DFDS keltų bilietai

Keltų bilietų kainos keičiasi priklausomai nuo likusių laisvų vietų skaičiaus kelte. Keltu bilietai automobiliams parenkami pagal automobilio aukštį ir ilgį. Kelte į Vokietiją ir Švediją išskiriamos kelios aukščio ir ilgio kategorijos: Lengvasis automobilis – aukštis iki 1,85 m ilgis iki 4,5 m, automobilis 2,2 m aukščio ir iki 6 m ilgio, mikroautobusas iki 2,7 m aukščio ir 7 m ilgio, mikroautobusas max 4,35 m aukščio ir 10 m ilgio, motociklas, dviratis, keleivinis autobusas, priekabos iki 2 m ilgio ir 2,35 m aukščio, priekabos iki 5 m ilgio ir 4,35 m aukščio, priekabos iki 8 m ilgio ir 4,35 m aukščio.Transportas neturi viršyti 3,5 t svorio (atskirai automobilis, atskirai priekaba. Maksimalus sąstato svoris 7 t) Sunkesnis transportas užsakomas per krovinių (cargo) skyrių.
Kelte galima: užsukti gurmaniškai vakarienei į kelto restoraną ar atsipalaiduoti bare. Ieškoti lauktuvių kelto parduotuvėje ar ramiai sklaidyti žurnalus prie kavos puodelio Road Kings bare. Vaikai gali šėlioti specialiai jiems įrengtame žaidimų kambaryje. Jaukiose kajutėse galite nusiprausti ir gerai išsimiegoti, o ryte, sočiai papusryčiauti „švediško“ stalo savitarnos restorane. Lai kelionė Jums ir Jūsų artimiesiems, o taip pat ir Jūsų augintiniui, tampa malonumu, o ne kančia!

Sėdimos vietos kelte. Sėdimų vietų salonas įrengtas 5 denyje. Šalia yra atskiros dušo ir WC patalpos. Kaina nuo 18 Eur. Keliaujant su vaikais sėdimose vietuose , nuolaida netaikoma. Visi skaičiuojami kaip suaugę asmenys Kajutės gali būti dvivietės ir keturvietės, su langu ir be lango. Galima pirkti visą kajute dvivietę arba keturvietę. Vieną vietą kajutėje galimą išsipirkti tik keturvietėje, Po atskirą lovą dvivietėse šiame kelte neparduodama. Keliaujant su vaikais nuolaida skaičiuojama tik tada, jei išperkama visa kajutė. Kajutėse yra lovos- gultai viena virš kitos, patalynė ir rankšluosčiai, spintelė, kėdė, kabykla rūbams, dušas, WC. Yra skirtų keliauti su gyvūnais. Commodore dvivietės kajutės yra 4, 6 laivo aukšte. Kajutėse yra dvigulės lovos, patalynė ir rankšluosčiai, staliukas, kėdė, TV, mini baras, dušas, WC, plaukų džiovintuvas

Viena stambiausių tarptautinių keltų linijų ir mini kruizų kompanijų Europoje siūlo keleivių ir krovinių pervežimą keltais Baltijos jūra Klaipėda – Kylis (Vokietija), Klaipėda – Karlshamnas (Švedija), Paldiski (Estija) – Kapelskaras (Švedija), keliones keltais Šiaurės jūra Kopenhaga (Danija) – Oslas (Norvegija), Amsterdamas (Olandija) – Niukaslis (Anglija), Esbjergas (Danija) – Harvičas (Anglija) bei keleivių ir krovinių pervežimą keltais Lamanšo sąsiauriu Diunkerkas (Prancūzija) – Doveris (Anglija), Doveris (Anglija) – Kalė (Prancūzija). DFDS Seaways keltų linijų keltai atitinka aukščiausius saugumo ir patogumo reikalavimus.