogas nepamirštamas! Pačioje laivo širdyje rasite promenadą su įvairiomis parduotuvėmis, nuostabiomis kavinėmis ir aukštos klasės restoranais.
Laivai m/s Galaxy Galaxy yra 1000 kajučių , laivas gali paimti 2800 keleivių. Įvairūs restoranai, penki barai, trys parduotuvės, vaikų pasauls, jauki sauna ir šiuolaikiška konferencijų salė (450 vietų).

Rezultatų: 13