Ryga Stokholmas keltų bilietai

UNIVERSALŪS KELTŲ BILIETAI

Keliaujant keltu su draugais
Daugiau universalumo viename kelto biliete. Pirkdami kelto bilietą į Rygos keltą gaunate viską: pramogas, laiką su draugais ir artimaisiais, galimybes pasimėgauti jaukių restoranų aplinka ir ypatingai skaniu maistu, ilsėtis patogiose kajutėse arba mėgautis saule atviruose laivo deniuose, apsipirkti laivo parduotuvėse. Linksmiau jūroje negu plaukiant su Tallink nebus jokiame kelte.
Keltas plaukia iš Rygos į Stokholmą kiekvieną dieną. Išvykstą iš Rygos 17:30 val, atvyksta į Stokholmą 10.30 val ryte. Atgal iš Stokholmo keltas pajuda 17:00 val ir Ryga pasiekia 11:00 val ryte
Į keltų bilietų kainą įskačiuota ne tik nakvynė patogiose įvairiausių tipų kajutėse, bet ir visos kelionės metu vykstanti pramoginė, muzikinė šou programa. Mėgaukitės gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir žinoma leiskite sau padainuoti karaoke Sky Bar klube. Nepraleiskite progos pasimėgauti rock ir pop muzika bare Pub. Mėgaukitės patiekalais švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba išsirinkite gardžius užkandžius The Chef’s Kitchen restorane. Jauki atmosfera, gardūs patiekalai ir platus vynų ir putojančių gėrimų pasirinkimas Sea Side Cafe ir Tapas&Wine kavinėse. Ypatingai daug pramogų vaikams. Speciali programa mažiesiems keliautojams . Vienas laivo aukštas beveik visas skirtas vien vaikų žaidimams ir pramogoms.