POPULIARIAUSIAS KELTŲ MARŠRUTAS Į ŠVEDIJĄ

Keltas iš Rygos

ĮVAIRAUS TIPO KELTŲ BILIETAI

Kiekvienam pagal poreikį ir pageidavimus

Keltas kiekvienam

Kelto bilietas su vieta kajutėje nuo 29 Eur. Visa kajutė nuo 94 Eur. Kajutės pigiausios yra 2 kelto aukšte, be lango 9 kv.m WC dušas, keturios lovos.  Šio tipo kajutės vadinamos C  klase. C klasės kajutes turi tik  keltas Isabelle. B klasės kajute yra 4-5 aukšte, be lango 9 kv.m WC dušas, keturios lovos. Šio tipo kajutėse galima įsigyti kelto  bilietą kaip keturvietėje kajutėje ir kaip dvivietėje. Kajutę galima pirkti ir  visą. Keltų bilietai į A klases  kajutės, t. y kajutes  su langu  yra brangesni. A tipo kajutėse po lovą įsigyti negalima. Galima pirkti tik  visą kajute. Kitos dar prabangesnės kajutės yra De Luxe dvivietė kajutė 5,6 aukštai su dviem dideliais langais, dvigulė lova, WC, dušas, TV, šaldytuvas, lygintuvas, plaukų džiovintuvas. Į kainą įskaičiuoti pusryčiai. Galima pirkti tik visą kajutę.

DAUGIAU PASLAUGŲ KELTE

Gyvūnas gali keliauti kartu, tik jei yra išperkama kajutė skirta keliauti su gyvūnu. Kajutės skirtos keliauti su gyvūnu yra keturvietės ir dvivietės. Su langu ir be lango. Gyvūno perkėlimo mokestis 16 Eur
Labai svarbu užsakant keltu bilietus į Ryga Stokholmas  keltą tiksliai nurodyti mašinos aukštį (kartu su stogo bagažine). Keltas Isabelle turi  kelis denius mašinoms statyti. Vienas  jų pakeliamas. Todėl, galimybės tilpti  kai automobilis rezervuotas per mažas labai ribotos.

Pusryčiai kelte Švediško stalo restorane kainuoja 10,50 Eur / asmeniui. Vaikui 6-17 metų puse kainos, vaikas iki 5 metų maitinami nemokamai. Vakariene kelte kainuoja 33 Eur / asmeniui. Vaikui 6-17 metų puse kainos, vaikas iki 5 metų maitinami nemokamai. Vakariene kelte Švediško stalo restorane kainuoja 33 Eur / asmeniui. Vaikui 6-17 metų puse kainos, vaikas iki 5 metų maitinami nemokamai. Galima pavalgyti kukliau, bet pigiau Seaside cafe, kur mokate pagal pasirinkto maisto svorį 1,35 Eur/ 100 g – pusryčių metu, 1,9 Eur/100 g – vakarienės metu.
NUOLAIDA 10% – grupėms (kai keltu kartu keliauja 10 ir daugiau asmenų). Grupėms užsisakančioms pusryčius ar vakarienes kelionių iš Rygos į Stokholmą metu kajutes be lango, gali būti pakeistos į kajutes su langu vos už 2,5 Eur asmeniui. Naudokitės nauju ir geru pasiūlymu ir keliaukite jaukiai su savo bendraminčiais, draugais ir šeimomis. Visi norėtu keliauti su vaizdu į jūrą, bet ne visi gali sau tai leisti. O Jūsų grupė bus ta kuriai pasisekė, kuri užsakė kelionę laiku ir apsisprendė teisingai.

DAUGIAU GALIMYBIŲ KELTE

Keltas šventėms

Jūra, laivas ir šventė prasideda 17:30 val. laivas išplaukia iš Rygos keleivių uosto. Šventinė vakarienė švediško stalo restorane, à la carte restorane. Sveikinimai, gėlės ir artimųjų linkėjimai, Nuostabios nuotraukos laivo denyje. Šokiai grojant gyvai muzikai arba diskotekai,  Mėgstamų dainų karaoke. Didžioji šou programa ir šventimas su dainomis, šokiais iki ankstyvo ryto.
2. diena  Iš ryto kviečiame prie turtingo ir sotaus pusryčių stalo švediško stalo restorane arba specialių pusryčių à la carte restorane. 10:30val. laivas atplaukia į Stokholmą. Diena Stokholme. Stokholmas – 14 salų miestas, kurį skalauja įvairiaspalviai vandens baseinų labirintai. Susipažinkite su Švedijos sostine kartu su gidu, aplankykite muziejus arba pasivaikščiokite po miestą. 17:00 val. išvykstame iš Stokholmo. Po nuotykių pilnos dienos kviečiame Jus atsipalaiduoti saunos centre ir pasimėgauti vakariene laivo restoranuose. Pasinaudokite galimybe apsipirkti mūsų laivuose, už labai patrauklias kainas. Vakaro pramoginė ir poilsinė programa tęsiasi. Prisijunkite prie žaidimų, viktorinų, loterijų ir laimėkite nuostabias dovanas ir Tallink kelioninius dovanų kuponus. Mėgaukitės gyva ir disko muzika, karaoke ir didžiąja šou programa. 3 diena. Pozityvios emocijos ir gyvenimo džiaugsmas Iš ryto kviečiame gardžių pusryčių švediško stalo restorane arba specialių pusryčių à la carte restorane. 11:00 val. sugrįžtame į Rygą.